بهترین کیبورد گیمینگ 2022 ؛ معرفی جدیدترین کیبورد های گیمینگ

بهترین کیبورد گیمینگ 2022
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین و جدیدترین کیبورد های گیمینگ 2022، کیبوردهایی هستند که نه تنها پاسخگو باشد، بلکه قابل اعتماد و با نور RGB باشد. جدا از ماوس، بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲ یکی از اصلی ترین ابزارهای جانبی برای گیم است. در ادامه با بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401 همراه ما باشید.

از آنجایی که بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲ به شدت متفاوت هستند، گزینه‌های بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401 می‌تواند بسیار زیاد باشد. کنترل‌های رسانه، دکمه‌های تنظیم صدا، کلیدها و سوئیچ‌ها تنها برخی از مواردی هستند که باید در نظر بگیرید. سوئیچ‌های صفحه‌کلید آنچنان رنگ‌ها و انواعی دارند که برای گیج کردن افراد عادی کافی است. برای آشنایی با بهترین کیوردهای مخصوص بازی 1401 همراه پلازا باشید.

در ادامه می‌خوانید:

بهترین کیبورد های گیمینگ 2022

در زیر لیستی از بهترین کیبورد های گیمینگ حرفه ای جدید را برای هر نوع گیمری گردآوری کرده‌ایم، همه این‌ها صفحه کلیدهای بازی هستند که در خانه و زندگی کاری افراد آزمایش شده است.

1. Corsair K100 RGB Optical

جدیدترین کیبورد های گیمینگ

به صورت کلی، پیدا کردن گزینه ممتازتر از Corsair K100 RGB در لیست بهترین کیبورد جدید برای گیم، دشوار است. با این حال، به عنوان هشدار باید بگوییم که این یک صفحه کلید بزرگ است. اما از نظر ویژگی، K100 RGB همه چیز را دارد و از بهترین کیبورد های بازی در سال 2022 است. هسته اصلی K100 بسیار شبیه K95 است، با همان کیفیت برتر، طراحی کلی یکسان، کلیدهای ماکرو یکسان در سمت چپ، همان رول فلزی در گوشه بالا سمت راست، همان کلیدهای رسانه ای زیر آن و همان کلیدهای دوتایی. و نور RGB هم در این صفحه کلید وجود دارد. در مجموع اکنون 44 منطقه وجود دارد که نور از این محبوبترین کیبورد گیمینگی ۲۰۲۲ پخش می‌شود. پخش الگوهای موج دار روی صفحه کلید شما می‌تواند به همان اندازه که می‌توانید تصور کنید، حواس پرت کننده باشد.

سوئیچ‌های نوری-مکانیکی جدید OPX Corsair را می‌توان در زیر ‌کلیدهای PBT دوگانه Corsair K100 RGB Optical پیدا کرد. شایان ذکر است که از همان ابتدا سوئیچ‌های OPX هنوز واحدهای دیجیتالی هستند، نه از نوع آنالوگ متغیری که در صفحه‌کلیدهای Wooting یافت می‌شود، که می‌توانند میزان فشار دادن کلید را تشخیص دهند و با چرخش بیشتر پاسخ دهند.

با این حال، سوئیچ‌ها برای تایپ کردن احساس خوبی دارند، با نقطه حرکت 1 میلی‌متری و نیروی محرک 45 گرم، که 3.2 میلی‌متر پایین می‌آیند. به عبارت دیگر، آن‌ها بسیار حساس هستند. در مجموع، شما به پاسخ‌های کلیدی عالی، پخش مناسب کلیدها برای اکثر اندازه‌های دست، یک کلیک لمسی رضایت بخش با هر فشار، و کلیدهای فرورفته شگفت انگیز برای کمک به استراحت انگشتانتان، نیاز دارید.

در حالی که همه این‌ها در بهترین کیبورد های مخصوص گیم جدید، کاملاً واضح به نظر می‌رسد، اما نشان می‌دهد که K100 RGB اصول اولیه و همچنین موارد اضافی را در بر می‌گیرد، و به همین دلیل است که در صدر لیست بهترین برند کیبورد های گیمینگ در سال 2022 قرار دارد.

2. Mountain Everest Max

بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲

همه ویژگی‌های بهترین کیبورد های مناسب بازی سال ۲۰۲۲ برای همه مردم، این تقریباً همان چیزی است که صفحه‌کلید بازی Mountain Everest Max ارائه می‌دهد. ممکن است همیشه به numpad روی یک صفحه کلید با اندازه کامل نیاز نداشته باشید، اما مطمئناً گاهی اوقات در طول روز کاری مفید است. با این حال، وقتی در حال بازی هستید، تنها چیزی که می‌خواهید یک برد TKL جمع‌ و جور است تا ماوس و صفحه کلید را به هم نزدیک‌تر کند. این چیزی است که اورست مکس، یکی از کیبورد های جدید مخصوص بازی 1401، ارائه می‌دهد. اساساً، ماژول نومپد اتصال مغناطیسی را می‌توان به دو طرف برد مکانیکی پایه TKL متصل کرد و کاملاً قابل تعویض است.

کیت کامل اورست مکس 270 دلاری (230 پوند) پرهزینه نیز همراه با یک تکیه گاه مچی مغناطیسی، یک ماژول رسانه ای با کنترل‌های مجزا و یک صفحه نمایش LCD است. این همچنین یک کیبورد برای علاقه مندان به کیبورد های مخصوص بازی ۱۴۰۱ است، با پایه ای که به شما امکان می‌دهد سوئیچ‌ها را به دلخواه بیرون بکشید و آن‌ها را به آسانی مانند فشار دادن آن‌ها به داخل تعویض کنید که می‌تواند هر کلید مکانیکی با قابلیت تعویض را در خود جای دهد.

صفحه‌کلید پایه دارای دو صفحه آلومینیوم است که یک قاب فوق العاده محکم را تشکیل می‌دهد و نوار LED همه‌جانبه RGB در بین آن‌ها قرار دارد. همچنین دارای یک هاب USB 3.2 Gen1 در عقب، مسیر کابل برای اتصال نوع C آن در قسمت زیرین (و از طریق تکیه گاه کف دست) و مجموعه ای از پایه‌های مغناطیسی است که می‌توانید برای تایپ کردن زاویه ایجاد کنید. قیمت آن نیز نسبت به قیمت جدیدترین کیبورد های گیمینگ، بسیار گران تر است.

3. G.Skill KM360

بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401

در حال حاضر روندی به سمت صفحه کلیدهای گیمینگ 200 دلاری در بازار وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که کیبوردهای سوئیچ مکانیکی باکیفیت، با قیمت مناسب تری در دسترس نیستند. غالباً این گزینه‌های ارزان را می‌بینید که سوئیچ‌های ارزان‌قیمتی را از تولیدکنندگان دیگر ارائه می‌دهند. G.Skill KM360 دارای کلید خطی کلاسیک Cherry MX Red است و هزینه زیادی ندارد.

اگر نمی‌توانید با نداشتن نور RGB، کنار بیایید، ممکن است از این گزینه ناامید شوید، اما LED‌های سفید روی این برد G.Skill درخشان‌ترین ال ای دی‌هایی هستند که تا به حال دیده اید. این نور بسیار روشن است، اما نبود RGB به حفظ قیمت در سطح معقول تری کمک کرده است. این برد TKL ابتدایی است، اما کاری که انجام می‌دهد، بسیار خوب است و از برترین کیبورد های گیمینگ مکانیکال 2022 است.

بهترین مدل کیبورد های مخصوص بازی ۲۰۲۲، محکم، خوش ساخت، قابل اعتماد است و بسیار مناسب به نظر می‌رسد. نبود جای استراحت مچ دست، و این واقعیت که هیچ کنترل رسانه ای وجود ندارد، کمی ناامیدکننده است.

4. لاجیتک G915 Lightspeed

بهترین کیبورد های بازی در سال 2022

اگر یک صفحه کلید بی سیم می‌خواهید، لاجیتک G915 یک نمونه عالی از این سبک است. برای عملکرد بی سیم باید کمی بیشتر از آنچه که ما برای کیبوردهای مکانیکی سیمی با ویژگی‌های مشابه می‌بینیم، هزینه کنید – Logitech G915 250 دلار (210 پوند) است. یک نسخه TKL کمی ارزان‌تر وجود دارد، اما نه آنقدر که ما فوراً آن را به جای مدل کامل توصیه کنیم.

چیزی که برای این سرمایه گذاری نقدی قابل توجه به دست می‌آورید، یک تخته براق و محکم آلومینیومی است. برخی از کنترل‌های رسانه هوشمند در گوشه سمت راست بالای برد وجود دارد، از جمله یک چرخ صدا، و تعداد انگشت شماری کلید ماکرو در سمت چپ صفحه کلید وجود دارد. این‌ها را می‌توان برای هر برنامه‌ای یا هر بازی در نرم افزار Logitech G به هر چیزی که مناسب می‌دانید برنامه ریزی کرد.

عملکرد ماکرو به یک برنامه ثانویه از کلیدهای عملکرد منتقل شده است، می‌توان آن را از طریق نرم افزار بازی Logitech G به منظور اولویت بندی عملکرد ماکرو تغییر داد، در این صورت کلید F1-12 را به ورودی اصلی برمی‌گرداند. در زیر آن نمای بیرونی شیک، کلیدهای کلیدی GL ساخته شده از Kailh به طرز خارق العاده ای پاسخگو قرار دارد.

5. Keychron K2 (نسخه 2)

کیبورد های گیمینگ حرفه ای جدید

کیبورد Keychron K2 مقرون به صرفه بودن صفحه کلیدهای بازی بی سیم را دوباره تعریف می‌کند. از نظر عموم‌، این صفحه‌کلید خود را به عنوان یک صفحه کلید سطح ابتدایی شگفت‌انگیز معرفی می‌کند که می‌تواند به عنوان دروازه‌ای به دنیای وسیع‌تر مکانیک عمل کند. با شروع قیمت فقط 69 دلار، یک صفحه کلید بازی با اندازه مناسب با عملکرد بی سیم عالی و سوئیچ‌های مکانیکی Gateron دریافت می‌کنید. شما همچنین به کیفیت ساخت کلی مناسب نگاه می‌کنید، و اتصال سه‌گانه دستگاه قطعاً باعث می‌شود با دستگاه‌های مختلف در طول روز کاری کار کنید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است مانند یک صفحه کلید ارزان به نظر برسد. سوئیچ‌ها بهترین نیستند، اما با این وجود با این قیمت بسیار چشمگیر هستند و این کیبورد را به یکی از بهترین و جدیدترین کیبورد های گیمینگ 2022 تبدیل می‌کنند.

با استفاده از سوئیچ‌های Geteron در آزمایش، متوجه شدم که در زیر کلید Backspace و Enter، تثبیت‌کننده فلزی سوئیچ‌ها را بسیار ضعیف می‌کند. با این حال، با عمر باتری با ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت، K2 می‌تواند روز را با یا بدون نور پس زمینه طی کند. شما 68 ساعت با روشنایی کامل و 240 ساعت بدون روشنایی خواهید داشت، به این معنی که می‌توانید هفته‌ها بدون کابل شارژ سپری کنید.

در مورد نور پس زمینه، چهار سطح نور برای انتخاب وجود دارد، و جلوه‌های نوری استاندارد وجود دارد. این به خوبی پر جنب و جوش و واضح است، و رنگ تیره تر کلید را به خوبی جبران می‌کند، اما برای رسیدن به حالت روشنایی ایستا، نیاز به چرخش در تمام تنظیمات از پیش تنظیم شده کمی دردسر است. در مجموع، اگر به دنبال یک صفحه کلید مکانیکی سطح ابتدایی هستید، این یک انتخاب خوب است، به خصوص اگر از خانه کار می‌کنید و از چندین دستگاه استفاده می‌کنید. این حتی قابلیت بی‌سیم آن را نیز در نظر نمی‌گیرد، که واقعاً شبیه به کیکرون K2 است.

6. Wooting Two HE

بهترین کیبورد های مخصوص گیم جدید

کیبورد Wooting Two HE خوب به نظر می‌رسد، اما تفاوت زیادی با صفحه کلیدهای مکانیکی بازی که ما می‌شناسیم، ندارد. در واقع، از نظر ظاهری کمی خسته‌کننده‌تر از بسیاری از موارد دیگر است، در حالی که امروزه برخی ویژگی‌های اضافی را به سطح جدیدی می‌رسانند.

اگرچه این یکی یک ترفند در آستین خود دارد: عملکرد آنالوگ. این بدان معناست که اگر یک کلید را فشار دهید، مثلاً کلید W را، به جای ارسال یک سیگنال روشن/خاموش ساده به رایانه شخصی خود، صفحه کلید دامنه کامل حرکت آن کلید را اندازه گیری می‌کند. این به ویژه در بازی‌هایی که گیم پلی را با هم ترکیب می‌کنند مفید است، مانند Red Dead Redemption 2، GTA V، یا Mass Effect.

برند Wooting به آغاز عصر آنالوگ کیبوردهای گیمینگ کمک کرد، و هنوز هم با هر صفحه کلید جدیدی که طراحی می‌کند، بازار را در دست می‌گیرد. از جدیدترین و بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401، Wooting Two HE، از آهنربا و جلوه هال برای دستیابی به حرکت آنالوگ فوق العاده دقیق در هر کلید روی صفحه کلید استفاده می‌کند. از آن جایی که هر کلید آنالوگ است، می‌توانید از عملکرد آنالوگ به نفع خود در انبوهی از راه‌های جالب استفاده کنید. اما Wooting Two HE با Wooting One و Wooting Two در نحوه اندازه گیری ورودی آنالوگ متفاوت است. در جایی که بردهای Wooting قدیمی به سوئیچ‌های نوری Flaretech متکی بودند، برد HE جدیدتر از سوئیچ Lekker استفاده می‌کند که توسط Wooting با سوئیچ ساز محبوب Gateron ساخته شده است.

در نرم‌افزار Wootility v4، یک بازی باید این فعال‌سازی سوئیچ را به‌عنوان DirectInput یا Xinput ثبت کند. این کیبورد که از بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲ است، محکم، خوش ساخت و دارای دو سال گارانتی است. اگر سوئیچ خراب شد، می‌توانید آن را تعویض کنید، زیرا خود برد قابل تعویض است. این یکی از مزایای آن است. Wooting Two HE در بهترین حالت آنالوگ است، و اگر می‌خواهید انبوهی از قابلیت سفارشی سازی را داشته باشید، این یکی از بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401 برای شماست.

7. HyperX Alloy Elite RGB

بهترین کیبورد های مناسب بازی سال ۲۰۲۲

برای بردی که می‌تواند تا 16.9 میلیون رنگ را داشته باشد، HyperX Alloy Elite زیبایی نسبتاً ساده‌ای دارد و در عین حال ویژگی‌هایی را که ما از یک صفحه‌کلید بازی باکیفیت انتظار داریم، دارد. چیزی که کلیدهای Pudding HyperX را منحصر به فرد می‌کند، این است که کناره هر کلید شفاف است و امکان افزایش چشمگیرتری در نور RGB را فراهم می‌کند.

با اینکه فاقد یک ستون ماکرو اختصاصی است، با قیمت و کیفیت مناسب و طراحی بادوام آن را جبران می‌کند و این کیبورد را به یکی از بهترین کیبوردهای مخصوص بازی 1401 تبدیل می‌کند. صفحه فولادی بالایی به Elite 2 حس محکمی مانند یک صفحه کلید درجه یک را می‌دهد. این واقعیت که این چیز بیش از سه پوند وزن دارد، به این معنی است که بدون توجه به شدت تایپ کردن، ثابت می‌ماند.

کیبورد HyperX Alloy Elite RGB، از بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲، هیچ کادر ویژگی را بدون علامت باقی نمی‌گذارد. مجهز به کنترل‌های رسانه ای اختصاصی، ورودی USB 2.0 در بالای صفحه کلید و یک تکیه گاه مچی قابل جدا شدن است. همچنین شامل یک مجموعه اضافی از کلیدهای نقره ای برای WASD و چهار کلید شماره اول برای زیبایی آن است. این برد از جابجایی کامل کلید N پشتیبانی می‌کند، به این معنی که هرگز نگران عدم ثبت فشار کلیدها نباشید. کیبورد HyperX Alloy Elite 2 جدید در حال حاضر راه اندازی شده است، دارای تعدادی کلیدهای پودینگ ABS زیبا و سوئیچ‌های قرمز رنگ HyperX است، اما به نظر می‌رسد در حال حاضر فقط در وب سایت HyperX موجود است.

8. Razer Cynosa Chroma

کیبورد های جدید مخصوص بازی 1401

اگر حتی کلیدهای mecha-membrane مناسب شما نیستند، و به هر دلیلی نیاز به تجربه کامل تایپ و گیمینگ دارید، Razer Cynosa، یکی از بهترین کیبورد های مکانیکال ۲۰۲۲، برای شماست. Cynosa دارای برخی از بهترین حس‌هایی است که تا به حال آزمایش کرده ایم، و با قیمت 60 دلار، یکی از مقرون به صرفه ترین، بهترین و جدیدترین کیبورد های گیمینگ 2022 موجود است. اگرچه ممکن است برخی از ویژگی‌هایی را که چندین برد بازی در خود دارند، مانند یک جای مچ بند اختصاصی یا کنترل‌های رسانه‌ای نداشته باشد، از نورپردازی RGB گسترده Razer برخوردار است که می‌تواند بر اساس هر کلید برنامه ریزی شود یا بر اساس مناطق اعمال شود. این یک صفحه کلید محکم، بدون حاشیه و ظاهر زیبا است که از بهترین و جدیدترین کیبورد های گیمینگ 2022 در طیف وسیع کیبوردها است.

سخن پایانی

نوع سوئیچ بدون شک مهمترین انتخابی است که باید هنگام انتخاب بهترین و جدیدترین کیبورد های گیمینگ 2022 انجام دهید. سوئیچ‌های مکانیکی Cherry رایج‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سوئیچ‌ها هستند، اما تعداد زیادی از گزینه‌های جایگزین، و همچنین دسته‌ای از سوئیچ‌های پیشرفته و تخصصی برای انتخاب وجود دارد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401