بهترین سریال نتفلیکس 2020 ؛ مروری بر برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰

بهرین سریال های نتفلیکس 2020
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به نظر شما بهترین سریال نتفلیکس 2020 کدام سریال است؟ سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ از تنوع خوبی برخوردار بودند و توانستند دل هر بیننده‌ای با هر علاقه و سلیقه‌ای را به دست آورند. در این مطلب فهرستی از برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ را با هم مرور می‌کنیم.

در این مقاله به گزیده‌ای از لیست بهترین سریالهای 2020 شبکه نتفلیکس می‌پردازیم. در سال 2020 با توجه به پاندمی کرونا، پرطرفدارترین و بهترین سریال ها و مینی سریال های نتفلیکس 2020 در ژانرهای مختلف، توانستند به میزان زیادی به تحمل قرنطینه خانگی در دنیا کمک کنند و این شبکه با حجم بیشتری از مخاطب نسبت به سال‌های گذشته رو به رو شد. از این رو ما در نظر گرفتیم لیستی از پربیننده ترین و بهترین سریال های نتفلیکس 2020 که توانسته‌اند سیلی از مخاطبان را در سال 2020 با خود همراه کنند را معرفی کنیم. امروزه برچسب سریال نتفلیکس برای جلب نظر بسیاری از مخاطبان کافی است. در ادامه با بهترین سریال های نتفلیکس 2020 آشنا می‌شویم.

آنچه در ادامه می‌خوانید

بهترین سریال های نتفلیکس 2020

در سال 2020 شاهد انتشار بیش از 83 سریال جدید در نتفلیکس بودیم. در ادامه به شماری از پربیننده ترین سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ و برترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 می‌پردازیم.

1. مینی سریال Unorthodox ؛ از بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020

مینی سریال Unorthodox یکی از برترین سریال نتفلیکس در سال 2020 / بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8
 • سازندگان: آنا وینگر (Anna Winger) و الکسا کارولینسکی (Alexa Karolinski)
 • تعداد قسمت‌ها: 4

یکی از نقاط قوت سریال‌های جدید نتفلیکس، گستره متنوع آن است. بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 در زمره آثار پر مخاطب این شبکه قرار دارد. در سال‌های اخیر شاهد انتشار محصولات اروپایی و آسیایی متعددی از این شبکه بوده‌ایم. مینی سریال Unorthodox را می‌توان یکی از برترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 دانست که به تقابل بین مذهب و زندگی مدرن می‌پردازد. این اثر خوش‌ساخت بر اساس کتابی به همین نام ساخته و در قالب چهار قسمت عرضه شده است.

2. سریال Sweet Home

Sweet Home از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 / بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • تعداد قسمت‌ها: 10

سریال کره ای Sweet Home از سریال های برتر نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ محسوب می‌شود. این سریال ترسناک و آخرالزمانی درباره فردی به نام چا-هیون است که بعد از اتفاقی غم‌انگیز در خانواده‌اش، تصمیم می‌گیرد خانه را ترک کند و به یک آپارتمان نقل مکان می‌کند. خیلی زود سر و کله هیولاهایی پیدا می‌شود که قصد دارند بشریت را از بین ببرند. تماشای این عنوان از محبوب ترین و برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ را نیز از دست ندهید.

3. برنامه Middleditch and Schwartz

Middleditch and Schwartz از بهترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.6
 • سازندگان: توماس میدلدیچ (Thomas Middleditch) و بن شوارتز (Ben Schwartz)
 • تعداد قسمت‌ها: 3

برخی از بهترین سریال های Netflix در سال ۲۰۲۰ ، آثاری کمدی بوده‌اند. برنامه Middleditch and Schwartz یکی از متفاوت‌ترین و خلاقانه‌ترین محصولات این شبکه است. هر قسمت از این اثر یک بداهه‌پردازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده و خنده‌دار بوده که با صحبت‌های دو کمدین دوست‌داشتنی،‌ توماس میدلدیچ و بن شوارتز، با یکی از تماشاچیان شکل می‌گیرد. این دو، استاد خلق سناریوهای دور از ذهن و در عین حال قابل درک هستند. شاید بتوان نزدیک‌ترین اثر به این مجموعه را سریال Curb Your Enthusiasm دانست. اگر به دنبال عنوانی کمدی برای دوری از شرایط تلخ و نابسامان کنونی جهان پیرامونمان هستید، این سریال، که به نوعی محبوبترین و بهترین سریال نتفلیکس 2020 در این ژانر نیز هست، انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

4. سریال Bridgerton ؛ بهترین سریال تاریخی 2020 نتفلیکس

Bridgerton از پرطرفدار ترین سریال های نتفلیکس 2020 / بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: کریس وان دوسن (Chris Van Dusen)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

سریال بریجرتون یکی دیگر از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ است که تا کنون یک فصل از آن منتشر شده است. داستان این سریال در دوره نیابت سلطنت در لندن می‌گذرد و درباره خانواده اشرافی بریجرتون است. مادر بیوه این خانواده 8 فرزند دارد: 4 پسر و 4 دختر. برای اینکه با این عنوان از بهترین سریال های عاشقانه نتفلیکس در سال 2020 بیشتر آشنا شوید، می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

5. سریال انیمیشنی The Midnight Gospel

The Midnight Gospel از سریالهای نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ / بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.2
 • سازندگان: پندلتن وارد (Pendleton Ward) و دانکن تراسل (Duncan Trussell)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

به نظر شما بهترین سریال نتفلیکس 2020 می‌تواند یک سریال فلسفی انیمیشنی باشد؟ پندلتون وارد را می‌توان یکی از خلاق‌ترین انیمیشن‌سازان دهه اخیر دانست. او با مجموعه Adventure Time، اثری سورئال، چشم‌نواز و تاثیرگذار را ارائه داد. آخرین اثر وارد، سریالی فلسفی و عمیق به نام The Midnight Gospel است. این اثر انیمیشنی را باید حاصل همکاری وارد با دانکن تراسل، یکی از متفاوت‌ترین پادکست‌سازان آمریکایی، دانست. شخصیت اصلی این مجموعه، جوانی به نام کلنسی بوده که در طول هر قسمت با شخصیتی متفاوت مصاحبه می‌کند. هر کدام از این شخصیت‌ها، در واقع توسط یکی از فیلسوفان مدرن و کارشناسان حوزه‌های مختلف به تصویر کشیده می‌شوند. صحبت‌های عمیق و تاثیرگذار در کنار جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز، این مجموعه را به یکی از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 تبدیل می‌کنند. تماشای این عنوان را به تمامی علاقه‌مندان به آثار فلسفی توصیه می‌کنیم.

6. سریال Snowpiercer

سریال Snowpiercer نتفلیکس 2020 / سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 6.9
 • سازندگان: جاش فریدمن (Josh Friedman) و گرامی منسون (Graeme Manson)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

سریال Snowpiercer از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰ محسوب می‌شود که بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال 2013 ساخته شده است. این سریال بازسازی همان حوادث فیلم است و به قصه مسافران قطار بزرگی می‌پردازد که در واقع تنها بازماندگان روی زمین یخ زده هستند. فصل دوم نیز در سال 2021 و در 10 قسمت پخش شد و ساخت آن برای فصل‌های سوم و چهارم نیز تمدید شده است.

7. سریال Barbarians

پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 - Barbarians / سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.2
 • تعداد قسمت‌ها: 6

سریال بربرها را نیز باید در فهرست برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ قرار دهیم. این سریال آلمانی روایتی خیالی از دوره امپراتوری روم و اشغال ژرمانیا توسط آنها است و این موضوع منجر به شورش قبیله‌های ژرمانیایی می‌شود. فصل دوم سریال Barbarians، از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 نیز ساخته خواهد شد.

8. سریال Never Have I Ever

Never Have I Ever در لیست برترین سریال 2020 شبکه نتفلیکس / سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.8
 • سازندگان: میندی کالینگ (Mindy Kaling) و لانگ فیشر (Lang Fisher)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

اگر از طرفداران سریال کم‌نظیر The Office باشید، احتمالا میندی کالینگ را به یاد دارید. کالینگ یکی از نویسندگان و تهیه‌کنندگان هوشمند سبک کمدی در سال‌های گذشته بوده و در ساخت برخی از محصولات تلویزیونی و سینمایی نقش داشته است. سریال نتفلیکس Never Have I Ever، آخرین تلاش او در این سبک و یکی از سریال های برتر نتفلیکس 2020 در سبک تینیجری محسوب می‌شود. کالینگ در خلق این اثر از تجربیات کودکی خود در شهر بوستون الهام گرفته است. یکی از اهداف اصلی ساخت این مجموعه را می‌توان شکستن دید متداول جامعه جهانی به اهالی جنوب آسیا دانست. می‌توانیم این سریال را بهترین سریال نتفلیکس 2020 در ژانر نوجوانانه بدانیم.

9. سریال Outer Banks

سریال Outer Banks از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس 2020 / مینی سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.6
 • سازندگان: جاش پیت (Josh Pate)، جوناس پیت (Jonas Pate) و شنون برک (Shannon Burke)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

از سریال اکشن، ماجراجویی و تینیجری Outer Banks نیز در فهرست برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ باید نام ببریم. فصل دوم این مجموعه نیز در سال 2021 منتشر شد. داستان سریال Outer Banks در شهری ساحلی می‌گذرد؛ جایی که در آن ساکنان ثروتمند و طبقه کارگر به دو گروه مختلف تقسیم شده‌اند. تماشای این عنوان از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 را نیز پیشنهاد می‌دهیم.

10. سریال I Am Not Okay With This

I Am Not Okay With This از پرطرفدار ترین سریال های نتفلیکس 2020 / مینی سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.5
 • سازندگان: جاناتان انتویسل (Jonathan Entwistle) و کریستی هال (Christy Hall)
 • تعداد قسمت‌ها: 7

از بهترین سریال های نتفلیکس 2019 می‌توان به مجموعه دو فصلی The End of the F***ing World اشاره کرد؛ اثری خلاقانه و متفاوت در سبکی اشباع‌شده که تجربه‌ای ماندگار و تاثیرگذار را برای مخاطبان رقم زد. سریال I Am Not Okay With This جدیدترین ساخته سازندگان آن اثر بوده و همچون آن، روایتی متفاوت از سناریویی آشنا است. شخصیت اصلی این سریال، دختری 17 ساله به نام سیدنی است که پس از خودکشی پدر خود، با مادر و برادری کوچک‌تر زندگی می‌کند. همان‌طور که انتظار می‌رود، روابط خانوادگی بین این سه چندان گرم نبوده و مملو از درگیری است. به مرور، سیدنی متوجه بروز قدرت‌های عجیبی در خود می‌شود؛ قدرت‌هایی که محصول عصبانیت غیر قابل مهار او هستند.

از جمله برجسته‌ترین نقاط قوت این سریال می‌توان به هنرنمایی سوفیا لیلیس در نقش سیدنی اشاره کرد. اگر به دنبال درام نوجوانانه متفاوتی می‌گردید، این مجموعه به عنوان یکی از سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ ، انتخاب خوبی خواهد بود.

11. مینی سریال The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor مینی سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰ / برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازنده: مایک فلنگن (Mike Flanagan)
 • تعداد قسمت‌ها: 9

مینی سریال The Haunting of Bly Manor یکی از بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 محسوب می‌شود که دومین بخش از سریال آنتولوژی The Haunting است. بخش قبلی آن The Haunting of Hill House نام داشت و در سال 2018 پخش شد. داستان سریال تسخیرشدگی عمارت بلای در عمارتی ییلاقی در انگلستان روایت می‌شود و درباره زن جوانی است که برای مراقبت از دو کودک استخدام می‌شود. تماشای این سریال ترسناک از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 را از دست ندهید.

12. سریال Gentefied ؛ برترین سریال نتفلیکس 2020

Gentefied از بهترین سریال های نتفلیکس 2020 / برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازندگان: ماروین لموس و لیندا (Marvin Lemus & Linda) و یوت چاوز (Yvette Chávez)
 • تعداد قسمت‌ها: 10

تلاش‌های نتفلیکس در راستای خلق محصولاتی متنوع از فرهنگ‌های مختلف دنیا را باید شایسته تحسین دانست. یکی از بسریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ ،‌ مجموعه Gentefied بوده که با محوریت شخصیت‌های مکزیکی و تلاش‌های آن‌ها در راستای رسیدن به رویای آمریکایی ساخته شده است. این سریال جدید نتفلیکس،‌ عنوانی خانوادگی بوده و بسیاری از دشواری‌های انتخاب بین خانواده و آینده‌ای رویایی را به تصویر می‌کشد.

13. سریال Locke & Key ؛ از برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ در ژانر علمی-تخیلی

سریال Locke & Key از برترین سریال علمی تخیلی نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ / بهترین سریال نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.4
 • سازندگان: کارلتون کیوس (Carlton Cuse)، مردیث اوریل (Meredith Averill) و آرون الی کلویت (Aron Eli Coleite)
 • تعداد قسمت‌ها: 20

سریال قفل و کلید نیز در فهرست پرطرفدارترین سریالهای نتفلیکس در سال 2020 قرار می‌گیرد. داستان این سریال درباره خانواده‌ای است که بعد از قتل پدر خانواده، تصمیم می‌گیرند به خانه اجدادی‌شان نقل مکان کنند. این عمارت که Keyhouse نام دارد یک خانه معمولی نیست و بچه‌های خانواده خیلی زود کلیدهایی اسرارآمیز را در آن پیدا می‌کنند که هر کدام قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. فصل دوم این عنوان از سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ نیز در سال 2021 از شبکه نتفلیکس عرضه شد.

14. سریال جدید نتفلیکس The Stranger

The Stranger یکی از ٰمحبوب ترین سریال های نتفلیکس در سال 2020 / مینی سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: هارلن کوبن (Harlan Coben)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

یکی دیگر از بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 را می‌توان The Stranger دانست. این اثر هشت قسمتی، عنوانی جنایی به فلم دنی بروکلهرست و بر اساس رمانی از هارلان کوبن است. کوبن وظیفه ساخت سریال را نیز بر عهده داشت. داستان رازآلود این مجموعه بر گروهی از شخصیت‌های مختلف تمرکز دارد. زنی مرموز، شروع به فاش کردن رازهایی مختلف به هر کدام از اهالی شهر کرده و در این میان زندگی آن‌ها را به هم می‌ریزد. از بازیگران این مینی سریال می‌توان به ریچارد آرمیتاژ و هانا جان کامن اشاره کرد. تماشای این اثر  که می‌تواند محبوب ترین سریال نتفلیکس در این ژانر باشد را به علاقمندان به داستان‌های هیجان‌انگیز توصیه می‌کنیم.

15. سریال Queen Sono

Queen Sono / سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 5.9
 • سازنده: کاگیسو لدیگا (Kagiso Lediga)
 • تعداد قسمت‌ها: 6

یکی دیگر از خوش‌ساخت‌ترین و بهترین سریال های نتفلیکس 2020 ، Queen Sono نام دارد. شخصیت اصلی این سریال، یک مامور مخفی بوده که باید علاوه بر دست و پنجه نرم‌کردن با خلافکاران خطرناک، مشکلات زندگی خود را نیز حل کند. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به داستان پر پیچ و خم و هیجان‌انگیز، سکانس‌های اکشن جذاب و پرداخت مناسب شخصیت‌ها اشاره کرد. اگر به دنبال سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ در ژانر جنایی و سرگرم‌کننده می‌گردید، سریال Queen Sono، که از برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ در این ژانر است، انتخابی مناسب خواهد بود.

16. سریال Ratched

سریال Ratched / سریال های عاشقانه نتفلیکس در سال 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 7.3
 • سازنده: ایوان رومانسکی (Evan Romansky)
 • تعداد قسمت‌ها: 8

سریال روانشناختی و مهیج Ratched یکی از بهترین و جدیدترین سریال های ترسناک نتفلیکس ۲۰۲۰ است. این سریال پیش‌درآمدی بر فیلم دیوانه‌ای از قفس پرید (1975) است و زندگی پرستار میلدرد رچد پیش از اتفاقات فیلم را نشان می‌دهد. میلدرد رچد در سال 1974 به کالیفرنیا می‌رود و کار خود را به عنوان پرستار در آسایشگاه آغاز می‌کند. او در نظر همگان تبدیل به پرستاری عالی می‌شود اما گذر زمان و اقدامات رچد نشان می‌دهد که هیولاها زاده نمی‌شوند، بلکه ساخته می‌شوند. این سریال نیز محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در ژانر وحشت و روانشناختی است که افتخارات بسیاری نیز کسب کرده است.

17. مینی‌سریال The Queen’s Gambit

 The Queen's Gambit / بهترین سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.6
 • سازندگان: اسکات فرانک (Scott Frank) و آلن اسکات (Alan Scott)
 • تعداد قسمت‌ها: 7

مینی‌سریال گامبی وزیر یکی از محبوب ترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 است. این مینی سریال درام-نوجوانانه براساس رمانی به همین نام ساخته شده و در آن با بازی بی‌نظیر و به یادماندنی آنیا تیلور-جوی روبرو می‌شویم. این مینی‌سریال موفق به کسب 11 جایزه امی ساعات پربیننده و 2 جایزه گلدن گلوب شد. مینی‌سریال The Queen’s Gambit یکی از پربیننده‌ترین آثار نتفلیکس در 63 کشور و از پرطرفدارترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 است. داستان ما در از دهه 1950 آغاز می‌شود. دختربچه یتیمی به نام بث هارمون که مهارت فوق‌العاده‌ای در شطرنج دارد و تبدیل به یکی از بزرگان این رشته می‌شود.

18. سریال It’s Okay to Not Be Okay

بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 / Its Okay to Not Be Okay

 • امتیاز IMDb: نمره 8.7
 • سازنده: استودیو درگون
 • تعداد قسمت‌ها: 16

سریال جذاب و عاشقانه It’s Okay to Not Be Okay یکی از بهترین سریال های کره ای نتفلیکس 2020 است. این عنوان در 16 قسمت در سال 2020 از شبکه نتفلیکس منتشر و تبدیل به محبوب‌ترین سریال کره‌ای نتفلیکس در ژانر عاشقانه شد. داستان این سریال تقابل بین یک نویسنده کودکان خودخواه و اجتماعگریز و یک مراقب بخش روانی فداکار را نشان می‌دهد.

برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ (شروع پخش قبل از 2020)

در این قسمت سریال‌هایی را معرفی می‌کنیم که پخش آنها قبل از سال 2020 شروع شده و فصل‌های جدیدشان در این سال به انتشار رسیده است.

1. فصل سوم سریال Dark

فصل سوم سریال Dark / لیست بهترین سریالهای 2020 شبکه نتفلیکس

 • امتیاز IMDb: نمره 8.8
 • سازندگان: باران بو اودار (Baran bo Odar) و یانتیه فریز (Jantje Friese)
 • تعداد قسمت‌ها: 26 (فصل سوم 8 قسمت)

سریال دارک یکی از برترین سریال‌های نتفلیکس در سال‌های گذشته است. فصل سوم و پایانی این سریال مهیج در ژوئن 2020 منتشر و تبدیل به یکی از تماشایی‌ترین سریال های علمی تخیلی نتفلیکس 2020 شد. این سریال نه تنها از سوی بینندگان به عنوان بهترین سریال نتفلیکس 2020 در این ژانر برگزیده شده، بلکه منتقدین نیز از آن بسیار راضی هستند. آنان به خصوص بازی‌ها، جلوه‌های بصری، تیم بازیگری، موسیقی، تن، ابهام و پیچیدگی روایی سریال را تحسین می‌کنند. بدون شک فصل آخر سریال دارک نیز می‌تواند یکی از برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ در این ژانر باشد.

2. فصل ششم سریال Bojack Horseman

فصل ششم سریال Bojack Horseman / فهرست پرطرفدارترین سریالهای نتفلیکس در سال 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.7
 • سازنده: رافائل باب وکسبرگ (Raphael Bob-Waksberg)
 • تعداد قسمت‌ها: 77 (فصل ششم 16 قسمت)

یکی از محبوب‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین سریال های انیمیشنی نتفلیکس 2020، سریال Bojack Horseman است. این مجموعه انیمیشنی که شروعی نسبتا معمولی داشت، به مرور ابعاد عمیق و گسترده‌ای یافته و در زمره مهم‌ترین آثار تلویزیونی قرار گرفت. آخرین فصل این سریال نتفلیکس در دو بخش هشت قسمتی منتشر شد. بخش دوم این فصل در اواخر ماه ژانویه 2020 منتشر و با استقبال بسیار گرمی از جانب مخاطبان و منتقدان روبرو گشت.

این مجموعه داستان زندگی اسبی انسان‌نما به نام بوجک را روایت می‌کند. بوجک در گذشته بازیگر یک سریال سیتکام موفق بوده و به مرور از کوه شهرت سقوط کرده است. در طول داستان این سریال نتفلیکس شاهد پرداخت به مفاهیم و مسائل عمیق و تاثیرگذاری هستیم. بدون شک این اثر را می‌توان یکی از خوش‌ساخت‌ترین کمدی‌های سیاه دهه گذشته دانست که به راحتی در زمره برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ قرار می‌گیرد. این سریال به راحتی می‌تواند عنوان برترین سریال نتفلیکس 2020 در سبک انیمیشن را کسب کند.

3. فصل دوم سریال Narcos: Mexico

فصل دوم سریال Narcos: Mexico / سریال های برتر نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.4
 • سازندگان: کارلو برنارد (Carlo Bernard)، کریس برنکتو (Chris Brancato) و دوگ میرو (Doug Miro)
 • تعداد قسمت‌ها: 20 (فصل دوم 10 قسمت)

اگر لیستی از  برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ تهیه کنیم، باید مجموعه Narcos را نیز حتما در آن قرار دهیم. این سریال که ابتدا در سه فصل و با تمرکز بر داستان کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی ساخته شد، با شیوه روایی سریع، مستند و هیجان‌انگیز خود توانست به سرعت به یکی از پربیننده ترین سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ تبدیل شود. سازندگان این سریال، پس از پرداخت کامل به کارتل‌های کلمبیایی، تصمیم به هدف قرار دادن قاچاقچیان مواد مخدر مکزیکی در قالب مجموعه Narcos: Mexico گرفتند. دومین فصل این سریال را می‌توان درامی استادانه، کم‌نقص و سرگرم‌کننده دانست که با شخصیت‌های جذاب و داستان هیجان‌انگیز خود نظر علاقه‌مندان را جلب خواهد کرد، و لایق عنوان بهترین سریال نتفلیکس 2020 در این ژانر است.

4. فصل سوم سریال Ozark

فصل سوم سریال Ozark / پربیننده ترین سریال های نتفلیکس ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 8.4
 • سازندگان: بیل دوبوک (Bill Dubuque) و مارک ویلیامز (Mark Williams)
 • تعداد قسمت‌ها: 30 (فصل سوم 10 قسمت)

بدون شک سریال The Breaking Bad یکی از مهم‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین آثار تلویزیونی تاریخ است و در لیست سریال های برتر نتفلیکس از عناوین صدر نشین خواهد بود. در طول سال‌ها آثار متعددی با الگوگيری از این مجموعه ساخته شده‌اند. یکی از موفق‌ترین آن‌ها را می‌توان Ozark دانست. این اثر یکی از بهترین سریال های نتفلیکس بوده و داستان تقابل خانواده‌ای معمولی را با دنیای خلافکاران روایت می‌کند.

همچنین بخوانید :

شخصیت‌های اصلی این مجموعه، زن و شوهری با بازی جیسون بیتمن و لورا لینی هستند که وظیفه پول‌شویی یکی از کارتل‌های مواد مخدر مکزیک را بر عهده دارند. این پول‌شویی طبق برنامه پیش نرفته و این خانواده مجبور به فرار می‌شود. آن‌ها در ادامه برای جبران اشتباهات خود، پیشنهاد پول‌شویی بزرگ‌تری را به کارتل مذکور داده و در این میان با خلافکاران محلی درگیر می‌شوند. فصل سوم این اثر، یکی از برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ است. اگر به دنبال درامی هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی می‌گردید، تماشای این سریال را از دست ندهید.

5. فصل سوم سریال Castlevania

فصل سوم سریال Castlevania / سریال های کره ای نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8.3
 • سازنده: وارن الیس (Warren Ellis)
 • تعداد قسمت‌ها: 32 (فصل سوم 10 قسمت)

خون‌آشام‌ها از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین موجودات فانتزی در دنیای سرگرمی هستند. مجموعه Castlevania را می‌توان یکی از هیجان‌انگیزترین، خوش‌ساخت‌ترین و برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ دانست که بر اساس یک سری بازی ویدیویی محبوب به همین نام ساخته شده است. این مجموعه داستانی غم‌انگیز، حماسی و هیجان‌انگیز را از زاویه دید شخصیت‌هایی جذاب و دوست‌داشتنی روایت می‌کند. از برجسته‌ترین ویژگی‌های این سریال نتفلیکس می‌توان به هنرنمایی بی‌نظیر و بی‌نقص صداپیشگان، جلوه‌های بصری، موسیقی عالی و خشونت خلاقانه اشاره کرد. تماشای این اثر را به تمامی علاقه‌مندان به عناوین فانتزی توصیه می‌کنیم.

6. فصل دوم سریال Dead to Me

Dead to Me / بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020

 • امتیاز IMDb: نمره 8
 • سازنده: لیز فلدمن (Liz Feldman)
 • تعداد قسمت‌ها: 20 (فصل دوم 10 قسمت)

شاید بتوان نتفلیکس را خانه آثار جسورانه دانست. بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های تولیدی این شبکه، عناوینی متفاوت بوده که شانس پخش در دیگر شبکه‌ها را ندارند. یکی از تاریک‌ترین و برترین سریالهای نتفلیکس ۲۰۲۰ را می‌توان مجموعه Dead to Me دانست. شخصیت‌های اصلی این سریال دو بیوه با بازی کریستینا اپلگیت و لیندا کاردیلینی هستند. این دو شخصیت در طول جلسات روان‌شناسی رابطه نزدیکی به یکدیگر پیدا کرده و به مرور با مشکلاتشان مقابله می‌کنند. اپلگیت با بازی در فصل نخست این سریال موفق به کسب یک نامزدی در مراسم امی سال گذشته شد. این سریال یکی از سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ است.

7. فصل پنجم انیمیشن She-Ra and the Princess of Power

فصل پنجم انیمیشن She-Ra and the Princess of Power / بهترین سریال های Netflix در سال ۲۰۲۰

 • امتیاز IMDb: نمره 7.9
 • سازنده: نوئل استیونسون (Noelle Stevenson)
 • تعداد قسمت‌ها: 52 (فصل پنجم 13 قسمت)

یکی دیگر از محصولات انیمیشنی خوش‌ساخت و از سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ ،‌ سریال She-ra and the Princess of Power است. این اثر، نتیجه همکاری استودیو Dreamworks و این شبکه اینترنتی بوده و تجربه‌ای حماسی و دوست‌داشتنی برای مخاطبان رقم می‌زند. داستان این سریال نتفلیکس با یافتن قدرت‌هایی مرموز توسط دختری نوجوان به نام ادورا آغاز می‌شود؛ قدرت‌هایی که باید در راستای شکست پادشاهی شیطانی به کار گرفته شوند. فصل پنجم، آخرین فصل این مجموعه است. از جمله نقاط قوت سریال مورد بحث می‌توان به شخصیت‌‌های جذاب و روابط پیچیده بین آن‌ها اشاره کرد. این انیمیشن نامزد عنوان محبوبترین سریال 2020 نتفلیکس در سبک انیمیشنی است.

سخن پایانی

در این مطلب به شماری از بهترین و پربیننده ترین سریال های برتر نتفلیکس ۲۰۲۰ پرداختیم و با بهترین سریال نتفلیکس 2020 آشنا شدیم؛ آثاری متنوع و جذاب که ساعت‌ها مخاطبان را سرگرم خواهند کرد. به نظر شما جای کدام عناوین در فهرست بهترین مینی سریال های نتفلیکس 2020 خالی است؟ شما نیز می‌توانید در پایین، لیست سریال های جدید نتفلیکس محبوب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
سمیه
.
08 آبان 1399، 22:40
پاسخ
0
5
امیلی در پاریس عااالی بود
avatar
نگار
.
05 آذر 1399، 01:02
پاسخ
1
2
@سمیه
همین الان فصل یکشو تموم کردم . خیلی خوب بود :)
جدول فروش فیلم ها