دوج کوین پرچم دار شد!

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بعد از حمایت آقای ایلان ماسک طبیعی است که افراد زیادی به خرید دوج کوین روی بیاورند. ممکن است که شما هم بعد از سر‌و‌صدای زیاد این رمز ارز دیجیتال دلتان می‌خواهد بیش‌تر در مورد آن بدانید تا اگر ارزش سرمایه‌گذاری داشت، از قافله عقب نمانید. اصلا قبل از هر چیز باید هدف خود را مشخص کنید که چرا می‌خواهید وارد این بازار مالی شوید؟ همان‌طور که می‌دانید، برای موفقیت در هر کسب‌و‌کاری باید به اصول و تکنیک‌های آن واقف باشید؛ به‌خصوص بازار‌های مالی که نداشتن اطلاعات کافی منجر به شکست و زیان‌های قابل‌توجهی می‌شود. متأسفانه برخی از افراد با خواندن چند مطلب در مورد ارز دیجیتال، احساس می‌کنند که متخصص این حرفه شده‌اند و با این ذهنیت که می‌توانند به سود‌های کلانی دست پیدا کنند، حتی با پول قرض سرمایه‌گذاری می‌کنند! قبل از هر چیزی لازم است بدانید که حتی اگر متخصص این حرفه هم شدید، نه‌تنها نباید با پول قرض سرمایه‌گذاری کنید، بلکه بایستی با درصدی از دارایی خود وارد این بازار شوید. ارز دیجیتال یکی از ابزار‌های سرمایه‌گذاری است و انواع مختلفی دارد که ما در اینجا به بررسی دوج کوین و تتر خواهیم پرداخت.

فهرست عناوین مطلب:

افزایش قیمت دوج کوین با حمایت ایلان ماسک
افزایش قیمت دوج کوین با حمایت ایلان ماسک

رشد چشمگیر دوج کوین و آینده آن

دوج کوینی که افراد زیادی آن را جدی نمی‌گرفتند، چگونه به یک‌باره رشد چشمگیری را تجربه کرد و بین معامله‌گران محبوب شد؟ قبل از اینکه علت این رشد را بگوییم، بهتر است بدانید که سازندگان این رمز‌ارز برای ایجاد صمیمیت و سرگرمی دوج کوین را ساختند و حتی از طریق لوگویی که برای آن طراحی کردند، می‌توان به این موضوع پی برد و فهمید؛ یعنی تصویر دوج که سگی از نژاد ژاپن است!

در اواخر سال 1399 شاید شما هم شاهد حمایت آقای ایلان ماسک از دوج کوین در توئیتر بوده‌اید. وقتی افراد متوجه این موضوع شدند به خرید ارز دیجیتال دوج کوین روی آوردند که این امر موجب شد در مدت کوتاهی قیمت این رمز ارز به 0.45 دلار برسد. رشد دوج کوین به حمایت ایلان ماسک ختم نشد، بلکه صرافی‌های معتبر نیز از این رمز‌ارز پشتیبانی کردند که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد. افرادی که از قبل صاحب رمز‌ارز دوج کوین بودند، توانستند به سود کلانی دست پیدا کنند، اما آیا این رشد ادامه‌دار خواهد بود یا نه؟ همان‌طور که حمایت ایلان ماسک موجب رشد باور‌نکردنی دوج شد، هر لحظه می‌تواند با قطع شدن این حمایت به‌شدت افت کرده و ارزش آن پایین بیاید. البته این امکان نیز وجود دارد که همچنان رو‌به‌بالا حرکت کرده و جایگاه خود را تثبیت کند. بنابراین باید بدانید که آینده این رمز‌ارز قابل پیش‌بینی نیست.

خرید تتر با ارزش همواره ثابت
خرید تتر با ارزش همواره ثابت

جذابیت تتر برای سرمایه گذاری

اولین نکته‌ای که باید در مورد Tether بدانید، ارزش ثابت آن در طول زمان است؛ اما با وجود این، در رده سوم ارز دیجیتال قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین ارز‌های جهان محسوب می‌شود. به دلیل قیمت ثابت این ارز، آن را در دسته استیبل کوین‌ها قرار می‌دهند که وابسته به ارز فیات است. از آن‌جایی که استیبل کوین‌ها تحت تأثیر نوسانات قرار نمی‌گیرند، برای برخی از معامله‌گران جذاب است؛ اما این فقط یکی از جذابیت‌های این ارز دیجیتال است و علت‌های دیگری هم وجود دارد که بخواهید اقدام به خرید تتر کنید.

افرادی که اهل ریسک نیستند و تمایل به حفظ سرمایه‌شان دارند، ترجیح می‌دهند ارز تتر را خریداری کنند؛ چرا‌که این ارز از طریق ماینینگ کسب نمی‌شود و یک پشتوانه مالی دارد. همچنین این قابلیت وجود دارد که به‌صورت دیجیتالی به انتقال دلار پرداخته و به صرافی نروید. در‌واقع، شما می‌توانید در عرض چند دقیقه از هر مکانی پول خود را به کیف پول خود انتقال دهید که همین ویژگی توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد.

با اوکی اکسچنج بااطمینان خرید کنید!

اگر شما هم ساکن ایران هستید و قصد دارید که اقدام به خرید ارز دیجیتال کنید، بهتر است به یک صرافی ارز دیجیتال آنلاین مراجعه کنید و به‌صورت مستقیم از کارت بانکی خود خرید انجام دهید. ممکن است بخواهید که ارز دیجیتال خود را به ارز‌های دیجیتال دیگر تبدیل کنید؛ برای این‌کار هم کافیست در صرافی‌هایی مثل بایننس، کار تبدیل را انجام دهید. برای انجام دادن خرید مستقیم یا تبدیل، می‌توانید به آدرس www.ok-ex.io/ مراجعه کرده و با اطمینان و در مدت زمان کم کار خود را انجام دهید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022