حذف دایرکت اینستاگرام ؛ آموزش حذف پیام در اینستاگرام به صورت دو طرفه

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پاك كردن پيام هاي اينستاگرام چگونه است؟ پاك كردن چت یا پیام در اينستاگرام کار چندان مشکلی نیست و به‌راحتی قابل انجام است. با حذف پیام های دایرکت در اینستاگرام می‌توانید پیام‌های خصوصی که از طرف سایر کاربران دریافت کرده‌اید را از این برنامه پاک کنید.

در ابتدای انتشار اپلیکیشن اینستاگرام، این برنامه اساساً پلتفرمی برای به اشتراک گذاشتن تصویر بود، اما بعدها ویژگی‌های آن بروزرسانی شده و قابلیت‌هایی مانند حذف دایرکت اینستاگرام یا حذف پیام در اینستاگرام نیز ممکن شد. بنابراین، اگر به دنبال حذف پیام دریافتی در اینستاگرام هستید، ادامه این مقاله از پلازا را دنبال کنید.

در ویدیوی زیر می‌توانید «آموزش حذف تمام دایرکت اینستاگرام» را تماشا کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

آموزش پاك كردن پيام هاي اينستاگرام

در این مطلب با آموزش تصویری حذف پیام اینستاگرام همراه شما خواهیم بود. اینستاگرام نیز مانند پلتفرم‌های پیام‌رسان قابلیت ارسال پیام و البته حذف آن‌ها را دارد. اگر صندوق پیام‌های شما در حال پر شدن است یا اگر به‌دنبال روش پاك كردن دایرکت اينستاگرام در آیفون و اندروید هستید، با کمک این آموزش می‌توانید پیام‌ها را پاک کنید.

آموزش حذف تمام دایرکت اینستاگرام

اول از همه به نحوه پاک کردن چت های اینستا به‌صورت کلی می‌پردازیم. با این روش پاك كردن پيام هاي اينستاگرام، می‌توانید تمام چت‌هایی که با یک فرد داشته‌اید را به‌صورت یکجا حذف کنید. اما با این روش، چت فقط برای شما حذف می‌شود. طرف مقابل همچنان به پیام‌ها دسترسی خواهد داشت. ابتدا در صفحه اصلی برنامه و در سمت راست بالای صفحه، روی آیکون پیام‌ها بزنید.

پاك كردن پيام هاي اينستاگرام / پاك كردن چت در اينستاگرام

حالا اگر کاربر اندروید هستید، انگشتتان را روی مکالمه‌ای که می‌خواهید حذف کنید نگه دارید و گزینه Delete را انتخاب کنید.

حذف پیام در اینستاگرام / پاك كردن پيام اينستاگرام

در آیفون اما باید انگشتتان را روی پیام، از سمت راست به چپ بکشید و گزینه Delete را انتخاب کنید. در هردو سیستم‌عامل، با اینکار کل پیام‌هایی که با آن مخاطب رد و بدل کردید، حذف خواهند شد. همانطور که گفتیم؛ این پیام‌ها تنها برای شما حذف می‌شوند و طرف مقابل همچنان به آن‌ها دسترسی خواهد داشت.

آموزش حذف دایرکت برای دو طرف ؛ پاك كردن پيام هاي اينستاگرام

با وجود اینکه کل پیام‌ها را نمی‌توانید برای هردو طرف حذف کنید، اما پاك كردن پيام هاي اينستاگرام برای طرف مقابل به‌صورت تک به تک امکان‌پذیر است. نحوه حذف دوطرفه پیام در اینستاگرام به این شکل است: دوباره مانند بالا به قسمت پیام‌ها بروید. مکالمه‌ای که پیام مدنظرتان در آن است را انتخاب کنید. حالا پیامتان را پیدا کنید. انگشتتان را روی آن نگه دارید و گزینه Unsend را انتخاب کنید.

حذف پیام در اینستاگرام / پاك كردن پيام اينستاگرام

حذف دایرکت اینستاگرام برای طرف مقابل به این روش امکان‌پذیر است. هیچ نیازی هم به برنامه حذف دوطرفه پیام در اینستاگرام ندارید. در حقیقت برنامه حذف دایرکت اینستاگرام کاربردی ندارد و بیشتر امنیت گوشی شما را به‌خطر می‌اندازد.

سوالات متداول

1. ایا با بلاک در اینستاگرام پیامها حذف میشود؟

خیر. بلاک کردن منجر به پاك كردن پيام هاي اينستاگرام نمی‌شود. اگر فردی را بلاک کنید، پیام‌هایی که با وی رد و بدل کردید همچنان قابل دسترسی خواهند بود اما دیگر نمی‌توانید برای آن‌ها پیامی ارسال کنید. برای حذف پیام‌ها باید از روش‌هایی که در این آموزش حذف پیام در اینستا به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید.

2. چرا پیام دایرکت اینستا حذف نمیشود؟

پیام‌ها به‌صورت یکجا فقط برای خود شما قابلیت حذف شدن دارند. حذف پیام طرف مقابل در اینستاگرام امکان‌پذیر نیست. فقط پیام‌هایی که خودتان ارسال کرده‌اید را می‌توانید به‌صورت جداگانه و تک به تک در صفحه چت، حذف کنید.

جمع بندی

بسیاری از کاربران ممکن است به‌دنبال پاك كردن پيام هاي اينستاگرام و چت ها باشند. همچنین ممکن است بخواهند پیام‌ها را به صورت جداگانه یا یک جا حذف کنند. به همین منظور، در این مقاله به روش حذف پیام در اینستا پرداختیم. برای بیان سوال‌ها و نظرات خود می‌توانید در بخش دیدگاه‌های پلازا با ما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
سھیل
.
22 اردیبهشت 1401، 01:35
پاسخ
0
0
سلام اگہ یہ چت دو طرفہ حذف شہ قابل ریکاوریہ؟
avatar
سھیل
.
22 اردیبهشت 1401، 01:34
پاسخ
0
0
اگہ یہ چت از ھر دو طرف حذف بشہ قابل بازیابے ھست؟
avatar
.
14 آبان 1400، 11:51
پاسخ
0
3
خیر وقتی بلاک میکنیم پیام ها از هر دو طرف نمیرن و همچنان باقی میمونن
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022