معرفی نرم افزار های ادوبی | 13 ابزار قدرتمند ادوبی با نقاط ضعف و قوت

معرفی نرم افزار های ادوبی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مقاله ای عالی در زمینه معرفی نرم افزار های Adobe که به‌صورت کامل محصولات ادوبی را مورد بررسی قرار داده ایم. در این مطلب از وبسایت پلازا میتوانید نرم افزار های ادوبی را بطور کامل بشناسید که در این زمینه 13 محصول ادوبی برای شما معرفی شده اند.

امروزه کمتر کسی است که با محصولات ادوبی آشنایی نداشته باشد در همین زمینه به موارد جزئی و مهمی از محصولات ادوبی اشاره کرده ایم که قطعا برای شما جالب خواهد بود. محصولاتی که طی سالیان بسیار به تکامل رسیده اند و در این بین ویژگی و درصد بالایی از حوزه نرم افزار با موضوعات مختلف را به خود اختصاص داده اند که اکثرا در هر زمینه ای یک محصول ادوبی خودنمای میکند. ارائه نقاط ضعف و قوت هر برنامه در کنار بررسی اجمالی آن میتواند شمارا با مواردی رو به رو کند که شاید تا به امروز اطلاعی از آنها نداشته اید. پیشنهاد میشود با پلازا همراه باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

معرفی نرم افزار های ادوبی

اگر بخواهیم بطور کامل معرفی نرم افزار های Adobe را آغاز کنیم زمان بسیار زیادی را برای خواندن آن باید سپری کرد. اما مواردی مهم و کلیدی که شاید اکثر کاربران از آنها اطلاعی نداشته باشند را بررسی نموده ایم که در این زمینه میتوانید اطلاعات خوبی از 13 برنامه موجود را مشاهده کنید. ناگفته نماند تمامی توضیحات مربوط براساس آخرین ورژن های عرضه شده نرم افزار ها در سال 2022 تهیه شده اند.

1- نرم افزار Adobe Photoshop ادوبی فتوشاپ محبوب ترین برنامه Adobe

1- نرم افزار Adobe Photoshop ادوبی فتوشاپ محبوب ترین برنامه Adobe

نقاط قوت :

 • وجود ابزار های کلیدی و بسیار برای ویرایش جز به جز تصاویر
 • رو به رو شدن با یک پردازشگر قوی و غنی
 • رابط کاربری گرافیکی و امکان ویرایش سه بعدی تصاویر
 • روتوش حرفه ای در کنار دستکاری تصاویر
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • حوزه کاری و وجود ابزار های بسیار (عدم کارایی برای کاربران مبتدی آموزش ندیده)

امروزه هر کسی که در حوزه اینترنت فعالیت دارد قطعا نام فتوشاپ را شنیده است. یکی از مهمترین محصولات شرکت ادوبی که در زمینه پردازش گرافیکی تصاویر فعالیت دارد و قطعا بهترین گزینه برای ویرایش و ساخت تصاویر حرفه ای و با کیفیت بشمار می‌آید. از این برنامه به‌عنوان غول برنامه های گرافیکی نامبرده میشود که امکان ساخت تصاویر و روتوش حرفه ای را دارا است. حوزه کاری وسیع و ارائه ابزار های بسیار را میتوان یک نقطه قوت و ضعف در برنامه دانست. لازم به ذکر است بدانید فتوشاپ در لیست بهترین نرم افزارهای گرافیکی و نقاشی توانسته رتبه اول را نیز کسب کند.

شاید این سوال نیز برای شما پیش بیاید که کاربرد هریک از نرم افزار های ادوبی چیست؟ و یا ارائه این حجم از ابزار یک ویژگی است به چه دلیل از آن به‌عنوان ضعف نامبرده شد؟ باید بدانید اگر شخصی مبتدی بدنبال ویرایش تصاویر خود باشد و به سمت فتوشاپ روی آورد قطعا با این حجم از وسعت برنامه گمراه شده و از آن تجربه کاری بدی را خواهد داشت. در این بین براساس توضیحات عرضه شده از وبسایت ادوبی پیشنهاد داده شده که اگر قصد کار با برنامه های این شرکت را دارید قبل از آغاز کمی آموزش ببینید که در این شرایط مشکل فوق برایتان بوجود نخواهد آمد. لازم به ذکر است سیستم مورد نیاز فتوشاپ 2022 را برای نصب مورد بررسی قرار دهید.

2- نرم افزار Adobe Illustrator بهترین گزینه برای تصاویر برداری زرق و برق دار

2- نرم افزار Adobe Illustrator بهترین گزینه برای تصاویر برداری زرق و برق دار

نقاط قوت :

 • سازگاری با iPad
 • دسترسی به ابزار های کلیدی و قدرتمند
 • رابط کاربری زیبا و گرافیکی
 • پشتیبانی از تصاویر برداری با فرمت های رایج
 • امکان ویرایش تصاویر زرق و برق دار بدون افت کیفیت
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • برای خرید اورجینال در مقایسه با برنامه های مشابه کمی گران است. (البته این مورد در کشور هایی نظیر ایران اهمیتی ندارد زیرا برنامه ها به‌صورت کرک شده قرار میگیرند)

دومین برنامه در این لیست معرفی نرم افزار های Adobe، متعلق به Adobe Illustrator می‌باشد که در حوزه کاری ویرایش تصاویر کمی به فتوشاپ شباهت دارد. هرگز نباید ویژگی و کاربرد نرم افزارهای Adobe را با یکدیگر مشابه دانست. شاید این سوال نیز برای شما پیش بیاید که این برنامه شباهت بالایی به فتوشاپ دارد. در واقع باید بدانید که سخت در اشتباه هستید زیرا این برنامه به‌صورت اختصاصی در حوزه ویرایش تصاویر برداری فعالیت دارد و بهترین گزینه برای مواردی است که از رنگ های متعدد و به نوعی زرق و برق دار ساخته شده اند.

پردازش این نوع تصاویر (برداری) با تصاویر پیکسلی متفاوت است که برنامه فتوشاپ در حوزه ویرایش تصاویر پیکسلی فعالیت دارد و این برنامه در حوزه ویرایش تصاویر برداری. با مشخص و جدا شدن سبک فعالیت این دوبرنامه شاید کمی از اطلاعات اشتباهی که در ابتدا داشته باشید دور شده اید. رابط کاربری وسیع و وجود ابزار های متعدد در این برنامه میتواند نیاز شما به ابزار های مشابه را به‌طور کامل به صفر برساند زیرا هر چیزی که نیاز دارید در این ابزار قابل دستیابی است. معرفی بهترین جایگزین‌ های رایگان برای برنامه Adobe Illustrator را نیز از دست ندهید.

3- نرم افزار Adobe After Effects بهترین گزینه برای جلوه های بصری ، موشن گرافیک و ترکیب بندی ویدیو ها

3- نرم افزار Adobe After Effects بهترین گزینه برای جلوه های بصری ، موشن گرافیک و ترکیب بندی ویدیو ها

نقاط قوت :

 • وجود ابزار های کلیدی
 • امکان تدوین حرفه ای ویدیو ها
 • وجود کدک قدرتمند برای Import ویدیو ها
 • وجود یک رندر قدرتمند و سریع
 • سازگاری با Cinema 4D
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • برای تولید فیلم از صفر تا صد گزینه خوبی نیست

در مقاله مربوط به معرفی نرم افزار های ادوبی اینبار نوبت به Adobe After Effects رسیده است که بهترین گزینه برای ویرایش و ادیت حرفه ای ویدیو ها بشمار می‌آید. اگر شما نیز بدنبال یک برنامه قدرتمند باپردازش بالا هستید تا بتوانید ویدیو های خود را از جهات مختلف به بهترین شکل تبدیل نمایید پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه ادوبی افتر افکت است. یک برنامه کامل و البته جامع که در حوزه کاری خودش جزو سه برنامه برتر جهان بوده و امروزه بسیاری از اقدامات مربوط به ویرایش حرفه ای ویدیو در این برنامه انجام میگیرد. برای دانلود بهترین برنامه های ویرایش و تدوین فیلم برای کامپیوتر باما همراه باشید.

شرکت ادوبی در نسخه جدیدی در سال 2022 عرضه نموده است یک ویژگی بارز در زمینه 3D را به این برنامه اضافه نموده که برای کاربران حرفه ای گزینه ای عالی بشمار می‌آید. اصافه شدن ویژگی Maxon Cinema 4D سبب خواهد شد تا بتوانید موارد مربوط به فیلم هایی که در سینما به‌صورت 4D رونمایی میشوند را در این برنامه انجام دهید و ابزار های خوبی را در اختیار داشته باشید. این ویژگی سبب شد تا کاربران دیگر از یک افزونه جانبی برای اینکار استفاده نکنند زیرا این مورد سبب افت سرعت خواهد شد که شرکت ادوبی با افزودن این بخش توانست نیاز کاربران به ابزار و یا افزونه های دیگر را به حداقل برساند.

4- نرم افزار Adobe XD گزینه ای مناسب برای نمونه سازی وب و موبایل به‌صورت رسپانسیو (مناسب برای موبایل و تبلت)

4- نرم افزار Adobe XD گزینه ای مناسب برای نمونه سازی وب و موبایل به‌صورت رسپانسیو (مناسب برای موبایل و تبلت)

نقاط قوت :

 • وجود طرح های از پیش طراحی شده
 • امکان نصب روی ویندوز
 • دسترسی به ابزار های کلیدی برای برنامه نویسان
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • عدم ارائخ طرح های جدید و نوین برای کاربران

اگر از برنامه نویسان گرافیکی هستید قطعا نام Adobe XD را شنیده اید. این برنامه بهترین گزینه برای کاربرانی است که بدنبال بهینه سازی UX و UI سایت خود بوده و قصد دارند وب خود را از هر نظر بهینه سازی کنند. حال شاید این سوال نیز برای شما پیش بیاید که اصلا UX و UI چیست ؟

UX چیست ؟

 • UX مخفف عبارت User Experience Design به معنای طراحی براساس تجربه کاربری است. یکسری مواردی که در ذهن شما وجود دارد ممکن است با نظر کاربران سایت متفاوت باشد که در این زمینه UX وارد میشود و نیاز کاربران را برای شما شفاف سازی میکند که بطور مثال کدام آیکون و یا فاکتور در کدام بخش باشد بهتر و یا دردسترس کاربر است.

UI چیست ؟

 • UI مخفف عبارت User Interface Design که بیشتر به جنبه گرافیکی مربوط است این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید وب خود را براساس یک طرح ذهنی زیباسازی کنید. البته این مورد نباید چندان زیاد باشد که سبب زدگی کاربر شود. در واقع تعادل و مهم بودن UX و UI امروزه در مبحث سئو ارجحیت بالایی دارد.

با توضیحات فوق احتمالا منظور و هدف از ساخت این برنامه را متوجه شده اید که برای کدنویسی به صورتی طرح طراحی شده است و شامل طرح های از پیش طراحی شده بسیاری نیز می‌باشد. اگر در توضیحات و یا درک نرم افزار Adobe XD دچار مشکل شده اید سوالات خود را در نظرات برای ما ارسال کنید تا به نسبت سوال شما پاسخ دقیق برایتان ارسال شود.

5- نرم افزار Adobe Substance پیشنهادی برای سه‌بعدی سازی

5- نرم افزار Adobe Substance پیشنهادی برای سه‌بعدی سازی

نقاط قوت :

 • ادغام با سایر محصولات ادوبی
 • گزینه ای عالی برای هنرمندان حرفه ای
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • در طرح ها همه چیز گنجانده نشده است.
 • منحنی و محیط یادگیری وسیع

اگر شما از نقاشانی هستید که قصد بدنبال ساخت اثر هنری به‌صورت دیجیتال و 3 بعدی بوده پیشنهاد میشود برنامه Adobe Substance را از دست ندهید. فاکتور و ابزار های کلیدی بسیاری در این زمینه وجود دارد که به شما اجازه شبیه سازی ایده های ذهنیتان را میدهد. در این بین تنها فاکتوری که نیاز خواهید داشت نحو کار با برنامه است که آموزش نرم افزار های Adobe در سایت هایی نظیر یوتیوب موجود بوده که با مشاهده آنها میتوانید کار خود را با این برنامه آغاز کنید.

بطور کلی برنامه Adobe Substance تنها برای ساخت نقاشی 3 بعدی طراحی شده است که امروزه بسیاری از طرح های گرافیکی به‌صورت نقاشی با استفاده از این برنامه انجام شده که شرکت Adobe ویژگی های بسیاری را برای برنامه درنظر گرفته است. برای دانلود نرم افزارهای ادوبی به‌صورت کرک شده میتوانید در گوگل نام برنامه مورد نظر را سرچ کنید.

6- نرم افزار Adobe InDesign CC بهترین گزینه برای صفحه آرایی و طراحی حرفه ای یک صفحه

6- نرم افزار Adobe InDesign CC بهترین گزینه برای صفحه آرایی و طراحی حرفه ای یک صفحه

نقاط قوت :

 • رعایت استاندارد های روز دنیا در ساخت برنامه
 • رابط کاربری حرفه ای با دسترسی اسان به ابزار ها
 • و ده ها ویژگی دیگر…

نقاط ضعف :

 • منحنی یادگیری وسیع با ابزار های بسیار

این برنامه برای ساخت صفحه های محدود مانند پروفایل و معرفی کاربرد دارد که در حین ساخت آن میتوانید مواردی نظیر: transparency, creative effects, and gradient feathers را کنترل کنید و مواردی که نیاز دارید را به آسانی وارد صفحه مربوط نمایید. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به سازگاری با سایر محصولات اشاره داشت که در این زمینه میتوانید پروژه های خود را به‌صورت مستقیم وارد برنامه کنید. بطور مثال میتوانید در برنامه فتوشاپ تصاویری که نیاز دارید را خلق و یا ویرایش کنید و سپس آنرا با چند کلیک ساده وارد این برنامه نمایید.

امکان افزودن اطلاعات و آیتم های ضروری از Word و فایل های PDF را خواهید داشت که در این زمینه برنامه از فونت های بسیاری پشتیبانی میکند تا براساس نیازی که دارید صفحه مربوط ساخته شود. از برنامه Adobe InDesign CC به‌عنوان انتشارگر دیجیتالی نیز نامبرده میشود که در این زمینه ابزار های خوبی برایتان در نظر گرفته شده است.

7- نرم افزار Adobe Lightroom نرم افزار سازماندهی و ویرایش تصاویر

7- نرم افزار Adobe Lightroom نرم افزار سازماندهی و ویرایش تصاویر

نقاط قوت :

 • ویژگی های بسیار برای سازماندهی تصاویر به‌صورت حرفه ای

نقاط ضعف :

 • برای ویرایش تصاویر به اندازه فتوشاپ قدرتمند نیست و فقط برای ویرایش های جزئی کاربرد دارد

نرم افزار Adobe Lightroom که در لیست نرم افزار های شرکت ادوبی توانسته رتبه هفتم را به خود اختصاص دهد یک ابزار دو جانبه بوده که برای مدیریت و ویرایش کاربرد دارد. تا به اینجای مقاله مربوط به فهرست محصولات ادوبی 2022 حرفی از مدیریت زده نشد اما این برنامه برای مدیریت تصاویر طراحی و عرضه شده است که در این زمینه ویژگی های بسیاری را در اختیار خواهید داشت که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

پشتیبانی از رایج ترین فرمت های مربوط به تصاویر این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید تمام تصاویر خود را با یک اسکن ساده وارد برنامه کنید. دسته بندی تصاویر براساس فاکتور های مد نظر شما میتوانید مدیریت آنها را آسانتر کند. البته همان طور که گفته شد فاکتور های مختلفی نظیر تاریخ ، فرمت ، کیفیت ؛ حجم و… در برنامه وجود دارد که بنا به نیاز خود میتوانید یکی را انتخاب کنید. رابط کاربری برنامه به شکل ساده ای شبیه سازی شده است تا در حین کار با آن مشکلی نداشته باشید.

8- نرم افزار Adobe Premiere Pro مجموعه ای از ابزار های ویرایش ویدیو

8- نرم افزار Adobe Premiere Pro مجموعه ای از ابزار های ویرایش ویدیو

نقاط قوت :

 • ارائه ابزار های کلیدی و قدرتمند
 • ادغام با سایر محصولات ادوبی

نقاط ضعف :

 • برای کاربران مبتدی بسیار سخت خواهد بود

Adobe Premiere Pro در اسامی نرم افزار های جدید ادوبی به‌عنوان رتبه هشتم معرفی شده است که بهترین گزینه برای یوتیوبر ها بوده زیرا این امکان را به آنها میدهد تا به‌صورت مستقیم ویدیو های خود را ویرایش و سپس در سایت های مختلف به اشتراک بگذارند. در این زمینه ابزار های بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است که اگر بدنبال برنامه های مشابه هستید باید بدانید که این ابزار با 13 تعداد نرم افزارهای ادوبی سازگاری دارد که از این بابت مشکل و یا نیازی به ابزار های مشابه نخواهید داشت.

از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به هوشمند بودن آن اشاره داشت که امروزه بسیاری از تدوین گران و ویرایشگر های حرفه ای ویدیو از این برنامه استفاده میکنند. جلوه های ویژه بصری به تعداد بالایی در این برنامه وجود دارد که بنا به نیاز خود میتوانید از آنها استفاده کنید. لازم به ذکر است بدانید امروزه در صنعت بازی های متاورس و کریپتویی از محصولات ادوبی نیز استفاده میشود که در ادامه به مواردی از آنها اشاره خواهیم کرد.

9- نرم افزار Adobe Spark ابزاری با کاربری آسان برای ایجاد گرافیک، صفحات وب و ویدیو

9- نرم افزار Adobe Spark ابزاری با کاربری آسان برای ایجاد گرافیک، صفحات وب و ویدیو

نقاط قوت :

 • رابط کاربری ساده با ابزار های مناسب برای استفاده

نقاط ضعف :

 • وجود ابزار های اساسی و متعدد (گمراه کننده برای کاربران مبتدی)

Adobe Spark را میتوان یک مجموعه کامل از ابزار های گرافیکی برای طراحی وب دانست که در آن طرح های بسیاری آماده استفاده هستند تا نیاز شما به طرح های جدید را به حداقل برساند. در این بین میتوانید طرح های خود را به آسانی پیاده سازی کنید که رابط کاربری ساده ای در این برنامه موجود بوده و به آسانی میتوانید به ابزار های بسیاری دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است در میان محبوب ترین محصولات ادوبی نام این برنامه نیز دیده میشود که در سال 2022 جزو جدیدترین نرم افزار های Adobe به‌عنوان یک آپدیت وجود داشته است.

10- نرم افزار Adobe Fresco؛ معرفی نرم افزار های Adobe

10- نرم افزار Adobe Fresco یک برنامه دیجیتالی که در آیفون نیز دردسترس است

نقاط قوت :

 • رابط کاربری ساده با ابزار های مناسب برای استفاده

نقاط ضعف :

 • هزینه اشتراک گذاری نسبتا بالا

بهترین برنامه هنری دیجیتال با جلوه های بصری به برنامه Adobe Fresco رسیده است که این لقب توسط کاربران جهانی به برنامه داده شده است. این برنامه قدرت ابزار براش در فتوشاپ را با دقت بالا برای برش های برداری انجام میدهد که شامل ابزار های خوبی نیز می‌باشد. به‌طور کلی این نرم افزار در زمینه طراحی نقاشی به‌صورت حرفه ای با دستگاه لمسی فعالیت دارد که سازگاری آن با آیفون یک ویژگی جدید از سری محصولات شرکت Adobe در سال 2022 بوده است.

11- نرم افزار Adobe Rush؛ معرفی نرم افزار های Adobe

11- نرم افزار Adobe Rush ویرایش ساده ویدیو ها

نقاط قوت :

 • سهولت کاربری با سرعت بالا
 • امکان اشتراک گذاری مستقیم در شبکه های اجتماعی

نقاط ضعف :

 • مانند برنامه های پریمر و افتر افکت قدرتمند نیست

با مشاهده تصویر Adobe Rush متوجه خواهید شد که رابط کاربری ساده ای در برنامه حکمفرما است و این مورد نیاز شما به آموزش نرم افزار های Adobe را به صفر میرساند. ابزار های در دسترس برنامه میتواند به شما این امکان را بدهد تا با سرعت پردازش و دسترسی سریع بتوانید ویدیو های خود را ادیت و ذخیره سازی کنید. در این زمینه بعد از ویرایش فایل های ویدیویی میتوانید آنها را مستقیما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید که در این زمینه محدودیتی نخواهید داشت.

12- نرم افزار Adobe Dimension طراحی 3 بعدی صفحه و تصاویر فوتورئالیستی

12- نرم افزار Adobe Dimension طراحی 3 بعدی صفحه و تصاویر فوتورئالیستی

نقاط قوت :

 • منحصر به فرد در کارایی
 • سهولت کاربری با سرعت بالا

نقاط ضعف :

 • ممکن است خروجی چندان خوبی دریافت نکنید

Adobe Dimension یک برنامه گرافیکی قدرتمند با تکنولوژی گرافیکی بالا در موتور رندینگ V-Ray است که به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید الگوریتم و پردازش های گرافیکی که برای فایل های ویدیویی و تصاویر نیاز دارید را با سرعت بالا انجام دهید. در این زمینه نرم افزار Adobe Dimension بهترین گزینه برای طراحی نماهای نزدیک و هنر انتزاعی و طرحی صحنه های سه بعدی می‌باشد که ابزار های خوب و مفیدی را برایتان فراهم نموده است.

13- نرم افزار Adobe Dreamweaver ؛ معرفی نرم افزار های Adobe

13- نرم افزار Adobe Dreamweaver برنامه ای قدیمی برای ساخت وب سایت بدون کدنویسی

نقاط قوت :

 • بدون نیاز به کدنویسی
 • دسترسی به طرح و الگو های اماده

نقاط ضعف :

 • برنامه های مشابه رابط کاربری ساده تری را دارا هستند

Adobe Dreamweaver یک برنامه قدرتمند برای کدنویسی بدون نیاز به تایپ کد می‌باشد. بله درست متوجه شده اید این برنامه شامل طرح های اماده ای است که براساس نیاز خود میتوانید آنها را درگ و یا طراحی کنید. در این زمینه محدودیتی نخواهید داشت زیرا به محض طراحی بخش های مختلف کدنویسی آن انجام میگیرد که این مورد میتواند در سایز و رنگ های متفاوتی شکل بگیرد. سرعت بالا در انجام پردازش و خروجی میتواند نیاز شما به برنامه های مشابه را به حداقل برساند که این برنامه از جدید ترین زبان های برنامه نویسی روز دنیا پشتیبانی میکند. رابط کاربری ساده و ابزار های کلیدی مفید از دیگر ویژگی های برنامه است.

سوالات متداول

در این بین شاید سوالاتی در مورد محصولات ادوبی برای شما پیش بیاید که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت:

1. شرکت ادوبی تا کنون چند نرم افزار منتشر کرده؟

با توجه به مقاله فوق تا به امروز 13 برنامه از شرکت محبوب Adobe عرضه رسمی شده است که تمامی آنها به‌همراه نقاط ضعف و قوت در اختیار شما قرار گرفته اند.

2. رقبای اصلی نرم افزار های ادوبی کدام شرکت ها هستند؟

براساس بررسی های به‌عمل آمده اصلی ترین رقبای شرکت Adobe را میتوان Salesforce، Google، Microsoft، Apple و Oracle دانست.

سخن پایانی

مقاله معرفی نرم افزار های ادوبی به پایان رسید. همچنین شاید این سوال برای شما نیز پیش بیاید که داستان برند ادوبی چیست ؟ که با کلیک روی آن میتوانید مقاله ای مفید را در این زمینه مطالعه کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشکلی بابت لیست محصولات ادوبی فوق میتوانید در نظرات باما همراه باشید. لازم به ذکر است تمام سوالات شما به‌صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا پاسخ دقیقی را دریافت کنید. همچنین نظرات شما در تداوم انتشار مطالب این چنینی میتواند تاثیرگذار باشد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022