بررسی سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) + لینک دانلود هر 6 فصل سریال

فاطمه ایزدپناه - ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۳۰
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال بهتره با ساول تماس بگیری از محبوب‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر است. سریال Better Call Saul به عنوان اسپین‌آفی بر سریال Breaking Bad ساخته شد و در موفقیت نیز پابه‌پای آن جلو رفت. با انتشار فصل آخر سریال، در این مقاله به بررسی و دانلود همه فصول سریال خارجی بتر کال سال پرداخته‌ایم.

استورات هریتیج از گاردین معتقد است که برکینگ بد بهترین سریال تاریخ است. «بهترین سریال تاریخ» عنوان خیلی بزرگی است؛ همچنین کمی شک‌بر‌انگیز است. ولی این تنها ادعای او نیست؛ خیلی‌های دیگر نیز این سریال را بهترین می‌نامند. هر چند بعد از انتشار فصل اول سریال بهتره با ساول تماس بگیری دوباره گمانه‌زنی‌ها درباره بهترین سریال تاریخ شروع شد. گاردین با این عنوان که «چطور سریال بهتره با ساول تماس بگیری از برکینگ بد سبقت گرفت؟» این سریال را ستود و راتن تومیتوز نیز با بررسی 66 نقد، 98 درصد از آن‌ها را مثبت ارزیابی کرد.

در ادامه ویدیو «اولین نگاه به فصل پنجم سریال بهتره به سال زنگ بزنی (Better Call Saul)» را مشاهده خواهید کرد.

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید تریلر فصل 6 سریال Better Call Saul با زیرنویس فارسی را تماشا کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

دانلود سریال Better Call Saul

در این بخش لینک‌های دانلود سریال با سال تماس بگیر را برای شما آماده کرده‌ایم. لینک‌های دانلود 5 فصل اول سریال به طور کامل قرار داده شده است. تاکنون 2 قسمت از فصل ششم و نهایی سریال جنایی بتر کال سال منتشر شده که در ادامه می‌توانید برای دانلود آنها نیز اقدام کنید. بقیه قسمت‌ها نیز به محض انتشار، برای دانلود در خدمت شما قرار می‌گیرند.

خلاصه فصل های بهتره با ساول تماس بگیری

سریال Better Call Saul بدون شک یکی از جذاب‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال‌های چند سال اخیر است. به همین مناسبت بد نیست قبل از هر چیز مروری بر فصل‌های سریال بهتره به سال زنگ بزنی داشته باشیم.

فصل اول سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2015

جیمی وکیلی است که برای خانواده کتلمن کار می‌کند؛ خانواده‌ای که متهم به اختلاس هستند. جیمی مجبور به مراقبت از برادرش چاک است. چاک معتقد است به برق حساسیت دارد و برای همین خودش را در خانه‌ای تاریک حبس کرده است. در حالی که جیمی مشغول وکالت است، پی می‌برد که خانه سالمندان سَندپیپِر از بعضی از مشتریانش کلاهبرداری کرده است. چاک به او پیشنهاد می‌کند که این پرونده را به شرکت حقوقی هاروارد همیلتون یا HHM ارجاع دهد و از طرف دیگر هم در حال برنامه‌ریزی با شخص هاوارد همیلتون است تا این پرونده را از دست برادرش بیرون بکشد.

Better Call Saul . سریال خارجی بتر کال سال

فصل نخست سریال خارجی بتر کال سال به سرعت مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و اکثر آن‌ها مدعی شدند که این سریال جانشین شایسته‌ای برای سریال برکینگ بد است. راتن تومیتوز با متوسط امتیاز 8.16 از 10 و در جمع‌بندی نهایی خود گفت «این سریال یک شخصیت‌شناسی عجیب و غریب و تاریک است که تحت‌تأثیر سریال‌های دیگر قرار نگرفته است».

فصل دوم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2016

کیم، همکار سابق جیمی به وی شغلی را در شرکت D&M پیشنهاد‌ می‌کند. اما او به علت بی‌تفاوتی و بدرفتاری با موکلین از D&M نیز بیرون می‌آید. کیم که به دلیل رفتارهای جیمی مقامش در شرکت تنزل پیدا کرده است، بانکی به نام مسا ورد را به عنوان موکل به شرکت معرفی می‌کند. این بانک اعتبارات لازم شرکت را فراهم می‌آورد؛ ولی هاوارد این موضوع را از همه پنهان می‌کند. جیمی به طور مخفیانه سبب می‌شود چاک اشتباه بزرگی مرتکب شود و این عمل باعث اخراج چاک از شرکت می‌شود. همین موضوع موجب به خطر افتادن موقعیت کیم در شرکت می‌شود. ناچو وارگا، مایک (افسر سابق پلیس) را برای حذف توکو (یکی از شخصیت های اصلی برکینگ بد) استخدام می‌کند. مایک دست به اقداماتی می‌زند که باعث به زندان افتادن توکو می‌شود.

Better Call Saul . سریال Better Call Saul

متاکریتیک با اعطای نمره 85 از 100 این فصل سریال بهتره به سال زنگ بزنی را شایسته تحسین جهانی خواند و راتن تومیتوز نیز در جمع‌بندی نهایی خود اظهار داشت: «فصل دوم مجموعه سریال Better Call Saul هیجان بیشتری دارد و مخاطبان را پای نمایشگرها میخکوب می‌کند».

فصل سوم سریال خارجی بتر کال سال

 • تاریخ انتشار: سال 2017

چاک با استفاده از اسناد و مدارک محرمانه باعث رو شدن دست جیمی و تقلب‌هایش می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود مجوز وکالت جیمی تعلیق شود. اخراج چاک از شرکت منجر به خودکشی او می‌گردد. هکتور، عموی توکو که قصد دارد به هر نحوی جلوی مایک را بگیرد، توسط مایک مورد سرقت قرار می‌گیرد و مایک 250000 دلار از او می‌دزد. گاس که یک قاچاقچی مواد مخدر است، از کشته شدن هکتور جلوگیری می‌کند و او را از مرگ نجات می‌دهد؛ ولی هکتور در کما فرو می‌رود.

Better Call Saul . سریال بهتره با ساول تماس بگیری

این فصل سریال بهتره به سال زنگ بزنی بیشتر به خاطر شخصیت‌پردازی مناسب جیمی و گسترش شخصیت وی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. راتن تومیتوز اظهار کرد که «برخلاف بسیاری از سریال‌ها که با پیش رفتن داستان، از اوج خود فاصله می‌گیرند، سریال بهتره با ساول تماس بگیری قصد افول ندارد و محکم و استوار به راهش ادامه می‌دهد».

فصل چهارم سریال بهتره به سال زنگ بزنی

 • تاریخ انتشار: سال 2018

هاوارد به علت مرگ چاک مورد سرزنش همگان قرار می‌گیرد. در همین اثنا جیمی به وضع سابق خود بر می‌گردد. او اداره مغازه فروش تلفن همراه را به عهده می‌گیرد و از بازگشت به شرکت HMM به علت سوگواری مرگ برادرش سر باز می‌زند. او بعد از مدتی با نام جدید گود من به شرکت بر می‌گردد. گاس که ناچو را سبب به کما رفتن هکتور می‌داند، با به خطر انداختن جان او سعی در تضعیف بنیان سالامانکا دارد. هکتور به طور ناگهانی بهبود پیدا می‌کند و در همین حین شخصی به نام لالو سالامانکا برای اداره امور هکتور وارد داستان می‌شود.

Better Call Saul . خلاصه فصل های بهتره با ساول تماس بگیری / سریال Better Call Saul

فصل چهارم سریال بهتره با ساول تماس بگیری از سه فصل پیشین در جلب رضایت منتقدان، موفق‌تر عمل کرد و با گرفتن امتیاز 8.7 از راتن تومیتوز ثابت کرد که این سریال قصد قبضه کردن تلویزیون را دارد. در نقد جامع راتن تومیتوز آمده است: «این فصل همانند فصول گذشته با به تعادل کشیدن داستان، جذاب و خوش‌ساخت بود».

همچنین بخوانید :

فصل پنجم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2020

کسب و کار جدید جیمی در نقش سائول گودمن، او را به تجارت موادمخدر در شهر آلبوکرک میک‌شاند. هاوارد در تلاش است تا رفتار قبلی خود با جیمی را جبران کند، و لالو به جرم قتل دستگیر می‌شود. او از جیمی میخواهد برای او وثیقه بگذارد که منجر به قتل ناموفق جیمی می‌شود. درنهایت لالو متوجه خیانت ناچو می‌شود.

Better Call Saul . دانلود سریال با سال تماس بگیر / سریال بهتره با ساول تماس بگیری

فصل پنجم سریال خارجی بتر کال سال از فوریه تا آوریل 2020 در 10 قسمت منتشر شد. این فصل نیز بسیار عالی ظاهر شد، و به جز قسمت چهارم که اندکی منتقدین را ناامید کرد، بقیه قسمت‌ها رضایت کامل منتقدین را منجر شد. این فصل از بهتره به سال زنگ بزنی درنهایت 29 نامزدی و 5 برد ر به نام خود زد.

همچنین بخوانید :

 فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 • تاریخ انتشار: سال 2022

انتظارات برای انتشار فصل ششم سریال Better Call Saul از 2 سال قبل، با به اتمام رسیدن فصل پنجم سریال آغاز شد. ساخت فصل شش سریال خارجی بتر کال سال به عنوان آخرین فصل این سریال، در ژانویه 2020 تائید شد. در ابتدا قرار بود این فصل برای انتشار در سال 2021 آماده شود، اما با شیوع بیماری کرونا و به تعویق افتادن فیلمبرداری، انتشار سریال بهتره با ساول تماس بگیری فصل ۶ به سال 2022 موکول شد.

Better Call Saul . مجموعه سریال better call saul / سریال خارجی بتر کال سال

فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری شامل 13 قسمت است و پخش آن از 18 آوریل 2022 (29 فروردین 1401) آغاز شده است. تا به امروز 2 قسمت از فصل ششم سریال بهتره به سال زنگ بزنی منتشر شده و پخش آن تا 15 آگوست 2022 (24 مرداد 1401) ادامه دارد. خوشبختانه فصل پایانی سریال بهتره به سال زنگ بزنی نیز با قدرت تمام ظاهر شد و تا به اینجا همپای فصل‌های پیشین خود پیش رفته است.

تا به اینجا در فصل نهایی سریال خارجی بتر کال سال دیدیم که ناچو برای نجات جانش تلاش می‌کند و واقعیت‌های دشواری برای او رخ می‌دهد. از طرف دیگر جیمی و کیم در حال نقشه کشیدن هستند و مایک نیز وفاداری خود را زیر سوال می‌برد.

بازیگران سریال Better Call Saul

تریلر سریال Better Call Saul را دیدیم و مروری بر فصول آن داشتیم. اکنون نوبت آن رسیده تا با بازیگران سریال بهتره با ساول تماس بگیری نیز آشنا شویم.

باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل/ ساول گودمن ؛ بازیگر اصلی سریال بهتره با ساول تماس بگیری

بازیگران سریال better call saul / سریال بهتره با ساول تماس بگیری- باب ادنکیرک در نقش جیمی مک‌گیل/ ساول گودمن

باب ادنکیرک (Bob Odenkirk) با نام کامل رابرت جان ادنکیرک، متولد 22 اکتبر 1962 (30 مهر 1341) در ایالت ایلینویز آمریکا است. وی بازیگر، کمدین، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده است. باب بیش از هرچیز برای نقش ساول گودمن در سریال Breaking Bad و اسپین‌آف آن، سریال Better Call Saul ، شناخته می‌شود. از اواخر دهه 1980 تا 1990 وی یکی از نویسندگان برنامه Saturday Night Live بود. پس از آن کمدی و کارگردانی را نیز تجربه کرد.

پس از موفقیت سریال بهتره با ساول تماس بگیری و برکینگ بد، راه بازیگری برای ادنکیرک هموارتر شد. از آن زمان تاکنون او را در آثار بسیاری نظیر سریال Fargo، فیلم The Post،  فیلم Little Women و فیلم Nobody دیدیم.

جاناتان بانکز در نقش مایک ارمنترات ؛ از بازیگران سریال بهتره با ساول تماس بگیری

شخصیت های سریال خارجی better call saul / بهتره به سال زنگ بزنی - جاناتان بانکز در نقش مایک ارمنترات

جاناتان بانکز (Jonathan Banks) بازیگر باسابقه آمریکایی، متولد 31 ژانویه 1947، برابر با 11 بهمن 1325، در واشنگتن دی‌سی است. او بازیگری را از سال 1974 آغاز کرد و اولین بار در در سال 1980 با فیلم Airplane! شناخته شد. نقش‌آفرینی او در سریال Wiseguy (1987-1990) بسیار عالی و به یاد ماندنی بود، ولی به پای نقش مایک ارمنترات نمی‌رسد. وی ایفاگر نقش مایک در سریال برکینگ بد، اسپین‌آف آن سریال خارجی بتر کال سال و همچنین فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) بود.

جاناتان برای این نقش 6 بار نامزد جایزه امی در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر

هنرپیشه‌های بهتره با ساول تماس بگیری / سریال better call saul - ریا سیهورن در نقش کیم وکسلر

ریا سیهورن (Rhea Seehorn) از بازیگران آمریکایی است که در سریال Better Call Saul فصل ششم نیز حضور دارد. وی متولد 12 می 1972 (22 اردیبهشت 1351) در ایالت ویرجینیا است و بازیگری را از سال 1998 آغاز کرده است. او نزد مخاطبان با نقش کیم وکسلر در سریال Better Call Saul شناخته می‌شود؛ نقشی که برای او افتخارات بسیاری، از جمله دو جایزه ستلایت و یک جایزه ساترن به همراه داشت.

سریال Whitney (2011-2013) محصول شبکه NBC، سریال I’m with Her (2003-2004) محصول شبکه ABC و سریال Franklin & Bash (2011-2014) محصول شبکه TNT از دیگر کارهای سیهورن هستند.

پاتریک فابیان در نقش هوارد هملین

بازیگران سریال بهتره با ساول تماس بگیری / سریال خارجی بتر کال سال - پاتریک فابیان در نقش هوارد هملین

خوشبختانه در فصل ششم سریال بهتره به سال زنگ بزنی بار دیگر با پاتریک فابیان (Patrick Fabian) همراه می‌شویم. این بازیگر آمریکایی متولد 7 دسامبر 1964، برابر با 16 آذر 1343، در ایالت پنسیلوانیا است. پاتریک بازیگری را از سال 1992 آغاز کرد و تاکنون در چندین فیلم سینمایی و بیشمار سریال تلویزیونی حضور داشته است. البته که سریال بهتره با ساول تماس بگیری اصلی‌ترین دلیل به شهرت رسیدن وی بود. او را در فیلم End Game (2006)، فیلم Pig (2011) و فیلم Jimmy (2013) نیز دیده‌ایم. از جدیدترین اثار تلویزیونی او نیز می‌توانیم سریال Special (2019-2021) را نام ببریم.

بازیگران و شخصیت های سریال خارجی Better Call Saul همگی بسیار فوقالعاده و جذاب هستند که متاسفانه در یک مقاله کوتاه مجالی برای معرفی همه آنان نیست. در فهرست زیر با برخی دیگر از هنرپیشه‌های سریال بهتره با ساول تماس بگیری به اختصار آشنا می‌شویم.

 • جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در نقش گاس فرینگ
 • آنتونی دالتون (Tony Dalton) در نقش لالو سالامانکا
 • مایکل ماندو (Michael Mando) در نقش ناچو وارگو
 • دین نوریس (Dean Norris) در نقش هنک شریدر
 • استیون مایکل کوئیزادا (Steven Michael Quezada) در نقش استیو گومز

سخن پایانی

سریال جنایی بتر کال سال / سریال بهتره با ساول تماس بگیری

بی‌شک سریال بهتره با ساول تماس بگیری یکی از بهترین سریال‌های این روزهای تلویزیون است. این سریال علاوه بر طرفداران همیشگی سریال برکینگ بد، توانست تماشاگران بسیاری را جذب کند؛ حتی آن‌هایی که سریال برکینگ بد را ندیده بودند. داستان جذاب و هیجان‌انگیز این سریال فصل به فصل مهیج‌تر شد و به همگان ثابت کرد که همچنان قصد دارد پرقدرت مخاطبانش را پای نمایشگرهایشان نگه دارد. در این مطلب به بررسی سریال بهتره با ساول تماس بگیری پرداختیم و برای دانلود آن اقدام کردیم. در هر بخش نیز به اختصار نقد سریال خارجی بتر کال سال را داشتیم. نظر شما در مورد این سریال چیست؟ شما کدام سریال را بیشتر دوست داشتید؟ برکینگ بد یا بهتره به سال زنگ بزنی ؟

سوالات متداول

سریال better call saul چند فصل است؟

6 فصل

آیا سریال بهتره به ساول تماس بگیری به اتمام رسیده است؟

فصل ششم، که فصل نهایی سریال خارجی بتر کال سال است، هم اکنون در حال پخش است.

سریال Better Call Saul فصل 6 کی میاد؟

پخش فصل ششم سریال بهتره به سال زنگ بزنی از 18 آوریل 2022 (29 فروردین 1401) آغاز شده و تا 15 آگوست (24 مرداد) ادامه دارد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402