آموزش مخفی کردن تعداد لایک ها در پست های اینستاگرام

روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام / تبدیل لایک به ویو در پست اینستاگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

موضوعی که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت، غیر فعال کردن نمایش لایک اینستا و یا عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام است. با این روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام به راحتی می‌توانید کار تبدیل لایک به ویو را انجام دهید.

اینستاگرام به تازگی ویژگی های جدیدی را برای کاربرانی که نگران لایک در فید خبری خود هستند اضافه کرده است. آنها اکنون می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند آنها را خاموش کنند یا نه. به این ترتیب، افراد کنترل بیشتری بر محتوایی که می‌بینند دارند و می‌توانند بهترین را برای آنها انتخاب کنند.

اگر می‌خواهید لایک‌ها را در اینستاگرام غیرفعال کنید، به نقطه درستی رسیده‌اید. این مقاله دستورالعمل های دقیقی را در مورد نحوه انجام این کار در iPad ، iPhone ، Android ارائه می‌دهد .اکثر مردم آن لحظه را تجربه کرده‌اند که در آن پستی را در اینستاگرام آپلود می‌کنید که فکر می‌کنید منفجر می‌شود، سپس دوباره بررسی می‌کنید و فقط چند لایک داشته‌اید.

اکنون، می‌توان میزان لایک‌هایی که یک پست داشته است را پنهان کرد، بنابراین باید لایک‌های پست‌ها بیشتر بر روی خود محتوا تمرکز کرد تا میزان محبوبیت آن..اینستاگرام اکنون به همه کاربران این امکان را می‌دهد که تعداد لایک‌های پست‌ها را مخفی یا پنهان کنند. این بدان معناست که به جای مقدار عددی پیش‌فرض که معمولاً زیر یک عکس می‌بینید، به سادگی چند کاربر را نام می‌برد و و دیگران را اضافه می‌کند. پنهان کردن تعداد لایک خود در اینستاگرام آسان و قابل برگشت است و در برخی موارد ممکن است تأثیر مثبتی بر نحوه تجربه برنامه داشته باشد. در این مطلب از پلازا، نحوه انجام آن آمده است.

آنچه در ادامه خواهیم خواند

چرا اینستاگرام به کاربران امکان غیر فعال کردن نمایش لایک اینستا را می‌دهد ؟

غیر فعال کردن نمایش لایک اینستا

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌‌های کاربران غیر فعال کردن نمایش لایک اینستا است.شاید تعجب کنید که چرا پنهان کردن لایک ها حتی یک گزینه است. به بیان ساده، به نفع خود ماست. بر اساس بیانیه ای، این شرکت شروع به پنهان کردن مانند شمارش برای برخی کشورها کرد تا ببیند آیا تجربه افراد در اینستاگرام را کاهش می‌دهد یا خیر.

تحقیقات نشان می‌دهد که ما تمایل داریم موفقیت آنلاین خود – تعداد دنبال‌کنندگان، نظرات و تعداد لایک‌ها – را با ارزش خود، به‌ویژه در دوران نوجوانی، یکی بدانیم. در یکی از تحقیقات نشان داده شد که 43 درصد از نوجوانان با رفاه اجتماعی-عاطفی پایین، پست‌های رسانه‌های اجتماعی را حذف کرده‌اند، زیرا لایک‌های بسیار کمی دریافت کرده‌اند.

همچنین قابل توجه است که در سال 2019، 25 درصد از نوجوانان اعتراف کردند که قربانی آزار و اذیت سایبری شده‌اند. اینترنت می تواند مکانی واقعا غیر دوستانه باشد. برخی از افراد حرفه‌ای کامل در اینستاگرام ایجاد کرده‌اند، اما چه یک اینفلوئنسر با فالوورهای بزرگ یا یک روح که به ندرت پست می‌گذارد، تعداد لایک‌های به ظاهر بی‌ضرر ممکن است بر سلامت روان شما تأثیر بگذارد. اینستاگرام پس از آزمایش پنهان کردن لایک‌ها به این نتیجه رسید که نتایج برای برخی مفید و برای برخی دیگر آزاردهنده است. بنابراین، در مارس 2021،این گزینه را ارائه کرد کاربران به اختیار خود اقدام به غیر فعال‌کردن نمایش لایک اینستا کننند.

آیا عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام بر عملکرد پست‌های شما تأثیر می‌گذارد؟

عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام

پنهان شدن یا پنهان نشدن، مسئله این است. آیا واقعا تفاوتی ایجاد می‌کند؟به طور خلاصه، الگوریتم تصمیم می‌گیرد که ابتدا چه محتوایی را ببینید (در استوری‌ها، پست‌ها و صفحه کاوش). نحوه تعیین ترتیب مربوط به فرد است. بستگی به این دارد که چه چیزی را دوست دارید، تماشا کنید و در مورد آن نظر دهید.

به طوری که یک سوپر طرفدار که همیشه در نظرات شما نام تجاری شما را تبلیغ می‌کند، احتمالاً همیشه پست های شما را می‌بیند، صرف نظر از اینکه لایک‌های خود را پنهان می‌کنید یا نه. در سطح سلامت اجتماعی/عاطفی/روانی، پنهان کردن لایک ها ممکن است – همانطور که اینستاگرام می‌گوید – برای شما مفید یا آزاردهنده باشد. اگر در مورد تعداد لایک‌هایتان کمی وسواس دارید و متوجه می‌شوید که بر توانایی شما برای ارسال محتوایی که برای شما معتبر است تأثیر می‌گذارد، سعی کنید لایک‌ها را برای یک یا دو هفته پنهان کنید.

اگر تأثیر مثبتی بر تجربه شما دارد، آن را روشن نگه دارید. در سطح تجاری، شمارش‌های مشابه می‌توانند به عنوان نوعی اثبات اجتماعی عمل کنند. افرادی که برای اولین بار با برند شما در اینستاگرام تماس می گیرند، می توانند بلافاصله این احساس را داشته باشند که کسب و کار شما بر اساس تعداد لایک های شما چقدر بزرگ یا محلی است. اما، در پایان روز، محتوای با کیفیت، زیبایی‌شناسی ثابت و تعاملات متفکرانه با جامعه شما در نظرات بسیار بیشتر از تعداد لایک‌های پست‌های شما اهمیت دارد.

عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام ؛ روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام

روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام

سوالی که خیلی از کاربران دارند در خصوص چگونگی عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام است، در ادامه به این مطلب می‌پرداریم. شاید تصمیم گرفتید پستی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید بدون اینکه مردم ببینند چه تعداد لایک دریافت می‌کند. با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید این کار را انجام دهید::

۱- همانطور که معمولاً انجام می دهید یک پست اضافه کنید. هنگامی که می‌خواهید پست را به اشتراک بگذارید، به “تنظیمات پیشرفته” در صفحه “اشتراک گذاری صفحه” بروید..

۲-گزینه “مخفی کردن تعداد لایک و مشاهده در این پست” را تغییر دهید. توجه داشته باشید که هر زمان خواستید می توانید این تنظیم را در منوی سه نقطه بالای پست تغییر دهید.

روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام بعد از اشتراک گذاری پست

شاید شما یک پست را به اشتراک گذاشته اید و فراموش کرده اید نسبت به غیر فعال کردن نمایش لایک اینست اقدام کنید یا به سادگی می خواهید لایک‌های برخی از پست‌های قبلی خود را غیرفعال کنید، در ادامه روش بستن نمایش لایک در پست اینستاگرام بعد از اشتراک گذاری پست را نشان خواهیم داد. شما به راحتی می‌توانید این تنظیمات را با تغییر دادن گزینه‌های خاص پست تغییر دهید.

۱- به پست بروید و منوی سه نقطه را از سمت راست بالای پست فشار دهید.

عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام / غیر فعال کردن نمایش لایک اینستا

۲- برای تبدیل لایک به ویو در پست اینستاگرام، روی گزینه “Hide Like Count” ضربه بزنید.

اکنون پیامی با مضمون «پسندیده شده توسط [نام کاربری] و دیگران» را در زیر آن پست خواهید دید. هنوز ویژگی مخفی کردن انبوه در دسترس نیست، بنابراین باید این مراحل را برای هر پستی که می خواهید ویرایش کنید، اعمال کنید.

آموزش مخفی کردن تعداد لایک در پست های اینستاگرام دیگران

آیا به دنبال روشی برای تبدیل لایک به ویو در پست اینستاگرام هستید؟ می‌خواهید لایک‌ها را از پست‌های فالوورهای خود غیرفعال کنید؟ با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید این کار را انجام دهید:‌

۱- از سمت راست پایین روی برگه «نمایه» خود ضربه بزنید و به منو بروید.

۲- به «تنظیمات»، سپس «حریم خصوصی» و سپس «پست‌ها» بروید.

۳- در صفحه «پست‌ها» گزینه «پنهان کردن تعداد لایک و مشاهده» را تغییر دهید.

شما با موفقیت لایک پست‌های دیگران را در اینستاگرام غیرفعال کردید. همیشه می‌توانید دکمه «پنهان کردن تعداد لایک و مشاهده» را خاموش کنید تا به تنظیمات قبلی بازگردید. همچنین، توجه داشته باشید که این همچنان به شما امکان می‌دهد لیست افرادی را که پست خاصی را پسندیده اند مشاهده کنید. هنگامی که پیام «پسندیده شده توسط [نام کاربری] و دیگران» را در زیر تصویر مشاهده کردید، با ضربه زدن روی «دیگران» لیست باز می‌شود

روش بستن لایک در اینستاگرام در رایانه شخصی

اینستاگرام تمام تلاش خود را برای ترویج استفاده از اپلیکیشن موبایل انجام می‌دهد. این بدان معناست که بسیاری از ویژگی‌ها برای رایانه‌های شخصی غیرفعال هستند، از جمله گزینه جلوگیری از دیدن لایک ها در اینستاگرام. اگر حذف لایک در پست اینستاگرام
برای شما بسیار مهم است، می‌توانید برای تبدیل لایک به ویو در اینستاگرام از نسخه اندروید و ای‌او‌اس استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

اگر بخواهیم به طور خلاصه در پاسخ به سوال خیلی از کاربران در خصوص آموزش ترفند پنهان کردن لایک در اینستاگرام نگاهی به مطالب بالا بیندازیم، دیدیم که می‌توان به راحتی اقدام به حذف نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام هم در پست خود و هم در پست دیگران کرد. همچنین جلوگیری از دیدن لایک‌ها در اینستاگرام را هم می‌توان قبل و هم بعد از اشتراک گذاری پست انجام داد.علاوه بر این روش بستن لایک در اینستاگرام را نیز توضیح دادیم و با آن آشنا شدید. از اینکه تا انتهای مطلب عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام همراه ما بودید سپاسگذاریم. جهت همراهی بیشتر ما، نظرات خود را در بخش کامنت ثبت کنید.با تشکر.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400