دزدان دریایی کارائیب 6 ؛ آیا جانی دپ با نقش جک اسپارو بازخواهد گشت؟

فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ اکنون در مرحله پیش تولید است. تا کنون حاشیه‌های زیادی درباره این فیلم وجود داشته است، از جمله حضور یا عدم حضور جانی دپ. اما یک چیز قطعی و مشخص است، آن هم اینکه به‌زودی می‌توانیم به تماشای فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 بنشینیم. برای معرفی دزدان دریایی کارائیب 6 و بررسی حواشی پیرامون آن با ما همراه باشید.

مجموعه دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) یکی از فرنچایزهای اصلی و پولساز دیزنی در دهه آغازین هزاره جدید است. این مجموعه تاکنون 4.5 میلیارد دلار در باکس آفیس درآمد داشته است که آن را تبدیل به یکی از موفق‌ترین فرنچایزها می‌کند. البته عملکرد فیلم‌های اخیر کمی پایین‌تر از حد انتظار بود. به همین دلیل دیزنی تصمیم به ریبوت مجموعه گرفت ولی با توجه به حواشی زیادی که پیرامون مسائل قضایی جانی دپ به وجود آمده است، حضور او در این فیلم هنوز مشخص نیست.

فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6

مدت زمان زیادی از اکران فیلم دزدان دریایی 4 نگذشته بود که خبر ساخت قسمت پنجم و ششم این مجموعه اعلام شد. گرچه بین ساخت قسمت پنجم و ششم فاصله افتاد، اما در اواخر سال 2017 بود که یوآخیم رانینگ (Joachim Rønning) به‌عنوان کارگردان فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ اعلام شد. رئیس بخش تولید فیلم دیزنی، شان بیلی (Sean Bailey) در تلاش بود تا با ریبوت کردن این فرنچایز، نفس تازه‌ای به آن بدمد. بنابراین، نویسندگان فیلمنامه فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ در سال 2019 تغییر کردند. پس از اینکه نویسندگان فیلم ددپول یعنی رت ریز (Rhett Reese) و پل ورنیک (Paul Wernick) از پروژه فیلم کاپیتان جک اسپارو 6 کنار رفتند، کریگ مزین (Craig Mazin) و تد الیوت (Ted Elliott) به عنوان نویسندگان جدید معرفی شدند. کریگ مزین خالق مینی‌سریال چرنوبیل است و تد الیوت نیز در نگارش فیلمنامه قسمت اول دزدان دریایی کارائیب دست داشته است.

در این مقاله از پلازا با بررسی فیلم و حواشی دزدان دریایی کارائیب ۶ با شما هستیم، در مورد داستان و بازیگران فیلم می‌خوانیم و احتمال حضور مارگو رابی و جانی دپ در فیلم دزدان دریایی کارائیب 6 را بررسی می‌کنیم. در انتهای مطلب نیز مروری بر قسمت‌های پیشین مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب داریم. برای دانلود و آشنایی با فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب به این مقاله مراجعه کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

تاریخ اکران فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶

معرفی دزدان دریایی کارائیب 6

تا به امروز تاریخ دقیق و موثقی برای اکران فیلم جک اسپارو 6 اعلام نشده است. پاندمی کووید-19 سبب به تعویق افتادن ساخت فیلم شد و در نتیجه هنوز خبری از اکران فیلم نشده است. شایعات حاکی از آن است که احتمالا باید تا سال 2023 منتظر فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 باشیم. با توجه به اینکه دیگر فیلم‌های این فرنچایز به‌طور معمول در ماه ژوئیه یا می اکران شده‌اند، انتظار می رود که این فیلم نیز در یکی از این دو ماه اکران شود.

تریلر دزدان دریایی کارائیب 6

متأسفانه هنوز تریلر دزدان دریایی کارائیب 6 منتشر نشده است و طرفداران این مجموعه همچنان باید منتظر بمانند. به محض انتشار تریلر می‌توانید آن را در همین صفحه با زیرنویس فارسی تماشا کنید. همچنین پس از اکران فیلم نیز در همین صفحه لینک‌های دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب 6 را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

بررسی دزدان دریایی کارائیب ۶

داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ همچنان نامعلوم است. عوامل فیلم از جمله نویسندگان و کارگردان در مورد جزئیات آن سکوت کرده‌اند، اما شایعات روزبه‌روز پر و بال بیشتری می‌گیرند. یکی از این شایعات علاقه استودیوی دیزنی به ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ با محوریت یک قهرمان زن است. طرفداران فرنچایز نیز از این ایده استقبال خوبی داشتند. در صورتی که این امر محقق شود و یک قهرمان زن وارد داستان شود، مسیر ساخت دیگر قسمت‌های این فرنچایز هموارتر می‌شود و احتمالا به این زودی‌ها نباید منتظر آخرین قسمت دزدان دریایی کارائیب باشیم.

بازیگران دزدان دریایی کارائیب 6

با اینکه هنوز حضور هیچکدام از بازیگران به‌طور قطع اعلام نشده، اما حدس و گمان‌هایی درباره بازیگران فیلم جک اسپارو 6 وجود دارد. در ادامه احتمالات مربوط به حضور برخی از این بازیگران را بررسی می‌کنیم و نگاهی به بیوگرافی بازیگران احتمالی فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 می‌اندازیم.

احتمال حضور جانی دپ و مارگو رابی

تاریخ اکران فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶

این روزها یک سوال مهم در ذهن طرفداران مجموعه دزدان دریایی وجود دارد: آیا جانی دپ (Johnny Depp) در فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ حضور خواهد داشت؟ متأسفانه جواب مشخصی برای این سوال وجود ندارد چراکه گفته‌های ضد و نقیضی درباره‌ی حضور این بازیگر استثنائی در فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 وجود دارد. بعد از مسائلی که بین جانی دپ و آمبر هرد به‌وجود آمد و بعد از انتشار مصاحبه‌ای از آمبر هرد که جانی دپ را به آزارگری متهم کرده بود، کمپانی دیزنی اعلام کرد که جانی دپ دیگر در نقش جک اسپارو بازی نخواهد کرد و حتی اعلام کرد که به‌دنبال بازیگر دیگری برای جایگزینی جانی دپ هستند.

از طرف دیگر، در جریان دادگاه، جانی دپ اعلام کرد که دیگر به هیچ‌وجه به دزدان دریایی بازنخواهد گشت. جانی دپ از اینکه کمپانی دیزنی در شرایط سخت پشت او را خالی کرد، قبل از تأیید قانون او را متهم خواند و به راحتی او را از پروژه‌ی دزدان دریایی کارائیب کنار گذاشت، بسیار دلشکسته شد. این بازیگر محبوب که یکی از دلایل پرفروش بودن مجموعه دزدان دریایی کارائیب است، درباره حذف ناگهانی‌اش از فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ گفت: «حس می کردم که این شخصیت‌ها باید فرصت یک خداحافظی درست و حسابی را داشته باشند. هر فرنچایزی به هرحال به اتمام می‌رسد و راه مشخصی برای تمام کردن چنین فرنچایزی وجود دارد. به‌نظرم حق این شخصیت‌ها بود که از این مجموعه به خوبی خارج بشوند. من می‌خواستم تا وقتی که امکان داشته باشد، در این مجموعه بمانم.»

بازیگران فیلم جک اسپارو 6

با صدور رأی دادگاه در خرداد ۱۴۰۱، اوضاع تغییر کرده است. حالا که دادگاه به نفع جانی دپ رأی داده است، یکی از مدیرعاملان سابق دیزنی گفته است که در شرایط کنونی احتمال بازگشت جانی دپ وجود دارد. بسیاری از طرفداران کاپیتان جک اسپارو نیز در یک کمپین جمع‌آوری امضا برای بازگشت جانی دپ به فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 شرکت کرده‌اند. اما با همه‌ی این‌ها، باید دید که آیا کمپانی دیزنی و جانی دپ در آينده باهم به تفاهم می‌رسند یا خیر.

البته ناگفته نماند که به غیر از قضیه رسوایی جانی دپ در دادگاه، انگیزه‌های مالی هم در کنار گذاشتن او بی‌تأثیر نبودند. دیزنی در صورت ساخت مجدد دزدان دریایی کارائیب، البته بدون جانی دپ در نقش اصلی، می‌تواند حدود 90 میلیون دلار در هزینه‌های فیلم صرفه‌جویی کند. دیزنی به لطف شرکت‌های زیرمجموعه خود (لوکاس فیلم، مارول و پیکسار) و فیلم‌های لایواکشن بازسازی‌شده، ثروت زیادی دارد و همچنان به ساخت قسمت‌های بعدی فیلم دزدان دریایی کارائیب علاقه‌مند است.

در حالیکه شایعات زیادی درباره حضور یا عدم حضور جانی دپ وجود دارد، برخی از منابع درباره احتمال حضور مارگو رابی (Margot Robbie) در فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ خبر می دهند. تهیه‌کننده، جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer)، اعلام کرده است که درحال حاضر دو فیلمنامه برای فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 نوشته می‌شود که مارگو رابی در یکی از آن‌ها حضور دارد. بروکهایمر در پاسخ به سوالی درباره آینده فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب و احتمال حضور یک نقش اول زن در آن، گفت: «بله. داریم با مارگو رابی مذاکره می‌کنیم. درحال نوشتن دو فیلمنامه برای دزدان دریایی هستیم. یکی با حضور او و یکی بدون او.» مارگو رابی نیز درباره احتمال حضورش در فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 گفته است: «شاید… زمان همه چیز را مشخص می‌کند.»

جانی دپ در نقش جک اسپارو

تریلر دزدان دریایی کارائیب 6

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
دانلود فصل پنجم خانه کاغذی ؛ داستان Money Heist بالاخره ...
الهه بیات13 آذر 1400 13:30
thumbnail
دانلود سریال کره ای پنت هاوس (Penthouse: War In Life) | فصل اول ...
فاطمه دارابی14 شهریور 1400 10:25
thumbnail
دانلود سریال 100 فصل 7 | تریلر ، داستان و بازیگران + مرور ...
مونا جلالی17 مرداد 1400 20:00
thumbnail
بررسی فیلم Pig 2021 با بازی نیکلاس کیج ؛ تریلر، داستان، ...
مونا جلالی17 مرداد 1400 20:00

جان کریستوفر دپ بازیگر، تهیه‌کننده و موزیسین آمریکایی متولد 9 ژوئن 1963 برابر  با ۱۸ خرداد ۱۳۴۲ است. اولین حضور او در دنیای بازیگری با فیلم کابوس در خیابان الم بود. او پس از آن در سریال تلویزیونی خیابان جامپ شماره ۲۱ حضور پیدا کرد و از آنجا بود که پا به عرصه‌ی شهرت گذاشت. جانی دپ در فیلم‌های محبوبی از جمله ادوارد دست‌قیچی (1990)، چارلی و کارخانه شکلات (2005)، عروس مردگان (2005) ، آلیس در سرزمین عجایب (2010)، جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها (2016) و جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد (2018) حضور داشته است.

مارگو رابی

فیلم کاپیتان جک اسپارو 6

مارگو رابی، بازیگر و تهیه‌کننده استرالیایی متولد 2 ژوئیه 1990 برابر با ۱۱ تیر ۱۳۶۹ است. او بیشتر به‌خاطر ایفای نقش هارلی کویین در مجموعه فیلم‌های دنیای دی سی شناخته می‌شود. مارگو رابی تا کنون جوایز و افتخارات زیادی کسب کرده از جمله سه بار نامزدی جایزه اسکار. مجله فوربز در سال 2019، از او به‌عنوان یکی از پردرآمدترین بازیگران زن نام برد. برخی از آثار سینمایی او عبارتند از: افسانه تارزان (2016)، جوخه خودکشی (2016)، پرندگان شکاری (2020) و جوخه خودکشی (2021).

کایا اسکودلاریو در نقش کارینا باربوسا

دزدان دریایی کارائیب ۶ بازگشت از کراکن

کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) بازیگر بریتانیایی متولد 13 مارس 1992 برابر با ۲۳ اسفند ۱۳۷۰ است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قرارداد حضور در فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 را امضا کرده است. کایا اسکودلاریو برای ایفای نقش ترزا در مجموعه فیلم‌های دونده هزارتو (2014-2018) شناخته می‌شود. او علاوه بر دونده هزارتو، در فیلم‌هایی از جمله بلندی‌های بادگیر (2011)، فوق‌العاده شرور و به طرز شوکه‌کننده‌ای خبیث و پست (2019)، خزنده (2019) و سریال چرخاندن محصول نتفلیکس (2020) حضور داشته است.

سایر بازیگران فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶

جانی دپ در فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

سایر بازیگرانی که در قسمت‌های قبلی مجموعه دزدان دریایی کارائیب حضور داشتند و احتمال دارد در دزدان دریایی کارائیب ۶ بازگشت از کراکن نیز به ایفای نقش بپردازند عبارتند از:

 • برنتون توایتز در نقش هنری ترنر
 • اورلاندو بلوم در نقش ویل ترنر
 • کایرا نایتلی در نقش الیزابت سوآن

عملکرد فیلم های دزدان دریایی کارائیب

فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶

فیلم های دزدان دریایی کارائیب از مجموعه‌های محبوب و پول‌ساز محسوب می‌شوند که عملکرد بسیار خوبی را در باکس آفیس از خود نشان می‌دهند. این فیلم‌ها سابقه شکست رکوردهای مختلف باکس آفیس را داشته و همواره جزو فیلم‌های پردرآمد سال‌های عرضه خود بوده‌اند.مجموعه دزدان دریایی کارائیب همیشه از نظر منتقدان به دلیل بازیگران بسیار خوب آن و در راس آن‌ها، بازی درخشان جانی دپ مورد ستایش قرار گرفته است. این مجموعه باعث شد که سبک دزدان دریایی در سینما بعد از سال‌ها، جان تازه‌ای به خود بگیرد. در زیر می‌توانید عملکرد کامل فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب را از نظر باکس آفیس و نظر منتقدان مشاهده کنید.

فیلمسال اکرانبودجهدرآمد کلی باکس آفیسامتیاز راتن تومیتوامتیاز متاکریتیک

دزدان دریایی کارائیب 1

(The Curse of the Black Pearl)

2003140 میلیون دلار$654,264,01580% با امتیاز متوسط 7.10 از 220 نقد63 از 40 رای

دزدان دریایی کارائیب 2

 (Dead Man’s Chest)

2006225 میلیون دلار$1,066,179,72553% با امتیاز متوسط 6 از 228 نقد53 از 37 رای

دزدان دریایی کارائیب 3

(At World’s End)

2007300 میلیون دلار$963,420,42544% با امتیاز متوسط 5.50 از 228 نقد50 از 36 رای

دزدان دریایی کارائیب 4

(On Stranger Tides)

2011378.5 میلیون دلار$1,045,713,80233% با امتیاز متوسط 5.00 از 2777 نقد45 از 39 رای

دزدان دریایی کارائیب 5

(Dead Men Tell No Tales)

2017230 میلیون دلار$794,780,21530% با امتیاز متوسط 4.70 از 293 نقد39 از 45 رای

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب

فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6

فیلم های دزدان دریایی کارائیب دارای آهنگ‌های بسیار زیبایی هستند که اکثر آن‌ها توسط آهنگ‌ساز معروف، هانس زیمر (Hans Zimmer) ساخته شده‌اند. وقتی ساخت آهنگ‌های فیلم دزدان دریایی کارائیب 1 به او پیشنهاد شد، به‌علت مشغول بودن در پروژه‌ای دیگر این کار را به یک آهنگساز جدید به نام کلاوس بادلت (Klaus Badelt) سپرد اما در ساخت آهنگ‌های اصلی پروژه همکاری کرد. او سازنده اصلی آهنگ‌های سه پروژه بعدی فیلم بود اما آهنگ‌های فیلم دزدان دریایی کارائیب 5 توسط جف زانلی (Geoff Zanelli) ساخته شدند. در زیر می‌توانید تمامی آهنگ‌های فیلم های دزدان دریایی کاراییب را دانلود کنید.

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 1

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 2

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 3

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 4

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 5

سوالات متداول

آیا دزدان دریایی کارائیب 6 ساخته می شود؟

بله. ساخت فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ آغاز شده و اکنون در مرحله پیش تولید است.

تاریخ اکران دزدان دریایی کارائیب 6 کی است؟

تاریخ اکران فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. اما شایعات از احتمال اکران فیلم در سال 2023 می‌گویند.

کلام آخر

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

از اینکه با بررسی فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ با ما بودید، سپاسگزاریم. در این مطلب به بررسی دزدان دریایی کارائیب ۶ پرداختیم و آخرین اخبار مربوط به آن را باهم مرور کردیم، اطلاعاتی در مورد قسمت‌های قبل کسب کردیم، و درنهایت برای دانلود آهنگ‌های معروف این مجموعه فیلم‌ها اقدام کردیم. نظر شما در مورد فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ چیست؟  نظرتان در مورد حضور جانی دپ در فیلم چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود را از طریق بخش نظرات در پایین صفحه با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران46 دیدگاه
avatar
حمیدرضا ادهمی
.
24 تیر 1401، 12:45
پاسخ
0
5
فیلم بدون جانی دپ اصلا جذاب نیست و معنی نداره جانی دپ بهتذین شخصیت بود هم فان بود هم جذاب
avatar
سجاد رضائی
.
16 خرداد 1401، 18:07
پاسخ
0
12
بدون جانی دپ فیلم معنی نداره عمرا کسی بتونه مثل خودش بازی کنه شخصیت جک اسپارو عوض بشه کم رنگ بشه بدون شک فیلم شکست میخوره چون همه منتظر برگشت جک اسپارو هستن
avatar
مارمولک باشعور
.
22 اردیبهشت 1401، 11:34
پاسخ
0
17
بدون جاني دپ فیلم معنایی نداره همون بهتر نسازن اگه دپ توش نباشه فیلم دیگه اون جذابیت‌های قبلشو نداره اصلا فکر میکنم فیلم خیلی خالی میشه جانی دپ بود که با نقش جک اسپارو و بازی درخشانش تونست لحظات قشنگی برامون بسازه بدون اون فیلم غير قابل تصوره 😔🔫😐
avatar
اردک خسته
.
22 اردیبهشت 1401، 11:27
پاسخ
0
11
بدون جاني دپ این فیلم معنی نداره
avatar
.
03 اسفند 1400، 16:52
پاسخ
0
14
ریدم تو دیزنی ا جانی دپ نقش اصلی نباشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401