مخفی کردن اپلیکیشن های آیفون ؛ چگونه در آیفون برنامه ها را پنهان کنیم؟

بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون / مخفی کردن برنامه در ایفون
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر بدنبال مخفی کردن برنامه در ایفون هستید باید بدانید که در این زمینه روش های بسیاری وجود دارد که در ادامه قصد داریم شمارا با بهترین های این موضوع آشنا کنیم. لازم به ذکر است در این زمینه روش های مختلفی در اختیارتان قرار گرفته است که براساس آنها میتوانید به ویژگی های دیگری نیز دسترسی داشته باشید. برای مخفی کردن برنامه در ایفون احتیاجی به برنامه‌های اضافی تحت عنوان بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون ندارید. قابلیت هايد كردن اپلیکیشن ها در ايفون در iOS 14 به این گوشی‌ها اضافه شده است. اما پنهان كردن برنامه در گوشی اپل چگونه است؟ در این مطلب با روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن‌ها برنامه‌ها را پنهان کنید آشنا خواهیم شد.

هايد كردن برنامه در ايفون شاید از دید برخی کاربران نیاز به برنامه داشته باشد اما باید بدانید که در زمینه پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون روش های دیگری نیز وجود دارد که براساس آن میتوانید اپ و بازی هایی که نیاز دارید را از دید افراد مزاحم و یا افرادی که به گوشی شما دسترسی دارند پنهان کنید. در این زمینه گوشی های آیفون ویژگی خوبی را در این زمینه ارائه داده اند که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید. مخفی سازی برنامه ها در ios از طریق تنظیمات خود گوشی انجام میشود که در این زمینه نیازی به برنامه نخواهید داشت. وجود محدودکننده های این چنینی در گوشی های آیفون سبب شده تا نیازی به برنامه های مختلف نداشته باشید.

در این مطلب می‌خواهیم بدانیم آیا می توان اپلیکیشن های نصب شده در گوشی آیفون را مخفی کرد؟ گاهی اوقات پیش می‌آید که دوست ندارید برخی برنامه‌های نصب شده در گوشی شما را کسی ببیند. شاید هم به یک برنامه مثلا یک بازی علاقه زیادی دارید و هر بار که چشمتان به آن می‌افتد نمی‌توانید سراغش نروید. برخلاف اندروید، مخفي كردن اپ در ايفون به‌صورت کامل امکان‌پذیر نیست. اما در این اموزش مخفي كردن برنامه ها در ايفون، روش‌هایی را معرفی می‌کنیم که با کمک آن‌ها می‌توانید یک برنامه را از جلوی دید خارج کنید. با پلازا همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین روش های مخفی کردن برنامه در ایفون بدون نرم افزار

در این بخش قصد داریم شمارا با اصلی ترین روش هايد كردن برنامه در ايفون آشنا کنیم. روش هایی که در مقاله پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون مورد بررسی قرار گرفته اند در واقع بدون برنامه بوده که در این زمینه میتوانید به گزینه های خوبی دسترسی داشته باشید که در ادامه آنها را برای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای اینکه بتوانید به ویژگی های مربوط به مخفی سازی برنامه ها در ios دسترسی پیدا کنید در این زمینه 3 برنامه کاربردی برای شما قرار گرفته است که با استفاده از آنها میتوانید در این زمینه دسترسی بهتری داشته باشید که پیشنهاد میشود در ادامه همراه ما باشید.

مخفی کردن برنامه ها در گوشی اپل به چند روش قابل انجام است. هم می‌توانید از صفحه خانه اینکار را انجام دهید و هم از طریق تنظیمات. علاوه بر این؛ می‌توانید کل برنامه‌های موجود در یکی از صفحات برنامه‌ها را نیز حذف کنید. در ادامه شما عزیزان میتوانید به اینکه چگونه در ایفون برنامه مخفی کنیم دسترسی پیدا کنید که در این زمینه آموزش مربوط به همراه عکس بوده است تا مشکلی در این زمینه نداشته باشید. هرچند اگر در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید سوالات خودرا در نظرات برای ما به اشتراک بگذارید.

مخفي كردن ایکون برنامه در iOS ؛ بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون

از سیستم‌عامل iOS 14 به بعد، امکان مخفي كردن برنامه اينستا در اپل یا دیگر برنامه‌ها، با انتقال دادن آن‌ها به App Library فراهم شده است. برنامه‌هایی که در اپ‌گالری قرار می‌دهید همچنان در این قسمت قابل مشاهده خواهند بود ولی دیگر در صفحه خانه و فهرست برنامه‌ها ظاهر نمی‌شوند. در ادامه توضیحات میتوانید به اینکه چگونه برنامه های ایفون را مخفی کنیم دسترسی پیدا کنید. فقط تنها موردی که باید دقت کنید این است که مخفی نمودن اپ ها به صورت نرم افزاری و از تنظیمات انجام میشود که در این زمینه پیشنهاد میشود دقت کافی را داشته باشید.

همانطور هم که گفتیم، برای انجام اینکار نیازی به نرم افزار مخفي كردن برنامه در ايفون ندارید. نحوه پنهان كردن برنامه هاي ايفون بسیار ساده است. کافی است برنامه‌ای که می‌خواهید پنهان کنید را در صفحه خانه پیدا کنید و سپس انگشتتان را روی آن نگه‌دارید و گزینه Remove را انتخاب کنید.

بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون / مخفی کردن برنامه در ایفون

حالا Remove from Home Screen را لمس کنید. حواستان باشد که اشتباهی Delete App را انتخاب نکنید، با اینکار برنامه حذف می‌شود. برای برگرداندن برنامه هم به App Library بروید، انگشتتان را روی برنامه نگه داشته و گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

با طی نمودن این مسیر و انجام روش های مربوط به مخفی کردن برنامه در ایفون دیگر مشکلی بابت مخفي كردن اينستا در iphone نخواهید داشت زیرا در این زمینه امکان مخفی نمودن هر برنامه ای به شما داده میشود. دقت داشته باشید که برخی از کاربران بدنبال ماشین حساب مخفی کننده برنامه آیفون هستند که این جمله با مشکل املایی همراه است زیرا چنین چیزی در آیفون وجود ندارد.

مخفی کردن یک صفحه از برنامه ها در ایفون

علاوه بر مخفی کردن برنامه در آیفون، می‌توانید کل برنامه‌هایی که در یک صفحه از صفحه اپلیکیشن‌ها وجود دارند را نیز حذف کنید. این ویژگی زمانی کاربرد دارد که بخواهید چندین برنامه را پنهان کنید. بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون برای انجام اینکار هم خود iOS است. ابتدا باید تمام برنامه‌های مدنظرتان را به یک صفحه انتقال دهید. وقتی کارتان تمام شد، انگشتتان را روی یک قسمت خالی از صفحه برنامه‌ها نگه دارید و از پایین صفحه روی گزینه‌ای که در تصویر می‌بینید کلیک کنید.

هايد كردن اپلیکیشن ها در ايفون / پنهان كردن برنامه در گوشی اپل

حالا صفحه موردنظرتان را پیدا و تیک پایین آن را بردارید.

بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون / هايد كردن اپلیکیشن ها در ايفون

با این روش مخفي كردن برنامه در ايفون iOS 15، تمام برنامه‌هایی که در این صفحه بودند پنهان خواهند شد. هر زمان هم که خواستید می‌توانید دوباره مراحل بالا را تکرار کرده و گزینه پایین آن را تیک بزنید.

پنهان کردن اپ از نتایج جستجو و پیشنهادات سیری

پنهان كردن اپليكيشن در ايفون با روش‌های بالا امکان‌پذیر است ولی در آن حالت برنامه از صفحه خانه پنهان می‌شود. برنامه همچنان از طریق بخش جستجو و یا پیشنهادات سیری برای به‌اشتراک‌گذاری فایل‌ها قابل دسترسی خواهد بود. برای آنکه از این قسمت‌ها نیز آن را پنهان کنیم باید ابتدا به Settings بروید و Siri and Search را انتخاب کنید.

پنهان كردن برنامه در گوشی اپل / هايد كردن اپلیکیشن ها در ايفون

حالا از فهرست، تمام برنامه‌هایی که می‌خواهید از بخش جستجو و پیشنهادات سیری پنهان شوند را پیدا و پس از انتخاب کردن آن‌ها، تمام گزینه‌ها را در صفحه مربوط به هرکدام غیرفعال کنید.

مخفی کردن برنامه در ایفون / بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون

مانند تصویر بالا. برای برگرداندن برنامه مخفی شده در ایفون هم دوباره این مراحل را تکرار و گزینه‌های بالا را فعال کنید. همانطور که دیدید احتیاجی به بهترین نرم افزار مخفی سازی ایفون ندارید و از طریق ابزارهای خود iOS اینکار قابل انجام است. در ادامه میتوانید به 3 مورد از برنامه ی پنهان کردن اپلیکیشن ها در ios دسترسی داشته باشید که موارد زیر بهترین بهترین های اپل استور هستند. همچنین لازم است بدانید که برنامه برای مخفی کردن اپلیکیشن های گوشی اپل با ویژگی های جدیدی نظیر پنهان نمودن عکس و ویدیو همراه بوده که در این حالت برنامه های خوبی در اختیار شما قرار گرفته است.

برای اینکه به مخفي كردن ایکون برنامه در ايفون دسترسی داشته باشید اول باید نیاز خودرا مشخص کنید که در این زمینه قصد دارید با برنامه اینکار را انجام دهید یا از طریق تنظیمات خود گوشی. درهر صورت برای اینکه بدانید نحوه مخفي كردن برنامه در ios به چه شکل است در این مقاله هردو مورد توضیح داده شده که میتوانید در ادامه به برنامه های این بخش دسترسی داشته باشید.

معرفی بهترین نرم افزار مخفی سازی برنامه ایفون

در این زمینه قصد داریم شمارا با 3 اپلیکیشن در زمینه مخفی کردن برنامه در ایفون همراه کنیم که برنامه های زیر جزو بهترین ها در زمینه هايد كردن برنامه در ايفون هستند که لینک های دانلود مربوط به آنها در اختیارتان قرار گرفته است که میتوانید به صورت مستقیم از اپ اپل دریافت کنید. لازم به ذکر است بدانید برای هايد كردن اپ در آیفون این برنامه گزینه خوبی است که با ویژگی های خوبی عرضه شده اند.

برای پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون روش موجود در خود گوشی آیفون در توضیحات فوق ذکر شد که در اگر در این زمینه با مشکل مواجه هستید میتوانید از 3 برنامه موجود در زمینه مخفی سازی برنامه ها در ios استفاده کنید که در ادامه توضیحات مربوط به آنها را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

1- اپلیکیشن Secure Folder : Lock Documents | مخفی کردن برنامه در ایفون

1- اپلیکیشن Secure Folder : Lock Documents | مخفی کردن برنامه در ایفون

این برنامه در زمینه هايد كردن برنامه در ايفون بی شک از بهترین های جهان بوده است که توسط استودیو KALPIT GAJERA طراحی و به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که از ای او اس استفاده میکنند قرار گرفته است. لازم به ذکر است بدانید که این برنامه توانسته امتیاز 4.4 را کسب کند که در میان برنامه های مربوط به پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون جزو بهترین ها است. از اصلی ترین ویژگی های این برنامه میتوان به امنیت بالا در رمز نگاری اشاره داشت که در این زمینه ویژگی های بسیاری در اختیار شما قرار گرفته است. از دیگر قابلیت های برنامه Secure Folder : Lock Documents میتوان به قرار دادن رمز و الگو برای وارد شدن به برنامه اشاره داشت که در این زمینه برای قرار دادن قفل روی برنامه ها هم نیاز به رمز خواهید داشت که امنیت بالای برنامه را بازگو میکند. برای دسترسی به سایر برنامه های مربوط به مخفی سازی برنامه ها در ios پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

لازم به ذکر است بدانید که برنامه Secure Folder : Lock Documents در لیست بهترین نرم افزار مخفی سازی برنامه ایفون حضور داشته است که ویژگی های بسیاری را نسبت به حجم کمی که در اختیار دارد در خود جای داده است که به نوعی میتوان آنرا بهترین گزینه برای امنیت از اپ های ای او اس دانست. البته در متن فوق آموزش مخفي كردن برنامه هاي ايفون نیز برای شما قرار گرفته است که اگر قصد دارید از اپلیکیشن در این زمینه استفاده نکنید پیشنهاد میشود از آموزش تصویری که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید. در این زمینه اگر سوال یا مشکلی داشتید میتوانید در نظرات باما همراه باشید.

اگر بدنبال این هستید که بدانید چگونه برنامه های مخفی گوشی ایفون را پیدا کنیم باید بدانید که در این زمینه ابتدا باید مشخص کنید که برنامه های خود را با اپلیکیشن پنهان نموده اید یا از طریق تنظیمات گوشی. اگر مورد اولی باشد با وارد کردن رمز ورود به برنامه مربوط میتوانید آنرا نمایان کنید. اگر هم مورد دوم یعنی از تنظیمات باشد میتوانید با طی نمودن مسیر مربوط تیک مربوط به نمایش یا مخفی شدن برنامه هارا تعیین کنید. پیشنهاد میشود در ادامه طریقه مخفی کردن اپلیکیشن ها در آیفون باما همراه باشید که به دو برنامه خوب دیگر در این زمینه اشاره شده است. این برنامه در لیست اپلیکیشن مخفی ساز برنامه در آیفون توانسته عنوان اول را کسب کند.

دانلود اپلیکیشن Secure Folder : Lock Documents برای IOS

2- اپلیکیشن Private Photo Vault – Pic Safe | هايد كردن برنامه در ايفون

2- اپلیکیشن Private Photo Vault - Pic Safe | هايد كردن برنامه در ايفون

دومین برنامه مفید در زمینه پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون به برنامه Private Photo Vault – Pic Safe رسیده است که این برنامه در زمینه محافظت از تصاویر فعالیت دارد که در این زمینه با ویژگی های خوبی که عرضه نموده است توانسته به امتیاز 4.8 دسترسی پیدا کند که این امتیاز از 700 هزار نظر بدست آمده است. استودیو سازنده برنامه Legendary Software Labs LLC نام دارد که بدون شک توانسته یکی از بهترین محصولات خود در زمینه مخفی سازی برنامه ها در ios را عرضه کند. اگر قصد دارید از تصاویر خود در محیطی ایمن نگهداری کنید بدون شک این برنامه بهترین گزینه ای است که برای ای او اس عرضه شده و امکان مدیریت تصاویر را نیز به شما میدهد که در این زمینه قابلیت های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است. سرعت بالا در شناساییو  اسکن تصاویر در کنار امنیت عالی از ویژگی های اصلی این برنامه بوده که پیشنهاد میشود برای معرفی سایر اپلیکیشن های مربوط به مخفی کردن برنامه در ایفون باما همراه باشید.

دانلود اپلیکیشن Private Photo Vault – Pic Safe برای IOS

3- اپلیکیشن Calculator# Hide Photos Videos | پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون

3- اپلیکیشن Calculator# Hide Photos Videos | پنهان كردن اپلیکیشن ها در آیفون

برنامه Calculator# Hide Photos Videos آخرین گزینه عرضه شده در لیست مربوط به مخفی کردن برنامه در ایفون است که میتواند گزینه خوب و مفید دیگری برای محافظت از داده های مالتی مدیا در ای او اس باشد که در این زمینه ویژگی های بسیاری را در اختیار دارد که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. این برنامه با رابط کاربری ساده ای که در اختیار دارد میتواند دسترسی شما به تنظیمات و ابزار های مربوط را آسان نماید. بطور کلی با استفاده از این برنامه میتوانید تصاویر و حتی ویدیو های خود را در یک محیط ایمن با رمز نگاری خودتان نگهداری کنید. روند فعالیت برنامه بدین شکل است که برای ورود به آن باید یک رمز یا الگو تعیین کنید که بعد از ان تنها کافیست تصاویر را وارد برنامه کنید تا برای مشاهده آنها نیاز به رمز باشد. در چنین حالتی با خیال آسوده میتوانید گوشی خودرا در اختیار افراد دیگر قرار دهید زیرا تا وارد نکردن رمز درست امکان مشاهده عکس ها امکان پذیر نخواهد شد. استودیو سازنده این برنامه newsoftwares نام دارد که توانسته یکی از بهترین های هايد كردن برنامه در ايفون را عرضه کند. شما عزیزان میتوانید برنامه هایی که در این زمینه از انها استفاده میکنید را با عنوان مخفی سازی برنامه ها در ios برای ما ارسال کنید.

دانلود اپلیکیشن Calculator# Hide Photos Videos برای IOS

سوالات متداول

1. چگونه برنامه های ایفون را مخفی کنیم؟

هايد كردن اپلیکیشن ها در ايفون از طریق نگه داشتن انگشتتان روی آن‌ها و انتخاب گزینه Remove App و سپس Remove from Home Screen امکان‌پذیر است.

2. بهترین برنامه برای مخفی کردن اپلیکیشن های گوشی اپل کدام است؟

برای پنهان كردن برنامه در گوشی اپل احتیاجی به برنامه‌های اضافی ندارید. از iOS 14 به بعد، قابلیت پنهان کردن برنامه‌ها از صفحه خانه و انتقال آن‌ها به App Library فراهم شده است.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان مخفی کردن برنامه در ایفون ؛ روش هايد كردن برنامه در ايفون و نکاتی که باید بدانید در اختیار شما قرار گرفته است که در این زمینه روش های خوبی به همراه 3 برنامه کاربردی در اختیارتان قرار گرفته است که میتوانید نظر خودرا نسبت به این موضوع باما به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است بدانید که نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود در نظرات باما همراه باشید.

در مطلب بالا در مورد بهترین روش های مخفی سازی ایفون بدون نرم افزار صحبت کردیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. تجربه خود را در مورد روش‌های مخفی کردن اپلیکیشن های آیفون با پلازا در میان بگذارید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و تجربیات شما هستیم.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401