بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر | ماجراجویی منحصر به فرد در قالب جنگ ستارگان

بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

از مهمترین بازی‌های لگوی اخیر که با خصوصیات عجیب و غریب خود مارا شگفت زده کرده است می‌توان به بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر اشاره کرد. در بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga مقوله‌های ماجراجویی و هیجان دست به دست هم داده‌اند تا ما را با یک تجربه بسیار ویژه روبرو کنند. با بررسی این بازی ویدیویی شگفت انگیز همراه ما باشید.

بازی های لگو به ویژه در دو دهه اخیر تبدیل به یکی از ستون‌های جدایی ناپذیر دنیای گیمینگ شده‌اند. این بازی‌های ویدیویی موفق شده‌اند که با به تصویر کشیدن قهرمان‌های محبوب ما در قالب یکسری اسباب‌بازی‌های لگویی ما را شگفت زده کنند. از مهمترین بازی‌های لگویی که تا کنون منتشر شده‌اند عناوین مختلفی را می‌توان نام برد که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Lego Marvel Super Heroes، بازی Lego Batman، بازی Lego Star Wars، بازی Lego Harry Potter و بسیاری از بازی‌های ویدیویی لگویی دیگر اشاره کرد.

اخیرا شاهد انتشار بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga بوده‌ایم که با ویژگی‌های مختلف خود موفق شده است که باری دیگر ما را شگفت زده کند. در بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر شاهد حضور و بروز یکسری خصوصیات جدید هستیم که این بازی ویدیویی را در نوع خود بسیار منحصر به فرد کرده‌اند. جا دارد اشاره کنیم که پلتفرم های بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر 2022 تقریبا تمامی پلتفرم‌های نسل کنونی گیمینگ را در بر می‌گیرند. با بررسی داستان بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر، سیستم مورد نیاز بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، گیم پلی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga و خصوصیات دیگر این بازی ویدیویی همراه پلازا بمانید.

در ویدیوی زیر نیز می توانید با گیم پلی و داستان بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر بیشتر آشنا شوید.

در ادامه می‌خوانید:

بررسی بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر

تاریخ انتشار بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر 2022 داستان بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر

اگر بخواهیم گیم پلی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را بررسی کنیم اولین تغییری که در این بازی نسبت به بازی‌های لگو استاروارز دیگر مشاهده می‌کنیم عدم حضور مکانیزم زوم اوت (Zoom Out) موجود در دیگر عناوین لگو است. در بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر شاهد حضور یک دوربین یا زاویه دید سوم شخص به شیوه اورشولدر (Over-the-shoulder هستیم که شباهت زیادی به عناوینی مثل بازی Gears of War و بازی Uncharted دارد و اتفاقا همین زاویه دید سبب شده است که کنترل بی حد و حصری روی مکانیزم‌های حمله موجود در گیم پلی بازی داشته باشید.

شمشیرهای لایت سیبر موجود در گیم پلی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga را می‌تواند به حالت بومرنگ (Boomrang) پرتاب کنید و جعبه‌ها را نیز قادر خواهید بود با میزان قابل توجهی از دقت از طریق نیرو (Force) به هرجا که خواستید پرتاب کنید. اما شاید بتوان گفت مهمترین نکته در رابطه با بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر و گیم پلی آن سیستم کومبو آن محسوب شود که قادر خواهید بود از طریق آن دشمنان خود را از طریق اسلحه‌هایتان به هوا پرتاب کنید.

گیم پلی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga تریلر بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

به مصاف دشمنان رفتن از طریق یک جدای یا سیث در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga شاید به اندازه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order حداقل از منظر گیم پلی عمیق نباشد اما از سوی دیگر سرعت، روان بودن و احساسی که نبردهای بازی به شما منتقل می‌کنند این موضوع را جبران می‌کند. علاوه بر این در این بازی ویدیویی یک سیستم کاور بسیار ویژه نیز کار گذاشته شده است که از طریق آن قادر خواهید پشت دیوارها پنهان شوید و سعی کنید که دشمنان خود را به هوا پرتاب کنید.

در سوی دیگر ماجرا در بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر حتی اگر کاور شما نیز از میان برود قادر خواهید بود که آن را از نو بازسازی کنید. البته با توجه به دشمنتان در این بازی می‌توان گفت به جز یکسری از باس فایت‌های معدود چندان نیازمند استفاده از مکانیزم کاور نخواهید بود و شما با خیال راحت می‌توانید اغلب دشمنانتان را به شکل مستقیم از پا در آورید. در رابطه با گیم پلی این بازی ویدیویی می‌توان گفت استفاده آن از نبردهای مستقیم نسبت به استفاده آن از مکانیزم استراتژی توسط سازندگان بهتر اعمال شده است.

سیستم مورد نیاز بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga پلتفرم های بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر 2022

تاریخ انتشار بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای واکر 2022 به شکل دقیق 5 آپریل 2022 محسوب می‌شود. نکته دیگر در رابطه به جلوه‌های بصری این بازی ویدیویی خوب است که به یمن دوربین آن و زاویه دیدش قادر هستیم از نزدیک تلاش سازندگان را برای واقع گرا نشان دادن هر بلوک لگو ببینیم و از آن لذت ببریم. هر کدام از لگوهای موجود در این بازی ویدیویی آنقدر خوب طراحی شده‌اند که بعضا واقعا حس می‌کنیم در حال استفاده از یکسری لگو در دنیای واقعی هستیم و این موضوع هم در رابطه با محیط این بازی ویدیویی و هم در رابطه با کاراکترها و موارد دیگر صدق می‌کند.

داستان بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر نیز از جنبه‌های مختلف به ویژه طنز موجود در آن حائز اهمیت است. ما پیش از این نیز شاهد حضور عنصر طنز در نسخه‌های مختلف بازی جنگ ستارگان لگو بوده‌ایم و این بازی ویدیویی نیز از این امر مستثنی نیست و همین امر نیز سبب شده است که علاوه بر لذت بردن از گیم پلی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga از حال و هوای دیالوگ‌های رد و بدل شده بین کاراکتر و بسیاری از موارد دیگر مربوط به آن نیز لذت ببریم. این موضوع به ویژه برای طرفداران دنیای جنگ ستارگان و افرادی که با سلسله داستان‌های این دنیا آشناتر هستند لذت دوچندانی دارد.

گیم پلی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga تریلر بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

البته بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga تنها به این موارد ختم نمی‌شود و این بازی ویدیویی از منظر تنوع موجود در ماموریت‌هایش نیز بسیار حائز اهمیت است. حدود 45 مرحله اصلی در بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکای ‌واکر
وجود دارد که با تجربه هر کدام از این مراحل با دنیای جدیدی از بزن بزن و هیجان روبرو خواهید شد. اتفاقا همین امر و مقوله بزن بزن در مقیاس بزرگ جزو نقاط قوت این بازی ویدیویی محسوب می‌شود.

البته بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا واکر در برخی جاها حالت تمرکزی نیز پیدا می‌کند اما کلیت گیم پلی آن اغلب شامل المان‌های سرعت، کمیت، جنگ در مقیاس‌های بزرگ، هرج و مرج از نوع خوب آن و دوئل‌های لایت سیبری می‌شود. کمپین این بازی ویدیویی بسیار روان طراحی شده است و تنها نقدی که به آن می‌توانیم وارد کنیم طولانی بودن و یا حتی آزاردهنده بودن برخی از صحنه‌های سینمایی بازی است که پس از کشتن دشمنانتان نیز ممکن است شما را اذیت دهد.

سیستم مورد نیاز بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga به شرح زیر است:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیت
 • پردازنده اصلی: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 3 1200
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده گرافیکی: GeForce GTX 750 or Radeon HD 7850
 • DirectX: ورژن 11
 • حافظه داخلی مورد نیاز: 40 گیگابایت

تاریخ انتشار بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر 2022 داستان بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر

سخن پایانی

بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga پر از لحظات ناب و سرگرم کننده است که در قالب نبردهای میان سیاره کلان به تصویر کشیده شده است. تلاش سازندگان چه در زمینه حفظ روحیه طنز موجود در بازی‌های لگو در این عنوان و چه در زمینه طراحی گیم پلی و چه در زمینه دقت به جزئیات بصری ستودنی است و تمامی این موارد دست به دست هم داده‌اند تا با یک بازی منحصر به فرد، جذاب و ویژه روبرو باشیم که از همه نظر قادر است چه طرفداران دنیای جنگ ستارگان و چه افرادی را که با این دنیا آشنایی چندانی ندارند از خود راضی نگه دارد.

آیا بازی لگو جنگ ستارگان: حماسه اسکا ‌واکر را تجربه کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را از قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در ارتباط بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402