بهترین سریال های عاشقانه ایرانی ؛ از در پناه تو تا شهرزاد

برترین سریال های عاشقانه ایرانی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال های عاشقانه ایرانی از آغاز شکل‌گیری سینما و تلویزیون تاکنون همواره طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده‌اند. در ادامه به معرفی چند نمونه از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر خواهیم پرداخت.

فیلم‌ها و سریال‌های با رنگ و بوی عاشقانه همواره مورد توجه و علاقه عموم قرار داشته‌اند. مشاهده کشمکش‌ها و تلاش دو دلداده برای رسیدن به وصال یکدیگر، شیرینی و جذابیت خاصی را برای مخاطب به ارمغان می‌آورد. در دهه‌های گذشته در صدا و سیما و اخیرا شبکه نمایش خانگی سریال های عاشقانه ایرانی بسیاری تولید شده‌اند. برخی از این سریال‌ها از قالب یک سرگرمی صرف فراتر رفته و به جایگاه ویژه‌ای در قلب و روح مخاطبان دست یافته‌اند. در این مقاله از پلازا به معرفی لیست ماندگارترین و بهترین سریال عاشقانه ایرانی به ترتیب تاریخ پخش آن‌ها می‌پردازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید

بهترین سریال های عاشقانه ایرانی

در ادامه لیست عاشقانه ترین سریال ایرانی را معرفی می‌کنیم.

1. سریال در پناه تو از سریال های عاشقانه ایرانی

سریال های عاشقانه ایرانی/سریال های ایرانی رمانتیک

 • سال ساخت: 1374
 • کارگردان: حمید لبخنده
 • بازیگران: لعیا زنگنه، زنده یاد حسن جوهرچی، پارسا پیروزفر، رامین پرچمی، ایرج راد
همچنین بخوانید :

داستان این عاشقانه ترین سریال ایرانی دهه هفتاد، زندگی دختری محجوب و زیبا به نام مریم افشار (لعیا زنگنه) را روایت می‌کند. مریم دختر متین و با وقاری است که هر پسری آرزوی زندگی با او را دارد. او در خانواده‌ای اصیل و کامل زندگی می‌کند که از نظر عاطفی و مالی همه نیازهای او را برطرف می‌کنند. بنابراین به سادگی مجاب به ازدواج نمی‌شود. دو تن از همکلاسی‌های مریم در دانشگاه، به نام‌های رامین (رامین پرچمی) و محمد (حسن جوهرچی) که دوستان صمیمی نیز هستند، به طور همزمان به مریم علاقه‌مند شده‌اند. رامین که جسارت بیشتری دارد، پیش از اینکه راز علاقه محمد به مریم را بداند، به او ابراز عشق می‌کند. به مرور زمان مریم نیز به رامین علاقه‌مند شده و با یکدیگر ازدواج می‌کنند. با گذشت مدتی از آغاز زندگی مشترک، مشکلات و سختی‌های متعددی گریبانگیر زندگی آنان می‌شود. سریال در پناه تو زمانی بهترین سریال عاشقانه ایرانی بود. این اثر از سریال های ایرانی رمانتیک با فضای پس از انقلاب و سنتی ایرانی هم‌خوانی بسیاری داشت.

2. سریال شب دهم از سریال های عاشقانه ایرانی

اسامی سریال های عاشقانه ایرانی/مجموعه تلوزیونی ایرانی و عاشقانه

 • سال ساخت: 1380
 • کارگردان: حسن فتحی
 • بازیگران: حسین یاری، کتایون ریاحی، رویا تیموریان، ثریا قاسمی، پرویز فلاحی‌پور

مجموعه تلوزیونی ایرانی و عاشقانه شب دهم یکی از ساخته‌های مناسبتی حسن فتحی است. این عاشقانه ترین سریال ایرانی که برای پخش در ماه محرم ساخته شده بود، روایتگر داستانی عاشقانه است که در بستر دوران رضا خان رخ می‌دهد. حیدر بامرام (حسین یاری) از لات‌های تهران است. او به طور اتفاقی با شازده‌ای قجری به نام فخرالزمان آشنا شده و به شدت شیفته و دلبسته او می‌شود. فخرالزمان نیز که به حیدر بی‌میل نیست، برای ازدواج با او شرطی را پیش روی حیدر قرار می‌دهد. شرط ازدواج فخرالزمان برای حیدر، اجرای ده شب تعزیه در ماه محرم است. از آنجا که اجرای مراسم مذهبی و تعزیه‌خوانی در دوره حکومت رضاخان قدغن بوده، حیدر به کمک دوست صمیمی خود یاور موفق می‌شوند به طور مخفیانه و دور از چشم آژان‌ها 9 شب از این تعزیه‌ها را به انجام برسانند، تا اینکه در شب دهم اتفاقی می‌افتد. سریال شب دهم از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر در زمان خود موضوع جالب و جذابی داشت.

3. سریال نرگس از سریال های عاشقانه ایرانی

سریال عاشقانه ایرانی/فهرست سریال های عاشقانه ایرانی

 • سال ساخت: 1385
 • کارگردان: سیروس مقدم
 • بازیگران: زنده یاد پوپک گلدره، حسن پورشیرازی، مهرانه مهین‌ترابی، مهدی سلوکی، پوراندخت مهیمن

در فهرست سریال های عاشقانه ایرانی نام نرگس وجود دارد. دو خواهر به نام‌های نرگس (پوپک گلدره و سپس ستاره اسکندری) و نسرین (عاطفه نوری) پدر خود را از دست داده و با مادرشان (پوراندخت مهیمن) زندگی می‌کنند. نسرین که دختری سرکش و لجوج است، با پسری به نام بهروز شوکت (مهدی سلوکی) آشنا شده و تصمیم به ازدواج با او را می‌گیرد. خانواده بهروز بسیار ثروتمند و مخالف ازدواج بهروز و نسرین هستند. پدر بهروز، محمود شوکت (حسن پورشیرازی) فردی مستبد و یکدنده است و تحت هیچ شرایطی راضی به این ازدواج نشده و دست به سنگ‌اندازی‌های بسیاری برای نسرین و خانواده‌اش می‌زند. نرگس خواهر دلسوز و مهربان نسرین، علیرغم مخالفت قلبی با ازدواج نسرین و بهروز، با تمام قدرت سعی در برطرف کردن موانع از سر راه این دو عاشق دارد. سرانجام با تمام سختی‌ها و علیرغم تمام مخالفت‌ها بهروز و نسرین با یکدیگر ازدواج می‌کنند.

ازدواج این دو نه تنها نقطه پایانی برای سنگ‌اندازی‌ها و مانع تراشی‌های محمود شوکت نمی‌شود، بلکه آغازگر فصل جدیدی از فراز و نشیب‌ها برای این دو خواهد شد. محمود شوکت برای برهم زدن این ازدواج دست به هر کاری می‌زند. تا اینکه با طرح نقشه‌ای، بهروز را برای یک سری معاملات تجاری به خارج از کشور می‌فرستد و سپس زمینه‌های طلاق غیابی او از نسرین را فراهم می‌کند. با صدور حکم طلاق غیابی نسرین و بهروز، نسرین به خانه مادری خود بازمی‌گردد و تصمیم می‌گیرد دخترش را که ثمره عشقی نافرجام است به تنهایی بزرگ کند.

نرگس مرهم درد خواهرش شده و او را تنها نمی‌گذارد. بهروز هم در خارج از کشور زندگی جدیدی را با دختر عمویش آغاز کرده است. اما این بار نیز ازدواج بهروز به طلاق منجر می‌شود. با بازگشت بهروز به ایران و خبردار شدن محمود شوکت از دلیل طلاق بهروز و دختر عمویش، پایه و اساس خانواده شوکت فروپاشیده و سپس اتفاقاتی رخ می‌دهد که ناخودآگاه زمینه‌ساز بازگشت بهروز و نسرین به یکدیگر خواهد شد. این عاشقانه ترین سریال ایرانی در زمان خودش با چالش های فراوانی روبرو شد. عمده ترین چالش این فیلم مرگ شخصیت مهم و دوست داشتنی اش پوپک گلدره بود. پس از آن به دلیل یک سری از اتفاقات این اثر از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر دیگر هیچ‌گاه باز پخش نداشت.

4. سریال مدار صفر درجه از سریال های عاشقانه ایرانی

برترین سریال های عاشقانه ایرانی/سریالهای ایرانی ژانر عاشقانه

 • سال ساخت: 1386
 • کارگردان: حسن فتحی
 • بازیگران: شهاب حسینی، رویا تیموریان، لعیا زنگنه، مسعود رایگان، رحیم نوروزی

مدار صفر درجه را بسیاری یکی از سریالهای ایرانی ژانر عاشقانه می‌دانند. وقایع این عاشقانه ترین سریال ایرانی در بستر سال‌های وقوع جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. حبیب پارسا (شهاب حسینی) دانشجویی ایرانی‌ست که برای ادامه تحصیل به فرانسه مهاجرت می‌کند. حبیب در دانشگاه با یکی از همکلاسی‌های یهودی خود به نام سارا آستروک آشنا می‌شود. سارا و حبیب در ابتدا در جریان‌های فکری متضاد با یکدیگر هستند و همین تضاد باعث بروز بحث و جدال‌های متعددی میان این دو می‌شود.

دیری نمی‌پاید که این جنگ و جدال‌ها آتش عشق را میان سارا و حبیب شعله‌ور می‌کنند. با شدت گرفتن جنگ جهانی دوم و تسلط آلمانی‌های نازی بر پاریس، فصل جدیدی در زندگی حبیب و سارا آغاز می‌شود. به دلیل کشتار گسترده یهودیان به دست ارتش نازی، جان سارا و خانواده‌اش به خطر می‌افتد. حبیب که دلباخته سارا است و دوری او برایش غیرقابل تحمل است، به سارا و خانواده‌اش پیشنهاد می‌دهد که همراه او به ایران بیایند. با ورود سارا و خانواده‌اش به ایران مشکلات جدیدی بر سر راه این دو دلداده قرار می‌گیرد. بدون اغراق مدار صفر درجه یکی از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر است.

5. سریال میوه ممنوعه از سریال های عاشقانه ایرانی

لیست سریال های عاشقانه ایرانی/معرفی لیست سریال عاشقانه ایرانی

 • سال ساخت: 1386
 • کارگردان: حسن فتحی
 • بازیگران: علی نصیریان، هانیه توسلی، گوهر خیراندیش، امیر جعفری، طناز طباطبایی

سریال میوه ممنوعه یکی دیگر از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر ماه رمضان سال 86، برای صدا و سیما است. این بهترین سریال عاشقانه ایرانی روایتگر داستان عشقی ممنوع و خانمان‌سوز است. حاج یونس (علی نصیریان) تاجری متدین و معتقد به اصول دینی و اخلاقی است. آوازه خیرخواهی و نیکوکاری او میان همه مردم پیچیده و بسیاری او را الگوی خود می‌دانند. حاج یونس که هیچگاه پایش را از اصول اعتقادی و اخلاقی خود فراتر نگذاشته است به طور اتفاقی با دختری به نام هستی (هانیه توسلی) آشنا می‌شود. هستی دختر یکی از کارخانه‌داران و تجار معتبری است که به دلیل مشکلات مالی ورشکسته شده است.

هستی بر این عقیده است که پسر حاج یونس، جلال (امیر جعفری) باعث و بانی ورشکستگی پدرش است. به همین دلیل هستی شکایت جلال را نزد حاج یونس برده و خواستار رسیدگی او به این معضل می‌شود. حاج یونس که عمری خود را وقف اصول اعتقادی خود کرده است، با دیدن هستی، دلباخته و شیدای او می‌شود. این عشق دوران پیری، حاج یونس را به شدت گرفتار کرده و او را سردرگم می‌کند. او تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا در عین مخفی نگه داشتن این ماجرا، هستی را که همسن دخترش است در چارچوب شرع و عرف به تصرف خود درآورد. نمی‌توان گفت که از لحاظ بار رمانتیک این اثر عاشقانه ترین سریال ایرانی است بلکه میوه ممنوعه از زاویه دیگری به عشق نگاه می‌کند. معرفی لیست سریال عاشقانه ایرانی را همچنان ادامه می‌دهیم.

6. سریال ستایش

بهترین سریال های عاشقانه ایرانی/سریالهای تلوزیونی ایرانی عاشقانه

 • سال ساخت: 1398-1389
 • کارگردان: سعید سلطانی
 • بازیگران: نرگس محمدی، داریوش ارجمند، مهدی پاکدل، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز

از سریالهای تلوزیونی ایرانی عاشقانه باید به ستایش اشاره کنیم. این بهترین سریال عاشقانه ایرانی درباره محمد، جوانی است که از سربازی فرار کرده است و ماموران همه‌جا به دنبال او می‌گردند. خواهر محمد، ستایش (نرگس محمدی) از دوست صمیمی محمد، طاهر (مهدی پاکدل) تقاضا می‌کند تا محمد را مخفی کند. طاهر مقدمات خروج محمد از کشور را فراهم می‌کند. محمد به دلیل تلاش برای خروج غیرقانونی، در درگیری با مرزبانان کشته شده و طاهر نیز بازداشت می‌شود. پس از مدتی خانواده ستایش رضایت می‌دهند تا طاهر از زندان آزاد شود. طاهر که به ستایش علاقه‌مند شده است به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. خانواده ستایش و طاهر هردو با این وصلت مخالف هستند. بیشتر از همه پدر طاهر، حشمت فردوس (داریوش ارجمند) مخالف این ازدواج است و برای آزار و اذیت ستایش و سرنگرفتن این ازدواج از هیچ کاری فروگذار نمی‌کند. این اثر از سریالهای عاشقانه ایرانی برتر در سه فصل، روایتگر بخش‌های مختلفی از زندگی ستایش و مشکلاتش است.

7. سریال شهرزاد

سریال های عاشقانه ایرانی/بهترین سریال عاشقانه ایرانی

 • سال ساخت: 1397-1394
 • کارگردان: حسن فتحی
 • بازیگران: ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، علی نصیریان، پریناز ایزدیار

سریال جدید ایرانی عاشقانه شهرزاد از جمله پرمخاطب‌ترین سریال های عاشقانه ایرانی نمایش خانگی محسوب می‌شود. وقایع این داستان از بحبوحه کودتا 28 مرداد آغاز می‌شود. شهرزاد و فرهاد دو عاشق دلباخته هستند که برای به هم رسیدنشان لحظه شماری می‌کنند. فرهاد که نویسنده و فعال اجتماعی مدافع دکتر مصدق است، با وقوع کودتا و زد و خوردهای صورت گرفته در روز 28 مرداد، به طور ناخواسته باعث قتل یکی از نوچه‌های شعبان بی‌مخ می‌شود و به همین علت دستگیر شده و به زندان می‌افتد.

پدران شهرزاد و فرهاد هردو برای شخص با نفوذ و قدرتمندی به نام بزرگ آقا کار می‌کنند. آن‌ها از بزرگ آقا خواهش می‌کنند که با استفاده از نفوذ خود حکم اعدام فرهاد را لغو کرده و او را نجات دهد. بزرگ آقا در قبال درخواست عجیبی از شهرزاد، جان فرهاد را از مرگ نجات می‌دهد. او در قبال لطفی که به آنان کرده است از شهرزاد می‌خواهد که همسر دوم دامادش که برادرزاده او نیز هست، شود. دلیل این درخواست نیز نازایی دختر بزرگ آقا یعنی شیرین است. با تن در دادن شهرزاد به ازدواج با قباد، فصل جدیدی در زندگی او آغاز می‌شود. این عاشقانه ترین سریال ایرانی شاید انقلاب جدیدی در سریال های عاشقانه ایرانی جدید نمایش خانگی بود.

8. سریال عاشقانه

جدیدترین سریال های عاشقانه ایرانی/بهترین سریال عاشقانه ایرانی

 • سال ساخت: 1395
 • کارگردان: منوچهر هادی
 • بازیگران: محمدرضا گلزار، ساره بیات، مهناز افشار، هومن سیدی، پانته‌آ بهرام، حسین یاری، بهاره کیان‌افشار

در اسامی سریال های عاشقانه ایرانی جدید قطعا مام عاشقانه وجود دارد. سریال عاشقانه روایتگر زندگی چند خانواده و معضلات هرکدام است. این شخصیت‌ها هرکدام مسیر مشخص خود را دارند که به نوعی به یکدیگر مرتبط می‌شوند. با پیدا شدن سر و کله گیسو (مهناز افشار) در داستان، زندگی  تمام این افراد تحت‌الشعاع قرار گرفته و مسیرهای تازه‌ای پیش روی آنان قرار می‌گیرد. در این مقاله نیز می‌توانید از فصل دوم سریال عاشقانه مطلع شوید.

9. سریال مانکن

سریال عاشقانه و احساسی ایرانی جدید/سریالهای عاشقانه ایرانی برتر

 • سال ساخت: 1397
 • کارگردان: حسین سهیلی‌زاده
 • بازیگران: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین

از سریال های عاشقانه ایرانی جدید باید به مانکن اشاره کنیم. کاوه (امیرحسین آرمان) و همتا (نازنین بیاتی) رابطه عاشقانه جذابی با یکدیگر دارند و برای زندگی با یکدیگر برنامه‌ریزی می‌کنند. پدر کاوه که از سرمایه‌داران به نام تهران بوده است به طور مشکوکی دچار مشکلات مالی و ورشکستگی شده و هم‌اکنون در زندان به سر می‌برد. کاوه که با مشکلات مالی بسیاری برای تامین معاش خانواده‌اش دست و پنجه نرم می‌کند، ناچار می‌شود در ازای جدایی از همتا و ازدواج با زن ثروتمندی به نام کتی (مریلا زارعی) بدهی پدرش را بپردازد و او را از زندان آزاد کند. جدایی کاوه از همتا، ضربه سختی را به او وارد می‌کند.

همتا نیز که شرایط مالی بهتری از کاوه ندارد و با مادر و ناپدری‌اش زندگی می‌کند، تحت فشار ناپدری معتاد خود خانه را ترک می‌کند. طی وقوع اتفاقاتی همتا با مردی به نام اخگر (محمدرضا فروتن) آشنا می‌شود. همتا و کاوه دور از یکدیگر، فصل جدیدی از زندگی خود را آغاز می‌کنند. غافل از اینکه دست سرنوشت دوباره این دو را به یکدیگر متصل می‌کند. در این مطلب می‌توانید بیشتر درباره سریال مانکن بخوانید.

10. سریال دل

سریال های عاشقانه ایرانی نمایش خانگی/سریال های عاشقانه ایرانی جدید

 • سال ساخت: 1398
 • کارگردان: منوچهر هادی
 • بازیگران: حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، نسرین مقانلو

سریال عاشقانه و احساسی ایرانی جدید دیگر ایم لیست دل است. دل راجع به آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) است که سرانجام پس از فراز و نشیب‌های مختلف موفق به جلب رضایت خانواده آرش با ازدواجشان می‌شوند. همه چیز به بهترین شکل ممکن در حال پیشرفت است و آرش و رستا برای مراسم عروسی خود آماده می‌شوند. روز عروسی اما اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد که همه چیز را به هم می‌ریزد. رستا ناپدید می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند او را بیابد. با برهم خوردن عروسی، آرش با هزاران سوال بی‌جواب خود را تنها می‌یابد. در این مطلب می‌توانید بیشتر با سریال دل آشنا شوید.

11. سریال می‌ خواهم زنده بمانم

سریال ایرانی جدید عاشقانه/سریالهای عاشقانه ایرانی 1400

 • سال ساخت: 1400
 • کارگردان: شهرام شاه‌حسینی
 • بازیگران: حامد بهداد، سحر دولت شاهی، پدرام شریفی، آزاده صمدی، علی شادمان، مهران احمدی، آناهیتا درگاهی

از سریالهای عاشقانه ایرانی 1400 باید به می‌خواهم زنده بمانم اشاره کنیم. این عاشقانه ترین سریال ایرانی از ۴ اسفند ۱۳۹۹ در فیلیمو پخش شد و به دلیل بازیگران بزرگ توانست با استقبال خوبی روبرو شود. داستان سریال می‌خواهم زنده بمانم از آن‌جایی شروع می‌شود که در سال ۱۳۶۸ و پس از پایان جنگ، قبل از ادغام کمیته، شهربانی و ژاندارمری اتفاقی برای پدر خانواده حقی رخ می‌دهد. این اتفاقات بزرگ‌ترین چالش ها را برای هما به دنبال دارد. فصل دوم این بهترین سریال عاشقانه ایرانی در سال ۱۴۰۱ پخش خواهد شد.

12. سریال جیران

جدیدترین سریال های عاشقانه ایرانی/سریالهای عاشقانه ایرانی 1400

 • سال ساخت: 1400-1401
 • کارگردان: حسن فتحی
 • بازیگران: بهرام رادان، مریلا زارعی، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، مهدی پاکدل

جدیدترین سریال های عاشقانه ایرانی که در ژانر تاریخی نیز ساخته شده است و این روزها بسیار سر و صدا کرده سریال قاجاری جیران است. سریال ایرانی جدید عاشقانه 1401، جیران راجع به یکی از همسران ناصرالدین شاه به نام خدیجه است. برخی از روایت های تاریخی  درباره موضوع مطرح شده در این اثر از سریال های عاشقانه ایرانی می‌گویند که خدیجه ملقب به جیران زنی با چهره ای معمولی بود که شاه به حدی عاشق او شد که پس او دیگر لقب فروغ السطنه که مختص جیران بود را به کسی نداد و تا پایان عمر جیران را فراموش نکرد.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی بهترین سریال های عاشقانه ایرانی در طول چند دهه گذشته پرداختیم. البته تمام سریال‌های محبوب را در این‌ جا ذکر نکردیم زیرا اگرچه ژانری عاشقانه نیز داشتند اما ژانر اصلی آن‌ها نبود و در مطالب دیگر از آن‌ها یاد کرده و یا خواهیم کرد. ملاحظه کردید که در دهه اخیر، سریال های عاشقانه ایرانی در شبکه نمایش خانگی، گوی سبقت را از سریال‌های هم‌رده خود در صدا و سیما ربوده‌اند. از طرفی دیگر ماندگاری سریال‌های دهه هفتاد و هشتاد تلویزیون ملی را نمی‌توان با سریال‌های ساخته شده در سال‌های اخیر قیاس کرد. نظر شما در مورد سریالهای عاشقانه ایرانی برتر چیست؟ کدام یک از سریال های عاشقانه ایرانی معرفی شده در این مقاله را تماشا کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
.
.
26 اردیبهشت 1401، 21:43
پاسخ
1
0
اره مخصوصا دل اصلا خیلییی عالیی بود😏شهرزادا با دل مقایسه میکنین؟
avatar
Abol
.
24 اردیبهشت 1401، 16:25
پاسخ
0
3
فقط شهرزاد هیچ سریال دیگه ای به پاش نمیرسه
avatar
محمدمهدی
.
24 اردیبهشت 1401، 11:44
پاسخ
0
5
هیچ کدومشون به شهرزاد نمی‌رسن شاهکار بود این سریال👌
avatar
نازنین
.
16 دی 1399، 12:03
پاسخ
3
4
فقط مانکن و شهرزاد بهترینن
avatar
فاطمه
.
16 مهر 1399، 15:24
پاسخ
2
8
شهرزاد و مانکن شهرزاد خیلی زیبا بود و کلا سریال های نمایش خانگی بهترند
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401