برنامه اسلوموشن فیلم گوشی ؛ معرفی بهترین اپلیکیشن های آهسته كردن فيلم موبایل

برنامه اسلوموشن فیلم گوشی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برنامه اسلوموشن فیلم گوشی این روزها دیگر کمتر کاربرد دارد. زیرا برنامه دوربین گوشی‌های امروزی آنقدر با حالت‌ها و قابلیت‌های مختلف همراه شدند که دیگر کمتر به یک برنامه های اهسته كردن فيلم موبایل نیاز داریم. البته اگر بخواهید یک فیلم را تبدیل به اسلوموشن کنید، همچنان به اپلیکیشن اهسته کن فیلم موبایل نیاز دارید. به همین خاطر در این مطلب پلازا، نگاهی داشتیم به چند نمونه از بهترین نرم افزار اهسته كردن ویدیو گوشی.

برنامه های اسلوموشن اندروید و iOS که روی گوشی‌های موبایل نصب و استفاده می‌شوند، با کاربردهای مختلفی چون تجزیه و تحلیل حرکات مختلف ورزشی یا آموزش تکنیک‌های مختلف، می‌توانند از اپلیکیشن‌های لازم و ضروری برای هر فردی باشند. در این مقاله به بررسی بهترین برنامه اهسته كردن فيلم براي ايفون و اندروید می‌پردازیم.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین برنامه های اسلوموشن فیلم گوشی

در این قسمت به معرفی تعدادی از برترین نرم افزار آهسته كردن فيلم برای گوشی برای تهیه ویدئوی اسلوموشن می‌پردازیم. نصب یک نرم افزار آهسته كردن فيلم اندروید و آیفون برای کسانی که دوربین گوشی تلفن همراهشان به صورت پیش‌فرض قابلیت ضبط ویدئوی اسلوموشن را ندارد، می‌تواند بسیار مفید باشد. به‌این ترتیب هر کسی قادر است با گوشی موبایل خود به سرعت تصاویر اسلوموشن تهیه کند و از آن لذت ببرد.

1. نرم افزار اهسته كردن ویدیو گوشی Slow Motion Frame Video Player

برنامه اسلوموشن فیلم گوشی

این اپلیکیشن یکی از ساده‌ترین برنامه‌های پخش ویدئو در گوشی موبایل است که شما را قادر می‌سازد ویدئوی مورد نظر خود را به شکل اسلوموشن تماشا کنید. در استفاده از این اپلیکیشن برای پخش ویدئو دو دکمه اصلی به صورت + و – قابل مشاهده‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سرعت پخش ویدئو را بیشتر یا کمتر کنید. این اپلیکیشن قابلیت اعمال افکت‌های مورد نظر شما را روی ویدئوی دلخواهتان ندارد و با استفاده از آن تنها می‌توانید ویدئو را با سرعت دلخواهتان تماشا کنید. بنابراین استفاده از این اپلیکیشن بسیار مناسب کسانی است که تنها می‌خواهند در هنگام تماشای ویدئوها، سرعت آن را کنترل کنند.

دانلود برنامه حرکت آهسته Slow Motion Frame Video Player برای اندروید

2. اپلیکیشن اهسته کن فیلم موبایل Efectum ؛ اپ اهسته كردن فيلم براي ايفون و اندروید

بهترین برنامه اسلوموشن اندروید

برنامه اسلوموشن موزیک و ویدیو Efectum نیز از برنامه‌هایی است که می‌تواند در کاهش سرعت ویدئوی دلخواهتان به شما کمک کند. بهترین نکته در مورد آن این است که می‌توانید از آن به عنوان برنامه اصلی دوربین موبایلتان استفاده کنید تا بلافاصله بعد از ضبط تصاویر، امکان ادیت کردن آن‌ها را داشته باشید و یا با ایمپورت کردن فیلم‌های قدیمی در این برنامه، آن‌ها را نیز ادیت کنید. نرم افزار آهسته كردن ویدئو iOS و اندروید Efectum دارای ویژگی‌های بسیاری است که امکان ادیت کردن ویدئوها را به صورت متنوع در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله این ویژگی‌ها قابلیت اضافه کردن موسیقی به ویدئو و البته کمتر یا بیشتر کردن سرعت پخش آن است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و نیاز به دانش ادیت ویدئو ندارد. بنابراین به محض دانلود و نصب می‌توانید از آن استفاده کرده و لذت ببرید.

دانلود نرم افزار اسلوموشن Efectum برای اندروید | iOS

3. برنامه اسلوموشن فیلم گوشی Fast & Slow Motion Video Tool

بهترین نرم افزار اسلوموشن اندروید

این اپلیکیشن یکی از ابتدایی‌ترین برنامه های اسلوموشن اندروید است که بدون هیچگونه قابلیت دیگری برای ادیت ویدئوها، امکان سرعت بخشیدن یا کندتر کردن پخش ویدئو را فراهم می‌آورد. با استفاده از این اپلیکشن می‌توانید سرعت پخش ویدئوهای خود را تا یک هشتم برابر کمتر کنید.

همچنین بخوانید :

از معایب این اپلیکیشن عدم پشتیبانی از دوربین گوشی است. به این معنا که نمی‌توان از اپلیکیشن برای ضبط فیلم استفاده کرد. هنگامی که قصد دارید ویدئویی را ضبط کنید، بایستی از برنامه دوربین که به صورت پیش‌فرض روی گوشی نصب است استفاده کرده و سپس ویدئوی ضبط شده را از گالری موبایل به اپلیکیشن معرفی شده ایمپورت کنید. به این ترتیب می‌توانید ویژگی‌های مورد نظر خود را به ویدئو اضافه کرده و ادیت مورد نظر خود از جمله اسلوموشن را روی ویدئو پیاده کنید.

دانلود برنامه اسلوموشن Fast & Slow Motion Video Tool برای اندروید

4. برنامه حرکت آهسته SloPro ؛ برنامه اسلوموشن حرفه ای گوشی

برنامه اسلوموشن برای اندروید

این برنامه اسلوموشن بدون لگ برای تهیه اسلوموشن با سرعت 1000 فریم در ثانیه قابل استفاده در گوشی‌های موبایل دارای سیستم عامل iOS است. نسخه شماره 3 منتشر شده این اپلیکیشن، یکی از بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های معرفی شده در این زمینه است. از ویژگی‌های این اپلیکیشن که بسیار مورد پسند کاربران واقع شده است، قابلیت تهیه ویدئوی اسلوموشن با استفاده از شبیه‌سازی در دو سرعت 500 و 1000 فریم در ثانیه است. استفاده از این اپلیکیشن این امکان را به شما می‌دهد تا در هنگام عکسبرداری تصاویر را ویرایش کنید. همچنین می‌توانید از میان افکت‌های مختلف برای تهیه اسلوموشن، افکت مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از ویرایش تصاویر و ویدئوهای خود، آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه حرکت آهسته SloPro برای iOS

5. نرم افزار اسلوموشن VideoPix ؛ برنامه اسلوموشن حرفه ای برای اندروید

دانلود برنامه اسلوموشن اندروید

برنامه اسلوموشن دوربین VideoPix یکی دیگر از برنامه های اهسته كردن فيلم موبایل است که قابلیت پخش ویدئوها را با سرعت 1 تا 60 فریم در ثانیه دارد. تنها با لمس یک دکمه امکان جابه‌جایی در اپلیکیشن بین حالت‌های ویرایش و ضبط فریم‌ها وجود دارد. حتی می‌توانید با مرور فریم‌های گرفته شده، صحنه مورد نظر خود را از میان تمام فریم‌ها انتخاب کنید. همچنین با استفاده از این اپلیکیشن و قابلیت اتصال گوشی تلفن خود به VGA یا HDMI، تصاویر اسلوموشن ویدئوی مورد نظر خود را در نمایشگر تلویزیون تماشا کنید. استفاده از این قابلیت به صورت بی‌سیم به راحتی ممکن است.

دانلود نرم افزار اسلوموشن VideoPix برای اندروید

6. برنامه اسلوموشن TimeFreeze ؛ بهترین برنامه آهسته کننده فیلم

برنامه اسلوموشن اندروید

به لطف سازندگان این اپلیکیشن و با استفاده از آن، می‌توانید ویدئوی اسلوموشن بصورت Real time و با افکت‌های دلخواه خود را به راحتی تهیه کنید. امکان کاهش سرعت پخش ویدئو در گوشی‌های آیفون تا یک بیستم سرعت ویدئوی اصلی با استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. به این ترتیب در هر ثانیه امکان ضبط 600 فریم را دارید.

علاوه بر قابلیت ذخیره و مرتب کردن ویدئوهای مختلف با کمترین پیچیدگی و تنها با چند لمس ساده، TimeFreeze مجهز به ابزارهای ویرایشی قدرتمندی نیز هست.

دانلود برنامه اسلوموشن TimeFreeze برای iOS

7. برنامه حرکت آهسته Slo-Gram

برنامه حرکت آهسته اندروید

این اپلیکیشن از برنامه‌های رایگان تهیه ویدئوی اسلوموشن است. اگر با ویرایش ویدئوها و به اشتراک گذاشتن آن‌ها زیاد سر و کار دارید، اپلیکیشن Slo-Gram یکی از بهترین‌ها برای شماست. اپلیکیشن معرفی شده به راحتی به اکانت اینستاگرام شما متصل شده و می‌توانید ویدئوهای مورد نظرتان را با حذف قسمت‌های دلخواه خود، از حساب اینستاگرام به این برنامه ایمپورت کنید. بعلاوه، آهنگ‌های خود را مستقیما از آرشیو خودتان می‌توانید به ویدئوی اسلوموشن تهیه شده اضافه کرده و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. خلاصه بگوییم اگر می‌خواهید ویدئوی اسلوموشن خود را بدون دردسر و خیلی ساده به اشتراک بگذارید، از این اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود برنامه حرکت آهسته Slo-Gram برای iOS

8. برنامه اسلوموشن SlowCam

بهترین برنامه اسلوموشن اندروید

این برنامه اسلوموشن ویدئو، کاربران iOS خود را کاملا راضی کرده است. با لمس دکمه شروع به کار اپلیکیشن، ویدئوی اسلوموشن با تعداد فریم‌های بالا قابل تهیه است که در آن گذر بین صحنه‌ها بسیار طبیعی و نرم صورت می‌گیرد. نقاط فوکوس در ویدئو به راحتی قابل تنظیم است و همچنین با استفاده از آن می‌توانید ویدئوی فعلی را ضبط کنید؛ درحالیکه ویدئوی قبلی هنوز در حال پردازش و آماده‌سازی است. گفتنی است سرعت تهیه فریم‌ها در دستگاه‌های مختلف متفاوت است. در گوشی موبایل +iPhone 5s این عدد 120 فریم در ثانیه، در iPhone5/5c و iPad mini میزان 60 فریم در ثانیه و در بقیه دستگاه‌های اپل به 30 فریم در ثانیه می‌رسد.

دانلود برنامه اسلوموشن SlowCam برای iOS

9. اپلیکیشن اهسته کن فیلم موبایل Slow Motion Video Editor

برنامه اسلوموشن فیلم گوشی

معرفی بهترین برنامه اسلوموشن برای سامسونگ کار ساده‌ای نیست چرا که گوشی‌های آن‌ها به‌صورت پیش‌فرض این ویژگی را به بهترین شکل ارائه می‌کنند. با این حال؛ اپلیکیشن اهسته کن فیلم موبایل Slow Motion Video Editor، یکی از برترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای دانلود درنظر داشته باشید. این برنامه دارای امکاناتی نظیر برش دادن ویدیو، تنظیم سرعت پخش، فیلترهای متنوع، اضافه کردن موسیقی و همچنین به‌اشتراک‌گذاری ویدیو در شبکه‌های اجتماعی است.

دانلود نرم افزار اهسته كردن ویدیو گوشی Slow Motion Video Editor برای اندروید

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی چند مورد از پرطرفدارترین برنامه اسلوموشن فیلم گوشی پرداختیم. شما چه تجربه‌ای در زمینه دانلود برنامه اسلوموشن ایفون برای اندروید دارید؟ کدام برنامه های اهسته كردن فيلم موبایل را برای این کار پیشنهاد می‌کنید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022