پرطرفدار ترین آهنگ های شاد و غمگین ایرانی

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

همه ما در طول روز حالات های مختلفی داریم گاهی شادیم گاهی غمگین ، گاهی پرانرژی هستیم گاهی حوصله نداریم ، خوب سایت پلازا برای این حالت های طبیعی انسانی به شما کمک می کنیم بوسیله موسیقی این حالت ها رو به بهترین نحوه سپری کنید . ما در مقاله به معرفی چندین موضوع موزیک برای این حالت های شما می پردازیم . پس با ما همرا باشید .

فهرست عناوین مطلب:

موسیقی درمانی چیست؟

در موسیقی درمانی با کمک موسیقی در جهت برخی از هدف ها از جمله تقویت سلامتی روحی و جسمی انسان می توان پیشرفت و دنبال کرد . از موسیقی درمانی برای بازیافت و جلا دادن روح و جسم و عاطفه استفاده می شود.
در موسیقی درمانی دو روش وجود دارد یکی روش فعال و یکی روش غیر فعال می باشد  که روش غیر فعال شامل شنیدن آهنگی است که فرد بیمار با گوش دادن آن در حال نواخته شدن است ، ولی در روش فعال فرد با شنیدن موسیقی در حال خواندن و حرکات موزون مثل رقص است .

در لحظه ای که شاد هستیم چه کاری کنیم؟

اول بگم که امید وارم در هر لحظه از زندگی شاد باشید و غم و غصه نداشته باشید . به نظر من  شما وقتی شاد هستید باید با شنیدن آهنگ این لحظه را جالب تر کنید . همه ما روزانه به موسیقی گوش میدهیم ولی گوش دادن به موسیقی در لحظه خودش مفید تر است .
خوشحال بودن سیستم ایمنی بدن را بالا می برد ، سیستم عصبی را تقوی می کند ، پس امیدوارم هیچ کاه ایموجی 😁 از صورتتون پنهان نشود. ما در سایت دلسا موزیک به شما پیشنهاد میکنیم با دانلود اهنگ های شاد و رقصیدنی جدید روح خود را تازه کنید .
در صفحه آهنگ شاد از دلسا موزیک مجموعه از آهنگ های خوانندگان معروف رو برتر همانند بهنام بانی ، شاهین بنان ، حمید هیراد ، مهراد جم ، ماکان بند و آهنگ های خوانندگان معروف برتر دیگری هست که با مراجعه به لینک بالا این اهنگ هارو گوش کنید .

و اما در لحظه ای که غمگین هستیم چه کنیم؟

موزیک غمگین

امیدوارم هیچ گاه غم در صورتتان نشیند ، ولی روزگار هر از گاهی کار میکنید که بنابه دلایلی غم و افسردگی در دل و صورتمان می نشیند . در این حالت های به شما پیشنهاد میکنم از وب سایت مجاز دلسا موزیک با دانلود اهنگ های غمگین و گریه آور و گوش کردن این موسیقی ها غم خود را تسکین دهید .
در این صفحه از سایت دلسا موزیک مجموعه پربازدید و معروف از خواننده های برتر فارسی همانند رضا بهرام ، مجید رضوی ، محسن چاوشی ، محسن یگانه و خوانندگان دیگر که با مراجعه به لینک بالا از این آهنگ در لحظات غم استفاده کنید .

پایان نامه این پست

در این پست سعی کردیم بهترین آهنگ های شاد و غمگین فارسی و مجاز رو به شما معرفی کنیم ، همچنین شما می توانید با دانلود اهنگ های جدید از خوانندگان معروف از تک تک لحظه های زندگی لذت ببرید . بازم میگم امید وارم در هیچ لحظه از زندگیتان غم و غصه به صورتتان نشیند و همیشه دلتان شاد و خرم باشد . به امید موفقیت همه مردم ایران با آرزوی سلامت و تندرستی

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022