معرفی سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا (Forecasting Love and Weather)

سریال Forecasting Love and Weather
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا یک درام عاشقانه درباره کار و عشق در دفتر خدمات هواشناسی ملی با ماجراهایی گرم‌تر از شب‌های گرمسیری و غیرقابل پیش‌بینی تر از باران‌های شدید محلی است. با معرفی سریال Forecasting Love and Weather همراه ما باشید.

سریال Forecasting Love And Weather با بازی سونگ کانگ و پارک مین یانگ و کارگردانی چا یانگ هون محصول نتفلیکس است. سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا داستان عاشقانه بین دو نفر که در یک آژانس پیش‌بینی آب و هوا کار می‌کنند را روایت می‌کند و در کنار داستان عاشقانه دو شخصیت اصلی، با نمایش دادن ماجراهای هیجان‌انگیز و جذابی که هر روز کارمندان تیم تشخیص آب و هوا برای پیش‌بینی و گزارش دادن آب و هوا دارند و تصمیمات متعددی که باید بگیرند همه چیز را دل‌نشین‌تر و دیدنی‌تر می‌کنند. برای آشنایی با بازیگران، داستان و تماشای تیرز سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا همراه پلازا بمانید. همچنین می‌توانید برای آشنایی با بهترین سریال‌های کره ای 2021 به این مقاله و برای اطلاع از جدیدترین سریال‌های کره ای 2022 به این مقاله مراجعه کنید.

قبل از هرچیز می‌توانید تریلر سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا با زیرنویس فارسی را تماشا کنید:

آنچه در ادامه می‌خوانید

دانلود سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

لینک‌های دانلود سریال پیش بینی عشق و آب و هوا به زودی در این بخش برایتان قرار می‌گیرد.

داستان سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

بیوگرافی بازیگران سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

خلاصه داستان سریال Forecasting Love and Weather در حالی که روابط درهم تنیده شخصیت‌های اصلی را روشن می‌کند، همچنین طراوت متفاوتی را نسبت به دیگر درام‌های عاشقانه اداری که ما تقریباً درباره آن نمی‌دانیم به ماجراها می‌افزاید. مشکلات آب و هوایی مختلفی مانند تگرگ، باران‌های شدید ناگهانی، طوفان و دمای غیرعادی را ارائه می‌کند و شخصیت‌ها با بررسی و پیش‌بینی دقیق تغییرات آب‌وهوا از طریق داده‌های جمع‌آوری‌شده، تمام تلاش خود را در موقعیت‌های مربوطه انجام می‌دهند. این سریال با ظرافت تمام نشان می‌دهد که چگونه تشخیص و پیش‌بینی درست آب و هوا ارتباط نزدیکی با بقای کشاورزان و ماهیگیران و چه نقش مهمی در تضمین ایمنی شهروندان در مسائلی مانند مشکلات ترافیکی و جریان عادی زندگی دارد.

چهار شخصیت اصلی در داستان سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا وجود دارد: جین ها کیونگ (پارک مین یانگ) و هان کی جون (یون پارک)، زوجی که در محل کار با هم آشنا شدند و در شرف ازدواج هستند، و لی شی وو (سونگ کانگ) و چه یو جین (یورا) که مدتی است با هم آشنا شده‌اند و با هم زندگی می‌کنند.

جین ها کیونگ فردی باهوش و بسیار سازمان یافته است که همه کارها را طبق قواعد کتاب‌ها انجام می‌دهد و سخت تلاش می‌کند تا زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را از هم جدا نگه دارد. به دلیل رفتار سردش، او دوستان کمی در محل کار دارد. لی شی وو داراری یک روح آزاد است که همیشه خارج از چارچوب فکر می‌کند. اگرچه او می‌تواند دست و پا چلفتی به نظر برسد، اما به ضریب هوشی چشمگیر 150 خود می‌بالد و فکر می‌کند می‌تواند به هر چیزی دست یابد، زمانی که ذهن خود را به آن معطوف کند. با این حال با وجود هوش و توانایی‌هایش، تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهد آب و هوا است.

هان کی جون پسری خوش‌تیپ و خوش سر و زبان با شخصیتی زودباور است. هان کی جون با استفاده از قدرت متقاعدسازی فوق‌العاده‌اش، در دفتر سخنگوی مرکز پیش‌بینی آب و هوا با موفقیت و بدون هیچ مشکلی کار می‌کند. با این حال، از آنجایی که او تمام زندگی خود را به عنوان یک دانشجوی نمونه گذرانده است، برای مقابله با شکست مشکل دارد.

چه یو جین یک گزارشگر هواشناسی روزانه است. یو جین با اینکه با رویاهای عالی از اخبار هیجان انگیز و گزارشات فوری در محل کار شغل خود را آغاز کرد، اما در نهایت به عنوان خبرنگار “تیم آب و هوا و سبک زندگی” منصوب شد. در حالی که او ابتدا از این مأموریت ناامید بود، در نهایت به شغل خود علاقه‌مند می‌شود.

در همان قسمت اول سریال Forecasting Love and Weather هر دو زوج در روابط خود دچار مشکل می‌شوند و زمانی که جین ها کیونگ متوجه می‌شود نامزدش و یو جین در خانه‌ای که او برای زندگی آینده‌شان آماده کرده بود، با هم رابطه دارند و به او خیانت کرده‌اند، حسابی به‌هم می‌ریزد. و داستان از جایی بهم می‌ریزد که متوجه می‌شود دختری که با نامزدش رابطه دارد، پارتنر شی وو همکار جدیدش در تیم هواشناسی است.

نکته جالب دیگر در سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا، دیدن این است که چگونه خطوط مربوط به آب و هوا هر قسمت شروع و پایان می‌یابد و تغییرات در روابط شخصیت‌ها را توصیف می‌کند. مانند یک سیگنال کوچک در داده‌ها که یک ناهنجاری آب و هوای آینده را پیش‌بینی می‌کند، روابط چهار شخصیت نشانه‌هایی از هشدار را از ابتدا نشان می‌دهد. در حالی که توضیح می‌دهد که هر فردی چگونه دمای سرمای باد را متفاوت احساس می‌کند، سریال Forecasting Love and Weather نشان می‌دهد که چگونه همان خاطرات در دماهای کاملاً متفاوت برای مردم باقی می‌مانند و از طریق خط باد ردی از خود به جای می‌گذارد، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک، نشان می‌دهد که چگونه این “رابطه” زخمی بر روی جین و لی گذاشته است. به این ترتیب، موضوع آب و هوا به اندازه کافی در داستان سریال Forecasting Love and Weather ذوب شده و نمایش را جذاب‌تر کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

پارک مین یونگ در نقش جین ها کیونگ

معرفی سریال پیش بینی عشق و آب و هوا

بازیگر پارک مین یونگ در سال 2006 برای اولین بار به عنوان بازیگر شروع به کار کرد و در طول سال‌های متمادی فضایی برای خود در ژانرهای عاشقانه-درام و کمدی-رمانتیک ایجاد کرده است. برخی از سریال های پارک مین یانگ در سطح جهانی شناخته می‌شوند. همکاری او با ستارگانی مانند لی مین هو و جی چانگ ووک در سریال شکارچی شهر و شفا دهنده به مین یانگ کمک کرد تا استعداد خود را به عنوان یک بازیگر در ژانر اکشن ثابت کند.

پارک مین یونگ در سریال شکارچی شهر نقش یک بادیگارد سرویس مخفی خانه آبی و در سریال هیلر نقش یک روزنامه نگار را بازی می‌کرد. آخرین سریال او یک عنوان عاشقانه آرام به نام وقتی هوا خوب است در مقابل سئو کانگ جون بود. برخی از سریال‌های دیگر او که برای پخش در نتفلیکس در دسترس هستند عبارتند از زندگی خصوصی او، منشی کیم چه مشکلی دارد، و ملکه هفت روزه است.

در سریال پیش بینی عشق و آب و هوا مین یانگ نقش یک پیش‌بینی کننده ارشد آب و هوا به نام جین ها کیونگ را بازی می‌کند که عاشق همکار جدید خود می‌شود.

سونگ کانگ در نقش لی شی او

خلاصه داستان سریال Forecasting Love and Weather

سونگ کانگ با بازی درخشان خود در سریال نتفلیکس Sweet Home در سال 2020 به شهرت رسید. اما این بازیگر اولین بازی خود را در سریالی به نام دروغگو و معشوقش انجام داد که در سال 2017 منتشر شد. او نقش یک شخصیت فرعی را در آن درام بازی کرد. البته سونگ کانگ برای بازی در نقش سون اوه در اولین نمایش کره‌ای نتفلیکس سریال Love Alarm مورد توجه قرار گرفت. محبوبیت این سریال باعث شد که فصل دوم آن نیز منتشر شود.

او سپس در نمایش‌های موفقی مانند “ناویلرا” به عنوان یک بالرین و “می‌دانم ولی” به عنوان شخصیتی بی‌پروا که در روابطش هیچ تعهدی ندارد ظاهر شد و هر یک از این سریال‌ها سونگ کانگ را در شخصیت متفاوتی به تصویر می‌کشیدند. انتخاب‌های این بازیگر به وضوح باعث شدند که سونگ کانگ حسابی به اوج برسد و سریال Forecasting Love and Weather گامی دیگر به سوی همان قله بلند شهرت است.

یون پارک در نقش هان گی جون

تریلر سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

یون پارک با نقش‌های خاکستری خود در بسیاری از نمایش‌ها توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است. او در جدیدترین نمایش خود سریال «تو بهار من هستی» نقش یک شخصیت جانی و خطرناک را ایفا کرد و در سریال‌های دیگری مانند «رئیس خجالتی من» و «چه اتفاقی برای خانواده من افتاد» در نقش یک شخصیت شرور و منفی بازی کرده‌است. بازیگر یون پارک سال‌هاست که در این صنعت فعالیت می‌کند و اولین بازی خود را در سال 2012 انجام داد. از آن زمان، او بخشی از سریال‌های بسیاری از جمله Uncontrolably Fand، سریال The Package، سریال Radio Romance و Search بوده است.

یون پارک در سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا نقش هان کی جون را بازی می‌کند و یکی از همکاران شی وو و هاکیونگ خواهد بود. انتظار می‌رود که او درگیری‌هایی را در فضای کاری و زندگی عاشقانه شی وو ایجاد کند.

همچنین بخوانید :

یورا در نقش چه یو جین

دانلود سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا

یورا در سال 2012 به عنوان یک بازیگر برای اولین‌بار بازی کرد، با این حال، او نقش‌های انگشت‌شماری داشته است. او یکی از اعضای گروه دختران Girls Day است و آخرین کار او به عنوان بازیگر در سریال Now, We Are Breaking Up بود. در آن سریال نقشی کوتاه داشت که در آن یورا به عنوان یک فرد تأثیرگذار به نام های رین ظاهر می‌شود. از دیگر سریال های یورا می‌توان به Radio Romance و Find Me In Your Memory اشاره کرد.

یورا در سریال Forecasting Love and Weather نقش چه یو جین را بازی می‌کند. او یک خبرنگار مشتاق هواشناسی است که رویاهای بزرگی دارد، اما پس از استخدام در اداره هواشناسی مجبور می‌شود با واقعیت‌هایی روبه‌رو شود و بخاطر کارش با پارتنر سابق و همسرش درگیر اتفاقات مختلفی می‌شود.

سخن آخر

از شروع هیجان‌انگیز یک عاشقانه تا جدایی ناخوشایند، بودن در یک رابطه در محل کار، به معنای رخ دادن حوادثی است که هرگز نمی‌خواهید کسی بداند، چه برسد به آنکه در سراسر محیط کار پخش شود. بدتر از آن این است که باید هر روز با شریک سابق خود روبه‌رو شوید مگر اینکه به بخش دیگری منتقل شوید یا شغل خود را تغییر دهید! ها کیونگ که بدترین طعم عاشقانه‌های اداری را می‌چشید، به خودش قول داده است که دیگر هرگز با همکارانش وارد رابطه نشود. اما او اعتراف می‌کند که جذب لی شی وو شده است و یک بار دیگر این “عاشقانه دفتر لعنتی” را در سریال Forecasting Love and Weather آغاز می‌کند. فکر می‌کنید مسیری که در مقابل آن‌هاست آفتابی است یا بارانی؟

با معرفی سریال پیش بینی عشق و آب و هوا همراهتان بودیم. شما سریال کره ای پیش بینی عشق و آب و هوا را تماشا کرده‌اید؟ نظرتان درباره سریال جدید سونگ کانگ و پارک مین یونگ چیست؟ داستانش را دوست داشتید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. ممنون که در این مقاله همراه پلازا بودید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402