قیمت هوشمند سازی خانه

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به طور معمول همه افراد به دنبال آسایش و راحتی هستند و می‌خواهند کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. لازم به ذکر است که بدانید با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتال شدن دنیا، امروزه تجهیزاتی به وجود آمده است که افراد می‌توانند دنیای دیجیتال را به خانه خود بیاورند؛ تنها با نصب تجهیزات هوشمند. هوشمند سازی خانه به منظور افزایش راحتی و آسایش افراد طراحی و اجرا شده است که امروزه علاقه‌مندان زیادی را به سمت هوشمند سازی خانه جذب کرده است؛ به این منظور خانه هوشمند مخاطبان زیادی دارد و افراد زیادی نیز به فکر بازسازی خانه خود هستند. افراد قبل از هر اقدامی باید اطلاعات خود را نسبت به این تجهیزات بالا ببرند و فاکتورهایی را برای اجرای این عمل در نظر بگیرند. در این موقعیت شاید بزرگ‌ترین چالشی که با آن روبرو شوند قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان است. قیمت همیشه مهم‌ترین مسئله‌ در هر زمینه‌ای بوده‌ است و افراد می‌خواهند بدانند بابت هوشمند سازی خانه چه مقدار باید هزینه کنند. قیمت هوشمند سازی خانه به عوامل بسیاری بستگی دارد که ممکن است با تغییر هر کدام از جزئیات منزل، هزینه هوشمند سازی خانه تغییر کند. آیریک بهترین تجهیزات هوشمند سازی منزل را برای شما به مناسب‌ترین قیمت فراهم کرده است؛ همچنین 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش را برای متقاضیان فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند با خیال آسوده خرید خود را انجام دهند.

فهرست عناوین مطلب:

نکات مهم در تغییر قیمت هوشمند سازی منزل

تصویر مرتبط به خانه هوشمند

اصولا همه افراد می‌خواهند بدانند که قیمت هوشمند سازی منزل چگونه محاسبه می‌شود؟ چه معیار و نکات وجود دارد که بر روی هزینه هوشمند سازی خانه تاثیرگذار است؟ آیا می‌توانند با توجه بودجه‌ای که برای هوشمند سازی در نظر گرفته‌اند از پس قیمت لوازم هوشمند سازی خانه برمی‌آیند یا خیر. قیمت همیشه فاکتور اصلی و پرچالش‌ترین گزینه‌هایی است که افراد با آن روبرو می‌شوند. برای پاسخ به این سوالات باید بگویم قیمت هوشمند سازی خانه به عوامل و معیارهای زیادی بستگی دارد که هر کدام از آن‌ها با تغییراتی کوچک ممکن است بر روی قیمت هوشمند سازی تاثیر بگذارد؛ اما به طور کلی با هر برآورد هزینه‌ای، نمی‌توان از مزایای هوشمند سازی خانه چشم پوشی کرد. زمانی که شما با توجه به قیمت هوشمند سازی خانه تجهیزات را تهیه می‌کنید و به هوشمند سازی می‌پردازید از مزایای هوشمند سازی بهره‌مند می‌شوید. یکی از مزایایی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که تعداد زیادی کار را می‌توانید به طور همزمان و راحت انجام دهید. کارهایی مانند روشن یا خاموش کردن لامپ‌ها، بالا یا پایین بردن دما سیستم گرمایش و سرمایش، آبیاری گیاهان و… حتی می‌توانید تنظیم کنید که تمامی آن‌ها به صورت خودکار انجام شوند. از دیگر مزایای هوشمند سازی خانه که مهم‌ترین مزیت محسوب می‌شود صرفه جویی در انرژی خانه است.

تغییر قیمت هوشمند سازی خانه با استفاده از تجهیزات متفاوت

نوع تجهیزات مورد استفاده در قیمت هوشمند سازی ساختمان بسیار تاثیر گذار است. اینکه چه تجهیزاتی را در خانه به کار ببرید و چه فضاهایی از خانه خود را هوشمند سازی کنید نیز در بالا و پایین رفتن هزینه‌های هوشمند سازی تاثیرگذار است. برخی افراد برای هر فضا در منزل خود تجهیزات هوشمند سازی خاصی را طلب می‌کنند و همین تفاوت در نوع تجهیزات باعث تغییر قیمت می‌شود؛ به طور مثال بعضی از افراد کلید برق لمسی را انتخاب می‌کنند و برخی از افراد علاوه بر کلید برق لمسی می‌خواهند کنترل از راه دور هم بر روی این سیستم تنظیم شود. آیریک تمامی تجهیزات هوشمند سازی را با ضمانت 2 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با خیال آسوده خرید مورد نظر خود را انجام دهید. برخی از این تجهیزات مانند کلید لمسی هوشمند، کلید زنگ لمسی و کلید برق هوشمند است که تنوع آن در آیریک زیاد است و می‌توانید متناسب با نیاز منزل خود و سلیقه شخصی‌تان تجهیزات را تهیه کنید.

تعیین هزینه هوشمند سازی ساختمان با توجه متراژ

تصویر خانه هوشمند (اسمارت هوم)

هزینه هوشمند سازی خانه‌ای که قصد دارید آن را هوشمند کنید به متراژ خانه بسیار وابسته است؛ به این منظور که تجهیزاتی که در خانه با متراژ بالا استفاده می‌شود با تجهیزاتی که در خانه با متراژ پایین به کار می‌رود بسیار متفاوت است؛ به طور مثال اگر خانه 100 متری را هوشمند می‌کنید کافی است از یک تاچ پنل‌ هوشمند استفاده کنید و اگر خانه بالای 200 متری را هوشمند می‌کنید نیاز است از پنل‌های هوشمند بیشتر یا کلیدهای لمسی بیشتری استفاده کنید.

تاثیر سلیقه مشتری بر قیمت هوشمند سازی خانه

از آنجا که سلیقه افراد، بسیار متفاوت است و هر شخصی مطابق با سلیقه شخصی خود به هوشمند سازی منزل خود می‌پردازد، افراد می‌توانند با مراجعه به آیریک محصول مورد نظر خود را تهیه کنند؛ زیرا تنوع بالا تجهیزات در آیریک هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد و متقاضیان می‌توانند به راحتی خرید خود را انجام دهند. اما همین تفاوت سلیقه بسیار بر قیمت تاثیر گذار است؛ به طور مثال برخی از افراد فقط تمایل دارند که کلیدهای برق منزل را هوشمند کنند و برخی دیگر از افراد علاقه دارند علاوه بر کلیدهای برق هوشمند، از سیستم‌های هوشمند دیگری مانند سیستم گرمایش و سرمایش یا درب‌های ورودی و خروجی هوشمند استفاده کنند؛ ناگفته نماند که برخی از آن‌ها پس از اینکه یکی از وسایل خانه خود را هوشمند کردند به گسترش این هوشمند سازی می‌پردازند و به مرور زمان وسایل بیشتری را هوشمند می‌کنند. قطعا قیمت هوشمند سازی که بر اساس سلیقه انتخاب شده است با هم متفاوت است. منزلی را در نظر بگیرید که تمامی تجهیزات به کار رفته در آن هوشمند باشد. افراد کلیدهای برق هوشمند تا درب‌های ورودی، سیستم‌های آبیاری و حتی سیستم‌های صوتی را هوشمند کرده‌اند تا از اخبار جا نمانند یا حتی بتوانند با گفتن نام خواننده یا اسم آهنگ، موسیقی مورد نظر را هر زمان که بخواهند در فضای خانه پخش کنند؛ در این صورت ممکن است هزینه هوشمند سازی خانه کمی بالاتر باشد.

تاثیر قدمت ساخت ساختمان بر قیمت هوشمند سازی خانه

قدمت ساختمان یکی از عواملی است که بر قیمت ساختمان تاثیر می‌گذارد. زمانی که قدمت ساختمان زیاد است هوشمند سازی خانه بسیار سخت و پیچیده است و در نتیجه هزینه بیشتری هم دارد. در نظر بگیرید یک ساختمان را که قدمت بیشتری دارد باید برای هوشمند سازی آن زیر ساخت‌های بیشتری را به کار ببریم تا ساختمانی که قدمت ساخت چندانی ندارد؛ به این علت که ممکن است از سیم کشی‌های سنتی استفاده نکرده باشد. جالب است بدانید که ساختمان‌های در حال ساخت برای هوشمند سازی قیمت بسیار پایین‌تری دارند؛ به این علت برای قرار دادن سیم کشی‌ها یا ماژول‌ها به تخریب کمتری نیاز است یا به عبارتی به تخریب نیاز ندارد و در هنگام ساخت سیم کشی‌های مربوطه را برای هوشمند سازی خانه به کار می‌برند. در این بخش پیشنهاد آیریک برای هوشمند سازی خانه هنگام ساخت ساختمان است تا از هزینه‌هایی مانند تخریب و سیم کشی و مجدد ساخت قسمت تخریب شده جلوگیری شود و فقط هزینه‌هایی جهت هوشمند سازی خانه و ساختمان پرداخت شود.

هزینه هوشمند سازی خانه با توجه به برند تولید کننده تجهیزات

تصویر تجهیزات خانه هوشمند - قیمت هوشمند سازی خانه

برندهای متفاوت زیادی هستند که تجهیزات هوشمند سازی خانه را تولید می‌کنند که هرکدام کیفیت‌های متفاوتی نیز دارند. اعتبار برند بر قیمت وسایل و تجهیزات هوشمند تاثیر گذار است و برندهای مختلف قیمت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند؛ اما توجه کنید که کیفیت تجهیزات هوشمند، حرف اول را می‌زند و دقت داشته باشید که کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید؛ به این علت که اگر از تجهیزات با کیفیت پایین و فقط به خاطر پایین بودن قیمت‌شان خریداری کنید در طول زمان باید هزینه‌ی بیشتری را صرف درست کردن و برطرف کردن مشکل پیش آمده کنید و گاهی ممکن است مجبور شوید به طور کلی تجهیزات را تعویض کنید و هزینه مجدد برای هوشمند سازی خانه‌ پرداخت کنید. برای جلوگیری از این اتفاق دقت کنید که اعتبار برندی که انتخاب می‌کنید در چه سطحی قرار دارد و سپس با مشورت تخصصی، خرید با کیفیتی انجام دهید؛ این گونه شما می‌توانید هزینه هوشمند سازی را مدیریت کنید. آیریک بهترین پیشنهاد برای شمایی که به دنبال مدیریت برآورد هزینه قیمت هوشمند سازی خانه هستید است؛ به این منظور که مجموعه آیریک بعد از مشاوره با شما همه نکته‌هایی که با آنان در میان گذاشته‌اید، مانند متراژ منزل و بودجه‌ای که می‌خواهید صرف هوشمند سازی خانه کنید را در نظر می‌گیرند و کاملا متناسب با سلیقه شما بهترین تجهیزات را پیشنهاد می‌دهند و علاوه بر این، خدماتی مانند 2 سال ضمانت کالا و 10 سال خدمات پس از فروش را برای شما فراهم کرده‌اند تا بتوانید با اطمینان خاطر از خدمات آن‌ها بهره ببرید.

معرفی شرکت معتبر برای خرید و اطلاع از قیمت هوشمند سازی خانه

برای تجهیزات هوشمند، معتبر بودن مرکز خرید بسیار مهم است؛ به این علت که بتواند هر نوع سلیقه‌ای را پوشش دهد و علاوه بر آن تجهیزات خود را با ضمانت به فروش برساند. علاوه بر این‌ پشتیبانی و خدماتی را ارائه دهند تا اگر متقاضیان در کارکرد این تجهیزات با مشکلی مواجه شوند بتوانند آن را در کوتاه‌ترین زمان رفع کنند. آیریک معتبرترین مرکز برای تجهیزات هوشمند خانه و ساختمان است که برای محصولات خود 2 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش را ارائه می‌دهد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022