فیلم اسلشر چیست؟ معرفی بهترین فیلم های اسلشر (Slasher)

فیلم های Slasher / بهترین فیلم های اسلشر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اسلشر (Slasher) یکی از زیرشاخه‌های ژانر ترسناک محسوب می‌شود. اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک پر از کشتار و خونریزی هستید، در این مقاله با معرفی بهترین فیلم های اسلشر همراه ما باشید.

اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک باشید، احتمالا تاکنون اصطلاح فیلم اسلشر را شنیده‌اید. اسلشر به معنای سلاخی است و فیلم‌هایی که تحت این عنوان ساخته می‌شوند، چندین صحنه تکه تکه شدن، قطع عضو بدن و اعمالی از این قبیل را دارند. فیلمهای برتر ژانر اسلشر Slasher سرشار از کشتار و خونریزی هستند و از زیرمجموعه‌های ژانر ترسناک محسوب می‌شوند. معمولا در برترین فیلم ترسناک اسلشر یک قاتل سریالی وجود دارد که یک انسان معمولی است اما مشکلات شدید روانی دارد و با وسایلی برنده مانند اره برقی، چاقو و تبر به کشتن افراد می‌پردازد.

اگر با چنین آثاری آشنایی ندارید و دوست دارید بدانید که فیلم اسلشر چیست، این مقاله از مجله پلازا را از دست ندهید. بعد از توضیح مفهوم فیلم سینمایی اسلشر، با معرفی بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر جدید و قدیمی همراه شما خواهیم بود.

آنچه در ادامه می‌خوانید

فیلم اسلشر چیست؟

فیلم Slasher یکی از زیرمجموعه‌های ژانر ترسناک است. در فیلم های Slasher همواره قاتلی وجود دارد که گروهی از افراد را به طرزی وحشتناک و با وسایلی تیغه‌دار و تیز به قتل می‌رساند. اگرچه اصطلاح اسلشر ممکن است برای هر فیلم ترسناکی که در آن قتل و خونریزی وجود دارد استفاده شود، اما تحلیلگران فیلم ویژگی‌هایی را برای یک فیلم سینمایی اسلشر مشخص کرده‌اند که آن را از سایر فیلم‌های ترسناک مانند فیلم‌های ترسناک روانشناختی و فیلم‌های اسپلتر (Splatter film) جدا می‌کند.

فیلم های برتر ژانر اسلشر/فیلم اسلشر چیست

منتقدان معتقدند که فیلم‌های ترسناک روانشناختی مانند Peeping Tom و Psycho هر دو محصول سال 1960 اولین آثار تاثیرگذار روی ژانر اسلشر بوده‌اند. بهترین فیلم های اسلشر بین سال‌های 1978 تا 1984 ساخته شده‌اند و این دوره را دوره طلایی فیلم های Slasher می‌دانند. برخی از برترین فیلم ترسناک اسلشر حتی بعد از سال‌ها که از ساخت آنها می‌گذرد، هنوز هم طرفداران پر و پا قرصی دارند. همچنین بعضی از بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر بعد از مدت‌ها تبدیل به یک سری فیلم شده‌اند که هر چند سال یک بار قسمت جدیدی از آنها منتشر می‌شود. فیلم‌هایی مانند هالووین و جیغ از این دسته آثار هستند.

فیلمهای برتر ژانر اسلشر فرمول مشخصی دارند: اعمالی اشتباه در گذشته منجر به آسیبی شدید می‌شوند که همین هم الهام بخش قاتل می‌شود و به او انگیزه می‌دهد تا دست به جنایت‌هایی خونین بزند. در انتها برای اینکه بهتر متوجه بشوید که بهترین فیلم های اسلشر چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند، خوب است به این 3 نکته نیز توجه کنید:

 • قاتلانی که در فیلمهای برتر ژانر اسلشر حضور دارند، همگی انسان هستند. پس در این فیلم‌ها از اشباح، شیاطین، هیولاها و جانورانی عجیب‌الخلقه خبری نیست.
 • قاتلان فیلمهای برتر ژانر اسلشر فقط یک قربانی ندارند و آنها در طول فیلم افراد زیادی را به قتل می‌رسانند.
 • فیلم‌هایی که درباره حمله به خانه افراد هستند (Home invasion movies)، با اینکه اشتراکاتی با فیلم های اسلشر دارند، ولی در این ژانر جا نمی‌گیرند. این فیلم‌ها بر خلاف فیلم سینمایی اسلشر، بیشتر روی اضطراب و تنش تمرکز دارند تا روی خشونت.

فیلم های اسلشر ۲۰۲۱ / جدیدترین فیلم های اسلشر/سبک اسلشری چیست

حالا که کاملا فهمیدیم سبک اسلشری چیست آشنا شدید، در ادامه لیست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر را برایتان معرفی خواهیم کرد.

بهترین فیلم های اسلشر تاریخ سینما

بعد از موفقیت فیلم هالووین در سال 1978، سال‌های بین 1978 تا 1984 را دوره طلایی بهترین فیلم های اسلشری نامیدند. در این دوره 6 ساله بیش از 100 فیلم سینمایی اسلشر ساخته شد. با اینکه اکثر فیلمهای برتر ژانر اسلشر مورد توجه منتقدان قرار نمی‌گرفتند، اما برخی از عناوین لیست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر تبدیل به فیلم‌هایی کالت با طرفدارانی وفادار شده‌اند. اگر شما نیز از طرفداران فیلم‌های ترسناک هستید، در ادامه می‌توانید با بهترین فیلم های اسلشر آشنا شوید.

1. فیلم The Texas Chain Saw Massacre از بهترین فیلم های اسلشر

فیلم های Slasher / معنی ژانر اسلشر چیست

 • سال ساخت: 1974
 • کارگردان: توبی هوپر (Tobe Hooper)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.5
 • بازیگران: مریلین برنز، پال ای. پارتین و ادوین نیل

پس این که فهمیدیم معنی ژانر اسلشر چیست بهتر است سراغ اولین اثر این لیست برویم. فیلم کشتار با اره برقی در تگزاس معروف‌ترین و برترین فیلم ترسناک اسلشر است. داستان این فیلم درباره گروهی جوان است که گرفتار خانواده‌ای آدمخوار می‌شوند! در ابتدا این برترین فیلم ترسناک اسلشر را به عنوان داستانی واقعی تبلیغ می‌کردند تا هم بینندگان بیشتری را جذب کند هم اینکه تفسیر زیرکانه‌ای از حال و هوای سیاسی آن دوران باشد. با اینکه شخصیت صورت‌چرمی (Leatherface) و برخی جزئیات داستان با الهام از سری جنایت‌های قاتلی به نام اد گین (Ed Gein) ساخته شده‌اند، اما در کل داستان این فیلم خیالی است.

همچنین بخوانید :

پخش فیلم The Texas Chain Saw Massacre به دلیل نمایش خشونتی که داشت در کشورهای مختلفی ممنوع شده بود، اما با این حال این عنوان یکی از بهترین فیلم های ژانر اسلشر محسوب می‌شود که طرفداران این ژانر را راضی خواهد کرد. این اثر از بهترین فیلم های اسلشر سرآغاز سری فیلم‌های کشتار با اره برقی در تگزاس است و بر اساس آن تاکنون 7 فیلم دیگر نیز در سال‌های مختلف ساخته شده است. به تازگی در سال 2022 سری جدید این فیلم منتشر شد که با استقبال خوبی روبرو نشد اما به هر حال نمی‌توان کتمان کرد که این فیلم لیاقت قرار گرفتن در صدر لیست فیلم های اسلشر را دارد.

2. فیلم Black Christmas از بهترین فیلم های اسلشر

فیلم اسلشر کالت

 • سال ساخت: 1974
 • کارگردان: باب کلارک (Bob Clark)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.1
 • بازیگران: الیویا هاسی، کیر اَتوود دولی، مارگو کیدر و جان ساکسون

از بهترین فیلم های اسلشر باید به کریسمس سیاه اشاره کنیم. فیلم کریسمس سیاه یکی از آثار درخور سینمای وحشت است و هنوزم که حدود نیم قرن از پخش این فیلم می‌گذرد می‌تواند افراد را تحت تاثیر قرار دهد. از این فیلم دو نسخه 2006 و 2019 نیز وجود دارد که به نوعی مرتبط با یک‌دیگر هستند. فیلم 2006 بر زندگی خانوادگی و پس زمینه قاتل داستان تمرکز دارد و نسخه 2019 نیز داستان جدید اما مرتبطی را دنبال می‌کند.

فیلم اسلشر کالت، کریسمس سیاه درباره گروهی از خواهران است که تماس های مکرری را دریافت می‌کنند رفته رفته این تماس ها تبدیل به تهدید می‌شوند و عاقبت خوبی ندارند!

3. فیلم Halloween از بهترین فیلم های اسلشر

در ویدیوی بالا می‌توانید «تریلر خاطره‌انگیز فیلم Halloween» را تماشا کنید.

 • سال ساخت: 1978
 • کارگردان: جان کارپنتر (John Carpenter)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.7
 • بازیگران: دونالد پلزنس، جیمی لی کرتیس، پاملا جین سولز و نانسی کیز

داستان فیلم هالووین درباره بیماری روانی است که در روز هالووین و زمانی که 6 سال داشت خواهرش را به قتل می‌رساند. 15 سال بعد او از آسایشگاه فرار می‌کند و قتل‌های زنجیره‌ای او شروع می‌شوند.

این اثر از بهترین فیلم های اسلشر اولین قسمت از سری فیلم‌های هالووین محسوب می‌شود و بعد از آن 11 فیلم دیگر ساخته شده است که هر کدام به نوعی داستان و شخصیت‌پردازی‌هایش را گسترش داده‌اند. فیلم Halloween Kills هم یکی از جدیدترین دنباله‌های این اثر و از بهترین فیلم های اسلشر 2021 است که در تاریخ 15 اکتبر 2021 (23 مهر 1400) اکران خواهد شد. اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک هستید، حتما فیلم هالووین و دنباله‌های آن را تماشا کنید؛ چراکه از لیست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر هستند.

4. فیلم Dressed to Kill از بهترین فیلم های اسلشر

فیلم های ژانر اسلشر/شخصیت های فیلم های اسلشر

 • سال ساخت: 1980
 • کارگردان: برایان دی پالما (Brian De Palma)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.1
 • بازیگران: مایکل کین، انجی دیکینسون و نانسی آلن

یکی دیگر از بهترین فیلم های اسلشر فیلم Dressed to Kill است که در ترکیب با ژانر نئو-نوآر ساخته شده است. این فیلم اتفاقاتی را به تصویر می‌کشد که منجر به قتل زنی خانه‌دار می‌شود، البته زنی فاحشه نیز شاهد این جنایت بوده است. بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر، Dressed to Kill ارجاعات مستقیمی به فیلم روانی آلفرد هیچکاک که در سال 1960 ساخته شده بود دارد؛ ارجاعاتی چون مردی که برای قتل‌هایش لباس زنانه می‌پوشد و سکانس‌های حمام.

این عنوان از بهترین فیلم های اسلشر تاریخ، جوایز و افتخارات زیادی را برای بازیگران بهترین شخصیت های فیلم های اسلشر  این فیلم به ارمغان آورد؛ مانند جایزه ساترن بهترین بازیگر زن برای انجی دیکینسون (Angie Dickinson) و نامزدی جایزه گلدن گلوب ستاره جدید سال برای نانسی آلن (Nancy Allen).

5. فیلم Friday the 13th

بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر

 • سال ساخت: 1980
 • کارگردان: شان اس. کانینگهام (Sean S. Cunningham)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.4
 • بازیگران: درک میرس، نانا ویزیتور، جرد پادالکی و دانیل پانابیکر

یکی دیگر از فیلمهای برتر ژانر اسلشر که باید به آن اشاره کنیم فیلم عجیب و ترسناک جمعه سیزدهم است. این فیلم مجموعا 12 قسمت دارد که همه آن‌ها جز آثار لیست بهترین فیلم های تاریخ سبک اسلشر هستند. آخرین فیلم این مجموعه در سال 2009 ساخته شد. این که بگوییم تمام قسمت های فیلم جمعه سیزدهم دیدنی بوده حرف درستی نیست اما اکثر قسمت های آن جذاب و تماشایی بوده اند.

همچنین بخوانید :

داستان این بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر درباره زمانی است که استیو کریستی کارآفرین، سایتی را که سال‌ها بسته بود باز می‌کند و این باز شدن سایت همزمان با کشته شدن مشاوران کمپ کریستال لیک می‌شود.

6. فیلم A Nightmare on Elm Street از بهترین فیلم های اسلشر

برترین فیلم های اسلشر/فیلم های اسلشر 2021

 • سال ساخت: 1984
 • کارگردان: وس کریون (Wes Craven)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.5
 • بازیگران: جان ساکسون، رونی بلکلی و هدر لنگن‌کمپ

یکی دیگر از فیلمهای برتر ژانر اسلشر، فیلم کابوس در خیابان الم است که آن را با ژانر فراواقعی ادغام کرده‌اند. این عنوان اولین قسمت از سری بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر A Nightmare on Elm Street محسوب می‌شود و 8 فیلم دیگر نیز در دنباله آن ساخته شده است. داستان این فیلم درباره چند نوجوان است که در یک خیابان در شهری خیالی زندگی می‌کنند. آنها گرفتار کابوس‌هایی وحشتناک شده‌اند و هر بار یکی از آنها در کابوس و بعد در دنیای واقعی می‌میرد.

برترین فیلم ترسناک اسلشر A Nightmare on Elm Street نه تنها یکی از فیلم های برتر ترسناک، بلکه به عنوان یکی از  آثار قوی لیست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر شناخته می‌شود. همچنین این اثر یکی از عناوینی محسوب می‌شود که آغازگر فیلم های ژانر اسلشر بود.

7. فیلم Child’s Play از بهترین فیلم های اسلشر

فیلم اسلشر چیست/ترسناک ترین فیلمهای ژانر اسلشر

 • سال ساخت: 1988
 • کارگردان: تام هالند (Tom Holland)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • بازیگران: کاترین هیکس و کریس ساراندون

یکی دیگر از ترسناک ترین فیلمهای ژانر اسلشر که با ژانر فراطبیعی نیز ادغام شده، فیلم بازی بچگانه است. داستان این فیلم درباره مادری بیوه است که عروسکی را به پسرش می‌دهد تا با آن بازی کند، غافل از اینکه عروسک توسط روح قاتلی سریالی تسخیر شده است. فیلم Child’s Play همانند اکثر آثار فهرست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر، آغازگر سری فیلم‌هایی با داستانی مشابه است و حتی کتاب‌های کامیک و کالاهای مختلفی بر اساس آن منتشر شده و به فروش رسیده‌اند.

8. فیلم Candyman از بهترین فیلم های اسلشر

بهترین فیلم های ژانر Slasher/فیلم اسلشر ترسناک

 • سال ساخت: 1992
 • کارگردان: برنارد رز (Bernard Rose)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • بازیگران: ویرجینیا مادسن، تونی تاد و زاندر برکلی

اگر طرفدار بهترین فیلم های اسلشر و ترسناک باشید، احتمالا نام فیلم Candyman را شنیده‌اید. داستان این فیلم اسلشر ترسناک درباره دانشجویی است که برای پایان‌نامه‌اش درباره افسانه‌های محلی و فولکلور تحقیق می‌کند. تا اینکه او به افسانه کندی‌من می‌رسد: روح یک هنرمند و پسر یک برده که در اواخر قرن نوزدهم به خاطر رابطه با دختر مردی ثروتمند به قتل رسیده است.

تا کنون دو دنباله برای فیلم کندی‌من در سال‌های 1995 و 1999 ساخته و منتشر شده است. همچنین دنباله دیگری نیز به همین نام در سال 2021 قرار است اکران شود که از فیلم های ترسناک اسلشر جدید به حساب می‌آید. در این مقاله می‌توانید بیشتر درباره فیلم Candyman 2021 بخوانید.

9. فیلم Scream

بهترین فیلم های ژانر اسلشر/فیلم های ترسناک اسلشر جدید

 • سال ساخت: 1996
 • کارگردان: وس کریون
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.3
 • بازیگران: دیوید آرکت، نو کمبل، کورتنی کاکس و متیو لیلارد

یکی دیگر از بهترین فیلمهای اسلشر که کمی هم چاشنی طنز دارد، فیلم جیغ محسوب می‌شود. داستان این بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر درباره یک دانش‌آموز دبیرستانی در شهری خیالی است که قاتلی مرموز در هالووین و با لباسی که با نام Ghostface شناخته می‌شود قصد دارد او را به قتل برساند. این فیلم ترکیبی از ژانرهای کمدی سیاه و اسلشر است که با هدف نقد کلیشه‌های فیلم‌های ترسناکی مانند هالووین، کابوس در خیابان الم و جمعه سیزدهم ساخته شده است.

فیلم جیغ در زمان اکرانش منحصربه‌فرد به حساب می‌آمد؛ چراکه شخصیت‌های آن از ویژگی‌های فیلم‌های ترسناک آگاهی داشتند و در مورد کلیشه‌های فیلم های Slasher و ترسناک بحث می‌کردند. این عنوان تا زمان اکران فیلم هالووین 2018، رکورد پرفروش‌ترین فیلم اسلشر را در دست داشت. از زمان اکران فیلم جیغ، دنباله‌های زیادی برای آن ساخته و منتشر شده است. یکی از جدیدترین فیلم های اسلشر قسمت پنجم فیلم جیغ است که در سال 2022 اکران خواهد شد. این اثر از بهترین فیلم های سبک اسلشر تاریخ است.

10. فیلم High Tension

بهترین فیلم های سبک اسلشر/بهترین فیلم های سبک اسلشر تاریخ

 • سال ساخت: 2003
 • کارگردان: الکساندر آژا (Alexandre Aja)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.8
 • بازیگران: سسیل دو فرانس، مایوین و فیلیپ نائون

اثر بعدی فهرست بهترین فیلم سبک اسلشر فیلم High Tension است. این اثر تنها عنوان غیرآمریکایی در این فهرست از برترین فیلم های اسلشر است. داستان این فیلم که محصول کشور فرانسه است درباره دو دوست صمیمی به نام‌های ماری و الکس است که تعطیلات را به خانه پدر و مادر الکس می‌روند. همه چیز به نظر آرام می‌آید تا اینکه قاتلی سریال جلوی در خانه سبز می‌شود! این در لیست بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر قرار دارد.

11. فیلم Saw

بهترین فیلم های اسلشر تاریخ/بهترین فیلم های تاریخ سبک اسلشر

 • سال ساخت: 2004
 • کارگردان: جیمز وان (James Wan)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 7.6
 • بازیگران: کری الویس، دنی گلاور، مونیکا پاتر و مایکل امرسون

حتما نام فیلم اره  از بهترین فیلم های تاریخ سبک اسلشر را شنیده‌اید! آیا می‌دانستید فیلم اره ساخته جیمز ون با کمترین میزان بودجه و فقط در یک لوکشین ساخته صد؟ داستان این فیلم درباره دو مرد است که در یک حمام و در حالی که با زنجیر بسته شده‌اند از خواب بیدار می‌شوند. یکی از آنها باید دیگری را به قتل برساند، وگرنه خانواده‌اش خواهند مرد. این برترین فیلم ترسناک اسلشر اغلب با نقدهای متوسطی روبرو شد و منتقدان داستان هوشمندانه و پیچیده آن را ستودند.

فیلم اره 2004 اولین قسمت از سری فیلم‌های Saw است و بعد از آن تاکنون 7 فیلم ساخته و منتشر شده است. قسمت جدید این اثر از برترین فیلم ترسناک اسلشر نیز با نام Spiral قرار است در سال 2021 منتشر شد

12. فیلم The Hills Have Eyes

در ویدیوی بالا می‌توانید «تریلر جذاب فیلم The Hills Have Eyes» را تماشا کنید.

 • سال ساخت: 2006
 • کارگردان: الکساندر آژا
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.4
 • بازیگران: آرون استنفورد، کاتلین کویینلان و وینسا شا

فیلم تپه‌ها چشم دارند یکی دیگر از بهترین فیلم های اسلشر تاریخ است که بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال 1977 و به کارگردانی وس کریون ساخته شده است. داستان این فیلم سینمایی اسلشر درباره خانواده‌ای است که ماشین آنها در کویر خراب می‌شود و مورد حمله گروهی جهش‌یافته از آدمخوارها قرار می‌گیرند. دو فیلم دیگر نیز در سری فیلم‌های The Hills Have Eyes ساخته شده است: یکی در سال 1985 و دیگری در سال 2007 و از فیلم‌های متوسط این ژانر بود.

13. فیلم Hush

بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر

 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: مایک فلنگن (Mike Flanagan)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • بازیگران: کیت سیجل، جان گلگر، جونیور، مایکل توروکو و سامنتا اسلیون

اصولا مایک فلنگن رابطه بسیار خوبی با فیلم های ترسناک و روانشناختی دارد. او یکی از بهترین کارگردان ها در این عرصه هست و حالا یکی از فیلمهای برتر ژانر اسلشر، سکوت را به کارگردانی او داریم.

داستان این بهترین فیلم سینمایی سبک اسلشر درباره نویسنده ای ناشنوا به نام مدی است. مدی که یکی از حواس پنج‌گانه را ندارد باید از دست قاتلی وحشی و نقاب به چهره بگریزد.

14. فیلم Happy Death Day

در ویدیوی بالا می‌توانید «تریلر فیلم Happy Death Day» را تماشا کنید.

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: کریستوفر لندون (Christopher Landon)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • بازیگران: جسیکا راث و ایزرائیل بروسارد

یکی از فیلمهای برتر ژانر اسلشر در این مقاله، فیلم Happy Death Day است که در ترکیب با ژانر کمدی سیاه ساخته شده است. داستان این برترین فیلم ترسناک اسلشر درباره دانشجویی است که در شب تولدش به قتل می‌رسد، اما دوباره زنده می‌شود و باید روز تولدش را از نو شروع کند. این اتفاق بارها و بارها تکرار می‌شود و او در نهایت تصمیم می‌گیرد تا قاتلش را پیدا کند. قسمت دوم این فیلم نیز با نام Happy Death Day 2U در سال 2019 اکران شد که از سرگرم‌کننده‌ترین و بهترین فیلم های اسلشر 2019 محسوب می‌شود.

15. فیلم Freaky

بهترین فیلم های ترسناک اسلشر 2020

 • سال ساخت: 2020
 • کارگردان: کریستوفر لندون (Christopher Landon)
 • امتیاز آی‌ام‌دی‌بی: 6.3
 • بازیگران: وینس وان، کاترین نیوتون، کتی فینران و آلن راک

از بهترین فیلم های ترسناک اسلشر 2020 باید به Freaky یا عجیب و غریب اشاره کنیم. داستان عجیب و غریب درباره یک قاتل سریالی و یک دختر دبیرستانی است که در روز سیزدهم ماه بدن هایشان جا به جا می‌شود. آن‌ها تا پایان همان روز فقط فرصت دارند تا جادو را باطل کرده و به بدن های خود بازگردند. این اثر کمدی- ترسناک از بهترین های 2020 بود.

کلام آخر

در این مقاله در ابتدا با اصطلاح فیلم سینمایی اسلشر آشنا شدیم و سپس بهترین فیلم های اسلشر را برای دوستداران ژانر ترسناک معرفی کردیم. نظر شما درباره فیلم های Slasher چیست؟ فیلم های اسلشر را ترجیح می‌دهید یا فیلم‌هایی که درباره شیاطین و ارواح هستند؟ در قسمت نظرات همراه ما باشید و فهرست انتخابی خودتان را از بهترین فیلم های ژانر اسلشر با ما و دیگر خوانندگان پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401