جدیدترین و قویترین برنامه ریکاوری هارد | بازگردانی 100 درصد اطلاعات پاک شده هارد کامپیوتر

بهترین نرم افزار ریکاوری
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر عکس، فیلم یا سایر فایل های پاک شده روی هارد یا مموری کارت کامپیوتر دارید و به دنبال قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر یا همان بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه هستید، با بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد با ما همراه باشید. این مقاله، بهترین برنامه بازیابی فایل pc را معرفی می‌کند.

 تا زمانی که هارد فرمت شود یا اطلاعاتی به اشتباه حذف شود، نمی‌توان به ارزش بهترین برنامه بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر پی برد. از دست دادن اطلاعات می‌تواند تجربه وحشتناکی باشد و به راحتی هم اتفاق می‌افتد. اینجا است که به فکر یک برنامه ریکاوری یا بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر می‌افتید. شاید تا نیمه‌های شب روی یک پروژه کاری یا درسی کار می‌کردید و بر اثر خستگی و حواس پرتی، همان پروژه را حذف کنید یا در شرایط نادرتر، ممکن است هارد شما با مشکل روبه‌رو شود و در نهایت، ظاهر شما دقیقا شبیه تصویر زیر شود. دلیل آن هرچیزی باشد، نتیجه آن از دست رفتن خاطرات دوران مختلف از زندگی شما یا پرونده‌های مهم کاری است. همین موضوع باعث می‌شود به دنبال قویترین نرم افزارهای ریکاوری برای بازیابی اطلاعات کامپیوتر باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

قویترین برنامه ریکاوری /recover data software

قوی ترین و بهترین نرم افزار های ریکاوری و بازیابی اطلاعات 2022

در اکثر موارد، فایل‌ها و فولدرهای حذف شده به صورت کامل از کامپیوتر شما پاک نمی‌شوند و صرفا از فهرست فایل‌ها حذف شده‌اند و منتظر آمدن فایل‌های دیگری به جای خود هستند. حتی یک هارد خراب شده هم اثرات مغناطیسی  تمام فایل‌هایی را که در خود ذخیره کرده دارد. در هریک از این موارد در صورتی که از بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده استفاده کنید، می‌توانید با کمی دقت فایل‌ها یا فولدرهای حذف شده را بازیابی کنید.

بسیاری از بهترین نرم افزار ریکاوری هارد ssd می‌توانند هارد شما را برای فایل‌های مختلف اسکن کنند و احتمال بازیابی هم معمولا زیاد است. برخی از آن‌ها به شما اجازه جستجو بر اساس نوع فایل را هم می‌دهند و بیشتر آن‌ها پیش‌نمایشی از فایل را هم در اختیار شما قرار می‌دهند.

از این رو اگر سراسیمه به دنبال دانلود نرم افزار ریکاوری عکس اندروید برای کامپیوتر هستید، در این مطلب قصد داریم چند مورد از آن‌ها را معرفی کنیم. علاوه بر موارد زیر، یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ریکاوری Recoverit است که برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. اگر هم قصد فروش هارد خود را دارید و نمی‌خواهید کسی بعدا اطلاعات شما را ریکاوری کند، می‌توانید به این مطلب پلازا در این مورد مراجعه کنید.

1. Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت

Recuva ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و ...

Recuva ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری مموری

در طی این سال‌ها، CCleaner طیف وسیعی از راه حل‌ها را برای کمک به کاربران ویندوز و مک در جهت ارتقا سرعت و بهینه‌سازی سیستم‌های خود ارائه داده است. این شرکت، بعد از موفقیت خود در ارائه این نرم افزار، برنامه ریکاوری Recuva را به عنوان بهترین نرم افزار ریکاوری برای ویندوز به بازار عرضه کرده است.

برنامه Recuva ، بهترین برنامه ریکاوری عکس و فیلم در مموری کارت و درایوهای داخلی و خارجی سیستم با یک رابط کاربری بسیار ساده است. این برنامه میتواند با اسکن داده‌ها، داده‌های پاک شده را از درایوهای آسیب دیده استخراج کند. شما همچنین می‌توانید اطلاعات آسیب دیده و یا اطلاعاتی را که اخیرا فرمت شده‌اند ریکاوری کنید.

برنامه Recuva به عنوان بهترین نرم افزار ریکاوری ویندوز 10، از تکنیک‌های استاندارد نظامی برای پردازش فایل‌ها استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران اطلاعات امنیتی شرکت خودتان باشید. این نرم افزار به صورت خودکار بروزرسانی می‌شود. شاید Recuva یک برنامه کاملا جامع نباشد. اما قطعا از قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر است. به خصوص اینکه نسخه Pro آن همچنین با افزودن ابزارهای دیسک ایمیج (Disk Image) می‌تواند از تمام درایوهای شما بکاپ بگیرد.

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌های این برنامه بازیابی اطلاعات، به عنوان یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات، که مغایر با هدف آن هم است، توانایی پاک کردن ایمنی آن است. با این ویژگی می‌توانید فایل‌های امنیتی را کاملا پاک کنید و از بین ببرید. توجه داشته باشید که معمولا وقتی یک فایلی را از سیستم پاک می‌کنید در صورتی به کل از حافظه سیستم پاک می‌شود و قابل برگشت نخواهد بود که با اطلاعات دیگری کاملا جایگزین شود. یعنی حافظه سیستم را آنقدر پر کنید که جای اطلاعات پاک شده قبلی را بگیرند. اما این نرم افزار ریکاوری هارد اکسترنال به شما کمک می‌کند فایل مهمی را که نمی‌خواهید چشم کسی به آن بیفتد، کاملا پاک کنید.

2. برنامه بازیابی اطلاعات PC Inspector

قوی ترین نرم افزار ریکاوری

دانلود PC Inspector؛ قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر

یکی دیگر از بهترین و قویترین نرم افزار ریکاوری هاردهای فرمت شده که توانسته فراتر از یک نرم افزار ریکاوری عمل کند برنامه PC Inspector است که به عنوان بهترین برنامه بازیابی اطلاعات شناخته می‌شود. این برنامه می‌تواند پارتیشن‌های از دست رفته را هم شناسایی کند. حتی اگر بخش بوت یا سیستم فایل هم آسیب دیده یا حذف شوند. بهترین نرم افزار ریکاوری در پارتیشن‌های حذف شده می‌تواند یک نجات دهنده واقعی در مواقع اورژانسی باشد. این برنامه به عنوان بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر ، پتانسیل این را دارد که به شما در ریکاوری اطلاعاتتان کمک کند. حتی اگر هارد درایو درون ویندوز قابل مشاهده نباشد.

مبتدیانی که تازه این قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و فیلم را می‌بینند ممکن است اول از اصطلاحات و فضای آن بترسند. یا حتی حرفه‌ای‌ها هم ممکن است ابتدای کار با آن گیج شوند. اما بعد از اندکی صبوری و کار کردن با این برنامه به عنوان قویترین برنامه ریکاوری ، متوجه می‌شوید که با یکی بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات رو به رو هستید. برای دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده PC Inspector به لینک بالا مراجعه کنید.

3. نرم افزار ریکاوری TestDisk and PhotoRec

بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

دانلود TestDisk and PhotoRec

یکی از بهترین نرم افزار برای ریکاوری صددرصد عکس در کامپیوتر که در واقع دو برنامه در قالب یک برنامه است، نرم افزار TestDisk and PhotoRec است. این دو برنامه با هم می‌توانند اطلاعات را هم از پارتیشن و هم از فایل‌های حذف شده بازگردانی کنند. خوب چی بهتر از این؟

Test Disk، از بهترین برنامه ریکاوری پی سی، به بخش پارتیشن‌های حذف شده می‌پردازد. این حقیقت که این بخش تنها یک ابزار خطی دستوری است و هیچ رابط گرافیکی ندارد کمی گیج کننده باشد. اما اگر بتوانید آن را به یک طرف تنظیم کنید، به فرآیند کار با درایوها کمک خواهد کرد. این نرم افزار ریکاوری از بسیاری از سیستم‌های فایلی پشتیبانی می‌کند.

از آن طرف بخش PhotoRec بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر و قویترین نرم افزار ریکاوری عکس است. این برنامه هم با یک رابط خطی دستوری کار می‌کند. اما برخلاف TestDisk یک GUI هم برای گیج نشدن کاربران دارد. شاید این برنامه به اندازه قویترین نرم افزارهای ریکاوری دیگر شیک و زیبا نباشد. اما قطعا به اندازه آن‌ها و حتی بیشتر کارآمد است و می‌توان آن را بهترین برنامه ریکاوری عکس نامید.

بهترین برنامه ریکاوری عکس و فیلم رایانه، PhotoRec یک پلت فرم کراس دارد و می‌تواند حتی از یک USB هم اجرا شود. یعنی برای کار کردن با آن نیازی به نصب قویترین نرم افزار ریکاوری مخصوص کامپیوتر روی لپ تاپ یا کامپیوتر نیست و ریکاوری صددرصد عکس را انجام می‌دهد.

4. نرم افزار ریکاوری اطلاعات UnDeleteMyFiles Pro

بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

دانلود UnDeleteMyFiles Pro

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ریکاوری هارد برنامه UnDeleteMyFiles Pro است. این برنامه که نرم افزار ریکاوری قدرتمند برای ویندوز است ظاهر چندان جذابی ندارد. اما نگذارید این موضوع شما رو گول بزند. چرا که برنامه UnDeleteMyFiles، فقط بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم و بهترین نرم افزار ریکاوری عکس برای کامپیوتر نیست، بلکه چندین برنامه را در خود جای داده است.

وقتی برای بازیابی اطلاعات از قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت استفاده می‌کنید، گزینه زیادی برای توانایی جستجوی نوع خاصی از فایل‌ها وجود ندارد که سایز فهرست را کاهش دهد. یکی از خوبی‌های این برنامه ریکاوری برای کامپیوتر ، ابزار بکاپ گیری آن از درایو است. بنابراین می‌توانید با بهترین برنامه ریکاوری جهان، در اوقات فراغت اطلاعات را بازیابی کنید، از ابزار حذف فایل ایمن استفاده کنید و یا ایمیل‌هایتان را بازیابی کنید.

5. قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر Mac Data Recovery Guru

قویترین نرم افزارهای ریکاوری

دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری؛ Mac Data Recovery Guru

اگر چه اسم این برنامه نشان می‌دهد که از بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد مک است، اما فقط برای لپ تاپ های مک استفاده نمی‌شود. آخرین گزینه در فهرست بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات 2021 نرم افزار مک دیتا ریکاوری است. این برنامه مختص سیستم‌های مک طراحی شده است. اما می‌توان آن را بهترین نرم افزار ریکاوری اندروید و نرم افزار بازیابی اطلاعات فلش مموری هم دانست. برای دانلود بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه به لینک بالا مراجعه کنید.

نرم افزار Mac Data Recovery Guru خیلی قوی تمامی اطلاعات سیستم را اسکن می‌کند. و خودش را محدود به یک بخش خاص یا فایل‌های قدیمی نمی‌کند. بلکه درون تک تک بایت‌های درایوها می‌گردد و تمامی الگوهای مربوط به فایل‌ها را اسکن می‌کند. بنابراین فرآیند بازیابی اطلاعات با این برنامه کند پیش می‌رود، اما ارزش صبر کردن را دارد.

هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A62 ظرفیت 1 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A62 ظرفیت 1 ترابایتSilicon Power Armor A62 External Hard Drive – 1TB
نوع اتصالباسیم
رابطUSB 3.0
مقاوم در برابرآب,ضربه,شوک,اثرانگشت

وقتی بازیابی اطلاعات کامپیوتر با یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد تمام شد، فهرست کاملی از تمامی فایل‌ها به شما می‌دهد. شما بعدا می‌تواند تک به تک آنها را نگاه کنید و فایل‌ها را مرتب و دسته بندی کنید. بدون شک این برنامه را می‌توان بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه و قوی ترین نرم افزار ریکاوری دانست. چرا که شما را محدود به یک دسته فایل خاص نمی‌کند و همه فایل‌ها را برایتان بازیابی می‌کند. شما می‌توانید این بهترین برنامه ریکاوری فیلم و عکس و فایل‌های متنوع را حین اسکن کردن بگذارید و برای خودتان یک چایی بنوشید. چرا که این بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه کار خودش را می‌کند.

6. OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و ...

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …

این نرم افزار یک پلتفرم بازیابی اطلاعات جامع و کامل و بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر است و قابلیت بازیابی فایل‌های مختلف را دارد. این بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه، رایگان بوده و اگر به دنبال قوی ترین نرم افزار ریکاوری برای بازیابی فایل‌های خودتان هستید، این برنامه هم در سیستم عامل ویندوز و هم روی سیستم عامل مک کار می‌کند. همچنین می‌توانید کل داده‌ها را بازیابی کرده و یا فایل‌های مورد نظرتان را به صورت انتخاب شده ریکاوری کنید. این برنامه بهترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده است که امکان بازیابی اطلاعات طیف وسیعی از سیستم‌ها از جمله SSD (داخلی یا خارجی)، حافظه جانبی و رسانه های نوری و RAID را فراهم می‌کند.

با استفاده از این مدل از بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد به راحتی می‌توانید فایل‌هایی که عمدا یا به صورت تصادفی پاک شده‌اند را بازیابی کنید و اگر کامپیوتر شما در اثر یک ویروس یا حمله اینترنتی مورد هدف قرار گرفته است، می‌توانید فایل های ویروسی شده را نجات دهید. این نرم افزار مجهز به ویژگی اسکن عمیق بوده و می‌تواند فایل‌های خاص شما را که از دست رفته بازیافت کند.

هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A62 ظرفیت 2 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A62 ظرفیت 2 ترابایتSilicon Power Armor A62 External Hard Drive – 2TB
نوع اتصالباسیم
رابطUSB 3.0
مقاوم در برابرآب,ضربه,شوک,اثرانگشت

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار جالب این بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد آن است که می‌تواند فایل‌های آسیب دیده و یا حذف شده را در درایوهای با فرمت HFS ،HFS+ ،FAT ،NTFS و ExFAT پیدا کرده و دوباره بازسازی کند. اگر بخواهید چندین فایل را در همان زمان بازیابی کنید و متوجه شوید که فرایند بیش از حد طول می‌کشد، می‌توانید بازیابی را متوقف کنید و بعدا آن را ادامه دهید. یک نسخه رایگان از این برنامه وجود دارد که به راحتی می‌توانید آن را از لینک بالا دانلود کنید و به بازیابی یک گیگابایت از اطلاعات خود بپردازید.

7. EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و ...

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …

این برنامه یکی از نرم افزارهای خوب سازمان یافته و بهترین برنامه بازیابی فایل pc برای فیلم های پاک شده است. این برنامه با ریکاوری سریع فیلم ، به شما کمک می‌کند تا فایل‌های از دست رفته، حذف شده و یا آسیب دیده را به سرعت و به آسانی بازیابی کنید. EaseUS به عنوان ابزار بازیابی اطلاعات و برای بازیابی هارد دیسک، بازیابی فایل‌های فرمت شده، بازیابی پارتیشن‌ها به خوبی به کمک شما می‌آید. این بهترین نرم افزارهای ریکاوری هارد یک فرآیند بازیابی اطلاعات سه مرحله‌ای را اجرا می‌کند و همچنین شما می‌توانید برای صرفه جویی در زمان، فایل‌های با فرمت خاص را مشخص کرده و فقط آن‌ها را بازیابی کنید. قابلیت پیش نمایش فایل‌های عکس و فیلم نیز در این برنامه وجود دارد و می‌توانید خروجی را بر اساس زمان و یا نوع فایل طبقه‌بندی کنید.

این قویترین نرم افزار ریکاوری 2018 برای مک و سیستم عامل ویندوز عرضه شده و با ویندوز XP و ویستا، به علاوه ویندوز 7، 8 و 10 سازگار است. یک نسخه رایگان از آن برای دانلود موجود است که می‌توانید به بازیابی 2 گیگابایت از فایل‌های خود بپردازید. نسخه غیر رایگان این برنامه ریکاوری 45 پوند (63 دلار) قیمت دارد.

8. CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و و فیلم

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود بهترین نرم افزار ریکاوری عکس و …

CleverFiles یک ابزار جامع بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک عرضه کرده است. برنامه Disk Drill به عنوان بهترین برنامه ریکاوری کامپیوتر ، برای بازیابی طیف گسترده‌ای از فایل‌ها قابل استفاده بوده و کار کردن با آن هم سریع و آسان است. Disk Drill قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و انواع اسناد، فایل‌های موسیقی و فیلم‌ها است و می‌تواند به عنوان ابزار آسان و مناسبی مورد استفاده قرار گیرد.

این نرم افزار می تواند بیش از 200 نوع فایل را با استفاده از چندین روش، بازیابی و بازسازی کند. فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا یک حافظه ذخیره سازی را به آن متصل کرده و بتوانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. این برنامه از دستگاه‌های iOS و اندروید هم پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید فایل‌های موجود در گوشی و تبلت را هم بازیابی کنید.

در واقع، Disk Drill اطلاعات را از طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله دیسک‌های سخت، دوربین‌ها، آیپدها، آیپادها، تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی، فلش درایوهای USB و کارت‌های حافظه بازیابی می‌کند. نسخه حرفه‌ای این برنامه 89 دلار است که می توانید آن را روی سه دستگاه نصب کنید. البته امکان دانلود نسخه رایگان این برنامه هم وجود دارد که می‌توانید تا 500 مگابایت از اطلاعات عکس و فیلم و … خود را بازیابی کنید. بهترین برنامه ریکاوری عکس را می‌توانید به صورت رایگان از لینک بالا دانلود کنید.

9. Active File Recovery ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر

Active File Recovery ؛ دانلود قویترین برنامه ریکاوری صدا و موسیقی و ...

Active File Recovery ؛ دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات Active File REcovery است. این برنامه راهکاری بسیار ساده و قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و سایر فرمت‌ها است. و قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. این برنامه Active File Recovery به عنوان بهترین برنامه بازیابی فایل pc، برای بازیابی بسیار دقیق اطلاعات در سیستم عامل ویندوز مناسب بوده و قیمت آن 30 دلار (21 پوند) است. با نسخه رایگان هم می‌توان فایل‌هایی تا اندازه 64 کیلوبایت را که بسیار ناچیز است، بازیابی کرد.

اگر شما به طور تصادفی فایل‌های مهم خودتان را به سطل زباله سیستم فرستاده باشید و بعدا آن را هم پاک کرده باشید، با کمک این بهترین برنامه بازیابی فایل pc می‌توانید فایل‌ها را بازیابی کنید. این بهترین برنامه بازیابی فایل pc بسیار سریع کار می‌کند. و می‌تواند فایل‌های آسیب دیده از طریق حملات سایبری، نرم افزارهای مخرب و یا فایل‌های آسیب دیده در اثر خرابی سیستم را بازیابی و تعمیر کند.

شما می‌توانید با بهترین برنامه بازیابی فایل pc، اطلاعات حذف شده از فلش USB یا یک پارتیشن آسیب دیده یا حذف شده را بازیابی کنید. همچنین امکان بازیابی فایل‌ها از کارت‌های حافظه و دوربین‌های دیجیتال هم وجود دارد. این نرم افزار با ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7، 8 و 10 و همین‌طور ویندوز سرور 2003، 2008، 2012، 2016 کار می‌کند.

هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30 با ظرفیت 1 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30 با ظرفیت 1 ترابایتSilicon Power Armor A30 External Hard Drive – 1TB
وزن195 گرم
نوع اتصالباسیم
رابطUSB 3.1

جمع بندی

پاک شده اطلاعات به هر دلیلی چه اشتباهی چیزی را پاک کرده باشیم. چه در اثر نقص نرم افزار یا سخت افزار پاک شده باشند، تجریه تلخ و پر استرسی است. در این جا ما سعی کردیم بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات را برای کامپیوتر جمع آوری کنیم. لینک دانلود بهترین نرم افزار بازگردانی اطلاعات رایانه را هم گذاشتیم تا به راحتی آن را دانلود کنید. این مطلب را توی بوک مارک هایتان ذخیره کنید تا موقع نیاز در دسترس باشد. حال انتخاب قوی ترین و قویترین برنامه ریکاوری با کامپیوتر، فیلم، عکس و سایر اطلاعات بر عهده شما است. بیشتر بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که معرفی شدند توانایی این را دارند که اطلاعات را از موارد مختلف مثل فلش، مموری کارت، گوشی و هارد فرمت شده ریکاوری کنند. امیدواریم هیچ گاه به استفاده از این قویترین برنامه های ریکاوری با کامپیوتر نیاز نداشته باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران17 دیدگاه
avatar
uuuuu
.
13 تیر 1401، 01:13
پاسخ
0
0
سلام تو همه این برنامه ها برنامه Handy Recovery رو دانلود کنید عالیه
avatar
u
.
13 تیر 1401، 01:12
پاسخ
0
0
سلام برنامه های زیادی تست کردم ولی به پیشنهاد یکی از دوستان در کامنت ها برنامه Handy Recovery رو دانلود کردم که واقعا عالیه برنامش هم سریعه هم کاربردی حتما تستش کنید
avatar
D.J
.
03 اردیبهشت 1400، 12:07
پاسخ
0
1
می خواهم بگویم بسیار سپاسگزارم از این مجموعه نرم افزار که در بازیابی اطلاعات به من کمک کرد. اگر فرصتی دارید ، برنامه RAID Recovery را مرور کنید. فکر می کنم این نرم افزار برای خیلی ها مفید باشد.
avatar
.
06 بهمن 1399، 20:38
پاسخ
0
0
من شاید ۱۰۰ گرم افزار مختلف رو تست کردم ولی فقط یکی اش بی نقص بود handy recovery 5.5
avatar
امیر
.
26 فروردین 1399، 22:05
پاسخ
0
0
سلام من از این برنامه استفاده کردم کار میکنه همه چیزم برمیگردونه عکس و ویدیو پاک شده،پیامک پاک شده،اطلاعات پاک شده واتساپ،تارچه تماسای پاک شده و ...
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401