استیکر ساز متحرک واتساپ ؛ معرفی 8 برنامه استیکر ساز متحرک واتس اپ

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برنامه های استیکر ساز متحرک واتساپ، اپ هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا در واتسپ از طریق بهترین نرم افزار های ساخت استیکر، استیکرهای زنده و قابل حرکت بسازید. با کمک این برنامه های استیکر ساز واتس اپ، می‌توانید پک‌های استیکر ساخته و برای دوستان خود ارسال کنید.

استیکرها به دلیل تنوع زیادی که دارند روز به روز به محبوبیت بیشتری دست پیدا می‌کنند و اگر شما نیز جز آن دسته از کاربرانی هستید که مدام با استیکرها سر و کله می‌زنید، به احتمال زیاد از پک‌های استیکر پیش‌فرض واتساپ خسته شدید و به دنبال دانلود برنامه ساختن استیکر متحرک واتساپ اندروید و آیفون هستید تا بتوانید پک‌های جدید بسازید. با معرفی چندین برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ موبایل، همراه پلازا باشید.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین برنامه های استیکر ساز متحرک واتساپ

با کمک یک برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ می‌توانید استیکرهای منحصر به فرد مخصوص خودتان را بسازید و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه‌ها بهترین برنامه های ساختن استیکر متحرک هستند که می‌توانید با آن‌ها استیکرهای زنده بسازید.

1. برنامه Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / اپلیکیشن استیکر زنده واتساپ

یکی از نرم افزار های کاربردی برای درست کردن استیکر متحرک واتس اپ، استیکر میکر است. این برنامه به شما امکان استفاده از تصاویر، ویدیوها و فایل‌های گیف که در گوشی دارید را می‌دهد تا بتوانید آن‌ها را به استیکرهای زنده تبدیل کنید. در این برنامه می‌توانید به تعداد نامحدود پک‌های استیکر بسازید. البته در هر پک حداکثر می‌توانید 30 استیکر قرار دهید.

می‌توانید استیکرهایی که ساختید را در همین برنامه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید یا آن‌ها را به واتساپ منتقل کنید. همچنین می‌توانید استیکرهایی که سایر کاربران ساختند را هم دانلود و استفاده کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker Maker: برای اندروید | برای آیفون

2. استیکر ساز متحرک واتساپ برای ایفون و اندروید Aivatar

استیکر ساز متحرک واتساپ / بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

برنامه Aivatar، بهترین برنامه استیکر ساز واتساپ برای آیفون و اندروید برای ساخت استیکر از خودتان است. از طریق این استیکر متحرک ساز واتساپ می‌توانید با تصاویر سلفی که از خودتان می‌گیرید استیکر متحرک بسازید و آن‌ها را در واتساپ و سایر پیام‌رسان‌ها به‌اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید استیکر را هرطور که خواستید ویرایش کنید. خود برنامه نیز هر هفته استیکرهای جدیدی در دسترس شما قرار می‌دهد.

دانلود استیکر ساز متحرک واتساپ Aivatar: برای اندروید | برای آیفون

3. نرم افزار درست کردن استیکر متحرک واتس اپ Wemoji

نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ / اپ استیکر ساز متحرک واتساپ

وموجی یک نمونه دیگر از اپلیکیشن استیکر ساز متحرک حرفه ای واتساپ است و مانند برنامه قبلی، رابط کاربری آن شباهت زیادی به خود واتساپ دارد و به همین دلیل کار با آن خیلی سخت نیست. در این برنامه می‌توانید انواع و اقسام استیکرهای مختلف از جمله متحرک را بسازید و در واتساپ و سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

همچنین می‌توانید از کیبورد گوشی به استیکرها اموجی اضافه کنید یا اینکه متن‌هایی با فونت‌های مختلف به استیکر اضافه کنید.

دانلود بهترین برنامه استیکر ساز متحرک Wemoji برای اندروید

4. استیکر ساز متحرک واتساپ Stickers for WhatsApp & Maker

استیکر ساز متحرک واتساپ / بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

این استیکر ساز متحرک واتساپ برای ایفون، به گفته سازندگانش، اولین برنامه استیکر اپ‌استور است. در این برنامه می‌توانید به‌صورت روزانه پک‌های استیکر جدید دریافت و آن‌‌ها را به واتساپ، تلگرام و دیگر پیام‌رسان‌ها اضافه کنید. همچنین استیکرهای متحرک نیز جزو پک‌هایی که می‌توانید دانلود کنید هستند. علاوه بر این‌ها، برنامه به‌شما اجازه ساخت استیکرهای جدید را نیز می‌دهد.

دانلود برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ Stickers for WhatsApp & Maker برای آیفون

5. Animated Sticker Maker

برنامه ساخت استیکر متحرک واتساپ / برنامه استیکر ساز متحرک در واتس اپ

این برنامه استیکر ساز واتس اپ به شما این امکان را می‌دهد تا از تصاویری که با دوربین گرفتید از جمله ویدیوها استیکر بسازید یا اینکه خودتان انیمیشن استیکرتان را طراحی کنید. علاوه بر این می‌توانید از گیف‌های GIPHY نیز برای ساخت استیکرهای زنده کمک بگیرید.

می‌توانید هر فریم استیکر متحرک خود را ویرایش کرده و برای افزایش جذابیتشان به آن‌ها متن اضافه کنید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Animated Sticker Maker برای اندروید

6. Sticker Maker by Stackify

برنامه استیکر ساز واتس اپ / برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ

این برنامه، بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ اندروید است و علاوه بر اینکه امکان ساخت استیکر از ویدیوها و گیف‌ها را به شما می‌دهد این امکان را هم دارد تا استیکرهای واتساپ خودتان که در پک‌های مختلف هستند را در در یک پک جمع کنید یا اینکه استیکرهایی که می‌سازید را به سایر پک‌ها اضافه کنید.
همچنین مانند دیگر برنامه‌ها در این نرم افزار نیز می‌توانید به استیکرها متن اضافه کنید یا اینکه پس‌زمینه‌شان را حذف کنید. نسخه رایگان برنامه دارای تبلیغ است اما با خرید نسخه پولی می‌توانید تبلیغات را حذف کنید و به ابزارهای بیشتری برای ساخت استیکر دسترسی داشته باشید.

7. Sticker.ly ؛ بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ

اپ استیکر ساز متحرک واتساپ / نرم افزار استیکر متحرک واتس اپ

Sticker.ly شاید محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ باشد. این برنامه به نوعی یک شبکه اجتماعی مخصوص استیکر است و از کاربران بسیار زیادی میزبانی می‌کند. در این برنامه کاربران می‌توانند استیکرهایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند و از استیکرهای دیگر کاربران نیز استفاده کنند.

مهمتر از همه امکان ساخت استیکر در این برنامه است. Sticker.ly ابزارها و امکانات زیادی برای ساخت استیکر معمولی و متحرک در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید استیکرهای جدید و جذابی بسازید و در واتساپ استفاده کنید. همچنین می‌توانید این استیکرها را با سایر کاربران برنامه هم به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه استیکر ساز متحرک Sticker.ly: برای اندروید | برای آیفون

8. برنامه استیکر ساز واتس اپ Sticker Maker + Stickers

بهترین برنامه استیکر متحرک واتساپ / برنامه استیکر ساز واتس اپ

این برنامه ساخت استیکر متحرک واتسپ مختص iOS است. در این برنامه شما امکان ساخت استیکرهای متحرک و ثابت را دارید و می‌توانید آن‌ها را مستقیما به واتساپ، تلگرام یا آی‌مسیج انتقال دهید. به گفته سازندگان این برنامه، درمجموع بیش از 10 میلیون استیکر مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد که می‌توانید دانلود کنید.

دانلود استیکر ساز متحرک واتساپ Sticker Maker + Stickers برای آیفون

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
دانلود بهترین برنامه های ساخت استیکر واتساپ (Whatsapp)
مهسا راد22 اردیبهشت 1401 19:30
thumbnail
آموزش ساخت استیکر واتساپ ؛ چطور استیکر دلخواه خود ...
تیم پلازا مگ22 اردیبهشت 1401 09:30
thumbnail
راهنمای تصویری ساخت استیکر تلگرام | آموزش ربات استیکر ...
محمد علی محمدی30 مهر 1400 12:00
thumbnail
آموزش ساخت استیکر متحرک در واتساپ (WhatsApp)
نگار رئیسی27 مهر 1400 23:30

سخن پایانی

استیکرها و برنامه‌های مخصوصی که برای ساختن آن‌ها عرضه شدند جزو محبوب‌ترین برنامه‌های گوگل‌پلی و اپ‌استور هستند و کاربران زیادی هر روز از آن‌ها برای ساخت استیکرهای جدید کمک می‌گیرند. اگر شما هم به فکر ساخت استیکر متحرک واتساپ افتادید می‌توانید از برنامه های استیکر ساز متحرک واتساپ که در این مطلب معرفی کردیم استفاده و استیکرهایتان را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022