بهترین آنتی ویروس آیفون؛ قویترین ویروس کش iOS کدام برنامه است؟

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با وجود اینکه احتمال آلوده شدن آیفون شما به مراتب کمتر از یک کامپیوتر یا گوشی اندرویدی است اما این به این معنا نیست که شما از تمام خطرات مصون هستید. بهترین آنتی ویروس آیفون می‌تواند خیال شما را از بابت تمام خطرات راحت کند. به همین خاطر در این مطلب نگاهی انداخته‌ایم به قویترین و بهترین ویروس کش و انتی ویروس ایفون و سیستم عامل iOS. با پلازا همراه باشید.

اگر صاحب یک گوشی آیفون باشید مانند تمام گوشی‌ها ممکن است دستگاه شما آلوده شود. ممکن است این آلودگی از وبسایت‌ها باشد یا اصلا ممکن است تبلیغات و ترکرهای وب شما را کلافه کنند. به همین خاطر یک انتی ویروس برای ایفون می‌تواند کمک حال شما باشد. بسیاری از شرکت‌های سازنده آنتی‌ویروس دارای محصولاتی هستند که به‌طور اختصاصی برای iOS طراحی شده‌اند. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به قوی ترین انتی ویروس برای ایفون که می‌توانید دانلود کنید.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین آنتی ویروس های آیفون

امروزه امنیت گوشی‌های هوشمند به یکی از مهم‌ترین مسائل روز تبدیل شده است. در این بین برنامه‌های آنتی ویروس موبایلی زیادی تولید شده‌اند که برخی از آن‌ها کارایی بسیار خوبی دارند؛ اما چطور می‌توان برترین انتی ویروس رایگان برای ایفون را انتخاب کرد؟ در ادامه فهرستی از چند ویروس کش قوی برای ایفون تهیه کرده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را بررسی و دانلود کنید. امیدواریم در نهایت بهترین انتخاب را برای گوشی هوشمند خود داشته باشید.

1. آنتی ویروس Avast Security & Privacy ؛ بهترین انتی ویروس برای ایفون

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios

Avast Security & Privacy یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های آنتی ویروس برای هر سیستم عاملی است. این برنامه تاکنون بیش از صد‌ها میلیون بار دانلود شده و ویژگی‌های جالبی هم دارد. علاوه بر اسکن معمولی دستگاه، اپلاک، مسدودکننده تماس، پشتیبانی ضد سرقت، و فایروال برخی از ویژگی‌های آنتی ویروس Avast هستند. آنتی ویروس Avast ویژگی‌های تقویت گوشی را هم دارد که البته توصیه می‌کنیم از آن‌ها استفاده نشود؛ زیرا این ویژگی‌ها بیشتر از تقویت کردن گوشی همراه شما، تأثیرات مخرب ایجاد می‌کنند. Avast یکی از بهترین آنتی ویروس های اندروید و البته یکی از بهترین آنتی ویروس‌های iOS است که در ادامه می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود آنتی ویروس Avast Security & Privacy

2. آنتی ویروس Avira Mobile Security ؛ بهترین آنتی ویروس برای آیفون 2022

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios

آنتی ویروس Avira Mobile Security یک ویروس کش مخصوص ایفون است که خیلی زود رشد کرد. این اپلیکیشن با اصول اولیه از جمله اسکن گوشی، محافظت واقعی در هر لحظه و موارد دیگر ارائه شده است.

همچنین بخوانید :

از پشتیبانی ضد سرقت، اسکن حریم خصوصی، فهرست سیاه و حتی ویژگی‌های مدیریت دستگاه هم می‌توان به عنوان برخی از ویژگی‌های دیگر Avira نام برد. این اپلیکیشن خیلی سبک‌تر از برنامه‌هایی مانند نورتون و دیگر برنامه‌های آنتی ویروس‌های موبایل است.

دانلود رایگان آنتی ویروس Avira

3. آنتی ویروس Mobile Security – Lookout ؛ قویترین انتی ویروس ایفون

قویترین انتی ویروس ایفون / بهترین آنتی ویروس آیفون

برنامه ويروس كش ای او اس Lookout هم یکی دیگر از بهترین آنتی ویروس های موبایل و یک ضد بد‌افزار محبوب است. این ویروس کش مخصوص iOS خدماتی شامل اسکن، محافظت از فیشینگ، محافظت در برابر بدافزار‌ها، ویژگی‌های ضد سرقت و بسیاری از موارد امنیتی دیگر را ارائه می‌دهد.

آنتی ویروس Lookout یک ضد ویروس بسیار قدرتمند است و امنیت گوشی تلفن همراه شما را تا میزان بسیار زیادی تامین می‌کند. ضد ویروس Lookout هم مانند اغلب اپلیکیشن‌های دیگر در دو نسخه رایگان و پولی عرضه می‌شود. البته نسخه رایگان این آنتی ویروس، نسبت به ضد ویروس‌های رایگان دیگر کامل‌تر است.

دانلود آنتي ويروس رايگان براي آی او ای Lookout

4. آنتی ویروس McAfee Mobile Security

بهترین ویروس کش ios / قویترین انتی ویروس ایفون

McAfee هم یکی از بزرگترین نام‌ها در بین برنامه‌های ضد ویروس است و می‌توان آن را در بین بهترین ویروس کش های iOS قرار داد. McAfee یکی از سنگین‌ترین آنتی ویروس‌های موبایل است. این اپلیکیشن ویژگی‌های خوبی شامل اسکن، ضد سرقت، ضد جاسوس و ویژگی‌های قفل امنیتی دارد و می‌تواند از سارق احتمالی گوشی شما عکس بگیرد.

همینطور می‌تواند تا قبل از خاموش شدن گوشی، اطلاعات مربوط به مکان را در فضای ابری ذخیره کند و ویژگی‌های مفید و متنوع دیگر را ارائه می‌دهد. به علاوه این اپلیکیشن ویژگی‌های تقویتی موبایل ارائه می‌دهد که اصلا کارایی ندارند؛ اما با این وجود، قسمت آنتی ویروس برنامه به خوبی کار می‌کند و کماکان یکی از بهترین آنتی ویروس های آیفون است.

دانلود آنتی ویروس McAfee

5. ویروس کش Trend Micro

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios

شاید قویترین انتی ویروس ایفون برای تمام کاربران این گوشی کاربری نداشته باشد ولی همانطور که گفتیم خطرات زیادی متوجه کاربران حتی کاربران معمولی است. آنتی‌ویروس ترند مایکرو نیز تلاش می‌کند با تمام این خطرات مقابله کند. این برنامه دارای یک ابزار فیلتر وب است که مانع از دسترسی شما به وبسایت‌های آلوده یا ناخواسته می‌شود. همچنین دارای ابزارهای بلاک تبلیغات و ترکرها است که می‌توانند حجم مصرفی اینترنت شما را کمتر کنند و سرعت بارگذاری وبسایت‌ها را نیز افزایش دهندو

همچنین این آنتی‌ویروس، یک ابزار حریم خصوصی دارد که با اسکن کردن تنظیمات حریم خصوصی اکانت شما در فیسبوک و توییتر، درصورتی که هر تنظیم مورد نگران‌کننده‌ای وجود داشت، شما را مطلع می‌کند.

دانلود آنتی ویروس ترند مایکرو

6. آنتی ویروس F-Secure SAFE ؛ قویترین انتی ویروس ایفون

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios

یکی دیگر از آنتی‌ویروس‌های کارآمد، F-Secure SAFE است. این برنامه دارای یک مرورگر مخصوص است که به چند طریق امنیت آنلاین شما را تامین می‌کند. اول از همه فیلتر وب است که مانع از دسترسی شما به سایت‌های خطرناک می‌شود. همچنین دارای ابزار محافظت از تراکنش‌های بانکی است. این ابزار هر وبسایتی که شما برای خرید به آن مراجعه کنید را بررسی و در صورت وجود هر مورد مشکوکی به شما اطلاع می‌دهد.

همچنین بخوانید :

همچنین دارای ابزارهای کنترل والدین است که به شما اجازه می‌دهد محتوا را براساس دسته‌بندی کنترل و نتایج جستجو را فیلتر کرده تا وبسایت‌هایی که نمی‌خواهید در نتایج جستجو نمایش داده نشوند. F-Secure SAFE همچنین دارای ویژگی‌های پایه‌ای ضد سرقت مثل نشان‌نمای موقعیت مکانی دستگاه و یک آلارم است.

دانلود آنتی‌ویروس F-Secure SAFE

7. آنتی ویروس AVG Antivirus Free ؛ بهترین ویروس کش iOS

قویترین انتی ویروس ایفون / بهترین آنتی ویروس آیفون

AVG یکی دیگر از نام‌های معروف در بین بهترین آنتی ویروس های آیفون است. هم نسخه اندرویدی و هم نسخه iOS این آنتی ویروس واقعا محبوب هستند. بنابراین آنتی ویروس AVG را می‌توان به عنوان یکی از بهترین آنتی ویروس های آیفون معرفی کرد. کارایی این آنتی ویروس، دقیقاً مشابه آنتی ویروس Avast است که تلفن هوشمند شما را به خوبی اسکن کرده و آسیب‌پذیری‌های احتمالی آن را دقیقاً به همان روش Avast پیدا می‌کند. اگرچه این اپلیکیشن هم ردیاب ضد سرقت دارد که به کمک Google Maps کار می‌کند، اما مانند آنتی ویروس Avast یک فایروال خوب ندارد. جا دارد یک بار دیگر هم تذکر دهیم که نباید از امکانات و ویژگی‌های شتاب‌دهنده آنتی ویروس AVG استفاده کنید، هرچند که این اپلیکیشن یکی از بهترین آنتی ویروس های iOS باشد؛ چراکه این ویژگی‌ها عملاً کارایی ندارند و حتی ممکن است مخرب هم باشند.

دانلود آنتی ویروس AVG برای iOS

8. آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security

بهترین ویروس کش ios / قویترین انتی ویروس ایفون

آنتی ویروس Bitdefender یکی از معدود آنتی ویروس‌های کاملا رایگان است. این اپلیکیشن ضد ویروس که یکی از بهترین آنتی ویروس های اندروید است، در طول سال‌های اخیر تغیر زیادی نکرده و تنها همان ویژگی‌های اصلی خود را بهبود بخشیده است. Bitdefender ویژگی‌هایی مانند اسکن اولیه، رابط کاربری ساده و عملکرد سریع و بدون پیکربندی دارد که باعث می‌شود این اپلیکیشن ضد ویروس به یک آنتی ویروس کامل و عالی برای تامین نیازهای فوق‌العاده اساسی تبدیل شود.

در واقع تمام کاری که Bitdefender انجام می‌دهد این است که در حین نصب اپلیکیشن‌های جدید، همه چیز را اسکن کرده و سپس اجازه نصب و ورود هر چیز جدیدی به تلفن همراه را صادر می‌کند. البته برنامه‌های سنگین‌تر با کارایی بیشتر هم وجود دارند؛ اما با این حال، ما فکر می‌کنیم که آنتی ویروس Bitdefender برای کسانی که یک اپلیکیشن ساده با کارایی خوب می‌خواهند کافیست. آنتی ویروس Bitdefender نسخه iOS هم دارد. اگرچه این برنامه رایگان است، اما تبلیغات دارد که با توجه به میزان کارایی آنتی ویروس Bitdefender، قابل چشم‌پوشی است.

دانلود آنتی ویروس Bitdefender برای iOS

9. آنتی ویروس Malwarebytes Mobile Security

بهترین آنتی ویروس آیفون / بهترین ویروس کش ios

حتماً اپلیکیشن ضد ویروس Malwarebytes را که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های ضد ویروس در سیستم عامل ویندوز است به خوبی می‌شناسید. نسخه موبایلی این اپلیکیشن که مخصوص آیفون طراحی شده هم کارایی بسیار خوبی دارد. این اپلیکیشن یک پایگاه داده برای ویروس‌های تهاجمی دارد، از تلفن همراه شما در برابر بدافزار‌ها و ویروس‌ها محافظت می‌کند و خدمات ردیاب ضد سرقت ارائه می‌دهد. آنتی ویروس Malwarebytes حتی این امکان را فراهم می‌کند تا پیام‌های شبکه‌های اجتماعی مانند واتساپ، فیس‌بوک، حتی پیام‌های SMS و غیره را برای جلوگیری از باز شدن لینک‌های خطرناک اسکن کنید. اپلیکیشن ضد ویروس Malwarebytes خوب کار می‌کند و مانند اغلب آنتی ویروس‌های موبایل سنگین نیست.

دانلود آنتی ویروس Malwarebytes برای iOS

10. آنتی ویروس Kaspersky Security ؛ بهترین ویروس کش iOS

قویترین انتی ویروس ایفون / بهترین آنتی ویروس آیفون

Kaspersky یکی از بهترین ویروس کش های iOS است. این اپلیکیشن دو نسخه رایگان و پیشرفته دارد که البته نسخه پیشرفته آن پولی است؛ اما هر دو نسخه Kaspersky امکانات بالایی مانند پیام کوتاه و مسدود کردن تماس، اسکن، بروزرسانی و ضد سرقت دارند و خدمات اسکن دستگاه برای بدافزارها و مواردی از این قبیل را انجام می‌دهند.

اگرچه آنتی ویروس Kaspersky برنامه سنگینی به حساب می‌آید، اما نمی‌توان آن را سنگین‌ترین برنامه ضد ویروس نامید. با این حال استفاده از این اپلیکیشن در گوشی‌های اندرویدی قدیمی با سخت افزار‌های ضعیف توصیه نمی‌شود. به علاوه، Kaspersky هم مانند اغلب برنامه‌های آنتی ویروس موبایل، ویژگی‌های تقویت گوشی دارد که پیشنهاد می‌شود به‌هیچ‌وجه از آن استفاده نکنید؛ چرا که در واقع هیچ ویژگی تقویت‌کننده‌ای در کار نیست و این ویژگی‌ها حتی می‌توانند مخرب هم باشند. خوب است به جای انتظارات غیرمعمول از یک آنتی ویروس، از این برنامه فقط انتظار حفظ امنیت تلفن هوشمند خود را داشته باشید.

دانلود آنتی ویروس Kaspersky برای iOS

سخن پایانی

در این مطلب در مورد بهترین آنتی ویروس آیفون صحبت کردیم و 10 مورد از قویترین انتی ویروس های ایفونرا معرفی و به همراه لینک دانلود در اختیارتان قرار دادیم. به نظر شما قویترین انتی ویروس ایفون کدام است؟ فکر می‌کنید جای چه آنتی ویروسی در این فهرست خالی است؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400