بهترین گروه جهان در موسیقی کدام گروه است؟ آشنایی با بهترین گروه های موسیقی دنیا

بهترین خواننده جهان / بهترین گروه جهان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انتخاب بهترین گروه جهان در زمینه موسیقی کاری بس دشوار و شاید ناممکن است. بهترین خواننده جهان و و برترین گروههای موسیقی در سبک‌های مختلف، طرفداران متفاوتی دارند. در این مقاله با 22 گروه از بهترین گروه های موسیقی دنیا آشنا می‌شویم.

هنگامی که صحبت از بهترین گروه های موسیقی جهان به میان می‌آید، گزینه‌های بسیار زیادی در ذهن طرفداران موسیقی سراسر دنیا متبادر می‌شوند. این روند دلایل مختلف زیادی می‌تواند داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به ژانر مورد علاقه هر فرد، پس‌زمینه فکری و فرهنگی او و حتی دیدگاه‌های اجتماعی و سیاسی او اشاره کرد. در مقاله‌ای که در پیش رو دارید قصد داریم تعدادی از بهترین گروه های موسیقی دنیا و بهترین گروه خواننده جهان را برای شما معرفی کنیم. در انتخاب گروه‌های موسیقی فهرست پایین، معیارهای مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که از جمله آن‌ها می‌توانیم میزان محبوبیت، جوایز و افتخارات و تاثیر هر کدام از این گروه‌ها در روند موسیقی جهانی و همچنین ایجاد فرهنگ‌های مختلف را نام ببریم. هندزفری یا هدفون خود را آماده کنید و همراه پلازا باشید.

بهترین گروه های موسیقی دنیا

در ادامه بهترین گروه های موسیقی دنیا را معرفی می‌کنیم. در این بخش با معروف ترین گروه موسیقی جهان آشنا می‌شویم و درمی‌یابیم که بزرگترین گروه موسیقی جهان کدام گروه است.

22. گروه Modern Talking

بهترین گروه راک دنیا / بهترین گروه جهان

 • اعضای گروه: توماس آندرس، دیتر بولن
 • سال‌های فعالیت: 1983-1987 و 1998-2003
 • برخی از آلبوم‌ها: Universe – Victory – America- Let’s Talk About Love

در پایان معرفی بهترین گروه های موسیقی جهان، یک گروه آلمانی 2 نفره داریم. گروه مدرن تاکینگ بهترین بند موسیقی جهان آلمانی است که فعالیت خود را از سال 1983 در آلمان آغاز کرد. این گروه را بهترین گروه خواننده جهان به آلمانی می‌دانند. تک آهنگ مشهور You’re My Heart, You’re My Soul نزد همه ایرانیان شناخته شده است.

همچنین بخوانید :

گروه مدرن تاکینگ در طول سال‌های فعالیت خود به عنوان بهترین گروه موسیقی خارجی آلمانی، 12 آلبوم استودیویی و 20 تک آهنگ منتشر کردند. از این گروه به عنوان بهترین گروه خواننده جهان در قرن 20 یاد می‌شود. در سال 1998، پس از بازگشت دوباره این گروه کنسرتی در شهر بوداپست اجرا کردند. این کنسرت با 214000 تماشاگر به عنوان پرتماشاگرترین کنسرت پاپ در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد. برای آشنایی با این گروه فوق‌العاده آلمانی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها به این مقاله مراجعه کنید.

21. گروه One Direction

بهترین بند موسیقی جهان / بهترین خواننده جهان

 • اعضای گروه: نایل هوران، لیام پین، هری استایلز، لوئیس تامیلسون، زین مالک
 • سال‌های فعالیت: 2010-2016
 • برخی از آلبوم‌ها: Made in the A.M. – Four – Midnight Memories

در میان بهترین گروه های موسیقی پاپ جهان نام گروه وان دایرکشن به چشم می‌خورد. این گروه که از گروه های موسیقی معروف انگلیسی است، فعالیت خود را از سال 2010 در انگلستان آغاز کردند. نام گروه اغلب به صورت 1D نوشته می‌شود. همه اعضای گروه در سال 2010 به صورت جداگانه در مسابقه خوانندگی X Factor انگلستان شرکت کرده بودند، ولی نتوانستند در رده خود پیشرفت کنند. بنابراین باهم گروه 1D را تشکیل دادند.

همچنین بخوانید :

این گروه خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین گروه های موسیقی پاپ انگلستان شد. آنها تاکنون حدود 200 جایزه کسب کرده‌اند و جزء پردرآمدترین افراد زیر 30 سال از نگاه نشریه فوربز بودند. گروه وان دایرکشن 5 آلبوم استودیویی، 17 موزیک ویدئو و 17 تک آهنگ دارند.

زین مالک در سال 2015 از گروه جدا شد. در سال 2016 همه اعضا به این نتیجه رسیدند که بهتر است گروه را متوقف کرده و هریک به دنبال پروژه‌های شخصی خود بروند. در حال حاضر نیز خبری از پیوستن اعضای گروه نیست. برای مطالعه در مورد گروه وان دایرکشن، یکی از بهترین گروه های خوانندگی جهان، به این مطلب مراجعه کنید.

20. گروه Kiss

گروه های موسیقی معروف دنیا / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای کنونی: پائول استنلی، جن سیمونز، اریک سینگر، تامی تایر
 • سال‌های فعالیت: 1973 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Monster – Sonic Boom – Psycho Circus – Revenge

در میان بهترین گروه های موسیقی آمریکایی، گروه های متال جایگاه خوبی دارند. گروه Kiss یکی از بهترین گروه های راک و متال ، و از بهترین گروه های موسیقی دنیا است که فعالیت خود را از سال 1973 آغاز کرد. پائول استنلی، جن سیمونز، ایس فرهلی، و پیتر کریس پایه‌گذاران گروه کیس در ژانویه 1973 در نیویورک بودند. این گروه با نقاشی‌های عجیب غریب صورت خود شناخته می‌شوند.

گروه کیس تاکنون 20 آلبوم استودیویی و 60 تک آهنگ، در کنار دیگر فعالیت‌های خود، منتشر کرده است. این گروه در سال 2018 اعلام کرد که پس از 45 سال فعالیت در زمینه موسیقی، با تور جهانی “پایان جاده” از دنیای موسیقی کناره‌گیری خواهد کرد. این تور از سال 2019 آغاز شده و تا سال 2022 ادامه خواهد داشت. از گروه Kiss در دنیای موسیقی راک به عنوان بهترین گروه خواننده جهان و یک گروه افسانه‌ای یاد می‌شود. با مراجعه به این مطلب می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین گروه خواننده جهان ، گروه کیس، کسب کنید.

19. گروه Muse

Muse / بزرگترین گروه موسیقی جهان / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای کنونی: متیو بلامی، کریستوفر ولستنهلم، دومینیک هاوارد
 • سال‌های فعالیت: 1994 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: The 2nd Law, Drones, Simulation Theory, Will of the People

گروه موسیقی راک انگلیسی میوز یکی از بهترین گروه های موسیقی دنیا است که در شهر تینموث متولد شد. این گروه سبک‌های مختلفی از راک و کلاسیک را با آواهای الکترونیک تلفیق می‌کند. شهرت عمده گروه نیز به خاطر اجراهای زنده آن است. این گروه در کسب افتخارات در جشنواره‌های مختلف نیز بسیار موفق عمل کرده و تا به امروز 174 نامزدی و 69 برد را به نام خود زده است.

18. گروه EXO

بهترین گروه های راک / بهترین گروه جهان

 • اعضای کنونی: بکهیون، سوهو، لی، شیومین، چن، چانیول، دی.او، کای، سهون
 • سال‌های فعالیت: 2012 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: The War – Don’t Mess Up My Tempo – Obsession

معرفی بهترین گروه های خوانندگی جهان را با بهترین گروه خواننده جهان ، گروه EXO ادامه می‌دهیم. گروه EXO یک گروه پسرانه با 9 عضو است که فعالیت خود را از سال 2012 آغاز کردند. گروه اکسو در سال 2012 زیرنظر کمپانی SM Entertainment فعالیت خود را با 12 عضو آغاز کرد. این گروه موسیقی شامل دو زیرمجموعه بود: گروه Exo-K که به زبان کره‌ای فعالیت داشت و گروه Exo-M که فعالیت آن به زبان چینی بود. گروه 3 عضو خود را در سال‌های 2014 و 2015 از دست داد  و از آن زمان با 9 عضو فعالیت دارد.

آهنگ‌های معروف ترین گروه موسیقی جهان، گروه اکسو، به زبان‌های کره‌ای، چینی و ژاپنی و در سبک‌های پاپ، هیپ هاپ و آراندبی است. گروه اکسو 7 آلبوم استودیویی، 4 آلبوم زنده، 52 موزیک ویدئو و 28 تک آهنگ دارد. این گروه بین سال‌های 2014 تا 2018 بهترین گروه پسرانه جهان بود و لقب پادشاهان کی پاپ به آنان تعلق داشت. گروه اکسو یکی از بهترین گروه های موسیقی دنیا که در این مقاله بیشتر با آنها آشنا می‌شوید.

17. گروه BTS

بزرگترین گروه موسیقی جهان / بهترین خواننده جهان

 • اعضای کنونی: جین، شوگا، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ کوک
 • سال‌های فعالیت: 2013 تاکنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Be – Map of the Soul: 7

در ادامه معرفی بهترین گروه های خوانندگی جهان به گروه BTS می‌رسیم. گروه BTS را می‌توانیم یکی از معروف‌ترین و بهترین گروه های موسیقی جهان در حال حاضر بدانیم. گروه بی‌تی‌اِس، به انگلیسی BTS و به کره‌ای 방탄소년단، یک گروه پسرانه کره‌ای است. این گروه هفت عضو دارد و با نام گروه Bangtan Boys نیز شناخته می‌شود. ایده ساخت این گروه در سال 2010 مطرح شد و گروه BTS فعالیت خود را از سال 2013 زیر نظر کمپانی Big Hit Entertainment آغاز کرد.

این گروه، که از بهترین گروه های موسیقی جهان 2021 هستند، فعالیت خود را با سبک هیپ هاپ آغاز کردند، اما به مرور به بقیه سبک‌ها نیز پرداختند. گرچه اولین آهنگ‌های این گروه با استقبال چندانی روبرو نشد، اما از سال 2014 پیشرفت گروه BTS آغاز شد. از سال 2018 تا 2020 نیز این گروه به عنوان یکی از بهترین گروه های موسیقی تاریخ شناخته می‌شود. گروه BTS سالانه نزدیک به 5 میلیارد دلار برای کشور کره جنوبی سود دارد و از هر 13 توریست، یک نفر به خاطر این گروه به کره می‌رود.

گروه BTS تاکنون 9 آلبوم استودیویی و 41 تک آهنگ داشته‌اند. بسیاری از آهنگ‌ها و آلبوم‌های این گروه در صدر جدول بیلبورد 200 قرار گرفته‌اند و افتخارات بی‌شماری برای این گروه کسب کرده‌اند. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین گروه خواننده جهان کسب کنید، با اعضای آن، آلبوم‌ها و افتخارات این گروه آشنا شوید، می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

16.  گروه Black pink

بهترین گروه موسیقی خارجی / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای کنونی: جیسو، جنی، رزی، لیسا
 • سال‌های فعالیت: 2016 تاکنون
 • برخی از آلبوم‌ها: The Album – Blackpink in Your Area

گروه Black pink نیز یکی از گروه های موسیقی معروف دنیا و از بهترین گروه های موسیقی جهان است. این گروه 4 عضو دختر دارد و فعالیت خود را از سال 2016 زیر نظر کمپانی YG Entertainment آغاز کرد. اولین آلبوم آنها آلبوم Square One بود که در آگوست 2016 منتشر شد.

گروه بلک پینک، معروف ترین و بهترین گروه خواننده جهان کره ای دختر است و تاکنون با خوانندگان مطرحی چون سلنا گومز، دوآ لیپا، و لیدی گاگا نیز کار کرده‌اند. این گروه نخستین گروه دخترانه است که بیش از یک میلیون نسخه از آلبومشان به فروش رسیده است. گروه بلک پینک در طول فعالیت خود رکوردهای بسیاری را شکسته، افتخارات بی‌شماری کسب کرده و آهنگ‌هایی مسحورکننده را منتشر کرده‌اند. برای آشنایی با بهترین گرل بند جهان و یکی از معروف ترین گروه های خوانندگی جهان به این مقاله مراجعه کنید.

15. گروه Foo Fighters

Foo Fighters / بهترین گروه خواننده جهان / بهترین خواننده جهان

 • اعضای کنونی: دیو گرول، کریس شیفلت، نیت مندل، تیلور هافکینز، پت اسمیر
 • سال‌های فعالیت: 1995 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Wasting Light, Sonic Highways, Concrete and Gold,  Medicine at Midnight

گروه فو فایترز یک گروه راک آمریکایی در بین معروف ترین گروه خواننده جهان است. این گروه در سال 1995 در شهر سیاتل متولد شد و رهبر گروه نیز دیو گرول، عضو سابق گروه نیروانا، است. آلبوم‌های گروه فو فایترز از پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی راک در آمریکا و سراسر دنیا هستند. این گروه 32 نامزدی و 15 برد جایزه گرمی را در کارنامه فعالیت خود دارد و از این لحاظ یکی از موفق‎ترین و بهترین گروه های جهان به شمار میرود.

14. گروه موسیقی U2

U2 / بهترین گروه موسیقی جهان / بهترین خواننده جهان

گروه U2 یک گروه موسیقی راک ایرلندی است که از بهترین گروه های موسیقی دنیا در حال حاضر محسوب می‌شود. این گروه در سال 1976 در دوبلین شکل گرفت و تا به امروز بیش از 170 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته و می‌توانیم آن را یکی از پرفروش‌ترین گروه های موسیقی خارجی بدانیم . آلبوم‌های این گروه تاکنون بارها جزء پرفروش‌ترین آلبوم‌ها در آمریکا و انگلستان بوده‌اند. گروه یوتو تاکنون 22 بار برنده جایزه گرمی شده و از این لحاظ رکورددار بوده و می‌توان آن را بزرگترین گروه موسیقی جهان دانست.

گروه U2 حامی جنبش سبز است و ترانه Sunday Bloody Sunday را در جهت طرفداری و همبستگی با این جنبش در استادیوم نیوکمپ بارسلونا اجرا کرده است.

13. گروه The Beach Boys

The Beach Boys / معروف ترین گروه خواننده جهان / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای سابق:برایان ویلسون، دنیس ویلسون، کارل ویلسون، ال جردین، ریکی فتار، دیوید مارکس، بلاندی چپلین.
 • اعضای فعلی: مایک لاو، بروس جانستن
 • سال‌های فعالیت: 1961 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Surfin’ Safari, Live You, Summer in Paradise, Stars and Stripes Vol. 1

معرفی بهترین گروه های جهان را با یک گروه راک دیگر ادامه می‌دهیم. گروه راک آمریکایی بیچ بویز از بهترین گروه های موسیقی دنیا که در سال 1961 توسط برادران ویلسون به همراه مایک لاو و ال جردین شکل گرفت. این گروه در سال اول آهنگ Sufin’ را ساخت که یکی از پیچیده‌ترین و زیباترین هارمونی‌های یک گروه راک بود. گروه The Beach Boys یکی از بهترین گروه های موسیقی جهان است که توانست مدتی هرچند کوتاه، با گروه بیتلز رقابت کند.

این بهترین گروه راک دنیا در آن سال‌ها با مشکلات زیادی، از جمله اعتیاد برایان، مرگ دنیس و سپس مرگ کارل، دست‌و پنجه نرم کرد. ال و برایان نیز پس از این اتفاقات از گروه رفتند، اما گروه همچنان با پشتکار مایک لاو و بروس جانستن پابرجاست.

12. گروه Rush

Rush / بهترین گروه های موسیقی جهان / بهترین گروه جهان

اینطور که پیداست گروه‌های راک در میان گروه های موسیقی معروف دنیا جایگاه خاصی دارند. گروه راک کانادایی Rush نیز یکی دیگر از بهترین گروه های جهان است که بیش از نیم قرن از آغاز فعالیت آن می‌گذرد. این گروه در سال 1968 در تورنتو شکل گرفت و در سال 1974 اولین آلبوم خود را منتشر کردند. گروه راش  به خاطر مهارت بالا در نواختن سازها، ساختار پیچیده قطعات و تاثیر عمیق ترانه‌ها از موضوعاتی نظیر فلسفه، و ژانرهای فانتزی  وعلمی-تخیلی که به موضوعاتی چون بشردوستی، احساسات و نگرانی‌های محیط زیستی می‌پرداخت، به شهرت رسیدند.

گروه راش از بهترین گروه های موسیقی دنیا ، پس از بیتلز و رولینگ استون، در زمره دریافت گواهینامه طلا و گواهینامه پلاتینیوم به شمار می‌رود. آلبوم‌های آنها از پرفرو‌ش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در آمریکا است.

11. گروه موسیقی The Doors

The Doors / بدترین گروه موسیقی جهان / بهترین گروه جهان

 • اعضا: جیم موریسون، ری منزرک، رابی کریگر، جان دنزمور
 • سال‌های فعالیت: 1965-1973
 • برخی از آلبوم‌ها: The Doors, Strange Days, Other Voices, The Best of The Doors

The Doors یکی از تاثیرگذارترین و بهترین گروه های راک در دهه 60 میلادی بود. این گروه در سال 1965 در لس‌آنجلس تشکیل شد و هیچگاه نوازنده گیتار بیس نداشت. گروه دورز با اشعار جیم مورسون بساری از تابوهای جامعه آمریکا در آن زمان را زیر سوال می‌برد. بسیاری از موزیک‌های این گروه، از بهترین گروه های جهان ، بر مبنای ترس انسان معاصر از سیاست، جنگ و ترور بود.

موریسون مهره اصلی گروه بود که در سال 1971 در پاریس درگذشت. اعضای گروه بدون او تنها 2 سال دوام آورند و سپس گروه از هم پاشید. گرچه طول مدت فعالیت این بهترین گروه موسیقی جهان کوتاه بود، اما در همین مدت توانستند به محبوبیت خوبی نزد مردم دست پیدا کرده و نام خود را در تاریخ موسیقی ثبت کنند.

10. گروه موسیقی Metallica

بهترین گروه های موسیقی جهان 2021 / بهترین گروه جهان

 • اعضای کنونی: جیمز هتفیلد، لارس اولریچ، کرک همت و رابرت تروهیو
 • سال‌های فعالیت: 1981 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Master of Puppets – Kill Em’ All – St. Anger

عضو دهم فهرست بهترین گروه های خوانندگی جهان گروه موسیقی محبوب Metallica محسوب می‌شود. این گروه موسیقی در شهر لوس آنجلس ایالت کالیفرنیا آمریکا شکل گرفت و در سبک هوی متال (Heavy metal) و ترش متال (Thrash Metal) مشغول به فعالیت است و از معروف‌ترین و بهترین گروه های متال دنیا به شمار می‌رود. موسسان اصلی گروه موسیقی متالیکا جیمز هتفیلد و لارس اولریچ محسوب می‌شوند که به ترتیب در نقش خواننده و نوازنده گیتار الکتریک و درامر در آن فعالیت می‌کنند. این گروه به جرات بهترین گروه موسیقی معروف امریکایی است.

گروه موسیقی متالیکا تاکنون 10 آلبوم استودیویی، 37 تک آهنگ و 39 موزیک ویدیو منتشر کرده است. این گروه تاکنون 9 جایزه گرمی را از آن خود کرده و همچنین 57 میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را در کشور آمریکا فروخته است.

9. گروه موسیقی Nirvana

معروف ترین گروه موسیقی جهان / بهترین خواننده جهان

 • اعضا: کرت کوبین، کریست ناواسلیک و دیو گرول
 • سال‌های فعالیت: 1987 تا 1994
 • آلبوم‌ها: Bleach – Nevermind – In Utero

به عنوان نهمین عضو بهترین گروه های موسیقی دنیا گروه موسیقی Nirvana را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. این گروه در سال 1987 و در شهر آبردین (Aberdeen) ایالت واشینگتن آمریکا تاسیس شد. گروه نیروانا عمدتا در ژانرهای گرانژ (Grunge) و آلترنتیو راک (Alternative rock) به نواختن و تولید آلبوم‌های مختلف پرداخت. این گروه موسیقی یکی از تاثیرگذارترین گروه‌های جهان چه از جنبه موسیقیایی آن و چه از جنبه اثرگذاری بر فرهنگ راک اند رول (Rock and roll) در میان قشر جوان سراسر دنیا محسوب می‌شود.

اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 1850

اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 1850TSCO TS 1850 Bluetooth Speaker

وزن5500 گرم
نوع اتصالبا سیم,بی سیم
اتصال دهندهبلوتوث 2.1,جک 3.5 میلی متری,پورت USB

8. گروه موسیقی Queen

بهترین گروه های متال / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای کنونی: برایان می و راجر تیلور
 • سال‌های فعالیت: 1970 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: The Works – Queen – The Game

به عنوان هشتمین گروه فهرست بهترین گروه های خوانندگی جهان گروه موسیقی Queen را برای معرفی انتخاب کرده‌ایم. Queen یک گروه موسیقی راک انگلیسی محسوب می‌شود که در لندن و در سال 1970 تاسیس شد. اعضای اصلی گروه موسیقی Queen در دوره اولیه آن عبارت بودند از فردی مرکوری به عنوان پیانیست و خواننده، برایان می به عنوان گیتاریست و خواننده، راجر تیلور به عنوان درامر و خواننده و جان دیکون به عنوان نوازنده بیس.

کارهای اولیه گروه Queen بیشتر در ژانر پروگرسیو راک (Progressive Rock)، هارد راک (Hard Rock) و هوی متال (Heavy Metal) دسته بندی می‌شوند، اما به مرور سبک گروه بیشتر به سمت آرنا راک (Arena Rock) و پاپ راک (Pop Rock) تغییر مسیر پیدا کرد. این گروه را می‌توانیم از بهترین گروه های راک و متال، و محبوب‌ترین و بهترین گروه خواننده جهان بدانیم.

7. گروه موسیقی The Who

بهترین گروه های راک و متال / بهترین گروه جهان

 • اعضای کنونی: راجر دالتری و پیت تاونزند
 • سال‌های فعالیت: 1964 تا 1983 | 1989 | 1996 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Who Are You – Who

به عنوان هفتمین گروه موسیقی فهرست امروزمان با عنوان بهترین گروه های موسیقی دنیا گروهی به نام The Who را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. The Who نام یک گروه موسیقی راک انگلیسی است که در سال 1964 و در شهر لندن تاسیس شد.

گروه موسیقی The Who به عنوان یکی از تاثیرگذارترین گروه‌های راک قرن بیستم شناخته می‌شود و آلبوم‌های آن‌ها تاکنون بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته‌اند. همچنین جا دارد بگوییم که این گروه در ژانرهای Hard Rock و Power Pop نیز فعالیت داشته است.

6. گروه موسیقی AC/DC

گروه های موسیقی خارجی / بهترین خواننده جهان

 • اعضای کنونی: انگس یانگ، کریس تسلید، استیو یانگ و اکسل رز
 • سال‌های فعالیت: 1973 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Back In Black – High Voltage – Highway To Hell

در جایگاه ششم فهرست بهترین گروه های خوانندگی جهان گروه موسیقی AC/DC قرار دارد. گروه AC/DC یک گروه راک استرالیایی است که در شهر سیدنی و در سال 1973 توسط برادران اسکاتلندی به نام مالکولم یانگ و انگس یانگ تاسیس شد. ژانر موسیقی این گروه اغلب در دسته‌بندی‌های هارد راک (Hard Rock)، بلوز راک (Blues Rock) و هوی متال (Heavy Metal) قرار می‌گیرد؛ اما اعضای گروه عموما سبک خود را با عنوان راک اند رول (Rock and roll) معرفی می‌کنند.

اسپیکر بلوتوث گولون مدل RX-381BT

اسپیکر بلوتوث گولون مدل RX-381BTGolon RX-381BT Bluetooth Speaker

اتصال دهندهبلوتوث,شیار کارت حافظه,USB

5. گروه موسیقی The Rolling Stones

بهترین گروه موسیقی معروف امریکایی / بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضای کنونی: میک جگر، کیت ریچاردز، رانی وود و چارلی واتس
 • سال‌های فعالیت: 1962 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Let It Bleed – Sticky Fingers – The Rolling Stones

پنجمین گروهی که قصد داریم در فهرست بهترین گروه های موسیقی دنیا برای شما معرفی کنیم، گروه موسیقی The Rolling Stones محسوب می‌شود. این گروه موسیقی در سال 1962 و در شهر لندن شکل گرفته و از آن زمان تاکنون در ژانرهای راک، راک اند رول و بلوز مشغول به فعالیت است.

این گروه علاوه بر آنکه یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های موسیقی جهان که تاکنون نیز فعالیت خود را حفظ کرده است محسوب می‌شود، از منظر بسیاری از صاحب‌نظران حوزه موسیقی یکی از مهمترین و بزرگترین گروه‌های موسیقی جهان به حساب می‌آید.

4. گروه موسیقی The Eagles

بهترین گروه جهان

 • اعضای کنونی: دان هنلی، جو والش و تیموتی بی.اشمیت
 • سال‌های فعالیت: 1971 تا 1980 | 1994 تا 2016 | 2017 تا کنون
 • برخی از آلبوم‌ها: Hotel California – Eagles – Long Road Out of Eden
همچنین بخوانید :

به عنوان چهارمین عضو فهرست بهترین گروه های خوانندگی جهان گروه موسیقی The Eagles را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. این گروه موسیقی یک گروه راک آمریکایی است که در سال 1971 و در شهر لوس آنجلس آمریکا تاسیس شد. اعضای اولیه گروه Eagles عبارت بودند از گلن فری به عنوان گیتاریست و خواننده، دان هنلی به عنوان درامر، برنی لیدون به عنوان گیتاریست دوم و زندی مایزنر به عنوان بیسیست.

از ژانرهایی که گروه The Eagles در آن‌ها به فعالیت پرداخته است می‌توان به راک، کانتری راک (Country Rock)، سافت راک (Soft Rock) و فولک راک (Folk Rock) اشاره کرد.

اسپیکر بلوتوث التومکس مدل A-3188BT

اسپیکر بلوتوث التومکس مدل A-3188BTLtomex A-3188BT Bluetooth Speaker

وزن600 گرم
نوع اتصالبا سیم,بی سیم
اتصال دهندهبلوتوث,شیار کارت حافظه TF,جک 3.5 میلی متری,پورت USB

3. گروه موسیقی Led Zeppelin

بهترین خواننده جهان

 • اعضا: رابرت پلنت، جیمی پیج، جان پل جونز و جان بونام
 • سال‌های فعالیت: 1968 تا 1980
 • برخی از آلبوم‌ها: Coda – Led Zeppelin – Presence

سومین گروه موسیقی که قصد داریم در فهرست بهترین گروه های موسیقی دنیا برای شما معرفی کنیم Led Zeppelin محسوب می‌شود. از سبک‌هایی که گروه موسیقی Led Zeppelin به فعالیت در آن‌ها پرداخته است می‌توان به هارد راک (Hard Rock)، بلوز راک (Blues Rock)، فولک راک (Folk Rock) و هوی متال (Heavy Metal) اشاره کرد. این گروه نیز به عنوان بهترین گروه خواننده جهان در سبک خود شناخته می‌شود.

2. گروه موسیقی The Beatles

بهترین خواننده جهان

 • اعضا: جان لنون، پل مک‌کارتنی، جرج هریسون و رینگو استار
 • سال‌های فعالیت: 1960 تا 1970
 • برخی از آلبوم‌ها: Let It Be – The Beatles – Abbey Road – Help

دومین گروه موسیقی که قصد داریم در فهرست بهترین گروه های موسیقی دنیا برای شما معرفی کنیم The Beatles نام دارد. گروه موسیقی The Beatles یک گروه راک انگلیسی بود که در سال 1960 و در شهر لیورپول (Liverpool) انگلستان شکل گرفت. این گروه موسیقی به عنوان تاثیرگذارترین و معروف ترین و بهترین گروه خواننده جهان تمام دوران‌ها شناخته می‌شود. از افتخارات این گروه دریافت هفت جایزه گرمی (Grammy)، چهار جایزه بریت (Brit) و یک جایزه اسکار برای موسیقی متن فیلم Let It Be را می‌توان نام برد.

1. گروه موسیقی Pink Floyd

بهترین گروه موسیقی دنیا

 • اعضا: سید برت، نیک میسن، راجر واترز، ریچارد رایت و دیوید گیلمور
 • سال‌های فعالیت: 1965 تا 1995 | 2005 | 2012 تا 2014
 • برخی از آلبوم‌ها: Wish You Were Here – The Dark Side of The Moon – The Wall – Animals

نهایتا به رتبه اول فهرست بهترین گروه های موسیقی دنیا رسیدیم و این رتبه به گروه موسیقی افسانه‌ای Pink Floyd تعلق دارد. Pink Floyd یک گروه راک انگلیسی، و از بهترین گروه های راک دنیا، است که در سال 1965 و در شهر لندن تاسیس شد. این گروه که از همان ابتدا جایگاه خود را به عنوان یک گروه فعال در سبک Psychedelic rock تثبیت کرد، به خاطر عوامل مختلفی همانند آهنگسازی، تجربه‌گرایی، شعرهای فلسفی و نهایتا اجراهای زنده طرفداران بی‌شماری پیدا کرد. گروه پینک فلوید را به جرات می‌توان بهترین گروه خواننده جهان در طول تاریخ دانست.

اعضای اولیه گروه راک Pink Floyd عبارت بودند از سید برت در نقش گیتاریست و خواننده اصلی، نیک میسن در نقش درامر، راجر واترز در نقش بیسیست و خواننده و ریچارد رایت در نقش خواننده و کیبوردیست. بعدها در سال 1967 دیوید گیلمور، گیتاریست افسانه‌ای این گروه نیز به این جمع اضافه شد. گروه موسیقی Pink Floyd در سال 2014 آخرین کنسرت خود را با اعضای سابق آن اجرا کرد.

سوالات متداول

بهترین گروه موسیقی جهان کدام گروه است؟

پاسخ به این سوال با توجه به علاقه موسیقیایی شما متفاوت است. اما در مجموع می‌توانیم گروه Pink Floyd، گروه Metallica، گروه The Beatles و گروه BTS را جزء بهترین گروه های موسیقی دنیا بدانیم.

محبوب ترین گروه خواننده کره ای دختر کدام گروه است؟

در حال حاضر گروه بلک پینک محبوب‌ترین و معروف ترین گروه خواننده کره ای دختر در جهان است.

محبوب ترین گروه خواننده کره ای پسر کدام گروه است؟

گروه BTS را می‌توانیم محبوب ترین گروه خواننده کره ای پسر در سال‌های اخیر بدانیم.

سخن پایانی

بهترین گروه موسیقی دنیا

تعدادی از محبوب‌ترین و بهترین گروه های موسیقی دنیا را برای شما فهرست کردیم و امیدواریم از خواندن مقاله امروزمان نهایت لذت را برده باشید. بدون شک در نگارش هر مقاله‌ای با عنوان «بهترین گروه‌های موسیقی» سلیقه نگارنده دخیل بوده و ممکن است فهرست‌های زیادی در این زمینه تهیه شوند که به کلی از همدیگر متفاوت باشند. بر همین اساس صدها و هزاران گروه موسیقی دیگر نیز در سرتاسر دنیا وجود دارند که طرفداران ویژه خود را داشته و آثار ارزشمندی را در زمینه موسیقی تاکنون تولید کرده‌اند. در هر صورت امیدواریم نسبت به گوش دادن به آلبوم‌های این گروه‌های افسانه‌ای ترغیب شوید.

نظر شما در رابطه با فهرست بهترین گروه های موسیقی جهان چیست؟ به نظر شما در این فهرست کدام گروه می‌تواند بدترین گروه موسیقی جهان نام گیرد؟ نظرات خود را از قسمت پایین و از بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران157 دیدگاه
avatar
...
.
20 اسفند 1402، 22:39
پاسخ
0
4
بچه ها .خیلی خجالت آوره که بخاطر این چیزا افتادیم به جون همدیگه و داریم طوری رفتار میکنیم که بیش از حد زننده ست .هم بی تی اس باید توی این لیست می‌بود هم بلک پینک و گروه های فوق العاده ی دیگه.چون تمام این گروه ها به یک اندازه عالی و بهترین هستن و توی این جهان هزاران نوع تنوع موسیقی هست و برای آدم هایی با سلیقه های متفاوت درست شده.پس باید یاد بگیریم که کمی انسانی رفتار کنیم و آنقدر به همدیگه توهین نکنیم و به جون هم نیوفتیم.با این بحث و جدل ما نه اون خواننده شهرتشو از دست میده و نه هیچ چیز دیگه هممون آدمیم و حق داشتن رفتار متفاوت و سلیقه های متفاوت رو داریم.تمام اون دوستانی هم که بی تی اس فن بودن و اومدن گفتن بی تی اس باید اول باشه نمیدونم بلک پینک فلانه یا این گروه پیر هارو گذاشتید و اینا باید بهتون بگم که اگه فن یه گروه هستید لطفا هیچی نگید و به فن بودن ادامه بدید و حمایت کنید نه اینکه می‌آید به همه گروها هیت میدید که چی واقعا؟جنگه مگه؟ ما ایرانیا واقعا حقمونه که عین حیوون باهامون رفتار کنن چونکه شعور نداریم به سلیقه های هم احترام بزاریم .مگه صنعت موسیقی به پیر و جوونیه؟همچین چیزی نیست .شاید پیر شدن و یا مردن ،اما خاطر خیلی‌هاشون توی ذهن ما مونده چرا چون بهترین ها بودن . و بی تی اس بنظرم جاش توی این لیست هم بود چون فندوم بزرگی داره و صنعت موسیقی خوبه . بیاید و حداقل یکبار آدم باشید.
avatar
odin
.
07 اسفند 1402، 17:11
پاسخ
0
1
اینکه پینک فلویدو از راش و لدزپلین بهتر شمردین خیلی عجیبه...
avatar
Makan
.
26 دی 1402، 15:01
پاسخ
2
13
داشتم کامنت هارو میخوندم و دیدم دوستان بی تی اس فن دارن به این میبالن که بی تی اس ۲ بار نامزد گرمی شده.... دوستان متالیکا ۸ بار گرمی برده چرا اصلا باید با راک و متال کل بندازین آخه.... شماهایی که میگین پینک فلوید قدیمی شده باید بپرسم که موسیقی نگه تاریخ انقضا داره؟ با این حرف نه تنها خیلی از گروه های موسیقی بلکه افسانگان موسیقی یعنی موتزارت و بتهوون و خیلی های دیگه هم زیر سوال میرن. لطفا قبل از کامنت گذاشتن یکم فکر و تحقیق کنین
avatar
.
12 دی 1402، 10:38
پاسخ
12
18
فقط میتونم بگم خاک بر سر اون عقب مونده ی بچه سال بی تی اس فنی که میگه موسیقی قدیمی میشه. اینو بدون تو هیچ درکو شعوری از موسیقی نداری که این حرفو میزنی و اینقدر احمقی که هنوز نمیدونی ما بهترین گروه دنیا نداریم موسیقی سلیقه ایه و هرکی موسیقی مورد علاقش براش بهترین اهنگه. اگرم ۱ درصد داشته باشیم مطمعن باش اون ۲ جنسه های Bts بهترین خواننده های جهان نیسن تو داری این همه خواننده های اصیل رو به یه مشت کره ای اشغال رو که به درد کنسرت خیابونی هم نمیخورن میفروشی که فقط نظر بچه سالتو بیان کنی !
avatar
a person
.
03 دی 1402، 14:29
پاسخ
1
6
ولی جای گروه هایی مثله coldplay و imaginedragons هم تو این لیست خالیه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402