معرفی بسته های ارزان اینترنت همراه اول؛ با بسته های مقرون به صرفه آشنا شوید

MCI / بسته های ارزان اینترنت همراه اول / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به دنبال کد اینترنت به صرفه همراه اول هستید؟ در این مقاله از پلازا بسته های ارزان اینترنت همراه اول را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین بسته اینترنت همراه اول مناسب نیاز خود را انتخاب کنید. همراه این مقاله با موضوع اینترنت ارزان همراه اول باشید.

مهم‌ترین شعار تبلیغاتی اپراتورهای مختلف در ارائه بهترین بسته های اینترنت را می‌توان ارائه سرعت عالی در کنار قیمت ارزان دانست؛ وعده‌ای که به شکلی نصفه و نیمه به آن عمل کرده‌اند و برخی از این بسته‌ها از برترین بسته های به صرفه همراه اول هستند. در ادامه به شماری از بسته های ارزان اینترنت همراه اول پرداخته و چندین نمونه از بهترین بسته اینترنت همراه اول را معرفی خواهیم کرد.

بیایید ببینیم بسته های مقرون به صرفه همراه اول سال ۱۴۰۱ کدامند؟

همراه اول

در ادامه می‌خوانید:

بسته های ارزان اینترنت همراه اول

همراه اول تنوع گسترده‌ای از بسته‌های اینترنتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از بسته اینترنت ساعتی همراه اول گرفته تا بسته‌های هفتگی٬ ماهانه و بلند مدت و سالانه. این مساله باعث سردرگمی کاربران و بعضا انتخاب بسته‌های نه چندان مناسب می‌شود. برای انتخاب بسته های مقرون به صرفه همراه اول باید تخمین درستی از میزان مصرف خود داشته باشید و سپس با مقایسه قیمت‌ها، به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول برای خودتان را انتخاب کنید.

اینترنت به صرفه همراه اول را می‌توانید در 4 مدل از بسته‌ها جستجو کنید. بسته‌های آلفا پلاس، اینترنت همراهی، مدار فیروزه‌ای و کارت شارژ اینترنت.

بسته‌های آلفا پلاس

اگر به دنبال کد اینترنت به صرفه همراه اول هستید٬ ابتدا باید نگاهی به کدهای دسته آلفا پلاس بیندازید. دسته آلفا پلاس متنوع‌ترین بسته‌های اینترنت همراه اول را به شما ارائه می‌کند. بسته‌های این دسته در زمان‌ها، حجم‌ها و قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسند و شمار زیادی از مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول نیز در همین دسته قرار دارند. در این دسته، بسته‌ها از بازه قیمتی 1600 تومان تا 159 هزار تومان به فروش می‌رسند.

افزون بر این بسته‌های آلفا پلاس از نظر حجمی محدودیت دارند و پرحجم‌ترین بسته این دسته 15 گیگابایت (4 ماهه) با قیمت 62,000 تومان و کم‌ حجم‌ترینشان نیز 60 مگابایت (روزانه) با قیمت 1,600 تومان است که ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول محسوب می‌شود. برای معرفی کد اینترنت به صرفه همراه اول در این دسته، ما چندین نمونه از بسته‌های تا 50 هزار تومان را در حجم‌ها و زمان‌های مختلف در جدول زیر آورده‌ایم. برای مثال یکی از بسته‌های اینترنتی که برای افرادی که در یک ماه حجl بالایی استفاده نمی‌کنند٬ بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه می‌تواند بسته 7 گیگابایت سی روزه همراه اول با قیمت 28,200 تومان باشد. همچنین رمز اینترنت همراه اول یک ماهه 7 گیگابایت  #21*100* می‌باشد.

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بستهکد بسته های مقرون به صرفه همراه اول
2 ماهه12 گیگابایت46,000 تومان412#*100*
30 روزه

1 بامداد 11 صبح

نامحدود19,000 تومان#33232*100*
30 روزه

6 صبح تا 12 ظهر

12 گیگابایت
10,000 تومان#33124*100*
30 روزه7 گیگابایت28,200 تومان21#*100*
30 روزه5 گیگابایت23,600 تومان#22*100*
7 روزه6 گیگابایت19,500 تومان3251#*100*
30 روزه3 گیگابایت19,000 تومان24#*100*
7 روزه4 گیگابایت16,000 تومان3252#*100*
7 روزه2.5 گیگابایت13,000 تومان#321*100*
7 روزه1.5 گیگابایت10,900 تومان#322*100*
1 روزه3 گیگابایت9,900 تومان3151#*100*
1 روزه1 گیگابایت6,400 تومان#311*100*
1 روزه750 مگابایت5,900 تومان312#*100*

علاوه بر این جدول کد اینترنت به صرفه همراه اول٬ بسته‌های مختص مشترکین جدید هم وجود دارد که اگرچه مقرون به صرفه هستند٬ تنها برای مشترکین جدید قابل دسترسی هستند.

برای آنکه تمام بسته های به صرفه همراه اول را مشاهده کنید می‌توانید به این صفحه از وبسایت همراه اول مراجعه و بسته مورد نظر خود را با استفاده از فیلترهای ارائه شده پیدا کنید. برای مثال می‌توانید با انتخاب بسته های بلند مدت اینترنت همراه اول بسته‌هایی که زمان آن‌ها بیش از 1 ماه است را ببینید. یا با مشخص کردن قیمت موردنظرتان، کد اینترنت ساعتی ارزان همراه اول یا هر مدت زمانی دیگری که بخواهید را پیدا کنید.

علاوه بر این با کد خرید بسته های اینترنت همراه اول یعنی #100* می‌توانید وارد درگاه سامانه جامع خدمات اینترنت این اپراتور شده و بسته موردنظرتان را پیدا کنید. در این سامانه کد بسته های اینترنت همراه اول ساعتی #33*100* است که با شماره‌گیری آن می‌توانید بسته های اینترنت همراه اول ساعتی را مشاهده و خریداری نمایید.

اینترنت همراهی

با استفاده از طرح اینترنت همراهی هرکدام از کاربران بسته به نحوه و الگوی مصرف شخصی خود بهترین بسته اینترنت همراه اول را می‌توانند پیدا و آن را فعال کنند. به این ترتیب دیگر نیازی نیست جدول بسته های اینترنت همراه اول را برای پیدا کردن بسته مورد نیاز خود زیر و رو کنید و می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی اپراتور استفاده کنید.

برای فعالسازی این طرح کد اینترنت به صرفه همراه اول شماره #62*100* را شماره‌گیری کنید. همچنین برای استعلام سایر بسته‌ها می‌توانید کد #10*100* را شماره‌گیری کنید.

مدار فیروزه‌ ای

اکثر بسته های ساعتی اینترنت همراه اول در این دسته قرار می‌گیرند. این بسته‌ها در مدت زمان کوتاه و چند ساعته عرضه و جزو بسته های فوق العاده اینترنت همراه اول هستند. همچنین به دلیل محدودیت زمانی که دارند، قیمتشان نیز از سایر بسته‌ها پایین‌تر است. بسته های اینترنت همراه اول ساعتی به همین دلیل بهترین انتخاب برای پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول به حساب می‌آیند. بنابراین اگر به دنبال اینترنت ساعتی ارزان همراه اول هستید٬ نگاهی به لیست بسته‌های این طرح بیندازید.

MCI / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول / اینترنت ارزان همراه اول

بسته‌های مدار فیروزه‌ای٬ بسته‌های اینترنتی و بسته‌های مکالمه‌ای کوتاه مدت (ساعتی) و به صرفه هستند که قیمت آنها در ساعات و مکان‌های مختلف شبکه همراه اول متفاوت است. برای فعالسازی این بسته های ارزان اینترنت همراه اول می‌توانید کد #121* را شماره‌گیری کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای نیز می‌توانید پیشنهادهایی برای خرید بسته اینترنت همراه اول ارزان قیمت دریافت کنید.

کارت شارژ اینترنت و بسته های ارزان اینترنت همراه اول

این طرح مخصوص کاربران اعتباری همراه اول است. این کاربران از طریق این طرح می‌توانند بسته های مقرون به صرفه همراه اول را با وارد کردن رمز شارژ خریداری کنند. بسته‌های این طرح تنها شامل 3 بسته می‌شود. یک بسته یک روزه 400 مگابایتی، هفت روزه 1 گیگابایتی و سی‌روزه 3 گیگابایتی.

شما با وارد کردن کد فعال سازی اینترنت همراه اول اعتباری #126*10* و وارد کردن رمز شارژ خود می‌توانید یکی از این 3 بسته را فعال کنید. قیمت بسته‌های یک روزه، هفت روزه و سی‌روزه به ترتیب 5 و 10 و 20 هزار تومان است.

نکته مهم این است که اگر چندین بسته خریداری کنید اولویت استفاده از بسته های اینترنت همراه اول با بسته‌ای خواهد بود که تاریخ انقضا آن زودتر از بقیه باشد.

اینترنت رایگان همراه اول

یکی از طرح‌های تشویقی که با آن کاربران می‌توانند بسته های اینترنت همراه اول رایگان دریافت کنند از طریق اپلیکیشن همراه من است. شما با نصب نسخه جدید این اپلیکیشن می‌توانید یک بسته رایگان 10 گیگابایتی 3 روزه دریافت کنید. پس از نصب برنامه در قسمت طرح‌های تشویقی و در زبانه هدیه همراهی می‌توانید این بسته اینترنت ارزان همراه اول را فعال نمایید.

همچنین برای کسانی که سیم‌کارت دائمی این اپراتور را خریداری می‌کنند یکی از بسته های به صرفه همراه اول به صورت هدیه فعال خواهد شد. این بسته 30 روزه بوده و حجم آن نیز 30 گیگابایت است. افزون بر این دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری نیز به مدت 6 ماه یک بسته اینترنت 24 گیگابایتی دریافت می‌کنند. این بسته هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما 7 روز فرصت دارید تا به اندازه 4 گیگابایت از آن استفاده کنید.

همراه من

علاوه بر این اگر برای اولین بار سیم‌کارت معمولی خود را به یوسیم تبدیل کنید، 20 گیگابایت اینترنت رایگان برای کاربران دائمی و 15 گیگابایت برای اعتباری‌ها دریافت خواهید کرد.

اینترنت رایگان همراه اول از طریق سیم‌کارت جوانان نیز قابل دسترسی است. از دی ماه سال 98 افراد 18 تا 25 سال که تا کنون سیم‌کارت دائمی به نام خود نداشتند می‌توانند با خرید سیم‌کارت، بسته اینترنت 40 گیگابایتی و 30 روزه به عنوان هدیه دریافت کنند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
حذف اهنگ پیشواز ایرانسل ؛ چطور می توان دستور لغو آهنگ ...
محمد علی محمدی18 شهریور 1401 20:30
thumbnail
استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ ...
محمد علی محمدی12 مرداد 1401 06:30
thumbnail
چگونه گوشی را اشغال کنیم؟ کد از دسترس خارج کردن ایرانسل ...
تیم پلازا25 فروردین 1401 12:30
thumbnail
لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول چگونه است؟
زهرا مظفری03 اردیبهشت 1400 12:00

و در آخر هرکدام از مشترکین همراه اول در روز تولد خود می‌توانند از بین 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه، اینترنت 2 گیگابایت 1 روزه و یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه یکی را به عنوان هدیه تولد خود دریافت کنند. برای دریافت بسته اینترنت رایگان همراه اول، کافی است در روز تولد خود کد #4121*100* را شماره‌گیری کنید.

همراه اول به غیر از این موارد بسته رایگان دیگری را ارائه نمی‌کند و دیگر بسته‌ها از جمله ۷۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول یا بسته‌هایی تحت عنوان ارزانترین اینترنت نامحدود همراه اول که به عنوان بسته های اینترنت همراه اول رایگان تبلیغ می‌شوند جنبه کلاهبرداری داشته و بهتر است سمت آن‌ها نروید.

سوالات متداول در ارتباط با بسته های ارزان اینترنت همراه اول

1. کدام بسته اینترنت همراه اول بهتر است؟

نمی‌توانیم پاسخ دقیقی به این سوال بدهیم. بسته‌های اینترنت همراه اول تنوع بسیار زیادی دارند و بهترین بسته همان بسته‌ای است که بیشتر از بقیه پاسخگوی نیازهای شما باشد.

2. چگونه اینترنت رایگان همراه اول بگیریم؟

اینترنت رایگان همراه اول تنها از روش‌های محدود قابل دریافت است که در این مطلب به صورت مفصل به آن‌ها پرداختیم.

3. چگونه اینترنت شبانه همراه اول را به روزانه تبدیل کنیم؟

همراه اول در حال حاضر تنها یک بسته شبانه نامحدود دارد که می‌توانید با غیرفعال کردن آن یک بسته روزانه خریداری کنید. در غیر اینصورت راهی برای تبدیل این بسته‌ها وجود ندارد.

4. استعلام اینترنت همراه اول چگونه است؟

با شماره‌گیری کد #10*100* می‌توانید از وضعیت اینترنت همراه اول خود مطلع شوید.

5. نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول چگونه است؟

برای فعالسازی اینترنت می‌توانید کد #11*100* را شماره‌گیری و اینترنت همراه اول خود را فعال نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب با تعدادی از بسته های ارزان اینترنت همراه اول آشنا شدیم. چه شما به دنبال کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه باشید٬ یا یک ساعته و یا یک ساله٬ می‌توانید مقرون به صرفه‌ترین پیشنهادات را در این مطلب بیابید. اگر شما هم بسته های اینترنت یا طرح‌های جدیدی را می‌شناسید که مقرون به صرفه هستند و در این مطلب ذکر نشده‌اند، لطفا نام بسته یا طرح مربوطه در بخش کامنت‌ها ارسال کنید تا به مطلب اضافه شوند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران35 دیدگاه
avatar
javier
.
13 شهریور 1401، 20:15
پاسخ
0
0
تا یه مدت ولانی از کد *1000# برای خرید اینترنت استفاده می کردم. خوبی این کد این بودش که با توجه به وضعیت خرید بسته هایی که انجام می دادم، بهم بسته های جدید پیشنهاد می داد و این بسته متناسب با بسته هایی بود که من می خریدم ولی خوبیش این بود که قیمت های بهتری داشتند و خیلی به صرفه تر بودن. الان دیگه وضعیت اینترنت یه جوری شده که حتی روی این کد هم تاثیر گذاشته و گزینه هایی که پیشنهاد میده اگر هم از نظر قیمتی اوکی باشن کوتاه مدتن و به درد نمی خورن.
avatar
.
12 شهریور 1401، 12:28
پاسخ
0
0
همراه اول بسته های اینترنتی مختلفی داره که بسته به نیاز شخصی میشه ازشون استفاده کرد تجربه شخصی من میگه اگه کل روز از اینترنت همراهتون استفاده میکنید از بسته های آلفا بگیرید پر حجم هم بگیرید که وسط ماه تموم نشه بعد بعضی هاشون بسته رزرو دارن حتما قبل ازینکه بسته تموم بشه بسته رزرو رو غیر فعال کنین تا هزینه یه بسته به درد نخور از اعتبارتون کسر نشه یا نیاد روی هزینه خطتون کد اینترنت به صرفه همراه اول ماهانه هم تو جدول هس تو مقاله بالا *100 رو هم شماره گیری کنین راهنماییتون میکنه .
avatar
میسا
.
10 شهریور 1401، 20:16
پاسخ
0
0
کد 412#*100* رو من خیلی استفاده کردم و به نظر مقرون به صرفه میاد اما خیلی زودتر از ۲ ماه حجم بسته تموم میشه و اصلا قابل کنترل نیست و یه دفعه میبینید کلی قبض براتون اومده. کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه رو نمیشه گفت کدومه چون بستگی به نیاز شما به اینترنت داره. اینکه شما چه ساعتی به اینترنت احتیاج دارید یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب نوع بسته اینترنتی هست. من از بسته های روزانه بیشتر راضیم اما اصلا اقتصادی نیست ولی چون من معمولا به اینترنت وای فای وصلم این بسته برام بهتره.
avatar
مهدیس
.
04 شهریور 1401، 15:27
پاسخ
0
0
بسته های همراه اول رو از چندین روش میشه فعال کرد ،همونجوری که خودتون هم‌تو این مقاله به طور کامل توضیح دادید ،مدار فیروزه ای خوبه وقتی ساعتی مکالمه یا اینترنت احتیاج داری خیلی خوبه، و بعضی ساعت ها واقعا نرخ های مقرون به صرفه ای داره، که با کد دستوری ، *۱۲۱# میتونیم انتخاب کنیم، به جز اون راحت ترین راه استفاده از اپلیکیشن همراه من هست که میتونیم، بسته های ترکیبی دلخواه خودمونو انتخاب کنیم و فعال کنیم
avatar
Robb
.
03 شهریور 1401، 20:44
پاسخ
0
0
یکی از بهترین ویژگی های اینترنت نا محدود همراه اول ، بست های اینترنت نا محدود شبانه بود که الان دیگه وجود ندارن و حق انتخاب های خیلی کمی در این مورد به کاربر داده میشه. ممنون از اینکه این فهرست رو از بهترین بسته های موجود گذاشتین تا بتونیم با بسته های موجود در این اینترنت آشنا بشیم. امیدوارم که اینترنت همراه اول و ایرانسل از این وضعی که توش هستن در بیان و در آینده هم گزینه های بهتری در اختیار کاربر قرار بدن و هم از نظر سرعت پیشرف داشته باشن.
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها