بازی ضرب برای اندروید و آیفون ؛ راهی نو برای یادگیری جدول در قالب بازی جدول ضرب

بازی جدول ضرب
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در کنار بازی‌های هیجانی، بازی‌هایی منتشر شده است که برای یادگیری دروس و غیره، مورد استفاده افراد واقع می‌شوند. بازی ضرب یکی از این بازی‌ها است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

امروزه بسیاری از افراد به خصوص خانواده‌هایی که فرزندانی در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی دارند، به سراغ بازی‌هایی می‌روند که در عین حال که فرزندشان به بازی مشغول است، تمریناتی نیز انجام دهد و چیزی برای خودش یاد بگیرد. آموزش جدول ضرب با بازی برای کودکان بسیار مفید است و در اصل هدف اصلی از این بازی آن بوده که چگونگی یادگیری تمامی اصول و قواعد جدول ضرب برای بچه‌ها را آموزش دهد.

یادگیری جدول ضرب با بازی یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای یادگیری و حفظ تمامی ضرایب و اعداد در جدول ضرب است. بازی جدول ضرب و تقسیم و همچنین جمع یا تفریق چهار عنصر بسیار مهم و کاربردی در ریاضی به شمار می‌آیند. برای یادگیری این عناصر افراد باید تمرینات زیادی را انجام دهند تا به صورت کامل تمامی زوایا و مسائل را بتوانند حل کنند.

اگر شما نیز بدنبال یک بازی برای یادگیری ضرب هستید پیشنهاد میشود لیست بازی ضرب که در ادامه برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است را از دست ندهید. لازم به ذکر است بدانید که لیست بازی جدول ضرب شامل بازی های ایرانی نیز بوده که یادگیری جدول ضرب را برای شما راحتتر میکند که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

بهترین بازی های جدول ضرب

به این دلیل که اکثریت افرادی که قصد یادگیری عناصری مانند ضرب، تقسیم، جمع و یا تفریق را دارند افرادی هستند که سنشان پایین بوده و جزو دسته کودکان قرار می‌گیرند، از این رو سازندگان آمده‌اند و تعدادی بازی با تنوع در ساختار و طراحیشان را ساخته و به بازار بازی‌های موبایل عرضه کرده‌اند. در حال حاضر تعداد چشم‌گیری برنامه برای یادگیری جدول ضرب وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها برای یادگیری ریاضی و… استفاده کنید. در ادامه بیشتر به بازی جدول ضرب برای بچه ها می‌پردازیم. پس همراه پلازا باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

چگونگی بازی ضرب و معرفی بهترین بازی جدول ضرب

بازی جدول ضرب برای کامپیوتر و یا موبایل به این صورت ساخته و طراحی شده تا افراد با سنین پایین و بالا بتوانند از آن استفاده کنند. در رابطه با ظاهر تمامی نسخه‌های این بازی باید بگوییم که ظاهر آن بسیار ساده و دلنشین بوده و همچنین طرز استفاده از آن بسیار ساده است. پس از نصب اپلیکیشن آموزش جدول در ابتدا منوی بازی در مقابل شما پدیدار می‌شود و از آنجا شما می‌توانید گزینه‌های مختلفی که در بازی وجود دارند و بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید :

گزینه‌های این بازی به این ترتیب هستند: آموزش ضرب، تمرین جدول ضرب، امتحان از ضرب اعداد و تنظیمات بازی. در گزینه اول این بازی جدول کامل، همان‌طور که از عنوان آن مشخص است به بازیکنان و کاربران آموزش می‌دهد که چگونه باید از این بازی استفاده کنند. در این قسمت چگونگی حل کردن و پایه و اساس جدول‌ها و ضرایب را به آن‌ها آموزش خواهد داد.

با خواندن توضیحات فوق متوجه شده اید که بازی اندروید ضرب محدودیت سنی ندارد و برای یادگیری جدول ضرب در هر سنی کاربرد دارد که در ادامه میتوانید لیست بهترین بازی جدول ضرب از دید پلازا را مطالعه کنید که در آن بازی های خوبی برای معرفی قرار گرفته اند که نباید از کنار آنها ساده عبور کرد.

یادگیری جدول ضرب با بازی

در قسمت آموزش بازی جدول ضرب کودکانه فهرستی از تمامی اعداد نوشته شده است و بدون آن که نیاز باشد خودکار و یا قلمی در دست بگیرید، می‌توانید آن‌ها را مطالعه کرده و حفظشان کنید. برای مثال، شما می‌خواهید ببینید که ضرایب عدد 5 به چه صورتی هستند. بر روی عدد 5 کلیک می‌کنید و تمامی ضرایب این عدد در مقابل چشمان شما ظاهر خواهد شد. برای تمامی اعداد به همین صورت است.

همچنین بخوانید :

پس از مطالعه و عبور از قسمت آموزش بازی ضرب و تقسیم برای کودکان، به سراغ قسمت تمرین جدول ضرب فارسی می‌رویم. این قسمت به این صورت طراحی شده که یک فهرست از اعداد قرار گرفته‌اند و به ترتیب و به صورت مختلف باید آن‌ها را حل کنید. تنها کسانی می‌توانند این اعداد را حل کنند که جدول را به همراه اعدادش کاملا بلد باشند. دلیل این مورد آن است که ضرایب مختلف باعث سردرگمی بعضی افراد تازه کار شده و ممکن است پس از نصب بازی جدول ضرب از یاد گرفتن ضرب و… دل‌زده شوند.

قسمت جذابی که در بازی جدول ضرب برای کودکان به خوبی هرچه تمام‌تر طراحی شده، قسمت امتحان این بازی ضرب در جدول است. در قسمت امتحان، بازیکنان می‌توانند دانستنی‌ها و سطح دانایی خودشان را در رابطه با ضرب اعداد بدانند. یکی از خصوصیات بسیار خوب بازی‌های این‌چنینی آن است که در کنار یادگرفتن، شما یک سرگرمی بسیار جذاب را در راستای دروس پایه و قسمت‌های مختلف آن‌ها مانند ضرب و تقسیم و… یاد می‌گیرید.

به همین ترتیب این سبک از بازی مانند بازی های آنلاین جدول‌های ضرب، می‌توانند در کنار دروس مدرسه‌ای کودکانتان، یک مکمل درسی بسیار مفید برای آن‌ها باشند. در برخی از موارد شاهد این موضوع بوده‌ایم که برخی از افراد پس از استفاده از بازی با راحتی بیشتری ضرب و… را یاد گرفتند.

بازی جدول ضرب برای بچه ها

به این دلیل که ذهن انسان به دنبال سرگرمی است، پس بهترین راه برای یاد گرفتن و فهمیدن چیزی آن است که در صورت امکان به سراغ بازی آن برویم. چرا که بهترین راه برای یادگیری استفاده از حالت سرگرمی آن و رفتن به سمت بازی ضرب با استفاده از پخش شدن صدای صوت یا بازی ضرب با استفاده از شعر و در آخر بازی جدول ضرب آنلاین است.

چند تا از بهترین بازی‌ های جدول ضرب

گیم های مختلفی برای یادگیری ضرب در جدول در بازار بازی‌های موبایل و یا حتی کامپیوتر تولید و به انتشار رسیده‌اند. در این قسمت می‌خواهیم برخی از این بازی‌ها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز برای نصب آن‌ها اقدام کنید و بتوانید نهایت استفاده را از این بازی‌ها ببرید. اولین گیم، بازی آموزش ضرب با طعم شعر و گیم است. دومین عنوان، بازی خود آموز جدول ضرب است. سومین گیم ، آموزش جدول ضرب با قصه و ترانه است.

دانلود بازی آموزش ضرب با طعم شعر و بازی برای اندروید

دانلود بازی خودآموز جدول ضرب برای اندروید

دانلود بازی آموزش جدول ضرب با قصه و ترانه برای اندروید

شما با استفاده از این بازی‌ها می‌توانید یاد گرفتن ضرب در ریاضی را برای خود و کودکانتان تضمین کنید. امروزه دیگر نیازی به خط خطی کردن کاغذها نیست و با تلفن هوشمندی که همه ما در دستانمان داریم می‌توانیم آموزش‌های موردنیاز را در قابل سرگرمی به فرزندان خود یاد بدهیم.

بازی های جدید جدول ضرب برای اندروید

در این بخش ققصد داریم بازی جدول تقسیم سوم دبستان را برای شما عزیزان معرفی کنیم که البته مخصوص این سال تحصیلی نبوده و سایر دانش اموزان عزیز میتوانند به اپلیکیشن های نامبرده دسترسی داشته باشند. اگر بدنبال آموزش جدول تقسیم با بازی هستید پیشنهاد میشود در ادامه همراه ما باشید که قصد داریم 3 مورد از جدید ترین برنامه های آموزش جدول ضرب را برای شما عزیزان معرفی نماییم که نباید آنهارا ساده از دست داد.

آموزش جدول ضرب سخنگو

این برنامه رایگان شامل چالش های بسیار خوبی است که با حضور در آنها میتوانید یادگیری جدول ضرب را به شکل بهتری فراگیرید. برای نصب بازی جدول ضرب برای آیفون محدودیتی سد راه شما نخواهد زیرا همان طور که گفته شد این برنامه کاملا رایگان بوده که در این زمینه میتوانید بازی جدول ضرب برای بچه ها را نیز نصب کنید و بدون هیچ گونه نگرانی فرزندان خودرا با این برنامه تنها بگذارید.

دانلود آموزش جدول ضرب سخنگو

آموزش جدول ضرب (صوتی)

بدون شک یادگیری صوتی یکی از اصلی ترین مواردی است که امروزه در کشور های مطرح جهانی مورد استفاده قرار میگیرد که در این زمینه قصد داریم یک اپلیکیشن کاربردی که به صورت صوتی جدول ضرب را به کودکان یاد میدهد را برایتان معرفی نماییم. برای نصب بازی اندروید ضرب محدودیتی نخواهید داشت زیرا شرکت سازنده این برنامه یا بهتر است بگوییم گیم را رایگان عرضه نموده که به آسانی میتوانید به تمام اموزش و چالش هایی که در آن نهفته است دسترسی داشته باشید.

حضور در بازی اندروید ضرب و تقسیم میتواند یادگیری شمارا بهتر کند زیرا در اپلیکیشن کردن مغز با نشاط بیشتری پذیرای دریافت اطلاعات جدید بوده که در این حالت میتوانید سخت ترین اعداد مربوط به جدول تقسیم را به آسانی یادبگیرید. در این زمینه با یادگیری جدول ضرب با گیم میتوانید آنرا به همان شکل به دوستان با اشخاصی که مد نظر دارید منتقل کنید. روش های بکار گرفته شده در این برنامه به صورت فان بوده که شامل چالش های سرگرم کننده نیز خواهد بود.

همچنین لازم است بدانید این برنامه در لیست دانلود گیم جدول ضرب دخترانه نیز حضور پررنگی داشته است که پیشنهاد میشود این گیم ضرب و تقسیم را از دست ندهید.

دانلود آموزش جدول ضرب (صوتی)

آموزش جدول ضرب با شعر (صوتی)

یکی دیگر از برنامه های قدرتمند در این زمینه که به گیم اندروید جدول ضرب موشکی نیز معروف است تنها یک نقطه ضعف دارد و آن هم پرداخت درون برنامه ای بوده که برای دستیابی به تمامی چاش و آموزش های این برنامه باید هزینه اندکی را پرداخت کنید که برای یادگیری جدول ضرب هزینه بالایی نیست. براساس گفته های شرکت سازنده این برنامه “از اون‌جایی که بچه‌های دبستانی ذهن آماده‌تری دارن، شعرها با تکرار توی ذهن‌شون می‌مونه و این‌جوری جدول ضرب رو حفظ می‌شن.” باید بدانید که این برنامه از روش های بسیار خوب و خنده داری برای یاددادن جدول ضرب استفاده نموده است.

بدون شک با تجربه اولیه این برنامه بدنبال دانلود بازی اندروید ضرب و تقسیم خواهید بود که در آن بخش های بسیاری برای یادگیری تقسیم و ضرب بکار گرفته شده است. در واقع بازی اندروید ضرب اعداد میتواند در ذهن کودکان نفش بسزایی داشته باشد زیرا آنها از هرگونه تفکران اضافی دور هستند و همین مورد سبب میشود تا یادگیری بیشتری را نسبت به انسان های بالغ به همراه داشته باشند. البته نحو آموزش و یاددادن نیز در این زمینه نقش بسزایی دارد که باید بدانید این بازی برای یادگیری جدول تقسیم بهترین بوده و از ویژگی های خوبی برخوردار است که پیشنهاد میشود آنرا ساده از دست ندهید.

دانلود آموزش جدول ضرب با شعر (صوتی)

سخن پایانی

بدون شک یادگیری در محیطی دوست داشتنی میتواند در نحو درک مطلب تاثیر بسزایی داشته باشد و تفاوتی ندارد که موضوع چه چیزی و برای چه کسی باشد زیرا در محیطی که ذهن آمادگی لازم را داشته باشد عملکرد بهتری را خواهد داشت. به چالش کشیدن ذهن و شاداب نگه داشتن آن از اصلی ترین مواردی است که میتوان در یادگیری جدول ضرب به آن اشاره داشت.

امروزه روش های بسیاری در این زمینه عرضه شده است که بهترین و اصلی ترین آنها در مقاله فوق در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که پیشنهاد میشود برای یادگیری جدول ضرب در هر سنی مطلب را مطالعه کنید.

اگر به دنبال راهی برای آموزش ضرب، تقسیم و تمامی المان‌هایی که در ریاضی نیاز به یادگیری دارند، هستید می‌توانید در کافه بازار و مایکت و کافه‌های شناخته شده اقدام به دانلود برنامه و گیم مورد نظرتان کنید و به راحتی و با لذت فراوان آن موارد را یاد بگیرید. تمامی مواردی که در این مطلب به آن‌ها اشاره کردیم به گیم مربوط می‌شوند و به این منظور نیست که تمرین با قلم و کاغذ راه اشتباهی برای یادگیری ریاضی به خصوص جمع، ضرب، تقسیم و… است.

هدف ما از نوشتن این مطلب آن بوده که افراد بتوانند با دشواری کم‌تری به یادگیری دروس پایه بپردازند و از تلفن‌های هوشمندشان نهایت استفاده مفید را ببرند. امیدواریم تا از خواندن این مطلب لذت کافی را برده باشید و برایتان مفید و کارآمد واقع شده باشد. از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

آیا شما با یادگیری ضرب و سایر علائم ریاضی به وسیله گوشی‌های موبایل موافق هستید؟ دیگر چه برنامه‌ها و بازی‌هایی برای یادگیری ریاضی و ضرب سراغ دارید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400