معرفی سایت وکلای آریا دادیار

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در صورتی که تصمیم دارید با یک وکیل پایه یک دادگستری برای پرونده های حقوقی یا کیفری خود مشورت داشته باشید، بهترین انتخابی که پیش روی شماست، مشاوره با یک وکیل است. بسیاری از وکلا، بخشی از مهارت و زمان خود را صرف مشاوره های حقوقی می کنند که شکل های متنوعی هم دارند.

اما اصولا چه زمانی بهترین زمان ممکن برای مراجعه به یک مشاور حقوقی می باشد و اصولا این دسته از وکلا چه خدماتی به شما ارائه خواهند کرد و چگونه می توان از نصایح آن ها بهره مند شد.

برای این که به بهترین نحو این مسئله روشن شود،تصمیم داریم که به ذکر مثالی بپردازیم. به عنوان مثال شما تصمیم به طلاق توافقی گرفته اید اما هیچ گونه اطلاعاتی راجع به شیوه ی آن انجام آن ندارید و نمی دانید که این روند را از کجا آغاز کنید.

اولین مرحله ای که برای طلاق توافقی باید به آن توجه داشته باشید این است که نزد یک مشاور رفته و از وی بپرسید که این روند به چه صورت انجام خواهد شد.

یک وکیل ماهر که در زمینه های مشاوره نیز تبحر دارد، می تواند تمام این پروسه را به تفصیل برای شما شرح داده و تمام چالش های رو به رو را برایتان برشمرد.

بدون مراجعه به یک وکیل ، ممکن است با مشکلات و معضلاتی رو به رو شوید که انتظار آن ها را نداشته اید. گرچه روند طلاق توافقی کاملا مشخص و واضح است اما این احتمال وجود دارد که بر سر مسائلی مانند مهریه و نفقه مشکلاتی به وجود آید که نمی توانید آن ها را به بهترین نحو حل و فصل نمایید و حتما باید از کمک های یک وکیل متخصص بهره مند شوید.

فهرست عناوین مطلب:

بهترین وکیل در تهران

حال که درباره ی وظایف یک مشاور صحبت کردیم، تصمیم داریم بهترین وکیل تهران گروه وکلای آریا دادیار را نیز به شما معرفی نماییم.

گروه وکلای آریا دادیار با در اختیار داشتن بهترین وکلا و مشاوران حقوقی آماده است تا کلیه خدمات قانونی را به شما عزیزان ارائه کند.

این مجموعه ، بیشترین میزان تعهد را نسبت به پرونده های شما موکلین عزیز خواهد داشت و تضمین می کند که با تلاش فراوان بهترین نتیجه ی ممکن را برای شما به دست آورد.

به خاطر داشته باشید که برای پیگیری پرونده هایی که به روند دادگاهی نیاز دارند حتما و لزوما باید به فکر استخدام یک وکیل باشید. چرا که مشاور تنها می تواند شما را از مخاطرات پیش رو آگاه سازد اما همان گونه که می دانید ، مشاوره تنها به درد پرونده های می خورد که تکلیف و روند آن ها تا حدود زیادی مشخص و روشن است و برای پرونده هایی که ممکن است در روند دادگاه ها باشند، به هیچ وجه نمی توان تنها به یک مشاوره ساده اکتفا کرد.

مشاوره حقوقی رایگان

یکی دیگر از خدماتی که در گروه وکلای آریا دادیار ارائه می شود، مشاوره حقوقی رایگان است. این مجموعه تلاش دارد که برای ایام تعطیل و آخر هفته ها ، خدمات مشاوره رایگان برای اقشار کم در آمد جامعه ارائه کند تا همه بتوانند از مزیت های مشاوره با وکیل بهره مند شوند.

به خاطر داشته باشید که این مشاوره گرچه رایگان است اما به هر صورت تلاش می شود که بهترین پاسخ ها و راهنمایی های ممکن را به شما عزیزان ارائه کند.

مشاوره تلفنی رایگان

از دیگر خدمات گروه وکلای آریا دادیار، مشاوره تلفنی رایگان می باشد. این مشاوره به این صورت خواهد بود که با این مجموعه تماس گرفته و با وکیل مورد نظر خود صحبت کنید. پس از آن سوالات حقوقی خود را می توانید از وی پرسیده و پاسخ های مورد نظرتان را دریافت کنید.

اما به هنگام مشاوره تلفنی بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید :

اول از همه این که سوالات خود را روی یک تکه کاغذ یادداشت کنید .تلاش داشته باشید که این سوالات تا جای ممکن ساده سازی شده باشند و از شرح و بسط کل ماجرا پرهیز نمایید. چرا که مشاوره تلفنی بستر مناسبی جهت طرح چنین مسائلی نخواهد بود.

در وهله ی بعدی این است که تلاش کنید که سوالاتی را مطرح نمایید که امکان پاسخ گویی آن ها به صورت تلفنی وجود داشته باشید. در نظر داشته باشید که اگر پاسخ به سوالات شما بستگی به بررسی و تحلیل مدارک و شواهد داشته باشد، نمی توان آن ها را از طریق تماس تلفنی پاسخ داد.

در نهایت این که بهتر است تمام پاسخ هایی که دریافت می کنید را روی کاغذ یادداشت کنید و پس از آن مدارک و شواهدی که وجود دارد را با پاسخ هایی که دریافت کرده اید ، مطابقت دهید. این گونه می توانید به جواب های مشخص و دقیقی برسید.

بیشتر مواقع این گونه مشاوره ها در باب مسائل و دعاوی خانواده خواهند بود .

به همین خاطر توصیه می کنیم در صورتی که هرگونه سوالی درباره ی دعاوی خانواده (مهریه، طلاق توافقی؛ نفقه ، حضانت ) دارید ، می توانید همین امروزه با مشاوره حقوقی گروه وکلای آریا دادیار تماس بگیرید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022