بررسی بازی Lake 2021 | با بازی خاص دریاچه 2021 آشنا شوید

ژانر بازی دریاچه 2021 مراحل بازی نقش آفرینی LAKE برای نینتندو
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ژانر مستقل (Indie) در دنیای گیمینگ جذابیت‌های خاص خود را داراست. در دهه اخیر فعالیت بازی‌سازها در این ژانر بسیار چشمگیر بوده است. یکی از جدیدترین و خلاقانه‌ترین بازی‌های این ژانر بازی Lake 2021 است که از همه نظر یک عنوان منحصر به فرد دوست داشتنی است. بر همین اساس بر آن شدیم تا بازی دریاچه 2021 را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. با ما باشید.

ژانرهای مختلفی در دنیای گیمینگ وجود دارند. کمپانی‌های بازی‌سازی بسیار بزرگی هر ساله مشغول کار بر روی عناوینی هستند که میلیون‌ها دلار هزینه برمی‌دارند و از آخرین تکنولوژی موجود در بازار از همه منظر چه گیم پلی و چه جلوه‌های بصری و صوتی و موارد دیگر استفاده می‌کنند. در این میان بازی‌ها و بازی‌سازهایی نیز وجود دارند که چندان هزینه‌ای برنمی‌دارند و چندان هزینه‌ای برای ساخت بازی‌های خود نمی‌کنند و با این وجود همین عناوین به اندازه همان عناوین سرگرم‌کننده از آب در می‌آیند.

مقوله خلاقیت در این میان به عنوان عنصری کلیدی مطرح می‌شود که در آثار این بازی‌سازان خلاق نمود و بروز پیدا می‌کند. بازی Lake 2021 نیز از جمله آن بازی‌هاست. در بازی دریاچه 2021 شاهد چفت و بست شدن یک روایت داستانی بسیار خلاقانه در قالب دنیایی دینامیک هستیم که از همه منظر یک دنیای زنده است. به همین دلیل می‌خواهیم به بررسی بازی Lake برای Xbox بپردازیم. برای معرفی بازی Lake برای PS4 این مقاله را برای شما آما‌ده‌ کرده‌ایم. همراه پلازا بمانید تا به بررسی بازی Lake برای پلی استیشن 4 بپردازیم.

در ادامه می‌خوانید:

بررسی بازی Lake 2021

نکته‌ای بسیار جالب یا شگفت انگیز یا حتی راحت‌کننده در رابطه با مبحث کار تکراری وجود دارد. مقصود از کار تکراری همان کار روزمره است که هیچ عنصر جدیدی به شکل روزانه در آن وجود ندارد یا به بیان بهتر انجام دادن یک کار ثابت برای مدت‌ طولانی به شکل روزانه است. اغلب ما ممکن است که در دوره‌ای از زندگی خود و یا حتی برای برحه‌ای قابل توجه از آن درگیر یک کار تکراری روزمره بوده باشیم که از همه جهت ذهن ما را آسوده نگه داشته است و بعد از یک مدت حتی در ذهن ما تبدیل به یک امر اتوماتیک شده است. بازی کامپیوتری Lake از جمله عناوینی است که این امر در آن مطرح می‌شود.

البته باید اذعان کنیم که برخی از کارهای از این دست واقعا خسته‌کننده هستند و اگر واقعا به دنبال رشد شخصیتی خود باشید این کارهای روتین کاری را از پیش نمی‌برند. با این وجود مامورین پست از این دسته مستثنی هستند چرا که کاری که انجام می‌دهند با وجود ساده بودن اهمیت بسیار زیادی دارد و در سوی دیگر ماجرا دارای تنوع بی حد و حصری نیز هست.

بازی کامپیوتری Lake بازی Lake برای کامپیوتر

شما در گیم پلی Lake در نقش فردی به نام مردیث ویس (Meredith Weiss) قرار می‌گیرید و باید به ماشین ون (Van) مسئول توزیع نامه‌ها در این امر کمک بکنید. ژانر بازی دریاچه 2021 سوم شخص ماجراجویی محسوب می‌شود و داستان آن در تابستان سال 1986 در یک روستای پر برگ و شاخ خواب آلود به جریان می‌پیونند که در مرکز آن یک دریاچه زیبا و صلح آمیز قرار دارد که به شکل نمادین مرکز جامعه موجود در این شهر نیز محسوب می‌شود.

در نقد و بررسی گیم Lake شما به عنوان مردیث که در دهه سوم زندگی خودتان قرار دارید پس از مدت‌ها به شهر خود بازگشته‌اید و تصمیم گرفته‌اید که کار پدرتان را که مامور پست است عهده‌دار شوید در حالی که والدینتان خود در حال گذراندن تعطیلات خود در شهر فلوریدا هستند. در مراحل بازی نقش آفرینی Lake برای نینتندو شما پس از آنکه با فرنک که در واقع مدیر اداره پست محل محسوب می‌شود ملاقات می‌کنید اولین روز کاریتان آغاز می‌شود.

بازی lake برای pc بررسی بازی lake برای xbox

در ادامه معرفی بازی Lake 2021 برای ویندوز به روز کاری شما در این بازی ویدیوی می‌پردازیم. شما برای انجام دادن کارتان در بازی دریاچه 2021 به یک تخته شاسی و کاغذ و یک نقشه احتیاج دارید که از طریق آن پی می‌برید نامه‌ها و بسته‌های روز قرار است به کجا برسد. در نقد و بررسی گیم Lake به مبحث رانندگی می‌رسیم. رانندگی در مراحل این بازی ویدیویی به شما این شانس را می‌دهد که دنیای آرام و رویایی بازی دریاچه 2021 را با تمام وجود حس کنید و به جادوی واقعی منطقه‌ای که Providence Oaks نام گرفته است پی ببرید.

علاوه بر آن این امر به شما کمک می‌کنید که تعدادی از شهروندان محلی را ملاقات کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به «دختر گربه‌ای دیوانه»ای به نام میلدرد جنکینز (Mildred Jenkins) اشاره کرد که ممکن است ترغیب شوید که با او به شکلی بسیار تصادفی شوخی کنید.

معرفی بازی lake 2021 برای ویندوز بررسی بازی lake برای پلی استیشن 4

می‌توان گفت همین روابط کوچک و شکل گیری آن‌ها هستند که سبب می‌شوند بازی Lake برای کامپیوتر معنی خاص خود را پیدا کند. شما در بازی Lake برای PC به مرور با چهره‌های جدیدی همانند رابرت (Robert) آشنا می‌شوید؛ چوب بری که قصد دارد روستا را از قطع درختان که تازه شروع شده است نجات دهد. دامنه انتخاب شما برای گفتن دیالوگ‌ها در بازی Lake 2021 بسیار زیاد است چرا که افراد مختلفی وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها وارد مکالمه شوید.

به عنوان مثال شما در بازی دریاچه 2021 قادر خواهید بود که با کی (Kay) که دوست قدیمی شماست و نمی‌دانید که در این شهر زندگی می‌کند دوباره وارد مراوده دوستی شوید و در این میان برای شعله ور کردن دوباره پیوندتان با او دامنه انتخاب‌هایتان بسیار زیاد محسوب می‌شود و باید اطمینان حاصل کنید که از پس این کار برمی‌آیید.

بازی LAKE برای ps4 سیستم مورد نیاز بازی lake

جزئیات موجود در بازی Lake 2021 بعضا متحیرکننده هستند. در برحه‌هایی از این بازی ویدیویی لحظاتی وجود دارند که در آن‌ها به مردیث برمی‌خورید که می‌خواهد دونامه مشابه به همراه به دو خانه مجاور تحویل دهد چرا که یک جشن در حال انجام است و بعضا هم پیش می‌آید یک نامه بی‌اهمیت را به یک خانه بی‌اهمیت تحویل می‌دهید. در واقع می‌توان گفت در بازی دریاچه 2021 روزمرگری موجود در زندگی با چیزهایی ترکیب شده‌اند که می‌توانند از یک روز روتین یک روز مخصوص و ویژه بپردازند.

همچنین بخوانید :

شاید بهتر بود در گیم پلی بازی Lake 2021 لحظات بیشتری از ارتباط و پویایی را هنگام انجام کار روزانه شاهد بودیم. به عنوان مثال اکثر تحویل نامه‌هایی که شما در این بازی ویدیویی انجام می‌دهد دم در خانه‌ها انجام می‌شود و زنگ خانه‌ها نیز به صدا درمی‌آید اما کسی پاسخگو نیست. بر همین اساس به ریشه کار یک مامور پست برمی‌گردیم که جنبه تنهایی موجود در آن به رخ ما کشیده می‌شود. با این وجود همین تنهایی هنگامی که با موسیقی و برخی موارد دیگر همراه می‌شود قابل تحمل می‌شود.

سیستم پیشنهادی بازی Lake برای پی سی گرافیک بازی lake برای ایکس باکس

داستان بازی دریاچه 2021 هر روز و با پیشروی بیشتر شما در این بازی ویدیویی روشن تر می‌گردد و شما به مرور به کاراکترها و دوست‌های جدید برمی‌خورید. میزان اتفاق‌ها نیز در این بازی ویدیویی زیاد هستند. از تحویل یک دوربین فیلمبرداری برای یک فروشگاه گرفته تا تحویل یک گربه که به کمک نیاز دارید و نهایتا کمک کردن به شهروندان محلی برای اجاره فیلم از فروشگاه اجاره فیلم.

اتمسفر موجود در بازی Lake 2021 بسیار ویژه است که همین اتمسفر با صداپیشگی مردیث توسط بازیگر مجربش تبدیل به یکی از خاطره‌انگیزترین تجربه‌هایی شده است که کنار یک کاراکتر خیالی می‌توان متصور شد. البته بازی دریاچه 2021 خالی از عیب هم نیست و برخی باگ‌ها نیز در آن مشهود هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به برخوردن به رابرت پس از شروع روز کاری و یا تصادفات دیگر اشاره کرد. البته اتفاقات محیرالعقول زیادی در این بازی ویدیویی رخ نمی‌دهند اما همین پویایی موجود در این بازی ویدیویی نشان از همت سازندگان برای تبدیل کردن محصول نهاییشان به یک موفقیت تجاری و هنری دارد.

ژانر بازی دریاچه 2021 مراحل بازی نقش آفرینی LAKE برای نینتندو

در سوی دیگر ماجرا از بسیاری از نقص‌های موجود در این بازی ویدیویی می‌توان گذر کرد چرا که با پیشروی هر چه بیشتر در لابلای داستان و رسیدن به نقطه وسط ماجرا به این امر پی می‌برید که تا چه حد غرق این بازی ویدیویی و رویدادهای شده‌اید. میزان توجه سازندگان بازی به روابط مردیث قابل تحسین است که از جمله این روابط می‌توان با رابطه او با رئیسش و همچنین رابطه و دغدغه‌های او در رابطه با والدینش اشاره کرد.

شما در بازی دریاچه 2021 خودتان سرنوشت خودتان را مشخص می‌کنید و می‌توانید به زندگی شهری خود برگردید و یا به کار خود در منطقه Providence Oaks ادامه دهید. بر همین اساس می‌توان حتی گفت که بازی Lake 2021 از بسیاری از جهات قابلیت همذات پنداری با تجربه‌های افراد واقعی را نیز داراست؛ چرا که هم از منظر پرداخت به جزئیات و هم از منظر کاراکترپردازی و هم از منظر اهداف کلی موجود در آن بسیار موفق عمل کرده است.

سیستم مورد نیاز بازی Lake

در این بخش سیستم پیشنهادی بازی Lake برای Pc را مورد بررسی قرار می‌دهیم. با ما باشید.

سیستم پیشنهادی بازی Lake برای پی سی:

 • سیستم عامل: ویندوز 10 64 بیت
 • پردازنده اصلی: Intel i5 7600 / Ryzen 5 1600
 • رم: 16 گیگابایت
 • پردازنده گرافیکی: Nvidia GTX 970 / Radeon R9 390 (4 GBVRAM)
 • DirectX: ورژن 11
 • حافظه داخلی مورد نیاز: 2 گیگابایت

حداقل سیستم مورد نیاز

 • سیستم عامل: ویندوز 10
 • پردازنده اصلی: Intel i5 4750 / AMD FX-8350
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده گرافیکی: Nvidia GTX 760 / Radeon HD 7950 (2GB VRAM)
 • DirectX: ورژن 11
 • میزان حافظه داخلی مورد نیاز: 2 گیگابایت

بازی Lake 2021 بازی دریاچه 2021

سخن پایانی

به گرافیک بازی Lake برای ایکس باکس و کنسول‌های دیگر اشاره نکردیم. جلوه‌های این بازی ویدیویی از منظر هنری بسیار عالی طراحی شده‌اند اگرچه از منظر تکنیکی چنگی به دل نمی‌زنند که با توجه به اقتضای ژانر این بازی چندان هم مهم نیست. به عنوان جمع بندی می‌توان گفت اگر شما از یک بازی ویدیویی منحصر به فرد که رابطه نزدیکی با زندگی واقعی دارد لذت می‌برید بازی دریاچه 2021 برای شماست؛ چرا که به واسطه دقت سازندگانش به جزئیات و موارد کوچکی که ارتباط تنگاتنگی با زندگی واقعی دارند توانسته است به واقع یک تجربه منحصر به فرد را رقم بزند. نظر شما چیست؟ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ از طریق بخش پایین با ما در ارتباط باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022