بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 | با بهترین های پلتفرم ایکس باکس وان آشنا شوید

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هنگامی که صحبت از بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 می‌شود عناوین زیادی به ذهن متبادر می‌شوند. بر همین اساس در این مقاله بر آن شدیم تا تعدادی از جدیدترین بازیهای Xbox One را زیر ذره بین قرار دهیم. از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس می‌توان به بازی Red Dead Redemption 2 اشاره کرد. با بررسی بازیهای جدید Xbox One S همراه پلازا بمانید.

در نسل کنونی گیمینگ شاهد حضور کنسول‌هایی همانند ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس هستیم که به واسطه ویژگی‌های مختلف خود آنچه را که از کنسول ایکس باکس وان دوست داشتیم برداشته و مورد اصلاحات و ارتقاهای ویژه مختلف کرده‌اند. با این وجود این امر به معنای آن نیست که کنسول ایکس باکس وان مایکروسافت در نسل کنونی زیرسایه این پلتفرم‌ها قرار گرفته است و شاهد این امر جدیدترین بازیهای Xbox One در سال جاری میلادی هستند که علاوه بر کنسول‌های سری ایس و سری اس بر روی نسخه قبلی این کنسول نیز قابل تجربه خواهند بود. برخی از بازیهای جدید Xbox One S امسال منتشر شده‌اند و برخی دیگر نیز هنوز منتشر نشده‌اند. از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس می‌توان به عناوینی مثل Red Dead Redemption 2 و چند ده عنوان دیگر اشاره کرد. بر همین اساس در مقاله پیش رویتان به بررسی بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 خواهیم پرداخت. همراه پلازا بمانید.

ویدیو

بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022

 

10- بازی Devil May Cry 5

بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 جدیدترین بازیهای Xbox one

 

اولین عنوانی که در فهرست بهترین بازیهای ایکس باکس وان 2022 امروزمان می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم بازی Devil May Cry 5 محسوب می‌شود. در این نسخه پنجم از یکی از جدیدترین بازیهای ایکس باکس وان در سال 2022 شما به عنوان قهرمان در نقش سه قهرمان به نام‌های نرو (Nero)، دانته (Dante) و وی (V) قرار خواهید گرفت که هر کدامشان استایل مبارزه‌ای ویژه و مخصوص به خود را دارند.

در سوی دیگر ماجرا روایت داستانی بسیار جذاب و پرحادثه این عضو از بازیهای جدید ایکس باکس وان بدون شک طرفداران این سری بازی را مجذوب خود خواهد کرد. علاوه بر این بازی Devil May Cry 5 به عنوان یکی از جدیدترین بازیهای Xbox One در زمینه جلوه‌های بصری نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. حتی پربیراه نیست که بگوییم این عضو از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس باشکوه ترین بازی سری Devil May Cry تا کنون محسوب می‌شود.

9- بازی Cuphead

بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس بازیهای جدید Xbox one S

نهمین عضو فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Cuphead محسوب می‌شود. این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One دو المان پلتفرمینگ دو بعدی را با استایل هنری دهه 30 آمریکایی ادغام کرده است تا برای طرفداران خود یک تجربه جذاب و در عین حال چالش برانگیز را ارائه دهد. در میان پرفروش ترین بازی های Xbox One S 2022 تا اینجا این عنوان موفق شده است که با باس فایت‌های چالش برانگیز خود در ترکیب با مراحل پلتفرمینگ بسیار جذاب ترکیب کند و به ما یک مجموعه بسیار ویژه را ارائه دهد. علاوه بر این کنایه‌ها و طنز نهفته موجود در لابه‌لای این عضو از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. اگر به دنبال یک تجربه جذاب و متفاوت در زمینه بازی‌های پلتفرمر هستید بازی Cuphead را که یکی از بازیهای جدید Xbox One S محسوب می‌شود از دست ندهید.

 

8- بازی Forza Horizon 4

بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس بازیهای جدید Xbox one S

 

به عنوان هشتمین عضو فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Forza Horizon 4 را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. این بازی ویدیویی به عنوان یکی از جدیدترین بازیهای Xbox One مخاطبان خود را در نسخه‌ای بازسازی شده و پایدار نسبت به بریتانیای کبیر قرار داده است که در این نسخه شما می‌توانید کارهای جذاب بسیار زیادی انجام دهید. علاوه بر آن این عضو از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس یک حالت چندنفره نیز دارد که در آن می‌توانید به مصاف بازیکنان واقعی و در فصل‌های مختلف بروید. علاوه بر این یکی دیگر از نقاط قوت این عضو از بازیهای جدید Xbox One S تنوع موجود در خودروهای آن است که شما را میخکوب خود خواهد کرد. اگر به یک بازی همه جانبه در زمینه رانندگی نیازمند هستید این عضو از بازی های ایکس باکس وان اس 2022 را از دست ندهید.

7- بازی Mortal Kombat 11

جدیدترین بازیهای ایکس باکس وان در سال 2022 بازیهای جدید ایکس باکس وان اس

هفتمین عضو فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Mortal Kombat 11 محسوب می‌شود. این بازی عضو بازی های ایکس باکس وان اس 2022 را می‌توان بزرگترین، خونین‌ترین و بهترین بازی مورتال کومبت تا کنون نامید. حالت داستانی بسیار ویژه این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One گذشته و زمان حال سری بازی‌های مورتال کومبت را از طریق یک تجربه ماجرایی سفر در زمان به ما به ارمغان می‌آورد.

نکته دیگر در رابطه با این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One سیستم لباس این بازی ویدیویی است که در آن کاراکترهایی را همانند لیو کنگ (Liu Kang)، کسی کیج (Cassie Cage) و اسکورپیون (Scorpion) در شکل و لعاب‌های گوناگون ویژه می‌بینیم. بر همین اساس می‌توان گفت این عضو از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان به همراه ویژگی‌های دیگر خود یک بازی ویدیویی مبارزه‌ای بسیار خوب است که می‌توانید آن را تجربه کرده و از آن لذت ببرید.

6- بازی Sekiro: Shadows Die Twice

بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی های سال ۲۰۲۲ ایکس باکس وان

ششمین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 قصد معرفی آن را برای شما داریم بازی Sekiro: Shadows Die Twice محسوب می‌شود. این عنوان اکشن نقش آفرینی بسیار خوب که در فهرست بازیهای جدید Xbox One S امروزمان قرار گرفته است به شما این امکان را می‌دهد که در یک نسخه اساطیری از ژاپن قرن شانزدهم به رویارویی با هیولاها و دشمنان مختلف بپردازید. این بازی سامورایی عجیب و غریب خوب که در فهرست جدیدترین بازیهای Xbox One امروزمان قرار گرفته است از این جهت با بازی Dark Souls تفاوت دارد که در آن شاهد تحرک بیشتری هستیم. در یک کلام می‌توان گفت این بازی ویدیویی یک بازی اکشن نقش آفرینی سامورایی همه جانبه است.

 

5- بازی Gears 5

پرفروش ترین بازی های Xbox one S 2022 تا اینجا بازی های ایکس باکس وان اس 2022

پنجمین عنوان فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Gears 5 محسوب می‌شود. این عضو از بازی های جدید ایکس باکس وان 2022 را می‌توان بزرگترین و البته زیباترین نسخه از سری بازی‌های Gears of War نامید که در عین حال یکی از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس نیز محسوب می‌شود. در این نسخه از این عضو از بازیهای جدید Xbox One S شاهد پیگیری روایت کیت دیاز (Kait Diaz) و ماموریت او هستیم که در یک فضای دنیای باز اتفاق می‌افتد.

از جمله نقاط قوت از عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One می‌توان به بخش چندنفره بسیار خوب آن اشاره کرد که در آن حالت آرکید و یک حالت بسیار جذاب دیگر به نام Escape Mode وجود دارد که به شیوه همکاری تیمی (Co-op) تجربه می‌شود. از نقاط قوت دیگر بازی Gears 5 می‌توان به محیط‌های رنگارنگ آن اشاره کرد.

 

4- بازی Doom Eternal

بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس بازیهای جدید Xbox one S

به عنوان چهارمین بازی فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Doom Eternal را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. در این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One هرآنچه را که در نسخه 2016 بازی Doom دوست داشتیم با شکوهی ده چندان تجربه خواهیم کرد. از نقاط قوت بازی Doom Eternal می‌توان به تنوع اسلحه‌ها و مهارت‌های موجود در آن اشاره کرد که نبرهای موجود در بازی را برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز می‌کنند.

نکته دیگر در رابطه با این عضو از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس سیستم پیشرفت (Progression) آن است که با آیتم‌های قابل جمع آوری بسیار زیاد، جلوه‌های بصری خیره کننده و طراحی مراحل پیشرفته ترکیب شده است تا یکی از بهترین بازی‌های تیراندازی سال‌های اخیر را برای ما ارائه دهد. این بازی ویدیویی یک تجربه با شکوه و رضایت بخش است که از منظر روایت داستانی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

همچنین بخوانید :

3- بازی Dishonored 2

بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس بازیهای جدید Xbox one S

سومین عضو فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 بازی Dishonored 2 محسوب می‌شود. پیشرفت بازی Dishonored 2 به عنوان یکی از جدیدترین بازیهای Xbox One نسبت به نسخه قبلی خود را می‌توان در روایت بازی از دو زاویه مختلف بررسی کرد که به ترتیب زاویه دید قهرمان اول کوروو آتانو (Corvo Attano) و زاویه دید قهرمان دوم امیلی کالدوین (Emily Kaldwin) محسوب می‌شود.

هر کدام از این قهرمان‌ها در این نسخه از بازیهای جدید Xbox One S نیروهای متفاوتی دارند که بازیکنان از طریق آن‌ها قادر هستند این بازی ویدیویی و ماموریت قهرمان‌ها از طریق روش‌های مختلف دنبال کنند و از سوی دیگر در نبردها نیز بسته به سلیقه خود نحوه مبارزه‌شان را انتخاب کند. از نقاط قوت دیگر این بازی ویدیویی می‌توان به طراحی محیط و طراحی مراحل آن اشاره کرد که سازندگان در معنای اخص کلام در این زمینه سنگ تمام گذاشته‌اند.

 

2- بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 جدیدترین بازیهای Xbox one

دومین بازی که در فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 قصد معرفی آن را برای شما داریم بازی The Witcher 3: Wild Hunt محسوب می‌شود. در این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One قادر خواهید بود از طریق یکی از شجاع ترین جنگجویان صحنه نبرد به مصاف هیولاهای اساطیری، اژدهاها و موجودات دیگر بروید. البته این نبردها تمام چیزی نیست که سازندگان بازی The Witcher 3 برای شما تدارک دیده‌اند و در این بازی ویدیویی شما قادر خواهید بود به بازی با کارت‌‌ها، تصمیم گیری‌های سیاسی و بسیاری از امور فرعی دیگر نیز بپردازید. ماموریت اصلی گرالت (قهرمان بازی) در این نسخه از بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس گشتن به دنبال معشوقه و دخترش است و ما این روایت را در قالب یکی از بهترین تجربه‌های دنیای باز موجود در دنیای گیمینگ دنبال خواهیم کرد.

 

1- بازی Red Dead Redemption 2

بهترین بازیهای 2022 ایکس باکس وان اس بازیهای جدید Xbox one S

به اولین جایگاه از فهرست بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 فرا رسیدیم و این جایگاه به بازی دیگری به جز بازی شاهکار Red Dead Redemption 2 اختصاص ندارد. این عضو از جدیدترین بازیهای Xbox One به معنای اخص کلمه تجربه یک بازی ویدیویی در یک محیط دنیای باز را چندین مرحله ارتقا داده است. قهرمان اصلی شما در این عضو از بازیهای جدید Xbox One S آرتور مورگان است که در طول روایت بازی تصمیم‌های سختی را باید عهده دار شود. اما نکته جالب در این میان آن است که با هرچه پیشروی در بازی شما ارتباط‌های بسیار ویژه‌ای را با نسخه قبلی مشاهده خواهید کرد. بازی Red Dead Redemption 2 چه از لحاظ روایت داستانی سینمایی بی نقص خود و چه از لحاظ جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌اش تجربه‌ای است که در هر عنوانی به راحتی آن را نمی‌توان به دست آورد.

سخن پایانی

در مقاله‌ای که خواندید سعی ما بر آن بود تا بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 را برای شما معرفی کنیم. هر کدام از این بازی‌های ویدیویی در ژانرهای مخصوص به خودشان طرفداران بسیار زیادی دارند به ویژه با توجه به اینکه اکثر آن‌ها عناوینی هستند که در نسل‌های پیشین گیمینگ نیز حضور داشته‌اند و همین امر سبب شده است که ما پیشرفت سالیانه این عناوین را به عنوان یک محصول گیمینگ در قالب جدیدترین پلتفرم‌های این عرصه مشاهده و تجربه کنیم. امیدواریم از خواندن مقاله‌مان در رابطه با جدیدترین بازیهای Xbox One نهایت لذت را برده باشید.

نظر شما در رابطه با بازیهای جدید Xbox One S چیست؟ نظرگاه‌های خود را از طریق قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در ارتباط بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022