فیلم های زامبی 2022 | معرفی جدیدترین فیلمهای زامبی در سال ۲۰۲۲

فیلم های زامبی 2022
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم‌ها در ژانرهای مختلف ساخته می‌شوند، زیرا افراد سلایق متفاوتی دارند. حتی در یک ژانر خاص مانند ترسناک نیز به مسائل مختلف می‌پردازند. در این مقاله از پلازا قصد داریم یک لیست از فیلم زامبی 2022 به شما معرفی کنیم. به نظر شما برترین فیلم زامبی ۲۰۲۲ کدام عنوان است؟

از اولین مسائلی که در فیلم‌های ترسناک به آن می‌پرداختند، زامبی بود. زامبی‌ها یا مردگان متحرک، انسان‌هایی هستند که چه مرده، چه زنده به وسیله ویروس خاصی تغییر یافته‌اند. آن‌ها مغز و فکر ندارند، فقط تشنه خون هستند. تنها راه کشتن زامبی‌ها متلاشی کردن مغز یا بریدن سر آن‌هاست. در ادامه به معرفی بهترین فیلم های زامبی 2022 خواهیم پرداخت و برترین فیلم زامبی ۲۰۲۲ را معرفی می‌کنیم.

زامبی‌ها از اولین عناصر فیلم‌هایِ ترسناک هستند. معمولا یا افراد در شهری پر از زامبی گیر می‌افتند یا با آزمایش‌های عجیبی زامبی تولید می‌کنند. سال 2022 نیز مانند سال‌های دیگر این نوع فیلم‌ها را با خود به همراه دارد. در ادامه با معرفی برترین فیلمهای زامبی جدید 2022 همراه شما هستیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید

بهترین فیلم های زامبی 2022

به دلیل اینکه در 6 ماهه اول سال 2022 هستیم، تا کنون فیلم های زیادی در این سابژانر منتشر نشده. با این حال به لیست مختصری از فیلم های اکران شده و مورد انتظار امسال توجه کنید تا در آینده با منتشر شدن و اکران جدیدترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ این لیست را نیز به روزرسانی کرده و شما را در جریان برترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ در انتظار پخش قرار دهیم.

1. فیلم 86 زامبی (86 Zombie) ؛ از لیست فیلم زامبی 2022

فیلم های زامبی 2020 دوبله فارسی

 • تاریخ انتشار: سال 2022
 • کارگردان: چارلی پیسرنی (Charlie Picerni)
 • بازیگران: تونی دوون، جولیا پارکر، رود کنول و آرون کینسر
 • امتیاز imdb : نا معلوم

از برترین فیلمهای زامبی محور 2022 در حال انتظار، زامبی‌ها ۸۶ است. فیلم Zombies 86 فیلمی آمریکایی است که قرار بود در سال 2021 منتشر شود اما به دلایل نامشخص انتشار آن عقب افتاد. داستان این فیلم ترسناک زامبی 2022 درباره یک پیشخدمت رستوران و همکارانش است که باید در مقابل ویروس مرگبار و زامبی‌ها از خود دفاع کند. این اثر از جدیدترین فیلم های زامبی قرار است چندین قسمت داشته باشد و یک سه‌گانه (Trilogy) شود.

2. مرد پولادی (Steel-Man) ؛ از فیلم های ترسناک زامبی در سال 2022

بهترین فیلم زامبی ۲۰۲۲ از نظر ای ام دی بی

 • تاریخ انتشار: 10 ژوئن 2022 (20 خرداد 1401)
 • کارگردان: مایک پالمر (Mike Palmer)
 • بازیگران: الیزا آدامز، جان ادکینز، اندی الن و جرمیا آلتمیلر

فیلم زامبی 2022 مرد پولادی یک فیلم کمدی، ترسناک و اکشن است. این فیلم جز بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ محسوب می‌شود که بزودی منتشر خواهد شد. شاید مرد پولادی ترسناک ترین فیلم زامبی 2022 باشد. داستان این اثر از فیلمهای زامبی محور ترسناک ۲۰۲۲ درباره یک ابرقهرمان رسمی پیتسبرگ است که به سخنرانی سالانه کتاب کمیک خود رفته، است. ناگهان در جریان این مراسم اتفاقاتی می‌افتد که او مجبور به مبارزه با زامبی‌ها می‌شود. این فیلم شاید از برترین فیلمهای زامبی محور 2022 شود. با دانلود فیلم زامبی محور 2022 همراه ما باشید.

3. مومیایی شکسپیر (Shakespeare’s Mummy) ؛ از لیست جدیدترین فیلم زامبی

Shakespeare’s Mummy از فیلمهای زامبی محور ترسناک ۲۰۲۲

 • تاریخ انتشار: سال 2022
 • کارگردان: آدام باستر (Adam Boster)
 • بازیگران: مایکل بران، اسکات اینس، سیج باچمن و تامی کرامر

از جدیدترین فیلم های زامبی، مومیایی شکسپیر است. از بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲، مومیایی شکسپیر کمدی-ترسناک محسوب می‌شود. این اثر محصول کشور آمریکاست. فیلم سینمایی زامبی 2022 مومیایی شکسپیر، درباره چند فرد است که پیک پیتزا هستند. یک شب وقتی می‌خواستند به مهمانی‌ای پیتزا ببرند با دست یک مومیایی در کنار پیتزاها روبرو می‌شوند. این دست عجیب آن‌ها را به سوی اتفاقاتی عجیب درباره زامبی‌ها سوق می‌دهد.

4. فیلم زامبی جدید ۲۰۲۲ شیوع زد (Outbreak Z) ؛ از بهترین فیلم های زامبی 2022

دانلود فیلم زامبی محور 2022

 • تاریخ انتشار: سال 2022
 • کارگردان: کریس بروستر (Chris Brewster)
 • بازیگران: وسلی اسنایپس

از برترین فیلمهای زامبی محور 2022، شیوع زد است. شیوع زد حواشی بسیاری دارد. قرار بود این فیلم در ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ اکران شود اما هنوز هیچ اطلاعاتی از این اثر از جدیدترین فیلم های زامبی موجود نشده. فیلم شیوع زد درباره کالی و ایتن است که تیمی را برای پیدا کردن مردی مبتلا به ویروس زامبی زد برپا کرده‌اند‌. آن‌ها در جنگلی وسیع به دنبال یک زامبی بالقوه می‌گردند‌. شیوع زد به‌خاطر داستان جالبش از مورد انتظارترین فیلمهای زامبی سال 2022 بود. شما می‌توانید پس از اکران فیلم زامبی 2022 دوبله فارسی بدون سانسور شیوع زد را از این‌جا دانلود کنید.

5. فیلم زیر (Beneath) از لیست فیلم زامبی 2022

جدیدترین فیلم های زامبی در سال ۲۰۲۲

 • تاریخ انتشار: مارس 2022 (اسفند 1400-فروردین 1401)
 • کارگردان: جین فالایز (Gene Fallaize)
 • بازیگران: کوبا گودینگ جی.آر، هانا نیو، فرانز درامه و لارن متکالفه

یک نجات دهنده در اعماق دریا به دنبال هواپیمای سقوط کرده‌ای می‌گردد که گم شده است. در اعماق دریا به جای آن‌که هواپیما را پیدا کند، با موجودی هولناک روبرو می‌شود که حتی فکر کردن به آن ترسناک است. این داستان بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ در انتظار، فیلم Beneath است. این فیلم قرار بود در بهار ۱۴۰۱ پخش شود اما هنوز اطلاعات بیشتری از این فیلم های برتر زامبی در 2022 ثبت نشده است. لینک دانلود فیلم زامبی 2022، Beneath را پس از انتشار فیلم قرار خواهیم داد.

6. فیلم جنگل دست و دندان (The Forest of Hands and Teeth) ؛ برترین فیلم زامبی ۲۰۲۲

دانلود فیلم زامبی 2022

 • تاریخ انتشار: سال 2022
 • کارگردان: کیت مبرلی (Kate Maberly)
 • بازیگران: میسی ویلیامز

چندی پیش خبرهایی حاکی از ساخت فیلم جنگل دست و دندان از بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ پخش شد. این‌که فیلم جنگل دست و دندان از سریال ها و فیلم های زامبی مورد انتظار در سال ۲۰۲۲ قرار می‌گیرد یا نه هنوز کاملا مشخص نشده. داستان فیلم زامبی 2022 جنگل دست و دندان درباره سال‌های آینده است. نسل انسان‌ها به‌وسیله موجوداتی خون‌خوار که در حال نابودی آن هستند، در حال خطر است. مری با بازی (میسی ویلیامز) دختری است که آینده بشر و رد کردن انسان‌ها از جنگل دست و دندان، در دستان اوست. این اثر از جدیدترین فیلم های زامبی در سال ۲۰۲۲ ممکن است بسیار مورد استقبال قرار گیرد.

7. فیلم Last Possession ؛ از بهترین فیلم های زامبی 2022

Possession از برترین فیلم زامبی ۲۰۲۲

 • تاریخ انتشار: سال 2022
 • کارگردان: هنریک مارتین دالسباخن (Henrik Martin Dahlsbakken)
 • بازیگران: جان سالید، ایوا نرگارد، تارجی سندویک موئه و…

اگر به دنبالفیلم زامبی دوبله فارسی ۲۰۲۲ هستید، باید منتظر فیلم نروژی Last Possession بمانید. داستان آن درباره کشیشی است که باید مکان ساخت یک کلیسای جدید برای یک شرکت استخراج معدن را انتخاب کند. اما مشخص می‌شود که این کمپانی بالای یک قبرستان قرار گرفته. در نهایت مردگان زنده می‌شوند و به شکار افراد حاضر در این مکان می‌روند…

سخن پایانی

تاکنون به لیست فیلم زامبی جدید 2022، مروری داشتیم. تا آن‌جایی که اطلاع داریم، هنوز هیچ فیلم زامبی 2022 ای اکران نشده است. اما با وجود همه این‌ها به‌نظر آثار زامبی 2022 قدرتمند ظاهر نشوند. برای بهترین فیلم زامبی ۲۰۲۲ از نظر ای ام دی بی شدن نیاز است تا داستان‌های جذاب‌تری داشته باشیم. امیدواریم که این آثار در آینده پیشرفت چشم‌گیری داشته باشند.

در این مقاله با معرفی برترین فیلمهای زامبی محور 2022 در انتظار همراه شما بودیم. همان‌طور که مشاهده کردید این آثار هنوز اکران نشده‌اند و نمی‌توان درباره آن‌ها قضاوتی داشت. از این‌که مقاله بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ پلازا را دنبال کردید ممنونیم. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

مورد انتظار ترین فیلمهای زامبی در سال 2022 کدامند؟

مورد انتظار ترین فیلمهای زامبی در سال 2022 مرد پولادی (Steel-Man)، شیوع زد (Outbreak Z) و جنگل دست و دندان ها هستند.

بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ در IMDb کدام فیلمها هستند؟

امکان می‌دهیم فیلم زیر (Beneath) از بهترین فیلم های زامبی ۲۰۲۲ در IMDb باشد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
شایان
.
14 مرداد 1401، 20:48
پاسخ
0
0
هشت ماه از سال جدید میلادی رفته جالبه که هنوز اکرانش نشدن. از جایی که هنوز فیلمارو عموم مردم ندیدم دادن لقب بهترین ها خیلی با عقل جور در نمیاد بهتره بگیم مورد انتظار ترینا. فعلا خیلی توقعی از این فیلما نمیره اما خب باید ببینیم چی در انتظارمونه. امیدورام به محض دسترسی فایل ها لینک دانلود فیلم زامبی جدید بدون سانسور رو در اختیار کابر ها قرار بدید با تشکر.
avatar
امیر
.
13 مرداد 1401، 21:19
پاسخ
0
0
خیلی خوب میشه اگر لینک دانلود فیلم زامبی 2022 دوبله فارسی رو قرار بدین تا از همینجا بشه این فیلمها رو دانلود کرد. در سال 2022 فیلم های با تم زامبی اونقدر نتونستن اونقدر قوی ظاهر بشن و در این سال کارگردان های شاخص به سمت این این ژانر نرفتن. بر خلاف سال 2021 که کارگردان های شاخصی مثل زک اسنایدر که فیلم army of the dead رو ساخت که تبدیل به یکی از پر بیننده ترین فیلم های تاریخ نتفلیکس شد و بخاطر استقبال بالا، قرار قسمت های دیگه هم براش ساخته بشن.
avatar
.
12 مرداد 1401، 16:08
پاسخ
0
0
با نقد آخر مطلب موافقم! فیلم های ترسناک نیاز به داستان های جذابتری دارند که واقعا دیده بشن و بیننده رو به خودشون جذب کنند ولی اگر فقط دنبال ترسوندن بیننده باشن همین داستان ها کافیه😆😅 ولی تا این مقاله رو راجع به فیلم ترسناک زامبی ها در جنگل نخونده بودم نمیدونستم سال 2022 هم فیلم های جدید با این ژانر منتشر شده واقعا مرسی سایت به روز و خوبی دارید ✋🏽 حالا امروز میرم سراغ دیدن فیلم جنگل دست و دندان انشاالله زنده بمونم😆😅بیام نظرمو بگم راجع به این فیلم البته با توجه به خلاصه خوبی که ارائه دادین به نظر فیلم خوبی باشه و در حد مرگ ترسناک 😁
avatar
علیرضا
.
30 تیر 1401، 05:11
پاسخ
0
1
مرسی از بابت معرفی فیلمها یکی از طرفدارای پر پا قرص ژانر زامبی هستم هرچی فیلم از سیاه سفید قدیمی گرفته تا این لحظه همرو دیدم امیدوارم شدم که بازم فیلم هست و قرار بیاد
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401