بهترین برنامه های یادداشت گوشی ؛ معرفی اپلیکیشن های دفترچه یادداشت آیفون و اندروید

برنامه یادداشت گوشی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

چه بخواهید یادداشت‌هایی دقیق داشته باشید چه یک فهرست ساده برای انجام کارهایتان، مطمئنا به برنامه یادداشت گوشی نیاز خواهید داشت. اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون دارای امکانات بیشتری است و می‌تواند یادداشت‌های شما را به شکل بهتری مدیریت کند. این موضوع در قبال اپ برنامه یادداشت برداری اندروید هم صادق است. در این مطلب نگاهی داریم به نرم افزار یادداشت روزانه گوشی برای اندروید و آیفون.

یکی از بزرگترین مزایای داشتن تلفن همراه هوشمند، توانایی یادداشت برداری با آن است؛ چون همیشه تلفن همراهتان با شماست. در نتیجه هر جرقه‌ای که به ذهنتان برسد را سریع می‌توانید یادداشت کنید. یک برنامه یادداشت آیفون برای اندروید باید سریع باشد، بتواند بدون در نظر گرفتن پلت فرم مورد استفاده سریع در دسترس باشد و باید بتواند چیزی را که جستجو می‌کنید سریع پیدا کند.

بهترین برنامه یادداشت iOS و اندروید نباید آنقدر آپشن‌های مختلف داشته باشد که کاربر را گیج کند؛ از طرفی هم نباید آنقدر بدون هیچ ویژگی باشد که نتواند نیازهای کاربر را برطرف سازد. باید بتوانید با آن یادداشت‌هایتان را بنویسید، ادیت کنید و به اشتراک بگذارید. البته برای این کار به بهترین برنامه یادداشت آی او اس و اندروید نیاز خواهید داشت.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین اپ های برنامه یادداشت برداری اندروید

ابتدا با بهترین نرم افزار های یادداشت روزانه گوشی برای اندروید آشنا می‌شویم و سپس به نمونه‌های مخصوص آیفون این برنامه‌ها خواهیم پرداخت.

1. برنامه یادداشت برداری OneNote ؛ برنامه جزوه نویسی اندروید

برنامه یادداشت گوشی / اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

می‌توان گفت برنامه یادداشت برداری OneNote مایکروسافت، بهترین اپ برنامه یادداشت برداری اندروید است؛ بنابراین برای همه کاربران قابل استفاده است. این برنامه قابل اعتماد و نسبتا سریع است. دارای قابلیت نوشتن یادداشت با فرمت‌های مختلف است و ابزارهایی برای ترسیم دارد.

ادغام ویژگی‌های ذکر شده، قیمت و در دسترس بودن OneNote باعث شده که این برنامه منحصر‌به‌فرد باشد. چیزی که این برنامه را در صدر برنامه‌ های یادداشت دیگر قرار می‌دهد این است که در پلتفرم‌های مختلف اجرا می‌شود؛ به طوری که می‌توانید یادداشت‌هایتان را روی تمامی دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید.

نصب این اپلیکیشن هزینه‌ای ندارد؛ مگر اینکه بخواهید از فضای ذخیره‌سازی ابری استفاده کنید که در این صورت می‌توانید بیشتر از 5 گیگابایت اطلاعات ذخیره کنید. وان نوت ایمن است یا حداقل به ایمنی هر اطلاعات دیگری که مایکروسافت نگه می‌دارد است.

دانلود برنامه یادداشت برداری OneNote برای اندروید

2. برنامه Evernote ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی

اپ برنامه یادداشت برداری اندروید / نرم افزار یادداشت روزانه گوشی

نزدیک‌ترین رقیب وان‌نوت، همین برنامه برنامه یادداشت گوشی Evernote است. برنامه‌ای که می‌توان از آن به‌عنوان یک برنامه مدیریت و برنامه‌ریزی نیز یاد کرد. این برنامه هم امکان تایپ یادداشت را به‌شما می‌دهد و هم قابلیت ایجاد لیست انجام کارها، اسکن اسناد و همکاری با دیگر کاربران برای نوشتن یک محتوا را دارد.

این برنامه هم از فناوری سینک ابری پشتیبانی می‌کند. به همین خاطر در هر دستگاهی که وارد حسابتان شوید، می‌توانید به فایل‌های خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود برنامه Evernote برای اندروید

3. برنامه یادداشت گوشی Google Keep

برنامه یادداشت آیفون برای اندروید / دفترچه یادداشت آیفون sibnote

برنامه یادداشت نویسی Google Keep، یک برنامه مدیریت وظایف رایگان با ویژگی‌های مفید بسیاری است. این اپلیکیشن که جزو بهترین برنامه های یادداشت قرار گرفته است، با بیشتر سرویس‌های گوگل همخوانی دارد؛ بنابراین وقتی متنی بنویسید از گوگل درایو و  فضای ذخیره‌سازی ابری قابل جستجو است. این برنامه تنها با Google Assistant همگام‌سازی نمی‌شود.

از گوگل کیپ به‌عنوان نوت آیفون برای اندروید نیز یاد می‌شود. این اپلیکیشن می‌تواند با استفاده از شناسایی کاراکتر نوری، متن را از تصاویر بخواند. با آنالیز محتوای متنی که نوشته‌اید، به طور خودکار متن را براساس موضوع، مکان و فعالیت فیلتر کند. به منظور سازماندهی سریع، می‌توانید به متن، رنگی مخصوص بدهید یا برچسبی به آن اضافه کنید. با این برنامه نمی‌توان یادداشت‌ها را براساس موضوع فولدر بندی کرد، اما در حال حاضر از ویژگی زیروظایف پشتیبانی می‌کند. برنامه Google Keep قابلیت اشتراک‌گذاری، افزودن نظرات یا ویرایش توسط دیگران را ندارد؛ اما نسخه تازه آن دارای صفحه سفیدی برای افزودن نوشته دست‌نویس و نقاشی است.

دانلود برنامه یادداشت برداری Google Keep برای اندروید

4. برنامه یادداشت برداری Simplenote

اپ برنامه یادداشت برداری اندروید

یکی دیگر از بهترین برنامه های یادداشت برای اندروید، برنامه Simplenote محسوب می‌شود. هدف برنامه یادداشت برداری Simplenote سادگی و موفقیت از همین راه است. اگر به دنبال برنامه‌ای هستید که بتوان از آن بکاپ گرفت و بدون دردسر عضویت و اشتراک آن را با تمامی گوشی‌هایتان (چه اندروید چه اپل) همگام کنید، سیمپل نوت همان اپلیکیشن است. با این برنامه می‌توانید یادداشت‌هایتان را با کاربران دیگر نیز به اشتراک بگذارید. اگر از حساب کاربری رایگان استفاده می‌کنید، می‌توانید با آن یادداشتی را بنویسید، تگ کنید، پین کنید و به اشتراک بگذارید. رابط کاربری ساده و استفاده آسانی دارد. نگران تعداد زیاد یادداشت‌‌هایتان نباشید؛ سیمپل نوت به شما این امکان را می‌دهد که  آن‌ها را سازمان‌دهی کنید؛ چراکه ویژگی جستجوی خوبی هم دارد.

دانلود برنامه یادداشت برداری Simplenote برای اندروید

5. برنامه یادداشت برداری NoteBook ؛ اپ برنامه یادداشت برداری اندروید

نرم افزار یادداشت روزانه گوشی

اپلیکیشن Notebook از بهترین برنامه های یادداشت برداری برای اندروید است. این برنامه رایگان، Cross-platform است که می‌تواند فهرست انجام کارهایتان را به تصویرهای جذابی تبدیل کند. متن‌های شما را به صورت برچسب‌هایی رنگی نشان می‌دهد که به ترتیب یکی پس از دیگری قرار گرفته‌اند. می‌توانید این برچسب‌ها را به صورت گروهی و به موضوعات مخصوص به خودشان تبدیل کنید. همچنین می‌توانید فایل‌هایی را به این برچسب‌ها ضمیمه کنید؛ فایل‌هایی مانند صدا، تصاویر و کلیپ به علاوه یادآور و تاریخ انجام وظایفی که یادداشت کرده‌اید.

همچنین بخوانید :

با iOS می‌توانید از پنل اطلاعات یادداشت‌هایی ایجاد کنید و آن‌هایی که اخیرا نوشته‌اید را ببینید و با اپل واچ، صدا ضبط کنید. با اندروید می‌توانید میانبرهایی را روی صفحه اصلی گوشی ایجاد کنید. با نسخه‌‌های جدیدتر این برنامه برای اندروید می‌توانید خیلی سریع از طریق ویجت یادداشت برداری کنید. این برنامه ویژگی‌های بسیار دیگری دارد که می‌توانید با دانلود کردن آن‌ها از لینک‌های زیر، کار خودتان را راحت کنید.

دانلود برنامه یادداشت برداری NoteBook برای اندروید 

بهترین اپلیکیشن های دفترچه یادداشت آیفون

اما بهترین برنامه یادداشت ios کدام برنامه‎‌ها هستند؟ در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به چندین نمونه از برترین برنامه دفترچه یادداشت ای او اس که از اپ‌استور قابل دانلود هستند.

1. برنامه یادداشت برداری Apple Notes ؛ برنامه دفترچه یادداشت روزانه آیفون

اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

اگر کامپیوتر، تب‌لت و تلفن همراهتان از کمپانی اپل است، بهترین برنامه یادداشت برداری برای iOS، اپلیکیشنی است که خود اپل ساخته است؛ اپلیکیشنی به نام Apple Notes. این برنامه آنقدر عملکرد خوبی دارد که خیلی‌ها به‌دنبال دفترچه یادداشت ایفون برای اندروید رایگان هستند. البته که دانلود برنامه یادداشت آیفون برای اندروید امکان‌پذیر نیست. برخلاف برنامه‌های پیش فرض اپل مانند ایمیل یا مخاطبین، اپل نوت یک برنامه با ویژگی‌های مفید و کاربردی است که قابلیت آپدیت نیز دارد. اپل نوت یک برنامه ایمن است که با همان سیستم اپل محافظت شده است.

اگر بخواهید اطلاعاتتان در این برنامه را به یک گوشی اندروید یا حتی یک لپ تاپ منتقل کنید، این برنامه برای این کار چندان خوب نیست و نگه داشتن تمامی اطلاعات در یک گوشی اپل ممکن است در آینده برایتان دردسرساز باشد. اپل قرار است از یک نوع فناوری برای انتقال داده‌ها استفاده کند؛ البته هنوز این ابزار را بیرون نداده است. در کل می‌توان گفت که Apple Notes از بهترین برنامه های یادداشت برای iOS‌ است.

دانلود برنامه یادداشت برداری ایفون Apple Notes برای iOS

2. برنامه Agenda

برنامه یادداشت گوشی /

کاربرانی که به‌دنبال بهترین برنامه یادداشت روزانه برای ios هستند، بعید گزینه بهتری از Agenda پیدا کنند. این برنامه با انبوهی از امکانات مختلف عرضه شده و با وجود اینکه مخصوص یادداشت برداری است اما می‌توان برای انجام سایر کارها نیز از آن استفاده کرد. برای مثال برای مدیریت کارها، زمان‌بندی‌ آن‌ها و موارد این چنینی نیز این برنامه حرف‌های زیادی برای زدن دارد.

دانلود برنامه نرم افزار یادداشت گوشی Agenda برای آیفون

3. برنامه یادداشت برداری Any.do ؛ اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

اپلیکیشن Any.do یک برنامه مدیریت انجام کارهاست و از بهترین برنامه‌ های یادداشت برداری برای iOS محسوب می‌شود. برنامه ریز روزانه Moment آن به اولویت‌بندی کارهای شما کمک می‌کند. یک جدول زمانی یکپارچه یادداشت‌ها، یادآور‌ها و قرار ملاقات را به شما یادآوری می‌کند. این برنامه ویزگی‌های مفید بسیاری دارد؛ برای مثال، اگر تماس تلفنی را از دست بدهید، یک پیام پاپ-آپ پایین صفحه گوشی ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد در صورت تمایل با آن تماس بگیرید.

در صورت تمایل می‌توانید ماهانه 3 دلار پرداخت کنید و از مزایای به‌اشتراک‌گذاری نوشته‌ها و قفل دیجیتالی نیز بهره ببرید. نسخه تازه iOS از Siri پشتیبانی می‌کند. این نسخه تقویم جدیدی با سه چشم‌انداز قابلیت مدیریت وظایف و رویدادها و حالت تمرکز را دارد. این ویژگی تمرکز به شما کمک می‌کند روی کاری خاص تمرکز کنید و از حواس‌پرتی شما جلوگیری می‌کند.

دانلود برنامه یادداشت برداری Any.do برای iOS

4. اپلیکیشن Bear ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی

اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

Bear یک برنامه چند کاربره یادداشت برداری است که به کاربران اجازه رمزگذاری یادداشت‌ها، استفاده از برچسب‌ها، ایجاد فهرست انجام کار را می‌دهد. علاوه بر این شما می‌توانید یادداشت‌ها را در فرمت‌های مختلفی از HTML گرفته تا JPG و PDF ذخیره کنید. استفاده از این برنامه رایگان است و حتی یک برنامه مخصوص اپل واچ هم دارد که با آن می‌توانید از طریق این ساعت، یادداشت برداری کنید.

دانلود برنامه یادداشت برداری Bear برای iOS

5. اپلیکیشن Notion ؛ اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون

چه بخواهید یادداشت‌هایی دقیق داشته باشید چه یک فهرست ساده برای انجام کارهایتان، مطمئنا به برنامه یادداشت گوشی نیاز خواهید داشت. اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون دارای امکانات بیشتری است و می‌تواند یادداشت‌های شما را به شکل بهتری مدیریت کند. این موضوع در قبال اپ برنامه یادداشت برداری اندروید هم صادق است. در این مطلب نگاهی داریم به نرم افزار یادداشت روزانه گوشی برای اندروید و آیفون. یکی از بزرگترین مزایای داشتن تلفن همراه هوشمند، توانایی یادداشت برداری با آن است؛ چون همیشه تلفن همراهتان با شماست. در نتیجه هر جرقه‌ای که به ذهنتان برسد را سریع می‌توانید یادداشت کنید. یک برنامه یادداشت آیفون برای اندروید باید سریع باشد، بتواند بدون در نظر گرفتن پلت فرم مورد استفاده سریع در دسترس باشد و باید بتواند چیزی را که جستجو می‌کنید سریع پیدا کند. بهترین برنامه یادداشت ios و اندروید نباید آنقدر آپشن‌های مختلف داشته باشد که کاربر را گیج کند؛ از طرفی هم نباید آنقدر بدون هیچ ویژگی باشد که نتواند نیازهای کاربر را برطرف سازد. باید بتوانید با آن یادداشت‌هایتان را بنویسید، ادیت کنید و به اشتراک بگذارید. البته برای این کار به بهترین برنامه یادداشت آی او اس و اندروید نیاز خواهید داشت. در ادامه می‌خوانید: <div class="tPac"><div class="tPac__item"><input class="tPac__item-input" type="checkbox" name="tPac" id="chk-0" /><label class="tPac__item-label" for="chk-0"><svg class="tPac__item-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg><a class="tPac__item-link" href="#بهترین-اپ-های-برنامه-یادداشت-برداری-اندروید">بهترین اپ های برنامه یادداشت برداری اندروید</a><svg class="tPac__item-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg></label><div class="tPac__item-content"><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#1-برنامه-یادداشت-برداری-OneNote-برنامه-جزوه-نویسی-اندروید">1. برنامه یادداشت برداری OneNote ؛ برنامه جزوه نویسی اندروید</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#2-برنامه-Evernote-نرم-افزار-یادداشت-روزانه-گوشی">2. برنامه Evernote ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#3-برنامه-یادداشت-گوشی-Google-Keep">3. برنامه یادداشت گوشی Google Keep</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#4-برنامه-یادداشت-برداری-Simplenote">4. برنامه یادداشت برداری Simplenote</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#5-برنامه-یادداشت-برداری-NoteBook-اپ-برنامه-یادداشت-برداری-اندروید">5. برنامه یادداشت برداری NoteBook ؛ اپ برنامه یادداشت برداری اندروید</a></div></div></div><div class="tPac__item"><input class="tPac__item-input" type="checkbox" name="tPac" id="chk-1" /><label class="tPac__item-label" for="chk-1"><svg class="tPac__item-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg><a class="tPac__item-link" href="#بهترین-اپلیکیشن-های-دفترچه-یادداشت-آیفون">بهترین اپلیکیشن های دفترچه یادداشت آیفون</a><svg class="tPac__item-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg></label><div class="tPac__item-content"><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#1-برنامه-یادداشت-برداری-Apple-Notes-برنامه-دفترچه-یادداشت-روزانه-آیفون">1. برنامه یادداشت برداری Apple Notes ؛ برنامه دفترچه یادداشت روزانه آیفون</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#2-برنامه-Agenda">2. برنامه Agenda</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#3-برنامه-یادداشت-برداری-Any-do-اپلیکیشن-دفترچه-یادداشت-آیفون">3. برنامه یادداشت برداری Any.do ؛ اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#4-اپلیکیشن-Bear-نرم-افزار-یادداشت-روزانه-گوشی">4. اپلیکیشن Bear ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#5-اپلیکیشن-Notion-اپلیکیشن-دفترچه-یادداشت-آیفون">5. اپلیکیشن Notion ؛ اپلیکیشن دفترچه یادداشت آیفون</a></div><div class="tPac__item-content-item"><a class="tPac__item-link" href="#جمع-بندی">جمع بندی</a></div></div></div></div> بهترین اپ های برنامه یادداشت برداری اندروید ابتدا با بهترین نرم افزار های یادداشت روزانه گوشی برای اندروید آشنا می‌شویم و سپس به نمونه‌های مخصوص آیفون این برنامه‌ها خواهیم پرداخت. 1. برنامه یادداشت برداری OneNote ؛ برنامه جزوه نویسی اندروید می‌توان گفت برنامه یادداشت برداری OneNote مایکروسافت، بهترین اپ برنامه یادداشت برداری اندروید است؛ بنابراین برای همه کاربران قابل استفاده است. این برنامه قابل اعتماد و نسبتا سریع است. دارای قابلیت نوشتن یادداشت با فرمت‌های مختلف است و ابزارهایی برای ترسیم دارد. <div class="rPref"><div class="rPref__title"><svg class="rPref__title-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg>همچنین بخوانید :</div><div class="rPref__link"><svg class="rPref__link-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg><a class="rPref__link-target" href="https://www.plaza.ir/139607/18024/%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d8%b9%d8%a8%d9%88%d8%b1-%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-onenote-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c/?utm_source=also-read&utm_medium=https://www.plaza.ir/139607/18024/%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d8%b9%d8%a8%d9%88%d8%b1-%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-onenote-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c/&utm_campaign=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%9B+%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86+%D9%88+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF">امکان گذاشتن رمز عبور روی یادداشت‌ها در نسخه اندرویدی OneNote</a></div></div> ادغام ویژگی‌های ذکر شده، قیمت و در دسترس بودن OneNote باعث شده که این برنامه منحصر‌به‌فرد باشد. چیزی که این برنامه را در صدر برنامه‌ های یادداشت دیگر قرار می‌دهد این است که در پلتفرم‌های مختلف اجرا می‌شود؛ به طوری که می‌توانید یادداشت‌هایتان را روی تمامی دستگاه‌ها همگام‌سازی کنید. نصب این اپلیکیشن هزینه‌ای ندارد؛ مگر اینکه بخواهید از فضای ذخیره‌سازی ابری استفاده کنید که در این صورت می‌توانید بیشتر از 5 گیگابایت اطلاعات ذخیره کنید. وان نوت ایمن است یا حداقل به ایمنی هر اطلاعات دیگری که مایکروسافت نگه می‌دارد است. دانلود برنامه یادداشت برداری OneNote برای اندروید 2. برنامه Evernote ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی نزدیک‌ترین رقیب وان‌نوت، همین برنامه برنامه یادداشت گوشی Evernote است. برنامه‌ای که می‌توان از آن به‌عنوان یک برنامه مدیریت و برنامه‌ریزی نیز یاد کرد. این برنامه هم امکان تایپ یادداشت را به‌شما می‌دهد و هم قابلیت ایجاد لیست انجام کارها، اسکن اسناد و همکاری با دیگر کاربران برای نوشتن یک محتوا را دارد. این برنامه هم از فناوری سینک ابری پشتیبانی می‌کند. به همین خاطر در هر دستگاهی که وارد حسابتان شوید، می‌توانید به فایل‌های خود دسترسی پیدا کنید.  دانلود برنامه Evernote برای اندروید 3. برنامه یادداشت گوشی Google Keep برنامه یادداشت نویسی Google Keep، یک برنامه مدیریت وظایف رایگان با ویژگی‌های مفید بسیاری است. این اپلیکیشن که جزو بهترین برنامه های یادداشت قرار گرفته است، با بیشتر سرویس‌های گوگل همخوانی دارد؛ بنابراین وقتی متنی بنویسید از گوگل درایو و  فضای ذخیره‌سازی ابری قابل جستجو است. این برنامه تنها با Google Assistant همگام‌سازی نمی‌شود. <div class="rPref"><div class="rPref__title"><svg class="rPref__title-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg>همچنین بخوانید :</div><div class="rPref__link"><svg class="rPref__link-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg><a class="rPref__link-target" href="https://www.plaza.ir/139810/215655/best-offline-messaging-apps-run-without-internet/?utm_source=also-read&utm_medium=https://www.plaza.ir/139810/215655/best-offline-messaging-apps-run-without-internet/&utm_campaign=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%9B+%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86+%D9%88+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF">7 پیام رسان آفلاین برای زمانی که اینترنت قطع می شود</a></div></div> از گوگل کیپ به‌عنوان نوت آیفون برای اندروید نیز یاد می‌شود. این اپلیکیشن می‌تواند با استفاده از شناسایی کاراکتر نوری، متن را از تصاویر بخواند. با آنالیز محتوای متنی که نوشته‌اید، به طور خودکار متن را براساس موضوع، مکان و فعالیت فیلتر کند. به منظور سازماندهی سریع، می‌توانید به متن، رنگی مخصوص بدهید یا برچسبی به آن اضافه کنید. با این برنامه نمی‌توان یادداشت‌ها را براساس موضوع فولدر بندی کرد، اما در حال حاضر از ویژگی زیروظایف پشتیبانی می‌کند. برنامه Google Keep قابلیت اشتراک‌گذاری، افزودن نظرات یا ویرایش توسط دیگران را ندارد؛ اما نسخه تازه آن دارای صفحه سفیدی برای افزودن نوشته دست‌نویس و نقاشی است.  دانلود برنامه یادداشت برداری Google Keep برای اندروید 4. برنامه یادداشت برداری Simplenote یکی دیگر از بهترین برنامه های یادداشت برای اندروید، برنامه Simplenote محسوب می‌شود. هدف برنامه یادداشت برداری Simplenote سادگی و موفقیت از همین راه است. اگر به دنبال برنامه‌ای هستید که بتوان از آن بکاپ گرفت و بدون دردسر عضویت و اشتراک آن را با تمامی گوشی‌هایتان (چه اندروید چه اپل) همگام کنید، سیمپل نوت همان اپلیکیشن است. با این برنامه می‌توانید یادداشت‌هایتان را با کاربران دیگر نیز به اشتراک بگذارید. اگر از حساب کاربری رایگان استفاده می‌کنید، می‌توانید با آن یادداشتی را بنویسید، تگ کنید، پین کنید و به اشتراک بگذارید. رابط کاربری ساده و استفاده آسانی دارد. نگران تعداد زیاد یادداشت‌‌هایتان نباشید؛ سیمپل نوت به شما این امکان را می‌دهد که  آن‌ها را سازمان‌دهی کنید؛ چراکه ویژگی جستجوی خوبی هم دارد. دانلود برنامه یادداشت برداری Simplenote برای اندروید 5. برنامه یادداشت برداری NoteBook اپلیکیشن Notebook از بهترین برنامه های یادداشت برداری برای اندروید است. این برنامه رایگان، Cross-platform است که می‌تواند فهرست انجام کارهایتان را به تصویرهای جذابی تبدیل کند. متن‌های شما را به صورت برچسب‌هایی رنگی نشان می‌دهد که به ترتیب یکی پس از دیگری قرار گرفته‌اند. می‌توانید این برچسب‌ها را به صورت گروهی و به موضوعات مخصوص به خودشان تبدیل کنید. همچنین می‌توانید فایل‌هایی را به این برچسب‌ها ضمیمه کنید؛ فایل‌هایی مانند صدا، تصاویر و کلیپ به علاوه یادآور و تاریخ انجام وظایفی که یادداشت کرده‌اید. <div class="rPref"><div class="rPref__title"><svg class="rPref__title-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg>همچنین بخوانید :</div><div class="rPref__link"><svg class="rPref__link-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg><a class="rPref__link-target" href="https://www.plaza.ir/139810/218047/best-video-converters/?utm_source=also-read&utm_medium=https://www.plaza.ir/139810/218047/best-video-converters/&utm_campaign=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%9B+%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86+%D9%88+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF">معرفی بهترین برنامه های تبدیل فرمت فیلم برای کامپیوتر و اندروید</a></div></div> با iOS می‌توانید از پنل اطلاعات یادداشت‌هایی ایجاد کنید و آن‌هایی که اخیرا نوشته‌اید را ببینید و با اپل واچ، صدا ضبط کنید. با اندروید می‌توانید میانبرهایی را روی صفحه اصلی گوشی ایجاد کنید. با نسخه‌‌های جدیدتر این برنامه برای اندروید می‌توانید خیلی سریع از طریق ویجت یادداشت برداری کنید. این برنامه ویژگی‌های بسیار دیگری دارد که می‌توانید با دانلود کردن آن‌ها از لینک‌های زیر، کار خودتان را راحت کنید. دانلود برنامه یادداشت برداری NoteBook برای اندروید  بهترین اپلیکیشن های دفترچه یادداشت آیفون اما بهترین برنامه یادداشت ios کدام برنامه‎‌ها هستند؟ در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به چندین نمونه از برترین برنامه دفترچه یادداشت ای او اس که از اپ‌استور قابل دانلود هستند. 1. برنامه یادداشت برداری Apple Notes ؛ برنامه دفترچه یادداشت روزانه آیفون اگر کامپیوتر، تب‌لت و تلفن همراهتان از کمپانی اپل است، بهترین برنامه یادداشت برداری برای iOS، اپلیکیشنی است که خود اپل ساخته است؛ اپلیکیشنی به نام Apple Notes. این برنامه آنقدر عملکرد خوبی دارد که خیلی‌ها به‌دنبال دفترچه یادداشت ایفون برای اندروید رایگان هستند. البته که دانلود برنامه یادداشت آیفون برای اندروید امکان‌پذیر نیست. برخلاف برنامه‌های پیش فرض اپل مانند ایمیل یا مخاطبین، اپل نوت یک برنامه با ویژگی‌های مفید و کاربردی است که قابلیت آپدیت نیز دارد. اپل نوت یک برنامه ایمن است که با همان سیستم اپل محافظت شده است.  اگر بخواهید اطلاعاتتان در این برنامه را به یک گوشی اندروید یا حتی یک لپ تاپ منتقل کنید، این برنامه برای این کار چندان خوب نیست و نگه داشتن تمامی اطلاعات در یک گوشی اپل ممکن است در آینده برایتان دردسرساز باشد. اپل قرار است از یک نوع فناوری برای انتقال داده‌ها استفاده کند؛ البته هنوز این ابزار را بیرون نداده است. در کل می‌توان گفت که Apple Notes از بهترین برنامه های یادداشت برای iOS‌ است. دانلود برنامه یادداشت برداری ایفون Apple Notes برای iOS 2. برنامه Agenda کاربرانی که به‌دنبال بهترین برنامه یادداشت روزانه برای ios هستند، بعید گزینه بهتری از Agenda پیدا کنند. این برنامه با انبوهی از امکانات مختلف عرضه شده و با وجود اینکه مخصوص یادداشت برداری است اما می‌توان برای انجام سایر کارها نیز از آن استفاده کرد. برای مثال برای مدیریت کارها، زمان‌بندی‌ آن‌ها و موارد این چنینی نیز این برنامه حرف‌های زیادی برای زدن دارد.  دانلود برنامه نرم افزار یادداشت گوشی Agenda برای آیفون 3. برنامه یادداشت برداری Any.do اپلیکیشن Any.do یک برنامه مدیریت انجام کارهاست و از بهترین برنامه‌ های یادداشت برداری برای iOS محسوب می‌شود. برنامه ریز روزانه Moment آن به اولویت‌بندی کارهای شما کمک می‌کند. یک جدول زمانی یکپارچه یادداشت‌ها، یادآور‌ها و قرار ملاقات را به شما یادآوری می‌کند. این برنامه ویزگی‌های مفید بسیاری دارد؛ برای مثال، اگر تماس تلفنی را از دست بدهید، یک پیام پاپ-آپ پایین صفحه گوشی ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد در صورت تمایل با آن تماس بگیرید. در صورت تمایل می‌توانید ماهانه 3 دلار پرداخت کنید و از مزایای به‌اشتراک‌گذاری نوشته‌ها و قفل دیجیتالی نیز بهره ببرید. نسخه تازه iOS از Siri پشتیبانی می‌کند. این نسخه تقویم جدیدی با سه چشم‌انداز قابلیت مدیریت وظایف و رویدادها و حالت تمرکز را دارد. این ویژگی تمرکز به شما کمک می‌کند روی کاری خاص تمرکز کنید و از حواس‌پرتی شما جلوگیری می‌کند. دانلود برنامه یادداشت برداری Any.do برای iOS 4. اپلیکیشن Bear ؛ نرم افزار یادداشت روزانه گوشی Bear یک برنامه چند کاربره یادداشت برداری است که به کاربران اجازه رمزگذاری یادداشت‌ها، استفاده از برچسب‌ها، ایجاد فهرست انجام کار را می‌دهد. علاوه بر این شما می‌توانید یادداشت‌ها را در فرمت‌های مختلفی از HTML گرفته تا JPG و PDF ذخیره کنید. استفاده از این برنامه رایگان است و حتی یک برنامه مخصوص اپل واچ هم دارد که با آن می‌توانید از طریق این ساعت، یادداشت برداری کنید.  دانلود برنامه یادداشت برداری Bear برای iOS 5. اپلیکیشن Notion  یکی از برنامه های جدید یادداشت گوشی، نوشن است که ظرف مدت کوتاهی توانسته کاربران زیادی را به‌خود جلب کند. این برنامه به شما اجازه ساخت یادداشت‌هایی به‌همراه تصاویر را می‌دهد و دارای فهرست انجام کارها نیز هست. همچنین یادداشت‌هایی که با نوشن می‌سازید قابلیت انتشار به عنوان صفحات وب را هم دارند. این برنامه هم مانند وان‌نوت به‌صورت ابری سینک می‌شود و به همین دلیل می‌توانید در چند دستگاه مختلف به فایل‌های خود دسترسی پیدا کنید. دانلود برنامه یادداشت برداری Notion برای iOS جمع بندی <div class="rPref"><div class="rPref__title"><svg class="rPref__title-icon" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path fill-rule="evenodd" clip-rule="evenodd" d="M5 3.25H19C19.9619 3.25 20.75 4.03807 20.75 5V19C20.75 19.9619 19.9619 20.75 19 20.75H5C4.03807 20.75 3.25 19.9619 3.25 19V5C3.25 4.03807 4.03807 3.25 5 3.25ZM19.25 19.25V4.75H4.75V19.25H19.25Z" fill="#434343"/><path d="M14 17H7V15H14V17ZM17 13H7V11H17V13ZM17 9H7V7H17V9Z" fill="#434343"/></svg>همچنین بخوانید :</div><div class="rPref__link"><svg class="rPref__link-arrow" width="24" height="24" viewBox="0 0 24 24" fill="none" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"><path d="M14 8L10 12L14 16L14.9911 15.0089L11.9821 12L14.9911 8.99106L14 8Z" fill="#434343"/></svg><a class="rPref__link-target" href="https://www.plaza.ir/139805/179430/best-productivity-apps/?utm_source=also-read&utm_medium=https://www.plaza.ir/139805/179430/best-productivity-apps/&utm_campaign=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%9B+%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C+%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D9%81%D8%AA%D8%B1%DA%86%D9%87+%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA+%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86+%D9%88+%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF">بهترین اپلیکیشن های یادآوری و مدیریت کارهای روزانه در سال 2019 (دانلود)</a></div></div> در این مقاله به بهترین برنامه‌ های یادداشت برای اندروید و iOS پرداختیم. این برنامه‌ها هرکدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند که کاربری آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. بنابراین چه کارهایی دقیق و با جزپیات بخواهید انجام بدهید چه یک فهرست ساده برای انجام کارهایتان بخواهید، به یکی از این برنامه‌ها احتیاج خواهید داشت. باتوجه به گوشی تلفن همراهتان (اندروید یا iOS) یا حتی ویندوز و مک، می‌توانید یکی از این برنامه‌ها را به صورت رایگان داشته باشید و از سازمان‌دهی به کارهایتان لذت ببرید!

یکی از برنامه های جدید یادداشت گوشی، نوشن است که ظرف مدت کوتاهی توانسته کاربران زیادی را به‌خود جلب کند. این برنامه به شما اجازه ساخت یادداشت‌هایی به‌همراه تصاویر را می‌دهد و دارای فهرست انجام کارها نیز هست. همچنین یادداشت‌هایی که با نوشن می‌سازید قابلیت انتشار به عنوان صفحات وب را هم دارند. این برنامه هم مانند وان‌نوت به‌صورت ابری سینک می‌شود و به همین دلیل می‌توانید در چند دستگاه مختلف به فایل‌های خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود برنامه یادداشت برداری Notion برای iOS

جمع بندی

در این مقاله به بهترین برنامه یادداشت گوشی برای اندروید و iOS پرداختیم. اپلیکیشن های دفترچه یادداشت آیفون و اندروید هرکدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند که کاربری آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. بنابراین چه کارهایی دقیق و با جزپیات بخواهید انجام بدهید چه یک فهرست ساده برای انجام کارهایتان بخواهید، به یکی از این برنامه‌ها احتیاج خواهید داشت. باتوجه به گوشی تلفن همراهتان (اندروید یا iOS) یا حتی ویندوز و مک، می‌توانید یکی از این برنامه‌ها را به صورت رایگان داشته باشید و از سازمان‌دهی به کارهایتان لذت ببرید!

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها