بررسی بازی Salt and Sacrifice در کنار سیستم موردنیاز و گیم پلی بازی

بررسی بازی Salt and Sacrifice در کنار سیستم موردنیاز و گیم‌پلی بازی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی Salt and Sacrifice که در سبکهای نقش آفرینی و اکشن قرار دارد محصول شرکت Ska Studios’ Salt بوده که به تازگی برای پلتفرم P عرضه شده است. گرافیک بازی سالت اند سکریفایس را میتوان یکی از بخش های کلیدی بازی دانست. در ادامه بطور کامل بازی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بازی Salt and Sacrifice برای کامپیوتر به تازگی عرضه شده است که شامل نبرد های بسیاری بوده و باید به‌صورت PVP در آن حضور پیدا کنید. چالش های موجود میتواند شما را برای ساعات طولانی سرگرم کند زیرا گیم پلی این بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد. با بررسی بازی Salt and Sacrifice برای پلی استیشن 4 و دیگر پلتفرم‌ها، همراه پلازا باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

بازی Salt and Sacrifice

در ابتدا توضیحاتی مبنی بر معرفی بازی سالت اند سکریفایس برای ویندوز را باید برایتان قرار دهیم که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید. با مشاهده تریلر Salt and Sacrifice قطعا متوجه سبک و ساخت این بازی شده اید که وجود یک طراحی پیکسل مانند با طراحی زیبا میتواند نظر مستقیم گیمر را جلب کند.

طراحی بازی باکیفیت خوبی انجام گرفته است که این مورد با صداگذاری بازی به‌شکل مستقیم درارتباط بوده که میتوانید ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید. همانطور که گفته شد ژانر بازی‌ Salt and Sacrifice برای PS4 در سبک های نقش آفرینی و اکشن قرار گرفته است که به نسبت بازی های امروزی از حجم بسیار کمی برخوردار است.

بازی salt and sacrifice برای کامپیوتر

اگر قصد دانلود بازی Salt and Sacrifice برای PC را دارید لازم به ذکر است بدانید که برای اجرای این بازی نیاز به اکانت اپیک گیمز خواهید داشت. اکانتی که معتبر باشد تا با استفاده از آن بتوانید بازی را اجرا کنید. امروزه برای اجرای بازی های انلاین نیاز به دو کلاینت بنام های استیم و اپیک گیمز خواهید داشت.

جهان بازی کامپیوتری Salt and Sacrifice ناشناخته است و باید در مرزهای غربی حضور پیدا کنید. مرزهایی که مملو از نیروهای دشمن بوده و برای مقابله با آنها باید از سد مشکلات بسیاری عبور کنید. برای مقابله با نیروهای دشمن باید مهارت های خودرا افزایش دهید.

دشمنانی که قرار است با آنها مبارزه کنید در لول های مختلفی قرار دارند که این مورد مانع بزرگی برای شما خواهد بود که به آسانی نمیتوانید آنها را شکست دهید. بلکه برای رسیدن به این هدف باید مهارت و توانایی های خودرا ارتقاء دهید.

سیستم مورد نیاز بازی Salt and Sacrifice 2022

سیستم مورد نیاز بازی Salt and sacrifice 2022

سیستم پیشنهادی بازی Salt and Sacrifice برای پی سی دراختیار شما قرار کرفته است که با بررسی این مورد متوجه خواهید شد که نیاز به سیستم گیمینگ و قوی نخواهید داشت زیرا عملکرد و ساخت بازی درحد متوسط انجام گرفته است.

 • CPU: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or equivalent
 • RAM: 1 GB
 • GPU: DirectX 10 compatible video card with shader model 3.0 support
 • DX: Version 10
 • OS: Windows 8
 • STO: 3 GB

مراحل بازی جنگی Salt and Sacrifice به شکلی شبیه سازی شده است که هیچ چیزی پایدار نخواهد بود. هرج و مرج در روستاهای بازی افزایش یافته است و برای جلوگیری از مشکلات جدید باید به سراغ دشمنانی بروید که باعث و بانی این مشکلات شده اند.

قطعا گیم پلی Salt and Sacrifice میتواند ویژگی های بسیاری را دراختیار شما قرار دهد که در همین راستا میتوانید با شخصیت های بسیاری رو به رو شوید. همانطور که در توضیحات مربوط به نقد و بررسی گیم Salt and Sacrifice گفته شد این بازی سبک متفاوتی را به نسبت بازی های امروزی دراختیار دارد.

داستان بازی از جایی آغاز میشود که شما جزو فرقه ای بنام Inquisition هستید و اصلی ترین هدف این فرقه مبارزه با دشمنان و نیروهای شیطانی است که برعلیه مردم اقدام میکنند. با حضور در دنیای این بازی باید جادوگران و هیولاهای بسیاری را شکست دهید.

سیستم مورد نیاز بازی Salt and sacrifice 2022

هیولاهایی که روح آنها توسط شیاطین و جادوگران بسیار تسخیر شده است که این مورد میتواند مشکلات بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد. با استفاده از سلاح باستانی و مهارت های بسیاری که کسب نموده اید باید به سراغ دشمنان خود بروید.

با مشاهده تیزر گیم ماجراجویی Salt and Sacrifice 2022 متوجه تمامی توضیحات خواهید شد زیرا متن هرگز نمیتواند ویژگی های یک گیم را آنگونه که ویدیو و تصویر به گیمر منتقل میکند را ارائه دهد. در همین زمینه پیشنهاد میشود بازی را از دست ندهید.

با کاوش کردن در مراحل بازی میتوانید آیتم های مختلفی را بدست آورید. یکسری فاکتور های کلیدی که برای پایان دادن به مراحل و مبارزه با دشمنان ضروری بوده و میتوان از انها به‌عنوان یک کمک استفاده نمود. هیچ همراه و دوستی در این بازی نخواهید داشت پس به قدرت های خود تکیه کنید.

با حضور در خط داستانی بازی متوجه خواهید شد که ساخت شخصیت های موجود بنا به تصمیمات شما قابل تغییر خواهد بود. در همین زمینه میتوانید از یکسری شخصیت های تبعید شده کمک بگیرید که پیشنهاد میشود بخش شیطانی آنهارا مدنظر قرار دهید.

سخن پایانی

بررسی مربوط به بازی سالت اند سکریفایس به اتمام رسید که در این میان بررسی داستان و سیستم مورد نیاز و حتی گیم پلی انجام گرفت. اگر بدنبال یک بازی متفاوت و سرگرم کننده در میان هیاهوی بازی های پرحجم هستید پلازا پیشنهاد میکند این بازی را از دست ندهید. لازم به ذکر است بدانید نظرات شما در تولید مطالب این چنینی تاثیرگذار است. پیشنهاد میشود نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. نظر شما در مورد بازی Salt and Sacrifice چیست؟ آیا میتواند امتیازات لازم را از سایت های مطرح جهانی کسب کند یا خیر؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022