12 مورد از بهترین فیلم های با موضوع ویروس و بیماری کشنده

بهترین فیلم های با موضوع ویروس و بیماری کشنده
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری همیشه موضوعی پر طرفدار در دنیای سینما بوده و آثار زیادی نیز در این زمینه ساخته شده‌اند. در این مقاله به بررسی  لیست فیلم درباره بیماری ویروسی می‌پردازیم.

با شیوع بیماری کرونا و رسانه‌ای شدن این بیماری، بحث و تبادل نظر درباره این ویروس و راه‌های پیشگیری از آن، بحث اصلی هر جمعی است؛ از اخبار و رسانه‌ها گرفته تا محافل و دورهمی‌ها. گمانه زنی‌ها درباره چگونگی شیوع ویروس کرونا نیز بحثی بسیار داغ است، کلیپی نیز از فیلم Contagion به شکل وسیعی در دنیای مجازی وایرال شد و به شباهت این فیلم و ماجرای شیوع ویروس کرونا اشاره شد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی لیست فیلم با موضوع بیماری ویروسی بپردازیم و از فیلم‌هایی بگوییم که شیوع بیماری کشنده‌ای را در میان مردم به نمایش می‌گذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر از ویروس کرونا و تلفات آن تاکنون می‌توانید به این مطلب مجله پلازا مراجعه کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

لیستی از فیلم های با موضوع بیماری واگیر

در ادامه به بحث و بررسی 12 مورد از بهترین فیلم های با موضوع ویروس می پردازیم.

1. فیلم درباره بیماری ویروسی Contagion – شیوع

فیلم شیوع 2011/فیلم با موضوع ویروس/فیلم با موضوع کرونا

 • سال ساخت: 2011
 • کارگردان: استیون سودربرگ (Steven Soderbergh)
 • بازیگران: مت دیمون، کیت وینسلت و جود لا
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.8
 • مدت زمان: 106 دقیقه

نمی‌توان فهرستی از فیلم درباره بیماری ویروسی و در آن اسمی از فیلم Contagion نبرد. فیلم شیوع که در سال 2011 به کارگردانی استیون سودربرگ ساخته شد، شاید آشناترین فیلم درباره بیماری ویروسی باشد. حتما شما نیز بخش‌هایی از این فیلم را در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید. این فیلم با موضوع کرونا که بعد از شیوع و درمان بیماری سارس در سال 2003 و با الهام از همین موضوع ساخته شده است، درباره مرگ زنی به نام بث ایموف و پسرش است که باعث کشف ویروس کشنده‌ای می‌شود. در حالی که همه مراکز بهداشتی در آمریکا به دنبال جلوگیری از شیوع این بیماری و پیدا کردن درمان هستند، هراس ناشی از ابتلا جهان را فرا می‌گیرد.

همچنین بخوانید :

این فیلم با موضوع بیماری ویروسی برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز در ایتالیا در سوم سپتامبر سال 2011 به نمایش در آمد و در تاریخ 9 سپتامیر همان سال نیز اکران شد. فیلم شیوع با واکنش مثبت بسیاری از تماشاچیان و منتقدان رو به رو شد. راتن تومیتوز با بررسی 251 نقد 84 درصد آن‌ها را مثبت ارزیابی کرد و متوسط امتیاز 7.1 را به این فیلم اعطا کرد. خیلی از منتقدان از کارگردانی خوب، بازی ارزشمند بازیگران و داستان قوی این فیلم راضی بودند. دیوید دنبی از نیویورکر در مورد فیلم Contagion نوشت: «این فیلم، درخشان، بسیار جدی، دقیق و ترسناک است. به طور کلی فیلم شیوع یک مجموعه عاطفی بود.» همچنین مانولا دارگیس از نیویورک تایمز با هوشمند خواندن این اثر از فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری چنین اظهار کرد که: «آقای سودربرگ اشک‌های شما را هدر نمی‌دهد؛ زیرا اشتیاقی سرد همراه با خشم در تمامی سکانس‌های او حک شده است.»

2. فیلم درباره بیماری ویروسی It Comes at Night – در شب می‌آید

فیلم در شب می آید/فیلم هایی با موضوع ویروس/فیلم سینمایی راجع به بیماری های ویروسی

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: تری ادوارد شالتس (Trey Edward Shults)
 • بازیگران: کریستوفر ابوت، جوئل اجرتون و رایلی کو
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.2
 • مدت زمان: 97 دقیقه

این فیلم سینمایی راجع به بیماری های ویروسی که بعد از پایان دنیا یا همان آخر الزمان اتفاق می‌افتد، درباره دو خانواده است که تصمیم می‌گیرند از یک خانه برای مبارزه با عاملی خطرناک استفاده کنند؛ ولی آن‌ها در می‌یابند که عامل خطرناک‌تری درون خانه است و به نظر راه گریزی از آن نیست. این فیلم درباره بیماری ویروسی به نویسندگی و کارگردانی تری ادوارد شالتز در جشنواره فیلم Overlook در 19 ژوئن 2017 برای اولین بار به نمایش درآمد. فیلم در شب می‌ آید با بودجه 2.4 میلیون دلار ساخته شد و در گیشه‌ها بیش از 19 میلیون دلار فروش داشت. این فیلم با موضوع بیماری ویروسی با تحسین بسیاری از منتقدان رو به رو شد و در مجموع سایت راتن تومیتوز با بررسی 240 نقد، 84 درصد از آن‌ها را مثبت اعلام کرد و به همین دلیل در فهرست برترین فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری قرار گرفته است. برایان تالریکو از سایت راجر ابرت در نقد خود در خصوص فیلم It Comes at Night چنین نوشت: «در شب می‌آید فیلمی است که انسان‌های خطرناک در آن نقشی ندارند. غم و اندوه، درد، ترس و بی اعتمادی، احساسات بسیار این فیلم را پر کرده است.» سپس می‌افزاید: «… این یکی از وحشتناک ترین فیلم های با موضوع بیماری واگیر سال است.»

3. فیلم درباره بیماری ویروسی 28 Days Later – بیست و هشت روز بعد

فیلم 28 روز بعد/فیلم با موضوع بیماری/فیلم با موضوع ویروس همه گیر

 • سال ساخت: 2002
 • کارگردان: دنی بویل (Danny Boyle)
 • بازیگران: کیلین مورفی، مگان برنز و نائومی هریس
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 7.5
 • مدت زمان: 113 دقیقه

فیلم مهیج 28 روز بعد قطعا یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای قرار گرفتن در فهرست بهترینفیلم با موضوع ویروس همه گیر است. داستان فیلم 28 روز بعد، چهار هفته پس از شیوع ویروسی کشنده و اسرار آمیز در سراسر انگلستان آغاز می‌شود. جایی که بازماندگان در جستجوی پناهگاهی برای خود هستند. جیم (با بازی کیلیان مورفی) که به تازگی ار کما درآمده است، شهر را متروک و خالی از سکنه می‌یابد. این فیلم با موضوع بیماری ویروسی به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد و تبدیل به یک موفقیت تجاری شد؛ فیلم بیست و هشت روز بعد با بودجه 8 میلیون دلاری فروشی بیش از 82 میلیون دلار داشت، چیزی بیش از 10 برابر بودجه ساختش. این  اثر از فیلم های با موضوع بیماری واگیر همچنین تحسین منتقدان را به همراه داشت. این فیلم در سایت IMDB دارای نمره 7.6 است. راتن تومیتوز نیز 86 درصد از نظرات را مثبت خواند. وبسایت بلادی دیسگاستینگ که منحصرا به بررسی فیلم‌های ترسناک می‌پردازد، در مقاله خود چنین نوشت: «زامبی‌ها؟ فیلم سیاسی؟ درام انسانی”؟ 28 روز بعد همه این موارد و موارد دیگر را در خود داشت. این فیلم یک اثر هنری اصیل توسط یک کارگردان سطح بالاست.»

4. فیلم درباره بیماری ویروسی Side Effects – عوارض جانبی

فیلم هایی با موضوع بیماری/ فیلم عوارض جانبی/فیلم های بیماری

 • سال ساخت: 2013
 • کارگردان: استیون سودربرگ (Steven Soderbergh)
 • بازیگران: رونی مارا، جود لا، چنینگ تیتوم
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 7.1
 • مدت زمان: 106 دقیقه

فیلم عوارض جانبی، دومین اثر استیون سودربرگ، کارگردان آمریکایی است که در فهرست بهترین فیلم در مورد بیماری های واگیردار قرار می‌گیرد. ماجرا درباره زنی است به نام امیلی تیلور که به توصیه روانپزشک خود شروع به مصرف داروهای خاصی می‌کند. هنگامی که عوارض جانبی این دارو بر روی اثر می‌گذارد، امیلی متوجه می‌شود در معرض خطر بزرگی قرار دارد. او شبی در خواب دست به قتل می‌زند و این تازه شروع ماجراست.  از فیلم های بیماری Side Effects پس از اکران عمومی در تاریخ 8 فوریه 2013 با استقبال خوب دوستداران سینما مواجه شد و در مجموع بیش از 66 میلیون دلار فروخت. منتقدان هم نقدهای مثبت زیادی در رابطه با این فیلم با موضوع بیماری ویروسی نوشتند. راتن تومیتوز 83 درصد از این نقدها را مثبت ارزیابی کرد و در اجماع نهایی خود نوشت: «فیلم عوارض جانبی، یک فیلم هیجان‌انگیز است که با زیرکی و پیچ و تاب‌های درگیرانه همراه است. Side Effects یکی دیگر از تلاش‌های مطمئن کارگردان استیون سودربرگ است.» پیتر برادشاو منتقد گاردین درباره این اثر از فیلم های با موضوع بیماری واگیر در مقاله‌اش نوشت: «توانایی اینکه به طور همزمان از چیزی بترسی و در عین حال بقیه مردم را از آن بترسانی در این فیلم به خوبی مشخص است». او عملکرد رونی مارا بازیگر زن این فیلم را ستود.

همچنین بخوانید :

5. فیلم درباره بیماری ویروسی World War Z – جنگ جهانی زد

فیلم جنگ جهانی زد با بازی برد پیت/فیلم جنگ جهانی زد با بازی برد پیت/فیلم با موضوع ویروس و شیوع بیماری

 • سال ساخت: 2013
 • کارگردان: مارک فورستر (Marc Forster)
 • بازیگران: برد پیت، میریلی اینوس و دنیلا کرتز
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 7
 • مدت زمان: 116 دقیقه

فیلم جنگ جهانی زد با بازی برد پیت، یکی از بهترین بهترین فیلم های شیوع بیماری و زامبی است. گری، کارمند سابق سازمان ملل متحد زندگی آرامی را کنار همسر و فرزندانش سپری می‌کند تا اینکه ویروسی باعث شیوع بیماری خطرناکی در بین مردم می‌شود. او تلاش‌های زیادی برای نجات خود و خانواده‌اش انجام می‌دهد و سرانجام مامور پیدا کردن درمانی برای مبارزه با این ویروس خطرناک که انسان‌ها را تبدیل به زامبی می‌کند، می‌شود. این فیلم با موضوع ویروس و شیوع بیماری به کارگردانی مارک فورستر، بر اساس رمانی به همین نام اثر مکس بروکس ساخته شده است. فیلم World War Z در سوم ژوئن 2013 در لندن اکران شد و سپس 21 ژوئن 2013 در ایالات متحده به اکران عمومی در آمد. این فیلم موفقیت تجاری چشمگیری داشت و با فروش 540 میلیون دلاری خود مورد استقبال قرار گرفت. در مجموع می‌توان گفت واکنش منقدان نسبت به این اثر از  فیلم های با موضوع بیماری واگیر خوب بود. تاد مک کارتی از هالیوود ریپورتر ضمن تحسین فیلم، به تمجید از برد پیت پرداخت: «برد پیت در این اثر از فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری که یک قیام جهانی علیه زامبی‌هاست، عملکردی مقتدرانه‌ای ارائه می‌دهد.»

6. فیلم درباره بیماری ویروسی The Girl with All the Gifts – دختری با تمام موهبت‌ها

فیلم دختری با تمام موهبت ها/فیلم هایی با موضوع ویروس/

 • سال ساخت: 2016
 • کارگردان: کالم مک کارتی (Colm McCarthy)
 • بازیگران: سنیا نانوا، گلن کلوز و جما آرترتون
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • مدت زمان: 111 دقیقه

فیلم دختری با تمام موهبت‌ها یک اثر از فیلم مریضی های واگیردار است که برای اولین بار در 3 آگوست 2016 در جشنوراه فیلم لوکارنو به نمایش در آمد و سپس در تاریخ 23 سپتامبر همان سال به اکران عمومی در آمد. این اثر از فیلم های بیماری های کشنده که با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته مایک کری ساخته شده، درباره کودکانی است که در برابر بیماری که مردم را آلوده و تبدیل به زامبی کرده است، ایمن هستند. دختر با استعدادی به نام ملانیا، با فرار از مدرسه خاصشان تلاش می‌کند به بشریت برای رهایی از این بیماری کمک کند. راتن تومتوز با بررسی این اثر از فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری، 115 رای 85 درصد آن‌ها را مثبت اعلام کرد و در جمع بندی نهایی خود چنین اظهار کرد: «The Girl with All the Gifts بدون سوار شدن بر ترس‌های مخاطب، با سؤالاتی چالش برانگیز به استقبال شما می‌آید.»

7. فیلم Outbreak – شیوع

فیلم شیوع Outbreak 1995/ فیلم با موضوع ویروس/فیلم درباره بیماری واگیر دار

 • سال ساخت: 1995
 • کارگردان: ولفگنگ پیترسون (Wolfgang Petersen)
 • بازیگران: داستین هافمن، رنه راسو و مورگان فریمن
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • مدت زمان: 127

فیلم در مورد بیماری ویروسی، شیوع به کارگردانی ولفگانگ پترسن در سال 1995 ساخته شد. این فیلم درباره بیماری واگیر دار است که توسط میمون انسان‌ها را آلوده می‌کند. میمونی که میزبان این ویروس است، به کشور آمریکا وارد می‌شود و بیماری شروع به همه‌گیر شدن می‌کند. تعداد از دانشمندان حاذق در تلاش برای جلوگیری از شیوع این بیماری و پیدا کردن درمان دست به تلاش‌های زیادی می‌زنند. این اثر از فیلم های با موضوع بیماری واگیر با بازی داستین هافمن، رنه روسو، مورگان فریمن و کوین اسپیسی با بودجه 50 میلیون دلاری ساخته شد و در گیشه ها نزدیک به 190 میلیون دلار فروخت. ریتا کمپلی از واشینگتن پست ضمن ابزار رضایت از داستان فیلم، نوشت: «باید از کارگردان فیلم یعنی ولفگانگ پترسن به علت روند سریع داستان و اقدامات او برای پردازش بیشتر داستان تشکری ویژه کرد.»

8. فیلم Blindness – کوری

Blindness/فیلم کوری/فیلم های مریضی های واگیر دار

 • سال ساخت: 2008
 • کارگردان: فرناندو میرلس (Fernando Meirelles)
 • بازیگران: جولیان مور، مارک رافلو و گائل گارسیا برنا
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • مدت زمان: 120 دقیقه

فیلم درباره ویروس همه گیر شده Blindness به کارگردانی فرناندو میرلس، کارگردان برزیلی از روی رمان معروف کوری اثر ژوزه ساراماگو در سال 2008 ساخته شد. این اثر از فیلم های مریضی های واگیر دار در افتتاحیه جشنواره فیلم کن در 14 مه 2008 به نمایش درآمد و سپس در 3 اکتبر 2008 در آمریکا به اکران عمومی رسید. هنگامی که مرد جوانی در اتومبیل خود به کوری سفید دچار می‌شود، رهگذری پیشنهاد می‌کند که او را به خانه برساند ولی این غریبه در نهایت ماشین مرد را می‌دزدد. هنگامی که مرد همراه همسرش به پزشک مراجعه می‌کنند، پزشکش هیچ مشکلی را در وی پیدا نمی‌کند و او را به خانه می‌فرستد. روز بعد هنگامی که پزشک به کوری مبتلا می‌شود، می‌فهمد که این بیماری احتمالا یک مرض مسری باشد. فیلم کوری با بازی جولیان مور و مارک رافلو با وجود اینکه در لیست برترین فیلم های سال 2008 قرار گرفت، ولی از منتقدان بازخوردهای چندان مثبتی دریافت نکرد. منتقد سایت راجر اربرت فیلم کوری را یکی از ناخوشایندترین فیلم‌هایی خواند که تاکنون دیده است؛ اما پیتر برادشاو از گاردین در نقد خود درباره این فیلم آن را «اقتباسی هوشمندانه، کاملا ساختاربندی شده و مطمئن» نامید.

9. فیلم Flu – تب

Flu 2013/فیلم هایی با موضوع ویروس های کشنده/فیلم درباره بیماری های واگیردار

 • سال ساخت: 2013
 • کارگردان: کیم سونگ سو (Kim Sung-su)
 • بازیگران: سو ئه، جانگ هیوک و پارک مین ها
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.6
 • مدت زمان: 122 دقیقه

فیلم درباره بیماری های واگیردار تب، اثری است کره‌ای به کارگردانی کیم سانگ سو که در سال 2013 ساخته شد. داستان این اثر از فیلم هایی با موضوع بیماری زمانی آغاز می‌شود که دو برادر که به شکلی غیرقانونی وارد سئول شده‌اند، بر اثر ابتلا به بیماری خطرناکی، در یک کانکس حمل و نقل جان می‌بازند. انتقال این ویروس به دیگران باعث وقوع فاجعه‌ای در شهری در نزدیکی سئول می‌شود. این اثر از فیلم های با موضوع بیماری واگیر با بازی جانگ هیوک و سو ئه نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند. این فیلم هیجان‌انگیز و مهیج توانست 94 درصد از کاربران گوگل را راضی نگه دارد و در فهرست بهترین فیلم های با موضوع ویروس قرار بگیرد.

10. فیلم The Invasion – تهاجم

فیلم تهاجم/فیلم هایی با موضوع بیماری/فیلم درباره بیماری ویروسی

 • سال ساخت: 2007
 • کارگردان: Oliver Hirschbiegel (الیور هیرشبیگل)
 • بازیگران: نیکول کیدمن، دنیل کریگ و جرمی نورثام
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 5.9
 • مدت زمان: 99 دقیقه

برای بستن فهرست بهترین فیلم درباره بیماری ویروسی، فیلم تهاجم با بازی نیکول کیدمن گزینه بسیار مناسبی است. پس از سقوط یک فضاپیما بر روی زمین، بیماری کشنده‌ای در بخش بزرگی از ایالات متحده شیوع پیدا می‌کند. تاکر کافمن مدیر مرکز کنترل بیماری‌ها از اولین افرادی است که به این ویروس مبتلا می‌شود. او به همراه همسرش به روان‌پزشک مراجعه می‌کنند و می‌فهمند که رفتارهایشان بسیار تغییر کرده است. این روانپزشک در راستای پیدا کردن درمان این بیماری متوجه می‌شود که شاید پسرش راهی برای درمان این بیماری باشد. راتن تومیتوز با بررسی 163 بازبینی تنها 19 درصد آن‌ها را مثبت تلقی کرد و در جمع‌بندی نهایی خود گفت: «فیلم The Invasion داستانی کامل دارد ولی خالی از بینش روانشناسانه و هیجان لازم است.» اوون گلیبرمن از اینترتینمنت در نقد خود اظهار کرد: «فیلم افتضاحی نیست … اما یک تلاش بی‌روح است.» اما باید گفت فیلم The Invasion با راضی کردن 81 درصد از کاربران گوگل توانسته است مخاطبان سینما را به هیجان درآورد.

11. فیلم I Am Legend – من افسانه هستم

فیلم درباره بیماری ویروسی

 • سال ساخت: 2007
 • کارگردان: فرانسیس لارنس (Francis Lawrence)
 • بازیگران: ویل اسمیت، آلیس بارگا و چالی تاهان
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 7.2
 • مدت زمان: 101 دقیقه

یکی دیگر از فیلم های با موضوع بیماری واگیر را باید فیلم معروف ویل اسمیت و به کارگردانی فرانسیس لارنس، من افسانه هستم بدانیم. من افسانه هستم در یک پساآخرالزمان دلگیر اتفاق می‌افتد. زمانی که دانشمندان برای درمان سرطان اشتباها ویروسی را پراکنده می‌کنند که افراد را به شبه زامبی ها می‌کند. حالا دکتر نویل یکی از بوجود آورندگان ویروس باقی مانده که از ویروس ساخته شده در امان است‌. اگر می‌خواهید اخبار ساخت قسمت دوم این فیلم را دنبال کنید به این مقاله مراجعه کنید.

12. فیلم Mayhem – ضرب و شتم

فیلم های با موضوع بیماری واگیر

 • سال ساخت: 2017
 • کارگردان: جو لینچ (Joe Lynch)
 • بازیگران: استیون یئون، سامارا ویوینگ و جو لینچ
 • نمره آی‌ام‌دی‌بی: 6.4
 • مدت زمان: 88 دقیقه

فیلم درباره بیماری ویروسی بعدی فیلم ضرب و شتم است. اگر تا بدین جای کار بیشتر از ویروس های کشتار و زامبی حرف می‌زدیم. در فیلم ضرب و شتم با ویروس ID-7 روبرو هستیم. ویروسی که انسان را آن‌قدر دیوانه می‌کند تا دست به تاریک ترین وحشی گری ها و حتط مرگ بزند. داستان این فیلم با موضوع بیماری ویروسی راجع به وکیل و موکلی است که در ساختمانی قرنطینه شده و پر از افراد مبتلا به ID-7 گیر افتاده اند.

کلام آخر

اگر به فیلم‌های ترسناک و با زمینه‌های علمی و تخیلی علاقه‌مند هستید، توصیه می‌کنیم فیلم‌های ذکر شده در این مقاله را ببینید. بهترین فیلم های ویروسی 2022 در راه هستند و بزودی آن‌ها را نیز برایتان قرار می‌دهیم. در این مطلب تلاش کردیم بهترین فیلم های با موضوع ویروس را معرفی کنیم و به بررسی نظرات منتقدان و تماشاچیان پرداختیم. شما کدام یک از این فیلم های سینمایی درباره شیوع بیماری را دیده‌اید؟ آیا فیلم دیگری در رابطه با این موضوع می‌شناسید؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
azad
.
09 اسفند 1398، 15:50
پاسخ
0
0
سلام . ممنون بابت مقاله خوبتون اگه منبع انگلیسی داره ممنون میشم منبعشو بهم معرفی کنید
avatar
azad
.
09 اسفند 1398، 15:49
پاسخ
0
0
سلام . ممنون بابت مقاله خوبتون اگه منبع انگلیسی داره ممنون میشم منبعشو بهم معرفی کنید
avatar
فاطمه ایزدپناه
.
10 اسفند 1398، 11:21
پاسخ
0
0
@azad
سلام. از منبع خاصی برای تهیه مقاله استفاده نکردیم ولی می تونید با استفاده از سایت IMDb فهرست فیلم های با موضوع ویروس و بیماری رو پیدا کنید.
avatar
مریم
.
07 اسفند 1398، 17:01
پاسخ
0
2
به شخصه فیلم Flu رو خیلی دوست داشتم. جنگ جهانی زامبی هم خیلی جالب بود. بقیه ی پیشنهاداتتون رو هم دانلود خواهم کرد. ممنون
avatar
جواد
.
29 بهمن 1398، 11:48
پاسخ
0
0
خیلی عالی است که موضوعات فیلم را دسته بندی کرده اید. خیلی خوب بود موفق باشید.
avatar
فاطمه ایزدپناه
.
07 اسفند 1398، 14:37
پاسخ
0
0
@جواد
باعث خوشحالیه که خوشتون اومده :)
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401