کسب درآمد آنلاین فقط با یادگیری سئو در سه ماه | رایگان شروع کنید!

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اینترنت واژه آشنای این روزها است و حضور آن تحول عظیمی در سراسر دنیا ایجاد کرده است. این تحول گسترده در تمام المان‌های زندگی بشر دیده می‌شود. بیشترین تأثیر اینترنت را می‌توان در حوزه کسب و کارهای مختلف و پیشرفت و توسعه آن‌ها مشاهده کرد. آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که از چه زمانی کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن گرایش پیدا کردند و اولین کسب و کارهای آنلاین چگونه شناخته شدند؟ اگر شما جزو آن دسته از مشاغلی هستید که از رقابت در حوزه آنلاین جا مانده‌اید، می‌توانید با آموزش سئو در سه ماه به یک کسب و کار آنلاین سودده تبدیل شوید. برای این که با اهمیت آموزش سئو در رشد کسب و کارهای آنلاین آشنا شوید، بهتر است اولین مشاغل اینترنتی در ایران را در نظر بگیرید.

فهرست عناوین مطلب:

اهمیت آموزش سئو در رشد کسب و کارها

حتی اگر تأثیر اینترنت در توسعه فناوری ارتباطات جهانی را فاکتور بگیریم، می‌توانیم شاهد حضور پر‌رنگ آن در کسب و کارهای داخلی و تغییر عادات مردم در تأمین نیازمندی‌های روزمره آن‌ها باشیم. این روزها بیشتر کسب و کارها و مشاغل حوزه‌های مختلف در داخل کشور نیز در بستر آنلاین فعالیت دارند و یا در شرف اینترنتی شدن هستند‌. چند سال پیش که دیجی کالا به عنوان اولین و بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای آنلاین شروع به فروش غیرحضوری کرد، مردم هنوز به این حجم از آگاهی نرسیده بودند و چندان به سایت‌های فروش اعتماد نداشتند اما دیجی کالا توانست با سئو سایت خود و برندسازی و جلب اعتماد کاربران هدف به قدرت و محبوبیت اکنون خود برسد. حضور دیجی کالا نقطه عطف شروع کسب و کار آنلاین برای مشاغل مختلف شد و پس از آن مردم به این نتیجه رسیدند که می‌توانند به راحتی و بدون دغدغه نیازهای خود را در اینترنت جست و جو کنند.

کسب و کارهای مختلف نیز با آگاهی بر این موضوع که افزایش فروش آن‌ها در گرو تأمین نیازهای کاربران هدف می‌باشد، وارد بستر آنلاین شدند. مسئله اینجا است که آموزش سئو چه تأثیری در رشد مشاغل اینترنتی دارد. بزرگ‌ترین مزیت دنیای اینترنت این است که هیچ محدودیتی برای نوع کسب و کارها و حتی نحوه فعالیت آن‌ها ندارد. از آنجا که گوگل بزرگ‌ترین  موتور جست و جو در اینترنت می‌باشد، همه ما دنیای اینترنت را با نام گوگل می‌شناسیم. قبل از هر چیزی این جمله را به خاطر بسپارید که مالک هر حوزه فعالیتی در اصل مالک رتبه‌های گوگل آن حوزه فعالیت است. احتمالا این جمله برایتان کمی گنگ و نامفهوم است. تمامی کسب و کارهایی که وارد بستر آنلاین می‌شوند، برای رسیدن به نتایج برتر جست و جو در گوگل با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

این رقابت تنها بین کسب و کارهای مشابه در یک حوزه خاص صورت می‌گیرد. با توجه به این که هیچ محدودیتی در تعداد کسب و کار اینترنتی وجود ندارد، مشاغل مشابه بسیاری در این حوزه فعالیت و رقابت می‌کنند. حتما می‌دانید که وقتی یک سایت در صدر جدول نتایج جست و جوی گوگل قرار بگیرد، بازدید بیشتری داشته و تبدیل نرخ فروش آن چندین برابر می‌شود. به عبارتی سایت‌هایی که در صفحه اول جست و جوی گوگل قرار می‌گیرند، مورد تأیید گوگل بوده و افزایش فروش و درآمد دلاری آن‌ها حتمی است. با توجه به این مسئله می‌توان اهمیت آموزش سئو را درک کرد. سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوکل است. سایت‌های سئو شده پیرو قوانین و الگوریتم‌های گوگل هستند. با توجه به این که گوگل در تلاش است در نتیجه سرچ کاربران بهترین پاسخ را به آن‌ها بدهد، سایت‌هایی را معرفی می‌کند که بهینه سازی شده باشند.

کسب در آمد از طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای گوگل

داشتن یک سایت بهینه سازی شده مستلزم آموزش سئو و یادگیری آن است. برای شروع یک کسب و کار اینترنتی باید به فکر طراحی سایت باشید اما راه اندازی سایت به منزله موفقیت حتمی شما در این حوزه نیست. برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار آنلاین که به صورت افزایش فروش و برندسازی معنا می‌شود، باید به یادگیری سئو و پیاده سازی تکنیک‌های آن در سایت خود بپردازید. برای یادگیری سئو مسیرهای مختلفی پیش روی شما قرار دارد که در ادامه بهترین آن را معرفی می‌کنیم.

 آموزش سئو با دوره جادوی سئو

برای آموزش سئو می‌توانید از دوره جادوی سئو مدیروب استفاده کنید. دوره جادوی سئو یک دوره آموزشی جامع است که به شما کمک می‌کند به صورت جادویی سئو سایت خود را ارتقاء داده و تحول عجیبی در کسب و کارتان ایجاد کنید. در این دوره ابتدایی‌ترین مباحث سئو مانند آشنایی با موتورهای جست و جو و اصول کار آن‌ها تا تخصصی‌ترین آن‌ها شامل سئو داخلی، خارجی، سئو تکنیکال، استراتژی‌های بازاریابی و غیره به صورت کامل آموزش داده می‌شود.‌ علاقمندان به سئو می‌توانند با استفاده از این دوره سئو فارسی سایت خود را به صفحه اول و حتی سه نتیجه اول گوگل برسانند. برای این که بتوانید از این دوره آموزشی استفاده کنید، کافی است یک وب سایت داشته و سپس اسم این دوره (دوره جامع جادوی سئو) را در گوکل جست و جو کنید. برای استفاده از این آموزش جادویی طبیعتا باید هزینه‌ای پرداخت کنید. هرچند این هزینه منطقی و بازگشت‌پذیر است اما اگر در ابتدای کار هستید، می‌توانید با دو روش زیر به صورت رایگان شروع کنید.

دوره رایگان سئو در ۲۹ دقیقه

در این دوره هیجان انگیز یک دوره فشرده آموزش سئو در مدیر وب است که به صورت ویدئو تنظیم شده و  متخصص سئو در آن پیوسته و بدون توقف مهم‌ترین نکات سئو سایت را در اختیار شما قرار می‌دهد. به کمک این دوره می‌توانید رتبه سایت خود را در گوگل ارتقاء دهید. برای استفاده از آن کافی است نام این دوره را در گوگل جست و جو کنید.

کسب درآمد آنلاین فقط با یادگیری سئو در سه ماه | رایگان شروع کنید!

کتاب مهمانی گوگل

اگر اهل مطالعه هستید، این دوره آموزشی انتخاب ایده آلی برایتان خواهد بود. کتاب مهمانی گوگل، سئو را به شکل یک داستان آموزش می‌دهد. در این داستان گوگل میزبان است و شما با مطالعه آن با الگوریتم‌ها و قوانین گوگل و همچنین مهم‌ترین نکات تجربی آموزش سئو آشنا خواهید شد. اگر این کتاب را در گوگل سرچ کرده و مطالعه کنید، هرگز تعریف دقیق سئو و تکنیک‌های آن از ذهنتان خارج نمی‌شود.

چگونه در دوره جادوی سئو شرکت کنیم؟

دوره جادوی سئو بهترین و کامل‌ترین دوره آموزش سئو مدیروب است و محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقمندان سئو دارد. اگر شما نیز تمایل دارید از این دوره آموزشی استفاده کرده و خود متخصص سئو سایت خود شوید، عبارت «دوره جامع جادوی سئو» را در گوگل جست و جو کنید.

http://modireweb.com

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022