هارلی کویین کیست؟ معشوقه جوکر در کتاب های کمیک را بشناسید!

هارلی کویین / Harley Quinn
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هارلی کویین شخصیتی در کتاب‌های کمیک دی‌سی است که اغلب در کنار جوکر دیده می‌شود. این بانوی منفی دی‌سی با عناوینی همچون زن جوکر، دوست دختر جوکر و معشوقه جوکر شناخته می‌شود. اما به راستی هارلی کوئین کیست؟ نام اصلی او چیست؟ چه سرگذشتی دارد؟ جوکر و هارلی کوئین کی باهم آشنا شدند؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با پلازا همراه باشید.

هارلی کویین (Harley Quinn)، بانوی منفی داستان‌های مصور دی‌‌سی (DC Comics) گذشته عجیب و پیچیده‌ای دارد. او معمولا به عنوان معشوقه جوکر شناخته می‌شود و با او برای نابود کردن بتمن و آزار و اذیت ساکنین گاتهام سیتی همکاری می‌کند. اما اگر این مقاله را تا انتها دنبال کنید متوجه می‌شوید که رابطه جوکر و هارلی کوئین چندان تعریفی هم ندارد. در هر حال هارلی کوئین یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در کمیک‌های DC است که تاریخچه‌ای طولانی دارد. مخاطبان جوان‌تر شاید با پیشینه این شخصیت آشنایی زیادی نداشته باشند، اما اصلا جای نگرانی نیست؛ در ادامه علاوه بر اینکه با شخصیت هارلی و قدرت‌های او آشنا می‌شویم، نگاهی به گذشته پرفراز و نشیب و دانلود آهنگ و عکس های جذاب دوست دختر جوکر می‌اندازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید

مشخصات هارلی کویین

 • قد: 168 سانتی متر
 • وزن: 63 کیلوگرم
 • رنگ چشم: آبی
 • رنگ مو: بلوند
 • ملیت: آمریکایی
 • دین: از خانواده ای کاتولیک و یهودی
 • لهجه: نیویورک
 • تعداد فرزند: یک فرزند با جوکر (لوسی کویینزل)

هارلی کویین کیست؟

هارلی کویین کیست -دوست دختر جوکر

اسم اصلی هارلی کویین هارلین فرانسیس کویینزل (Harleen Frances Quinzel) اسا، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های در کمیک‌های DC محسوب می‌شود. این شخصیت که به‌وسیله پال دینی و بروس تیم خلق شده است، اولین بار در سال 1992 در سریال انیمیشنی Batman: The Animated Series حضور پیدا کرد. او بعدها در کمیک‌های بتمن حاضر شد که شروع این حضور با شماره دوازدهم از کمیک The Batman Adventures (اواخر سال 1993) بود.

جوکر و هارلی کوئین همیشه رابطه‌ای مرموز و پیچیده با یکدیگر داشته‌اند. هارلی کویین و جوکر در تیمارستان با هم آشنا شدند؛ زمانی که هارلی در تیمارستان آرکام به عنوان کارآموز رشته روان‌شناسی مشغول به کار بود و جوکر نیز به عنوان بیمار در آنجا حضور داشت. جالب است بدانید که اسم زن جوکر در واقع از یکی از شخصیت‌های نمایش کمدی ایتالیایی گرفته شده است. این شخصیت هارلکن (Harlequin) یا رنگی‌پوش نام داشت که لباس‌های رنگارنگ هارلی بی‌شباهت به او نیست.

در بسیاری از داستان‌های DC، هارلی به همراه زن گربه‌ای و پویزن آیوی، در قالب یک گروه سه‌نفره به نام سایرن‌های گاتهام سیتی (Gotham City Sirens) همکاری داشته است. پویزن آیوی یکی از نزدیک‌ترین دوستان زن جوکر است که بعضا رابطه آن‌ها از حالت معمولی نیز فراتر می‌رود. معشوقه جوکر همچنین به عنوان یکی از اعضای اصلی جوخه انتحار (Suicide Squad) نیز شناخته می‌شود. دوست دختر جوکر به اندازه خود جوکر طرفدار دارد و امیدواریم به این زودی شاهد مرگ جوکر و هارلی کوئین نباشیم.

قدرت و توانایی های هارلی کوئین

عکس زن جوکر - قدرت و توانایی های هارلی کوئین

هارلی کویین در ابتدا هیچ قدرت ویژه‌ای نداشت، اما بعد از یک بار که جوکر قصد داشت او را نابود کند، پویزن آیوی معجونی به هارلی می‌دهد که باعث می‌شود قدرت و سرعت او افزایش پیدا کند. همچنین این معجون، هارلی را در برابر زهرها در امان نگه می‌دارد و قابلیت خودترمیمی به او می‌دهد؛ به‌طوری که حتی پس از اصابت گلوله، ظرف چند ثانیه می‌تواند بدن خود را ترمیم کند.

هارلی کوئین همچنین یک مبارز ماهر است که در نبردها از حرکات آکروباتیک استفاده می‌کند. او سلاح‌های مختلفی هم دارد، اما معروف‌ترین اسلحه‌های او یک چکش چوبی بزرگ و یک هفت‌تیر که چوب‌پنبه شلیک می‌کند هستند. البته نباید گول ظاهر مسخره این سلاح‌ها را بخورید، چون هر دوی آنها به شدت مرگبار هستند.

در بالا عکس زن جوکر را نیز دیدید. زن جوکر قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای دارد. او به راحتی می‌تواند در نبرد تن‌به‌تن یک مرد را نقش بر زمین کند. پاهای هارلی بسیار قدرتمند هستند، به‌طوری که او به راحتی پرش‌های بلند انجام می‌دهد. حرکات آکروباتیک هارلی باعث شده‌اند که او استایل خاصی در مبارزاتش داشته باشد. در ضمن، معشوقه جوکر استاد تغییر قیافه هم هست و برای اجرای نقشه‌هایش، خود را به شکل افراد مختلفی درمی‌آورد. شما می‌توانید در ادامه قسمت عکس واقعی زن جوکر را نیز ببینید.

تاریخچه حضور هارلی کوئین در داستان های کمیک

همان‌طور که گفتیم هارلی کوین سابقه‌ای طولانی از حضور در داستان‌های DC دارد. اما بر خلاف اکثر شخصیت‌های این مجموعه که کار خود را از کتاب‌های کمیک شروع کرده‌اند، هارلی اولین بار در یک سریال انیمیشنی حضور پیدا کرد و سپس پایش به کمیک‌ها باز شد. این روزها هم بیشتر او را در سینما و با اسم بازیگر هارلی کویین، مارگو رابی می‌شناسیم. در ادامه نگاهی به کارنامه 27 ساله خانم کویین، زن جوکر ، می‌اندازیم.

اسم بازیگر هارلی کویین - هارلی کویین و جوکر

1992 – اولین حضور هارلی کویین

هارلی اولین بار در سریال انیمیشنی بتمن با نام Batman: The Animated Series در سال 1992 حضور پیدا کرد. او در این سریال به عنوان یکی از یاران جوکر وارد صحنه شد و در دزدیدن یکی از شخصیت‌های داستان به جوکر کمک کرد. او همچنین بعدا در سریال انیمیشنی دیگری به نام The New Batman Adventures نیز حضور پیدا کرد و آنجا بود که فهمیدیم عشق او به جوکر بیشتر یک علاقه یک‌طرفه است! با نگاهی به شخصیت هارلی و رابطه‌اش با جوکر در آن روزها، متوجه می‌شویم که این شخصیت تا چه اندازه در طول زمان دچار تحول شده است.

اسم زن جوکر - هارلی کویین و بتمن

1994 – هارلی کویین در Mad Love

دو سال بعد، هارلی کوئین در یک داستان کمیک به نام Mad Love ظاهر شد. شخصیت او در این داستان شباهت زیادی به انیمیشن‌ها داشت. او این بار به عنوان دکتر هارلین کویینزل، در دانشگاه مشغول گرفتن مدرک تحصیلی‌اش بود و سپس برای کار وارد تیمارستان آرکام شد. در آنجا بود که جوکر و هارلی کوئین آشنا می‌شوند و هارلی تحت تاثیر شخصیت جوکر قرار می‌گیرد. ماجرای عاشقانه جوکر و هارلی کوئین از اینجا آغاز شد. در واقع ذهن هارلی توسط جوکر تصاحب می‌شود و همین موضوع به فرار جوکر از تیمارستان ختم می‌گردد. هارلی در این کمیک حتی بتمن را در یک مخزن پر از ماهی‌های پیرانا اسیر می‌کند، اما جوکر که به این کار او حسادت می‌ورزد، بتمن را آزاد کرده و هارلی را از پنجره به بیرون پرتاب می‌کند!

عکس واقعی زن جوکر - عکس هارلی کویین

1999 – هارلی کویین در No Man’s Land

هارلی اولین حضورش در یک داستان به عنوان شخصیت اصلی را در سال 1999 و با کمیک No Man’s Land تجربه کرد. ماجرای این کمیک درباره وقوع یک زلزله در گاتهام و ویران شدن آن بود. در پی این اتفاق، بتمن از پویزن آیوی می‌خواهد که برای مردم شهر غذا فراهم کند. پویزن آیوی هم هنگام انجام این ماموریت به طور اتفاقی با هارلی مواجه می‌شود و او را از میان توده‌ای از سنگ‌ها نجات می‌دهد. سپس او یک معجون جادویی به هارلی می‌دهد که باعث می‌شود قدرت‌های ویژه‌ای به دست بیاورد. در این کمیک، جوکر یک بار دیگر هارلی را داخل یک موشک به دام می‌اندازد و تلاش می‌کند او را به قتل برساند. ظاهرا باهم بودن هارلی و جوکر به همین راحتی‌ها نیست!

هارلی و جوکر - عکس های هارلی کویین

2001 – هارلی کویین به‌تنهایی پیش می‌رود

وقتی به گذشته هارلی کوئین دقت می‌کنیم، متوجه می‌شویم که او بیشتر از آنکه یک شخصیت منفی و شرور باشد، فردی است که از نظر جسمی و ذهنی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد. در سال 2001 هارلی در یک داستان اختصاصی حضور پیدا کرد که هم‌نام خودش یعنی Harley Quinn بود. اما باز هم در این داستان او ماموریت داشت تا جوکر را نجات بدهد و از او مراقبت کند. جوکر هم از هارلی برای کشتار در یک پارک تفریحی استفاده می‌کند و سپس او را مورد شلیک قرار می‌دهد. اما در واقع پویزن آیوی که برای نجات جان هارلی، خودش را به شکل او درآورده بود، صدمه می‌بیند. در انتها می‌بینیم که هارلی کویین و جوکر مقابل هم قرار می‌گیرند و هارلی او را با برق مجازات می‌کند. رابطه بین جوکر و هارلی کوئین نمونه بارز یک رابطه سمی است.

هارلی کویین و جوکر - فیلم هارلی کویین

2002 – هارلی کویین خیلی جدی می‌شود

در طول مجموعه کمیک‌های اختصاصی هارلی کویین، دوست دختر جوکر ، می‌بینیم که شخصیت او خیلی جدی‌تر و سیاه‌تر می‌شود. در واقع دیگر از آن شخصیت شوخ و خوش‌قلب داستان‌های قبلی خبری نیست. حتی کار به جایی کشیده می‌شود که در انتهای این سری، او به‌خاطر پول باعث می‌شود یک کودک بینایی خودش را از دست بدهد. این یکی از تاریک‌ترین لحظات در گذشته هارلی است. او سپس مجددا به تیمارستان آرکام بازمی‌گردد. هرگز نمی‌توان به این که زن جوکر کیست پاسخ داد! آیا یک خلافکار تماما سیاه است؟ یا یک انسان خوش قلب با اشتباهات بزرگ!

زن جوکر کیست - فیلم های هارلی کویین

2008 – هارلی و قتل عام

شماره 663 از کمیک Batman یکی از عجیب‌ترین داستان‌های این مجموعه را داشت. در این کمیک، جوکر تلاش می‌کند تا تمام همکاران قبلی خودش، از جمله هارلی را به قتل برساند و برای این کار از خود او استفاده می‌کند. معشوقه جوکر کمی دیر و پس از کشتن 10 نفر به نقشه جوکر پی می‌برد. او یک بار دیگر شانس می‌آورد و موفق می‌شود از دست جوکر فرار کند. تا اینجا چهار بار شاهد سوء قصد به جان هارلی از سوی جوکر بودیم. احتمالا الان خوشحالید که جای دوست دختر جوکر نیستید، زیرا جوکر و هارلی کوئین اصلا شبیه فیلم ها نیستند!

عکس واقعی زن جوکر - بازیگر هارلی کویین

2008 – هارلی در شمارش معکوس

در این داستان، هارلی کوئین در جزیره عجیب و غریب Themyscira در یک مرکز توانبخشی و تحت نظر آتنا مشغول به فعالیت است. آتنا به‌طور مخفیانه توسط گرنی گودنس، یکی از افراد دارکساید تسخیر شده‌ است. وقتی هارلی متوجه هویت واقعی گرنی می‌شود، او را تا سیاره Apokolips دنبال و در آنجا به‌طور موقتی صاحب قدرت‌های فراطبیعی می‌شود. در نهایت زن جوکر دوباره به زمین بازمی‌گردد.

هارلی کویین و جوکر در تیمارستان - بازیگر نقش هارلی کویین

2009 – تهاجم خانگی هارلی

مجموعه Gotham City Sirens از جایی آغاز می‌شود که می‌بینیم هارلی، پویزن آیوی و زن گربه‌ای در یک آپارتمان به‌طور مشترک زندگی می‌کنند. نکته جالب آنکه این آپارتمان متعلق به ریلدر، یکی از شخصیت‌های معروف داستان‌های بتمن است که پویزن آیوی با استفاده از یک معجون، او را به جسمی ثابت و بی‌حرکت تبدیل کرده است. در این ماجرا، جوکر یک بار دیگر تلاش می‌‌کند تا هارلی را به قتل برساند. اما زمانی که سه شخصیت اصلی داستان موفق می‌شوند جوکر را پیدا کنند، می‌فهمند که او در واقع گگی گگزورث، دستیار سابق جوکر است که به‌خاطر رابطه جوکر و هارلی کوئین، به او حسادت کرده و قصد نابودی‌اش را دارد.

اسم اصلی هارلی کویین - دیالوگ جوکر و هارلی کویین

2011 – هارلی کویین و جوکر نوزادکش

در پایان مجموعه Sirens متوجه می‌شویم که جوکر قبلا فرزند نوزاد یکی از نگهبانان آرکام را فقط برای سرگرمی مسموم کرده و کشته است. هارلی وقتی از ماجرا با خبر می‌شود، تصمیم می‌گیرد تا برای مجازات این عمل شرورانه، دوباره به آرکام برود و جوکر را یک بار برای همیشه نابود کند. اما دوباره به‌خاطر تعلق ذهنی که به جوکر دارد، اجازه می‌دهد که او فرار کند. از اینجا بین هارلی، پویزن آیوی و زن گربه‌ای اختلافات شدیدی به‌وجود می‌آید و رابطه آنها را دگرگون می‌کند.

اسم زن جوکر - مرگ هارلی کویین

2011 – هارلی در New 52

در سال 2011 گذشته تاریک هارلی، بالاخره رنگ کمی روشنایی را به خودش می‌بیند. در کمیک New 52 کمپانی دی‌سی تصمیم می‌گیرد تمام شخصیت‌های خود را از نو بازسازی کند. در این کمیک می‌بینیم که هارلی عضو یک تیم ورزشی می‌شود، با پویزن آیوی روابط عاشقانه برقرار می‌کند، با حیوانات مرده‌اش حرف می‌زند و حتی به عنوان یک شغل پاره‌وقت، به رقاصی می‌پردازد. البته او اینجا همچنان علاقه‌اش به جوکر را حفظ کرده و تمایل دارد دوست دختر جوکر باشد.

زن جوکر - عکس های هارلی کویین

2014 – هارلی کویین و جوخه انتحار

در سال 2014 شاهد حضور هارلی در مجموعه جدیدی با نام Suicide Squad بودیم. اگرچه این مورد را هم باید بخشی از گذشته سیاه هارلی بدانیم، اما بر اساس ماجراهای New 52، حضور او در جوخه انتحار به میل خودش نبوده و به خاطر وجود یک بمب که در سر او کار گذاشته شده، هارلی مجبور به اطاعت کردن است. در این داستان شاهد نسخه‌ای خشن‌تر از شخصیت هارلی کویین ، معشوقه جوکر ، هستیم.

دوست دختر جوکر- عکس های هارلی کویین

2016 – فرار از چنگال جوکر

در سال 2016 برای اولین بار دیدیم که هارلی به مردی غیر از جوکر علاقه‌مند می‌شود. او به شکل عجیبی از تسلط جوکر رها می‌شود و تصمیم می‌گیرد زندگی خودش را دنبال کند. بالاخره نویسندگان DC پس از گذشت 25 سال به این نتیجه رسیدند که رابطه یک‌طرفه او با جوکر دارد خسته‌کننده و تکراری می‌شود و به همین خاطر تصمیم گرفتند یک خط داستانی جدید و متفاوت برای هارلی کویین جوکر رقم بزنند.

هارلی کویین و جوکر

2019 – هارلی و Harleen

حضور بعدی هارلی در کتاب‌های مصور دی‌سی مربوط به کمیک جدیدی به نام Harleen است که در سال 2019 و تقریبا یک هفته قبل از اکران فیلم جوکر منتشر شد. خالق این کمیک Stjepan Šejić بود؛ همان کسی که قبلا در سال 2014 کمیک Harley Quinn را منتشر کرد و سه سال بعد در مجموعه Suicide Squad نیز همکاری داشت. داستان Harleen روی ریشه‌های شخصیتی هارلی تمرکز دارد و به شروع ارتباط او با جوکر در تیمارستان آرکام می‌پردازد، اما این بار از زاویه‌ای جدید به این شخصیت نگاه شده است.

2020 – زن جوکر و آخرین محاکمه

کمیک بعدی هارلی که در سال 2020 منتشر شد، Harley Quinn Vol. 4: The Final Trial نام داشت. در این قسمت شاهد این هستیم که لکس لوثر بار دیگر سایه خود را بر زندگی افراد می‌اندازد. گویی هرچه هارلی بخواهد از گذشته تاریکش اجتناب کند نمی‌شود! این بار مسابقه ای از جانب لوثر برای شرور ترتیب داده شده و هارلی مجبور است، در آن شرکت کند.

2021 – یا هالیوود یا بمیر

آخرین و جدیدترین کمیکی که از هارلی منتشر شد، Harley Quinn Vol. 5: Hollywood or Die نام داشت. هارلی کویین این باز در سوگواری به سر می‌برد! او به لس آنجلس می‌رود و در مسابقات کشتی زیر زمینی شرکت می‌کند و لقب هارلی ملکه را می‌گیرد اما این پایان داستان نیست، هم اتاقی او کشته می‌شود و این هارلی است که باید برای چگونگی قتل او تحقیق کند.

هارلی کویین

دانلود آهنگ هارلی کویین

در زیر می‌توانید دو آهنگ هارلی کویین، معشوقه جوکر ، در فیلم جوخه انتحار را دانلود کنید.

harley-quinn-music/عکس زن جوکر

دانلود آهنگ Grace – You Don’t Own Me ft. G-Eazy

 

دانلود آهنگ Kehlani – Gangsta

عکس هارلی کویین برای پروفایل

اگر به دنبال عکس دوست دختر جوکر برای پروفایل خود هستید، در زیر نمونه‌هایی از بهترین عکس‌های این شخصیت از فیلم را می‌توانید مشاهده کنید.

در دعوای هارلی کوئین و زن گربه ای کدام پیروز می‌شوند؟

زن گربه‌ای که توسط باب کین طراحی شده است، با مشخصات یک لباس چرمی مشکی و شلاقی که سلاح اوست شناخته می‌شود هرچند که زن گربه‌ای یک مجرم است اما بتمن او را خیلی دوست دارد.

از آن طرف، هارلی کوئین که قبلا یک پرستار در تیمارستان آرکام بود و بعدها به یکی از دیوانگان جوکر اضافه شد، با شلواری کوتاه و یک پتک در دستش قیافه‌ای آشنا برای هوارداران خود است.

حالا دو زن در رو به روی هم هستند. زن گربه‌ای و هارلی کوئین دو نیروی خیر و شر به نظر شما کدامشان قوی‌تر است؟ برای رسیدن به این نتیجه ویدیو زیر را مشاهده کنید.

هارلی کویین و جوکر در بازی PUBG

Pubg-Harley-Quin-and-Joker

استودیو بلوهول، سازنده بازی مشهور و پرطرفدار آنلاین PlayerUnknown’s Battlegrounds (به اختصار PUBG یا پابجی)، با انتشار تریلری، خبر حضور دو شخصیت هارلی کویین (Harley Quinn) و جوکر (Joker) از فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) در بازی PUBG تائید کرد.

استودیو بلوهول (Bluehole) در اکانت رسمی توییتر بازی اعلام کرد بود که شخصیت‌های جوکر (Joker) و هارلی کویین (Harley Quinn) از فیلم ابرقهرمانی Suicide Squad (جوخه انتحار) در آپدیت جدید بازی PUBG اضافه می‌شوند.

پوشش دو کاراکتر جوکر و هارلی کویین در بازی PUBG برای مدت زمان محدود قابل استفاده بود و کاربران این بازی پرطرفدار می توانستند از آن ها استفاده کنند. جوکر و هارلی کوئین در PUBG: BATTLEGROUNDS حضور دارند می‌توانید تریلر رونمایی از حضور دو شخصیت جوکر و دوست دختر جوکر در بازی PUBG را در پایین تماشا کنید:

مارگو رابی ، بازیگر هارلی کویین و معرفی صفحه اینستاگرام او

margot-robbie-harley-quinn/بازیگر هارلی کویین

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که اسم بازیگر هارلی کویین چیست، در این بخش با ما باشید. مارگو رابی (Margot Robbie) متولد ۲ جولای ۱۹۹۰ (11 تیر 1369)، بازیگر استرالیایی نقش هارلی کویین است. رابی فارغ التحصیل رشته درام از کالج سامرست می باشد، از فروشندگی، منشی گری و ساندویج فروشی به عرصه بازیگری آمد و به شهرت رسید، و اکنون یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود به شمار می آید. در سال ۲۰۱۷، مجله تایم وی را جزوه یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار در جهان معرفی کرد، و در سال ۲۰۱۹، او در بین فهرست پر درآمدترین بازیگران زن جهان قرار گرفت. در این مقاله می‌توانید بیوگرافی مارگو رابی، بازیگر نقش زن جوکر را بخوانید.

صفحه اینستاگرام مارگو رابی بازیگر هارلی کویین با بیش از 17 میلیون فالوور در بین سلبریتی‌های هالیوودی می‌درخشد.

صفحه اینستاگرام مارگو رابی

صفحه اینستاگرام هارلی کویین

فیلم زن جوکر

در این بخش لیست کوتاهی از حضور مارگو رابی در فیلم های هارلی کویین تقدیم شما خواهیم کرد. اگرچه یک مقاله کلی در این باره نوشته شده است که در این‌جا می‌توانید آن را مطالعه نمایید.

نام فیلمسال ساختکارگردانمدت زمان
جوخه انتخار ۱ (Suicide Squad)2016دیوید آیر (David Ayer)123 دقیقه
پرندگان شکاری (Harley Quinn: Birds of Prey)2020کتی یان (Cathy Yan)109 دقیقه
جوخه انتحار ۲

(The Suicide Squad)

2021جیمز گان

(James Gunn)

132 دقیقه

سخن پایانی

همان‌طور که دیدیم، هارلی کویین زندگی بسیار پیچیده و پرماجرایی را پشت سر گذاشته است. این شخصیت در داستان‌های مصور DC همواره نقشی کلیدی را ایفا کرده و مخصوص در نبرد بین جوکر و بتمن، تاثیرگذار بوده است. نظر شما درباره او چیست؟ به نظر شما معشوقه جوکر میتواند طرفدارانی بیش از خود جوکر داشته باشد؟ لطفا نظرات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارد.

سوالات متداول

هارلی کویین کیست؟

هارلی کوئین یکی از شخصیت‌های منفی کمپانی DC است. او سرگذشت عجیب و پیچیده‌ای دارد و معمولا به عنوان معشوقه جوکر شناخته می‌شود.

زن جوکر کیست؟ اسم زن جوکر چیست؟

در کمیک‌های دی‌سی اغلب هارلی کوئین به عنوان زن جوکر شناخته می‌شود.

اسم واقعی هارلی کویین چیست؟

هارلین فرانسیس کویینزل (Harleen Frances Quinzel)

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
بلوچ
.
16 شهریور 1402، 11:07
پاسخ
0
0
چون مطلب زیاد بود نخوندم😑😑😑😑🫡
avatar
هارلی کویین
.
08 آبان 1400، 17:58
پاسخ
8
3
من هارلی هستم و فکر نکنم من در پاپچی باشم چون گشتم نبودم و اینکه من و پودینگ از هم جداشدیم???? من در آمریکام بای
avatar
زینب آموزگار
.
18 تیر 1401، 08:56
پاسخ
4
1
@هارلی کویین
لطفاً از عالم رویا بیا بیرون ملکه هالیوود 😏
avatar
Saa
.
12 تیر 1401، 14:05
پاسخ
0
6
@هارلی کویین
مقاله کاملی بود...عاااااااالی
avatar
جنی
.
15 خرداد 1401، 13:12
پاسخ
1
8
@هارلی کویین
عزیزم انگار2سالته اره؟؟؟؟؟؟؟ لطفا حرف اضافه نزن... 1_هارلی فارسی بلند نیس2_هارلی نمیتونه به سایت های ایرانی راه پیدا کنه3_اسم واقعیش ک هارلی نیس این فقط یه بازیگره و اسمش مارگو رابیه... سعی کردم با زبون بچه باهات حرف بزنم تا شاید حالی بشی
avatar
علی محمد
.
11 آبان 1399، 09:29
پاسخ
1
12
بنظر من هارلی وجوکر بهترین من عاشق هارلی هستم
avatar
هارلی کویین و جوکر ...
.
29 اردیبهشت 1399، 23:01
پاسخ
1
16
عالی? من خودم عشق هارلی کویین و جوکر هستم???❤❤
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400