روش های استعلام مانده اینترنت ایرانسل و همراه اول

استعلام مانده اینترنت ایرانسل
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در این مقاله برای استعلام مانده اینترنت ایرانسل روش‌هایی مثل کد باقیمانده اینترنت ایرانسل گفته خواهد شد و همچنین برای استعلام مانده اینترنت همراه اول نیز روش‌هایی مثل کد باقیمانده اینترنت همراه اول برای شما شرح داده می‌شود.

با توجه به افزایش مصرف اینترنت در بین کاربران، استعلام باقیمانده اینترنت به یک امر مهم برای صرفه جویی تبدیل شده است. اطلاع از زمان و حجم باقیمانده از اینترنت شما در هر دو اپراتور ایرانسل و همراه اول روش‌های زیادی دارد. در این مقاله از پلازا راه‌های اطلاع از باقیمانده اینترنت ایرانسل و روش های استعلام مانده اینترنت همراه اول را شرح داده‌ایم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

استعلام مانده اینترنت ایرانسل

کد باقیمانده اینترنت ایرانسل

کد دستوری حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل

یکی از راه‌های اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل، استفاده از کد دستوری باقی مانده اینترنت ایرانسل است. شما با شماره گیری کد استعلام مانده حساب اینترنت ایرانسل که کد #4*1*555* است، می‌توانید به آخرین وضعیت و حجم باقی مانده اینترنت ایرانسل دست پیدا کنید. همچنین با استفاده از کد اعتبار باقیمانده اینترنت ایرانسل #10*141* نیز می‌توانید استعلام باقیمانده اینترنت ایرانسل را انجام دهید.

استعلام مانده اینترنت ایرانسل با اپلیکیشن موبایل

یکی از روش های اطلاع از باقیمانده اینترنت ایرانسل، استفاده از اپلیکیشن «ایرانسل من» است. نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت ایرانسل در این اپلیکیشن بسیار ساده است. بعد از وارد کردن شماره، در صفحه اصلی این برنامه می‌توانید حجم باقیمانده از اینترنت خود را مشاهده کنید. این روش استعلام مانده اینترنت ایرانسل برای هر دو مشترکین اعتباری و دائمی کاربرد دارد.

سایت ایرانسل من

یکی دیگر از روش‌ها برای استعلام مانده اینترنت ایرانسل، مراجعه به سایت ایرانسل است. به سایت Irancell.ir مراجعه کنید. در سامانه ایرانسل من وارد شوید، اگر عضو نیستید ثبت نام کنید. بعد از ورود شما به این سامانه، باقیمانده حجم اینترنت سیم کارت، به شما نشان داده می‌شود.

تلفن گویا

یکی دیگر از روش های استعلام مانده اینترنت ایرانسل، استفاده از تلفن گویای ایرانسل است. برای اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت ایرانسل باید با شماره 700 تماس بگیرید. برای این کار نیازی به داشتن اعتبار و اتصال به اینترنت نخواهید داشت.

استعلام مانده اینترنت همراه اول

استعلام مانده اینترنت همراه اول

کد دستوری حجم باقی مانده اینترنت همراه اول

برای استعلام باقیمانده اینترنت همراه اول، می‌توانید از کد استعلام مانده حساب اینترنت همراه اول استفاده کنید. روش کد دستوری باقی مانده اینترنت همراه اول یکی از ساده ترین روش های اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول است. کد اعتبار باقیمانده اینترنت همراه اول #0*100* است. همچنین از کد #320*10* نیز می‌توانید استفاده کنید.

استعلام مانده اینترنت همراه اول با اپلیکیشن موبایل

برای استعلام مانده اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن، باید اپلیکیشن «همراه من» را نصب کنید. نحوه اطلاع از باقی مانده اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن بسیار ساده است. پس از وارد کردن شماره تلفن و ورود به صفحه اصلی برنامه، حجم باقی مانده اینترنت همراه اول شما نشان داده می‌شود.

پیامک اطلاع از باقیمانده اینترنت همراه اول

برای اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت همراه اول، تنها کافی است که عدد 0 لاتین را به شماره 8080 ارسال کنید. بعد از ارسال، یک پیامک برای اطلاع از باقیمانده حجم اینترنت همراه اول برای شما ارسال خواهد شد.

سایت همراه اول

برای استعلام مانده اینترنت همراه اول از طریق سایت، به آدرس My.mci.ir مراجعه کنید. با وارد کردن شماره و رمز خود به سایت وارد شوید، اگر قبلاً ثبت نام نکرده‌اید، روی ثبت نام کلیک کنید. بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، بر روی صفحه اصلی سایت، باقیمانده حجم اینترنت خود را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده مانده اینترنت ایرانسل و دیدن مانده اینترنت همراه اول، روش‌های متعددی وجود دارد. اما شاید بهترین و آسان ترین راه برای سیم کارت‌های ایرانسل استفاده از کد باقیمانده اینترنت ایرانسل و اپلیکیشن «ایرانسل من» باشد. همچنین ساده ترین راه برای استعلام مانده اینترنت همراه اول نیز می‌تواند استفاده از کد باقیمانده اینترنت همراه اول، اپلیکیشن و پیامک باقیمانده اینترنت همراه اول باشد. امیدواریم که از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها