فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ (جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور) | معرفی و دانلود

فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 / فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ (فیلم جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور)، جدیدترین اثر اکران‌شده از فرنچایز جادوگری رولینگ است. فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 سومین قسمت از این مجموعه 5 قسمتی است. در این مقاله با دانلود و بررسی فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 با شما همراه می‌شویم.

فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 اثری فانتزی است که به تازگی اکران شده و انتظار می رود از برترین فیلم های 2022 باشد. این فیلم توسط دیوید ییتس (David Yates) کارگردانی می‌شود. فیلمنامه آن را نیز جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) و استیو کلووز (Steve Kloves)، بر اساس داستانی از جی. کی. رولینگ نوشته‌اند. فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 که تا چندی پیش به عنوان سومین فیلم بدون عنوان جانوران شگفت‌انگیز شناخته می‌شد، یازدهمین فیلم در فرنچایز دنیای جادوگری رولینگ است. فرنچایزی که کار خود را با مجموعه فیلم‌های هری پاتر از سال 2001 آغاز کرد. پس از مدتی مشخص شد این فیلم با عنوان فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در بهار 2022 اکران خواهد شد. ساخت قسمت‌های چهارم و پنجم نیز تائید شده است.

در این مقاله از پلازا به معرفی فیلم Fantastic Beasts 3 و بازیگران آن و اخبار مربوط به این عنوان می‌پردازیم. با معرفی فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ همراه ما باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

تریلر فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳

در ویدئو زیر تریلر رسمی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore با زیرنویس فارسی را مشاهده می‌کنید.

پیش از این نیز طرفداران این فیلم‌های فانتزی، با استفاده از صحنه‌های بقیه فیلم‌ها تریلری برای فیلم ساخته بودند. تماشای این تریلر نیز خالی از لطف نیست. در ویدئو زیر فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ با زیرنویس فارسی را مشاهده می‌کنید.

دانلود فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022

فیلم موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 بالاخره به انتظارات پایان داد. در ادامه لینک‌های دانلود فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 با زیرنویس فارسی را برای شما آماده کرده‌ایم.

تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳

 • تاریخ اکران: 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا

در اکتبر 2014 کمپانی برادران وارنر اعلام کرد مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز با حداقل سه فیلم ساخته خواهد شد. در ژوئیه 2016، کارگردان دیوید ییتس تأیید کرد که جی. کی. رولینگ ایده اصلی برای فیلمنامه فیلم سوم را دارد و در دسامبر 2018 فیلمنامه این فیلم تکمیل شده بود. در اکتبر 2016، گزارش شد که مجموعه فیلم‌های Fantastic Beasts شامل پنج فیلم است و ادی ردماین برای بازی در نقش اصلی در هر پنج فیلم حضور خواهد داشت. تهیه‌کنندگان این مجموعه، جی. کی. رولینگ و دیوید هیمن (David Heyman) خواهند بود.

فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها

در نوامبر 2019، استیو کلووز که قبلاً به عنوان فیلمنامه‌نویس در فیلم‌های هری پاتر حضور داشت، به عنوان نویسنده به این پروژه پیوست. در مارس 2020، بازیگران اصلی انتخاب شدند و فیلمبرداری از 20 سپتامبر با رعایت نکات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.

تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ برای 12 نوامبر 2021 مصادف با 21 آبان 1400 تعیین شد. پس از جدایی جانی دپ از نقش گلرت گریندل‌والد و همچنین بیماری کرونا، تاریخ انتشار فیلم به 15 ژوئیه 2022 برابر با 24 تیر 1401 تغییر کرد. درنهایت امر با چندین بار تغییر، فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 در 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و در 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا اکران خواهد شد.

داستان فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲

بررسی فیلم موجودات شگفت انگیز ۳ / فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲

پنج فیلم Fantastic Beasts هر کدام در یک شهر متفاوت در سراسر جهان فیلمبرداری می‌شوند. تاکنون نیویورک و پاریس را داشته‌ایم. بر اساس سرنخ‌ها، داستان فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ در ریو دو ژانیرو در دهه 1930 اتفاق می‌افتد. اولین فیلم جانوران شگفت‌انگیز در سال 1926 اتفاق می‌افتد و ماجراهای قسمت اول اندکی بعد با فیلم جنایات گریندل‌والد دنبال می‌شود. همانطور که اعلام شده است پنجمین فیلم در سال 1945 به پایان می رسد؛ وقتی دامبلدور یک بار برای همیشه گریندل والد را شکست می‌دهد.

داستان فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 در دهه 1930 رخ می‌دهد و درگیری دنیای جادوگران در جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند. جوامع جادویی در بوتان، آلمان و چین وهمچنین دیگر جوامع نظیر برزیل، ایالات‌متحده و بریتانیا درگیر می‌شوند. با افزایش سریع قدرت گریندل‌والد، آلبوس دامبلدور ماموریتی را به نیوت اسکمندر و دوستانش می‌دهد. ماموریتی که سبب رویارویی این گروه با ارتش گریندل‌والد می‌شود و دامبلدور در این فکر است که تا چه مدت می‌تواند در حاشیه جنگ بماند. حال دامبلدور در حال شکستن پیمان خونی‌ای است که مانع از رویارویی مستقیم او با گریندل والد می‌شود، در حالی که دوست سابق او، گریندل‌والد، قصد دارد از کردنس و قدرت‌های باورنکردنی او برای نابود کردن مدیر آینده هاگوارتز استفاده کند.

بازیگران فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳

فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022

در 6 نوامبر، جانی دپ اعلام کرد که دیگر عضوی از فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور  نیست؛ زیرا کمپانی برادران وارنر پس از باخت او در پرونده‌ شکایتش علیه روزنامه‌های New Group News و سردبیر اجرایی آن دن وتون (Dan Wootton)، از او خواست که استعفا دهد و او نیز پذیرفته است. دپ حتی برای یک سکانس جلوی دوربین رفته بود.

شکایت جانی دپ مربوط به مقاله‌ای در سال 2018 در روزنامه انگلیسی The Sun است که به او افترا می‌زند و از دپ به عنوان کسی یاد می‌کند که همسرش را کتک می‌زند.

پس از او مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) بهترین گزینه برای بازی در نقش گریندل‌والد در فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ بود. در ادامه مروری بر بیوگرافی هنر پیشه های فیلم موجودات شگفت انگیز ۳ خواهیم داشت.

ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر

تاریخ اکران فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ / فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 - ادی ردمین در نقش نیوت اسکمندر

ادی ردمین (Eddie Redmayne) متولد 6 ژانویه 1982 برابر با 16 دی 1360 در بریتانیا است. او حرفه بازیگری خود را از دوران جوانی در تئاتر West End آغاز کرد. پس از آن برای اولین بار در سال 1996، در تلویزیون به عنوان بازیگر میهمان ظاهر شد. اولین نقش‌ سینمایی او در فیلم Like Minds and The Good Shepherd محصول سال 2006 بود و سپس به بازی در نقش‌های فرعی در چندین فیلم سینمایی ادامه داد.

ردماین با آثار تولید‌شده از نمایشنامه Red از 2009 تا 2010 و نمایشنامه ریچارد دوم از 2011 تا   2012 روی صحنه رفت. او برای بازی در نمایش ریچارد دوم برنده جایزه تونی بهترین بازیگر برجسته در یک نمایش شد. او با نقش‌های کالین کلارک (Colin Clark) در فیلم بیوگرافی-درام My Week with Marilyn محصول 2011 و ماریوس پونتمرسی (Marius Pontmercy) در فیلم تراژدی-موزیکال Les Misérables اثر تام هوپر (Tom Hooper) محصول 2012 به موفقیت دست‌ یافت و شناخته ‌شد.

ردمین برای دو بار متوالی نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد: برای نقش فیزیک‌دان معروف، استیون هاوکینگ (Stephen Hawking) در The Theory of Everything محصول 2014 و نقش هنرمند تراجنسی به نام لیلی الب (Lili Elbe) در فیلم The Danish Girl محصول 2015 که با بازی در نقش استیون هاوکینگ برنده جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا شد. او در سال 2016 بازی در نقش نیوت اسکامندر را در مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز آغاز کرد و در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت انگیز اسرار دامبلدور به سینما بازمی‌گردد.

جود لا در نقش آلبوس دامبلدور

بازیگران فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ / فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ - جود لا در نقش آلبوس دامبلدور

جود لا (Jude Law) بازیگر بریتانیایی متولد 29 دسامبر 1972 مصادف با 8 دی 1351 است. وی برای دو جایزه اسکار و یک جایزه تونی نامزد شده و برنده یک جایزه بفتا است. در سال 2007 او یک جایزه سزار افتخاری کسب کرد و نشان هنر و ادب را توسط دولت فرانسه دریافت کرد.

جود لا بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. بعد از چندین نقش کوتاه در فیلم‌های سینمایی، با بازی در فیلم روانشناختی The Talented Mr. Ripley محصول سال 1999 شناخته شد و به خاطر این فیلم جایزه بفتا برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را گرفت و برای جایزه اسکار نیز نامزد شد. بعد از آن وی با بازی در آثاری چون فیلم Enemy at the Gates محصول سال 2001 و فیلم علمی تخیلی A.I. Artificial Intelligence اثر استیون اسپیلبرگ و فیلم درام جنایی Road to Perdition به کارگردانی سم مندس بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

دیگر آثار او عبارتند از Cold Mountain محصول 2003، فیلم Closer محصول 2004، فیلم Sherlock Holmes محصول 2009، فیلم فانتزی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald محصول سال 2018 و فیلم ابرقهرمانی Captain Marvel محصول 2019. او در سال 2022 با فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ به سینما بازگشت.

کاترین واترسون در نقش تینا گلدستین

هنر پیشه های فیلم موجودات شگفت انگیز ۳ / فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 - کاترین واترسون در نقش تینا گلدستین

کاترین واترستون (Katherine Waterston) در 3 مارس 1980 (13 اسفند 1358) به دنیا آمد. او یک بازیگر آمریکایی متولد انگلیس است. اولین فیلم سینمایی او، فیلم Michael Clayton محصول 2007 بود.

وی در فیلم‌هایی از جمله Robot & Frank و Being Flynn هر دو محصول 2012 و The Disappearance of Eleanor Rigby محصول 2013 نقش‌های فرعی داشت. او در نهایت با فیلم Inherent Vice محصول 2014 شناخته شد. همچنین نقش کریسن برنن (Chrisann Brennan) را در فیلم Steve Jobs محصول 2015 بازی کرد.

او در فیلم‌های Alien: Covenant محصول 2017، Logan Lucky محصول 2017 و Mid90s محصول 2018 ایفای نقش کرده است. واترستون در دو قسمت اول مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز بازی کرد و در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 به سینما می‌آید.

ازرا میلر در نقش کریدنس بربون

موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 / فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ - ازرا میلر در نقش کریدنس بربون

ازرا میلر (Ezra Miller) در 30 سپتامبر 1992 (8 مهر 1371) در آمریکا به دنیا آمد. اولین فیلم سینمایی او، فیلم Afterschool محصول 2009 بود. او در نقش کوین در فیلم درام We Need to Talk About Kevin محصول 2011 و در فیلم اقتباسی The Perks of Being a Wallflower محصول 2012 بازی کرد. در سال 2015 در فیلم‌ درام The Stanford Prison Experiment و فیلم کمدی Trainwreck بازی کرد.

او در نقش بری الن یا فلش (Barry Allen / The Flash) در تعدادی از فیلم‌های ابرقهرمانی بازی کرده است؛ مثل فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice محصول 2016، فیلم Justice League محصول 2017 و مجموعه تلویزیونی Crisis on Infinite Earths crossover در شبکه CW در سال 2020.

او در نقش کریدنس بربون (Credence Barebone) در دو قسمت اول مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز بازی کرد و در سال 2022 با فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ به سینما آمد.

مدس میکلسن در نقش گلرت گریندل‌والد

فیلم جانوران شگفت انگیز 3 اسرار دامبلدور / فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 - مدس میکلسن در نقش گلرت گریندل‌والد

مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) بازیگر ایرلندی، متولد 22 نوامبر 1965 (1 آذر 1344) در کپنهاگن است. او کار خود را به عنوان ژیمناست و رقاص آغاز کرد. میکلسن با دو قسمت اول فیلم Pusher در سال‌های 1996 و 2004 به عنوان بازیگر در ایرلند شناخته شد. وی سپس با نقش لو چیفر در بیست‌ویکمین فیلم جیمز باند، فیلم Casino Royal، در سطح جهانی شناخته شد. این شناخت جهانی راه وی به سوی فیلم‌هایی دیگر نظیر فیلم Coco Chanel & Igor Stravinsky (2008) و فیلم A Royal Affair (2012) باز کرد.

نقش لوکاس در فیلم The Hunt (2012) مدس را برنده جایزه کن در بخش بهترین بازیگر مرد کرد. او با نقش مارتین در فیلم تحسین‌شده Another Round (2020) نیز برای اولین بار نامزد جایزه بفتا شد. احتمالا او را با نقش دکتر هانیبال لکتر در سریال Hannibal (2013-2015)، نقش کائسیلیوس در فیلم Doctor Strange (2016) و نقش گلن اروس در فیلم Rogue One (2016) می‌شناسید. مدس جایگزین جانی دپ در نقش گلرت گریندل‌والد در فیلم Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore شده است.

سایر بازیگران فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ عبارتند از:

 • دن فوگلر (Dan Fogler) در نقش جیکوب کوالسکی
 • آلیسون سودول (Alison Sudol) در نقش کوئینی گلدستین
 • کلوم ترنر (Callum Turner) در نقش تیسوس اسکمندر
 • جسیکا ویلیامز (Jessica Williams) در نقش پروفسور هیکس
 • ویکتوریا ییتس (Victoria Yeates) در نقش بانتی

نقد و بررسی فیلم موجودات شگفت انگیز ۳

فیلم جانوران شگفت انگیز 3 اسرار دامبلدور اولین بار در 29 مارس 2022 (9 فروردین 1401) در لندن به نمایش درآمد. این فیلم فانتزی در بریتانیا و آمریکا به ترتیب در 8 آوریل (19 فروردین ) و 15 آوریل (26 فروردین) سال 2022 به اکران عمومی رسید. فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 با بودجه‌ای 200 میلیون دلاری ساخته شده و به فروش 378 میلیون دلاری رسید. گرچه این فیلم پنجمین فیلم پرفروش سال 2022 تا به امروز است، اما در میان فیلم‌های فرنچایز دنیای جادوگری کمترین فروش را داشته است.

با همه این اوصاف، بینندگان تاکنون استقبال خوبی از فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ داشته و امتیاز 7.2 از 10 را به آن داده‌اند. فیلم از دید منتقدین نیز فیلم متوسط و خوبی محسوب می‌شود. حدود 74% نقدهای فیلم در وبسایت راتن تومیتوز، نقد مثبت بوده است. متاکریتیک نیز براساس 50 نقد، امتیاز 66 از 100 را به فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ داده است.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳

در ادامه نمرات و نظرات منتقدین در نقد فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 را باهم می‌خوانیم.

The Guardian/ پیتر بردشاو: 100

جی کی رولینگ، آن جادوگر سرگرمی با طوفانی از جرقه‌های ماوراءالطبیعی به دنیای جادو بازگشته و یک ماجراجویی فانتزی-عاشقانه باشکوه خلق کرده است.

IndieWire/ اریک کوهن: 83

فیلم‌های پاتر آنقدر خوب طراحی شده‌اند، که دارای امکانات بی‌پایان برای آغازهای بیشتر هستند. و مجموعه “جانوران شگفت‌انگیز” به خوبی طعمه‌ها را دنبال می‌کند؛ نه آنقدر که یک فرمول را تکرار کند، بلکه با جلادهنده طلسم آن را غنی می‌کند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
معرفی بهترین فیلم فانتزی ؛ معرفی و دانلود 62 عنوان از ...
تیم پلازا04 تیر 1402 10:30
thumbnail
بهترین فیلم های فانتزی 2022 ؛ آشنایی با 20 فیلم برتر فانتزی ...
الهه بیات12 اسفند 1401 16:30

Chicago Sun-Times/ ریچارد روپر: 75

جلوه‌های ویژه در سطح بالایی هستند، گرچه باز هم نمی‌توان گفت به طور نفسگیر خاص هستند. مجموعه‌ها به طرز شگفت‌انگیزی در جزئیات غنی هستند، و فیلمبرداری روان و پرشور است. نتیجه کار یک طلسم جادویی موثر ولی نه پایدار است.

Variety/ پیتر دبرو: 70

نگه داشتن یتس به عنوان کارگردان به پروژه یکپارچگی می‌بخشد. با این حال گرفتن برداشتی جدید از دنیای رولینگ، به خصوص با در نظر گرفتن اینکه فصل‌های پایانی تا چه اندازه جدی و تیره‌وتار بودند، بسیار شاداب بود. همچنان، یتس به خوبی این دنیا را می‌شناسد و در یافتن راه‌‌حل‌های بصری برای ایده‌های چالش‌برانگیز، برترین است.

Time/ استفانی زاخارک: 60

این تصویر، به کارگردانی دیوید ییتس که 4 فیلم آخر هری پاتر، این فیلم‌های فوق‌العاده، را به ما داد، هم پراکنده و هم شلوغ به نظر می‌رسد. گویی تلاش کرده تعداد بسیار زیادی افسانه را در یک فضای تنگ، جمع کند.

معرفی فیلم fantastic beasts 3 / فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022

Wall Street Journal/ جو مورگنسترن: 50

همه ما می‌توانیم از جادوی بیشتری در زندگی خود استفاده کنیم، و این وعده در ابتدا بسیار لذت‌بخش است. اما این موجودات دیجیتالی عجیب و غریب نمی‌توانند خط داستانی را برای دنباله‌های بیشتر حفظ کنند.

Vulture/ دیوید ادلشتاین: 40

فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳ ممکن است برای افرادی که در کودکی طرفدار هری پاتر بودند، خوب باشد؛ وقتی به فیلم‌هایی فکر می‌کنم که در 7 یا 8 سالگی دیدم خوشحال می‌شوم و از انتقادات منتقدین بر خود میلرزم. اما برای اینکه فیلم یک سرگرمی جادویی باشد، به چیزی بیش از هری پاتر نیاز دارد.

The Globe and Mail/ مارک مدلی: 38

مشکل این اسپین‌آف این است که شما ترجیح می‌دهید هنگام تماشای فیلم، به کار دیگری نیز بپردازید.

کلام آخر

فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ اثری فانتزی و سرگرم‌کننده است. کارگردان این فیلم با تجربه ساخت دو قسمت اول این مجموعه و فیلم‌های هری پاتر با فضای فانتزی آشنایی کامل دارد. انتظار می‌رود فیلم جانوران شگفت‌انگیز 2022 مخاطب را راضی کند؛ هرچند جدا شدن جانی دپ بسیاری از هواداران فیلم را ناامید کرده است. نظر شما درباره جدا شدن جانی دپ و بازیگر جایگزین او در فیلم موجودات شگفت‌انگیز ۲۰۲۲ چیست؟ در قسمت نظرات همراه ما باشید.

سوالات متداول

فیلم جانوران شگفت انگیز ۳ کی میاد؟

فیلم سینمایی جانوران شگفت انگیز 3 در 8 آوریل 2022 (19 فروردین 1401) در انگلستان و در 15 آوریل 2022 (26 فروردین 1401) در ایالات‌متحده‌آمریکا اکران شد.

بازیگر نقش گریندل والد در فیلم Fantastic Beasts 3 گیست؟

با جدایی جانی دپ از فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها 3 ، مدس میکلسن بازیگر ایرلندی، جانشین او در نقش گلرت گریندل والد شد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران10 دیدگاه
avatar
.
17 اردیبهشت 1401، 10:15
پاسخ
2
6
یعنی چی جانی دپ نیست دیگه فیلم بدرد نمیخوره......
avatar
مهربانی
.
05 فروردین 1401، 12:26
پاسخ
0
9
واقعاً حیف شد... بنظرمن که هیچ کسی نمی‌تونه مثل جانی‌دپ نقش گریندلوالد رو ایفا کنه...!! حالا هرچقدرم که طرف جایزه برده باشه مهم نیست..!!! مهم اون استایل و لحن خاصی هست که جانی‌دپ داره...!! خیلی حالگیری شد بدون جانی‌دپ...!!! :-(
avatar
Sina
.
04 بهمن 1400، 11:52
پاسخ
0
0
داخل تریلر رسمی فیلم خبری از کاترین واترسون و آلیسون سودول نبود!!!!!!!
avatar
الهام ناصری / سردبیر
.
04 بهمن 1400، 12:43
پاسخ
0
0
@Sina
توی لیست بازیگرهای فیلم اومدن. امیدوارم که به زودی فیلم اکران شه و ببینیم هستن یا نه!
avatar
شاهین رضاشاهی
.
08 تیر 1400، 01:25
پاسخ
0
0
منتظر فیلم هستم تا ببینم امیدوارم زودتر منتشر بشه
avatar
سارا
.
16 خرداد 1400، 15:53
پاسخ
7
2
21 ابان میاد بد جانی دپ کمی چشاش چپ بود ولی یه بازیگر خشن تر وترسناک تر باید بیارند
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402