طراحی پست جذاب برای اینستاگرام

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طراحی پست جذاب برای اینستاگرام باعث رشد و پیشرفت شما می شود بنابراین برای رشد و فروش بیشتر در اینستاگرام بهتر است که تمام قواعد و اصول انتشار پست را بدانید  و با توجه به صنف کاری خود را آماده ی چالش های بزرگ کنید، مهم نیست که چند نفر در صنف کاری شما در حال فعالیت هستند همین که بهتر از دیگران باشید موفق خواهید شد.

فهرست عناوین مطلب:

طراحی پست جذاب برای اینستاگرام

نحوه طراحی پست جذاب برای اینستاگرام چگونه است؟

نحوه طراحی پست جذاب برای اینستاگرام چگونه است؟ همانطور که مستحضر هستید امروزه اینستاگرام یکی از بهترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر دنیا به حساب می آید به طوری که بسیاری از افراد در جهان مخصوصا در ایران از این شبکه اجتماعی با روش های مختلف کسب درآمد می کنند، بنابراین وجود و عدم وجود این شبکه اجتماعی در زندگی افراد بسیار مهم است به همین دلیل اگر در مورد نحوه ی پست گذاری و قوانین آن اطلاعاتی داشته باشیم قطعا فروشگاه ما مانند سایر مجموعه ها فروش خوبی را تجربه خواهد کرد.

طراحی پست جذاب برای اینستاگرام ارتباط مستقیم با پیشرفت شما در این شبکه ی اجتماعی دارد، هر چقدر پست های شما جذاب تر باشد به همان میزان بازخورد مثبت دریافت خواهید کرد، بنابراین ما در این مقاله به توضیحات تکمیلی در این خصوص می پردازیم و سعی داریم با استفاده از نکات مختلف شما را با دنیای دیجیتال و کسب درآمد از آن آشنا کنیم، گرچه به دلیل هوش بالای ایرانی ها، این موضوع کمی برای افراد داخل کشور متفاوت است چرا که بسیاری از مخاطبان اینستاگرام داخل کشور به دلیل هوش بالای خود توانستند با استفاده از تحقیق و تفحص خود را به درجات بسیار بالا برسانند و از این راه کسب درآمد داشته باشند.

روش هایی برای افزایش جذابیت یک پست در اینستاگرام

مطمئنا برای طراحی پست جذاب برای اینستاگرام نیاز است تا اصول و قوانینی را رعایت کنید تا در طولانی مدت به آنچه که مورد انتظار شما است دست پیدا کنید که قطعا در صورت فعالیت حرفه ای در اینستاگرام به دنبال فروش یا بازدید بیشتر خواهید بود که بازدید و لایک نیز در هر در صورت مورد نیاز است. شاید خرید لایک ارزان ایرانی برای یک پست مهمترین عامل در جذابیت آن باشد ولی در کل یک سری روش ها در جذاب شدن پست اینستاگرام موثر هستند که شما را با آنها آشنا میسازیم :

 • سعی کنید همواره در ساعات شلوغی اینستاگرام پست خود را ارسال نمایید تا بیشترین بازدید را خورده و با آمار جالبی که کسب میکنید جذابیت پست خود را دو چندان کنید.
 • با کیفیت ترین عکس ها را برای ارسال در اینستاگرام انتخاب کنید. بدون شک کمتر کسی تمایل به دیدن عکسی با کیفیت پایین دارد.
 • هر پستی را ارسال نکنید! سعی کنید پستی که برای عموم افراد جذاب باشد را جدا کرده و با کار روی آن پست پیج خود را زیباتر کنید.
 • .اگر تخصص کافی در برنامه های ویرایش عکس ندارید فردی را برای این امر استخدام کنید.
 • و …

خرید لایک برای جذابیت پست اینستاگرام

به طور کلی بعد از طراحی پست جذاب برای اینستاگرام نیاز است تا مخاطبان مخصوص پیج یا همان مخاطبان هدفمند را به اینستاگرام دعوت کنید. در واقع برای موفقیت در اینستاگرام فرقی نمی کند که در چه صنفی مشغول به کار هستید همین که بتوانید بازدید های واقعی برای کسب و کار خود به دست بیاورید مطمئنا مشتریان و مخاطبان هدفمند شما از خدمات یا محصولات معرفی شده استفاده می کنند که قاعدتا سود خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

انتظار کاربران از یک پست جذاب در اینستاگرام

زمانی که شما در اینستاگرام پستی را منتشر می کنید مطمئنا به دنبال بازخورد آن پست هستید که با استفاده از آمار های مختلفی که به صورت رایگان در اختیار مدیر پیج داده می شود این موضوع به طور کامل قابل بررسی است و بازخورد آن با طراحی پست جذاب برای اینستاگرام ارتباط مستقیم دارد، در واقع هرچقدر پست اینستاگرام شما جذاب تر باشد به مراتب بازدید کننده ی آن بیشتر خواهد بود. این مورد را میتوانید از برخورد کاربران با پستتان براحتی تشخیض دهید و یادتان باشد که کامنت های کاربران بدون شک به جذابیت پست شما اضافه میکند. همانگونه که میدانید خرید کامنت ایرانی واقعی با متن دلخواه نیز میتواند براحتی جذابیت پست شما را دوچندان کند!

خرید کامنت برای افزایش جذابیت پست

آشنایی با شیوه طراحی یک پست جذاب

در برخی موارد شاهد این موضوع هستیم که پست های ما گرچه به صورت مرتب و منظم در اینستاگرام منتشر می شوند اما کاربران استقبال چندانی از آن نمی کنند، در واقع به این نتیجه می رسیم که تلاش ما بیهوده است، برای مثال در یک پیج اینستاگرام پرسش و پاسخ راه اندازی کردیم و از کاربران پرسیدیم که آیا از اینستاگرام درآمد کسب می کنید؟ میزان درآمد شما از این شبکه اجتماعی چقدر است؟ چقدر در این شبکه اجتماعی سابقه ی کار دارید؟ چقدر پیشرفت در طول این زمان به دست آوردید؟ چقدر روزانه بازدید دارید؟ آیا پیجتان دیده میشود؟

برای پیشرفت در اینستاگرام باید دیده شوید! حتی اگر با طراحی پست نیز آشنایی کامل داشته باشید باید بتوانید خود را نشان دهید. شاید خرید ویو پست ایرانی واقعی و ارزان راهی برای افزایش بازدیدتان باشد ولی تضمینی برای موفقیت شما نیست؛ اصول بسیار زیادی وجود دارد که همواره باید رعایت کنید.

به طور کلی در این پرسش و پاسخ با سوالاتی از این قبیل بازی کرده و کاربران را به چالش کشیدیم و در میان آن ها به نکات بسیار جالبی برخوردیم! حتی در میان یک شغل و صنف کاری که به صورت منظم پست و استوری انجام می دادند تفاوت وجود داشت! اما نکته ای که توجه ما را جلب کرد این بود که میزان درآمد آن ها بسیار متفاوت بود، فرض مثال اگر پیج A 3 میلیون فروش از راه مجازی تجربه می کرد، پیج B با قدرت و توان بیشتر به صورت میانگین 6 میلیون فروش را تجربه می کرد!! به نظر شما چه چیزی بر روی فروش تاثیرگذار است؟ بله! حدس شما درست است! طراحی پست جذاب برای اینستاگرام در پیج B مشهود بود و به طوری پست های خود را مرتب کرده بود که کاربر علاقه ای به خروج از آن را نداشت، انتخاب رنگ مناسب و دسته بندی های منظم به همراه پست های جالب و مفهومی در یک ردیف باعث شده بود که این صفحه اینستاگرام بسیار جذاب به نظر برسد.

بنابراین زمانی که به موفقیت در اینستاگرام فکر می کنید بدین معنی نیست که با پست و استوری و بدون برنامه ریزی به شرایط ایده آل و فروش بالا در اینستاگرام دست پیدا کنید بلکه شما در فضای مجازی N رقیب برای خود دارید به همین علت زمانی شما به رشد و فروش مناسب در فضای مجازی دست پیدا می کنید که نسبت به سایر افراد بهترین باشید یا اگر بهتر از سایر افراد نباشید جزیی از آن ها به حساب بیایید.

چگونه در فضای مجازی پیشرفت کنیم؟

یکی از دلایلی که بیشتر افراد از کسب و کار در فضای مجازی خسته می شوند این است که صبور نیستند، تصور افراد از فضای مجازی و اینترنت این است که با انتشار پست در اینستاگرام مشتریان پشت سر هم با آن ها تماس گرفته و از خدمات یا محصول مربوطه استفاده نمایند! اما در اوایل کار همچین چیزی غیر ممکن است اما دور از انتظار نیست! یعنی زمانی که پست های خود را جذاب کرده و مخاطبان هدفمند در پیج داشته باشید به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات خود را به فروش برسانید اما در شروع کار چنین چیزی غیر ممکن است چرا که برای فروش در فضای مجازی و رسیدن به چنین جایگاهی باید صبر پیشه کنید، در واقع برنامه ریزی درست از آینده داشته باشید و برای اخذ نتیجه در چند ماه بعد تلاش کنید، قاعدتا هر چقدر برنامه ریزی شما دقیق تر باشد به همان میزان مزد خود را دریافت خواهید کرد.

سخن پایانی

در این مقاله متوجه شدیم که طراحی پست جذاب برای اینستاگرام تاثیر مستقیم بر روی فروش دارد و همه ی ما برای رسیدن به فروش بیشتر نیازمند کسب تجربه در فضای مجازی هستیم، الیته نیاز نیست که ما در هر زمینه ای ورود کنیم، بلکه برای فروش بیشتر و کسب نتیجه ی بهتر پیشنهاد ما این است که از افراد خبره در کسب و کار خود استفاده نمایید اما از همان ابتدا نیاز است که حداقل با توجه به مقالات مختلف در اینترنت و خرید ویو کسب و کار خود را مطابق با استانداردهای روز پیش ببرید تا در نهایت با گذر زمان نتیجه ی مطلوب را دریافت نمایید، پیشنهاد ما این است که در وهله ی اول از خدمات وبسایت خرید ویو (www.kharidview.ir) استفاده کنید و خود را تا حدالامکان بالا بکشید آنگاه رفتار کاربران و مخاطبان خود را با توجه به آمار های رایگان زیر نظر داشته باشید و مطابق میل آن ها رفتار کنید، بدین صورت شاهد سیر صعودی موفقیت در فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022