بازی Vampire the Masquerade Swansong ؛ از بررسی تا گیم پلی بازی

بازی vampire the masquerade swansong از بررسی تا گیم‌پلی بازی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Vampire the Masquerade Swansong را میتوان عنوان یک بازی پایه و اساسی درسبک بازیهای ترسناک دانست که توسط استودیو Big Bad Wolf طراحی و قرار است توسط شرکت نام آشنای Nacon در سال 2022 برای پلتفرم PC عرضه شود. سبک حرفه‌ای و ساخت زیبای بازی قطعا میتواند نظر سایرکاربران در سبک های دیگر را به سمت این بازی جلب کند.

برای معرفی بازی Swansong لازم است بدانید که خط داستانی متفاوتی را در پیش خواهید داشت. داستانی که میتواند شما را با سبک جدیدی از بازی های نوآورانه در این عرصه رو‌به‌رو کند که جایی برای کسب تجربیات نبوده بلکه باید مهارت های خودرا برای پایان دادن به مراحل و زنده ماندن به چالش بکشید. با بررسی بازی Vampire the Masquerade Swansong همراه پلازا باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

بررسی بازی Vampire the Masquerade Swansong

لام به ذکر است بدانید که برای آشنایی بهتر کاربران بااین بازی تریلر های مختلفی توسط اپیک گیم و سایت های دیگر روانه دنیای گیم شده اند که در این میان با مشاهده تمامی آنها بازهم نمیتوان اطمینان خاطر داد که سبک بازی در چه حالتی محدود شده است. درواقع شرکت سازنده با درنظر داشتن ویژگی بازی های مشابه قصد دارد بهترین مورد را روانه بازار کند که تاری انتشار بازی Vampire the Masquerade Swansong مصاف با 29 اردیبهشت 1401 خواهد بود.

بررسی بازی vampire the masquerade swansong

قطعا با مشاهده تریلر بازی Swansong متوجه سبک و سیاق کلی آن خواهید شد که جزئیات در ویدیوها قابل مشاهده خواهد بود اما بخشی که باید به‌صورت تجربی آنرا لمس کنید گیم پلی بوده که ویدیو و تصویر امکان انتقال آنرا نخواهند داشت. در همین زمینه سیستم مورد نیاز Vampire the Masquerade Swansong نیز عرضه شده است :

 • CPU: Intel Core i5-2300, 2.80 GHz
 • RAM: 6 GB
 • OS: Windows 10
 • VIDEO CARD: Radeon HD 7790, 4 GB / GeForce GTX 750 Ti, 4 GB
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • DEDICATED VIDEO RAM: 4 GB

همان‌طور که مشخص است برای اجرای این بازی نیازی به سیستم چندان قوی نخواهد بود و با دسترسی به یک سی پی یو نسل پنجم و گرافیک GTX 750 میتوانید وارد بازی شوید. امروزه اصلی ترین موارد برای اجرای بی‌دغدغه بازی های کامپیوتری سی پی یو و گرافیک بوده که اگر از این دومورد بهره‌مند هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی را از دست ندهید.

داستان بازی Vampire the Masquerade Swansong

اما داستان بازی Vampire the Masquerade Swansong خوش آمدگویی شما به دنیای تاریکی و خوناشام هارا درپیش خواهد داشت. به نظرشما چه میشد که خوناشام ها وجود داشتند؟ یعنی درطول روز مانند مردم عادی زندگی کرده و درصورتی که نیاز به خون داشتند باتن اصلی خودرا نمایان کرده و به سراغ اشخاصی که در نزدیکی اوهستند حمله‌ور شوند.

داستان بازی در همین حول محور جریان دارد که باید نقش یک خوناشام تپنده را بازی کنید. بادرنظر داشتن موارد حیوانی و انسانی میتوانید نیازهای خودرا کنترل کنید زیرا به محض نیاز به خون سیستم عصبی شما دچار تداخل شده و اگر بتوانید آنرا مدیریت کنید قطعا بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

داستان بازی vampire the masquerade swansong

اما در طول برخی از مراحل مشکلات اساسی و بسیاری برای شما رخ خواهد داد. برای عبور از سد مشکلات باید مواضع مختلفی رامد نظر داشته باشید. مواردی که میتواند مهارت و قدرت شمارا افزایش دهد و یا سبب مشکلات جسمانی بسیاری در شما شود.

خط داستانی بازی در مکان های بسیاری جریان خواهد داشت که با شخصیت های بسیاری نیز آشنا خواهید شد. شخصیت هایی که برخی از دوستان و برخی از دشمنان شما بوده و همین مورد کافی است تاسریعا به آنها اطمینان نکنید.

گیم پلی بازی Vampire the Masquerade Swansong

گیم پلی بازی با رویکرد منحصر به فرد و متفاوت عرضه شده است که تمامی بخش های بازی بنابه تصمیماتی که خواهید گرفت تحت تاثیر خواهند بود. اگرقصد دارید بازی را به‌صورت مخفی کاری به اتمام برسانید باید مهارت و ضعف های خودرا کنترل کنید.

گیم پلی بازی از سطح بسیار خوبی برخوردار است که میتواند شمارا برای ساعات و حتی روز های طولانی سرگرم کند. وجود چالش و مراحل متعدد نیز میتواند رویارویی شما با مراحل تکراری را به حداقل برساند که در این زمینه ویژگی های بسیاری را در اختیار خواهید داشت.

گیم پلی بازی vampire the masquerade swansong

طراحی بازی به‌صورت خوبی شکل گرفته است که میتوانید شاهد یک کیفیت پایدار به‌صورت HD باشید. این ویژگی ارتباط خوبی با صداگذاری داشته که میتواند روند اجرای مراحل را بهتر و هیجان انگیزتر نماید. اگر از دوست داران بازی های متفاوت و سرگرم کننده هستید قطعا این مورد یکی از بهترین مواردی است که با آن اشنا شده‌اید.

پلتفرم بازی Vampire the Masquerade Swansong در اوایل اخبار مربوط به ساخت بازی مشخص شد که قرار است تنها برای PC عرضه شود. با این اوصاف میتوان گفت که شرکت سازنده تمام تمرکز خودرا برای ارائه یک بازی باکیفیت قرار داده است که گیمرهای کامپیوتری میتوانند با یک بازی عالی سروکار داشته باشند.

لازم به ذکر است بدانید که بازی از زبان های مختلفی پشتیبانی میکند که بنا به نیاز و سلیقه خود میتوانید یکی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، آمریکای لاتین، لهستانی، روسی، چینی، کره ای، ژاپنی، پرتغالی و برزیل را فعالسازی کنید. لازم به ذکر است بدانید که دربخش صداگذاری فقط زبان انگلیسی دردسترس است.

سخن پایانی

براساس توضیحات فوق میتوان بازی بازی Vampire the Masquerade Swansong را یک سبک جدید از بازی های ترسناک و نقش آفرینی دانست که تنها برای پلتفرم PC عرضه شده است. وجود چالش و مراحل های متعدد میتواند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کند. در همین زمینه اگر سوال و یا نقدی راجب این بازی دارید میتوانید درنظرات با پلازا همراه باشید. لازم به ذکر است که نظرات شما در ادامه تولید مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400