برای کسب درآمد از بازی حتما این موارد را رعایت کنید

برای کسب درآمد از بازی حتما این موارد را رعایت کنید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بسیاری تصور می‌کنند که کسب درآمد از طریق بازی تنها ممکن است وقت تلف کردن باشد و چنین امکانی وجود ندارد، اما در حال حاضر روش‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد از طریق بازی وجود دارد کف در کنار روش‌هایی که در گذشته برای این کار وجود داشت، حال شیوه‌های جدیدتری نیز در دسترس کاربران قرار گرفته که با استفاده از آن‌ها می‌توانند درآمد بسیار خوبی داشته باشند. احتمالاً نام متاورس را شنیده باشید و اطلاعات کم و بیشی در مورد آن داشته باشید، با ورود به دنیای متاورس شما می‌توانید از طریق‌های مختلفی کسب درآمد داشته باشید. خرید زمین مجازی، داشتن دارایی‌های دیجیتالی و امکانات دیگری که برای این کار وجود دارد، تمامی این‌ها به شما امکان کسب درآمد را می‌دهند که ما در اینجا می‌خواهیم برخی از روش‌هایی که در گذشته برای کسب درآمد از طریق بازی وجود داشتند را مورد بررسی قرار دهیم و در ادامه مقاله، گریزی هم به بازی‌های متاورسی می‌زنیم و راه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.‌

اگر با این سوال مواجه شدید که بهترین روش کسب درامد از بازی چیست، باید گفت که روش‌های مختلفی وجود دارند و شما باید با استفاده از توانایی‌هایی که دارید یک روش را برای خود انتخاب کنید، مطمئنا هر کدام از این روش‌ها می‌توانند برای شما سودمند باشند اما اینکه در کدام یک موفق‌تر خواهید بود را باید با استفاده از میزان توانایی خود مشخص کنید. ما در ادامه سعی می‌کنیم تا به معرفی بازی‌های مختلفی بپردازیم و روش‌های مختلفی را برای کسب درآمد معرفی کنیم که شما می‌توانید با استفاده از این روش‌ها امکان کسب درآمد را داشته باشید.

فهرست عناوین مطلب:

روش‌های مختلف کسب درآمد از بازی

مطمئنا شیوه‌های مختلفی برای کسب درآمد از بازی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اما شاید رایج ترین آن‌ها شامل این موارد شود که شما می‌توانید به عنوان یک تستر بازی ویدیوی به فعالیت خود بپردازید یا اینکه یک کانال یوتیوب را راه اندازی کنید و در آن مشغول فعالیت شوید. شیوه‌های دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آن‌ها امکان کسب درآمد وجود دارد، به طور مثال بسیاری از گیمرها با شرکت در مسابقات، مسابقه می‌دهند و کسب درآمد دارند. یکی دیگر از شیوه‌ها که نیاز به تخصص بیشترین دارد این است که خود به عنوان طراح یا سازنده بازی فعالیت کنید، قطعاً چنین کاری سختی‌های خود را دارد و ممکن است که برخی این توانایی را نداشته باشند، اما به هر حال یکی از روش‌های مختلف برای کسب درآمد همین روش است. همچنین به عنوان مربی عمل کردن نیز می‌تواند یکی از روش‌های مناسب باشد. بسیاری از گیمرها به دنبال افرادی هستند که به عنوان مربی به آن‌ها کمک کنند، در نهایت هم می‌توانید برای سایت‌هایی که در زمینه معرفی بازی فعالیت می‌کند، تولید محتوا کنید.

نقد کردن درآمد ارزی با استفاده از پی پال

تمامی روش‌هایی که در بالا گفته شد برای کسب درآمد از طریق بازی‌ها مناسب هستند و می‌توانید با استفاده از آن‌ها امکان کسب درآمد را داشته باشید، اما در کنار این‌ها شما به راه‌هایی برای نقد کردن درآمد ارزی خود نیاز دارید تا درآمدی که به صورت بین المللی به دست می‌آورید را دریافت کنید. برای دریافت، بهترین شیوه‌ای که شما می‌توانید برای این کار در نظر بگیرید این است که از حساب پی پال برای این کار استفاده کنید و از شرکت‌هایی که به عنوان واسطه فعالیت می‌کنند کمک بگیرید تا بتوانید درآمد به دست آمده را با استفاده از پی پال دریافت کنید. برای این کار شرکت‌های مختلفی وجود دارند که به عنوان مثال شما می‌توانید از مجموعه نوین پرداخت استفاده کنید که در این زمینه فعالیت می‌کند و می‌تواند این درآمد را برای شما به ریال تبدیل کند.

 بهترین بازی‌های بلاک چینی

روش‌هایی که در بالا نام برده شد همگی کاربردی هستند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و کسب درآمد کنید. ولی این شیوه‌ها دیگر قدیمی شده و ممکن است بسیاری تمایل داشته باشند تا از روش‌های جدیدتر و جذاب‌تری برای کسب درآمد استفاده کنند. راه‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد که شما می‌توانید از طریق آن‌ها کسب درآمد داشته باشید. به عنوان مثال با ظهور بازی‌های بلاک چینی شما می‌توانید هر آیتمی که در بازی‌ها به دست می‌آورید را به عنوان یک دارایی برای خود داشته باشید و مالکیت آن را در اختیار خود داشته باشید. چنین امکانی به افراد کمک می‌کند تا با بازی کردن امکان کسب درآمد را داشته باشند، احتمالا شنیده باشید که بسیاری از کاربران با استفاده از خرید و فروش زمین‌های مجازی امکان کسب درآمد را دارند، این کار با استفاده از دنیا‌های مجازی در متاورس صورت می‌گیرد و در این دنیای مجازی شما می‌توانید امکان خرید و فروش زمین را داشته باشید و همچنین با استفاده از بازی کردن می‌توانید درآمد‌های بیشتری را هم کسب کنید.

اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی بازی است که می‌توانید با استفاده از آن امکان کسب درآمد را داشته باشید، در این بازی شما نیاز است تا ابتدا سه اکسی را در اختیار داشته باشید و سپس وارد بازی شوید. اکسی به همان حیوانات و موجوداتی گفته می‌شود که شما در این بازی، آن‌ها را خریداری می‌کنید و پرورش می‌دهید و می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر وارد مبارزه کنید تا ارزهای دیجیتال را به عنوان پاداش دریافت کنید. این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که کاربران از آن استفاده می‌کنند و کافی است تا تحقیقاتی را در این مورد انجام دهید که به شما کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشید.

برای کسب درآمد از بازی حتما این موارد را رعایت کنید

 دیسنترالند

یکی دیگر از بازی‌های متاورسی دیسنترالند است که شما می‌توانید در آن، دنیای مجازی خود را ایجاد کنید. در این دنیای مجازی که بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است شما می‌توانید امکان خرید و فروش زمین‌های مجازی را داشته باشید و همچنین در این دنیای مجازی با استفاده از روش‌های دیگری هم می‌توانید امکان کسب درآمد را داشته باشید. هر کدام از آیتم‌ها و المان‌هایی که در این بازی به دست می‌آورید را می‌توانید به صورت توکن‌های غیر قابل تعویض در اختیار داشته باشید و از آن‌ها کسب درآمد کنید.

سندباکس

سندباکس یکی دیگر از پروژه‌هایی است که تقریباً مشابه دیسنترالند عمل می‌کند و شما در آن امکان خرید و فروش زمین‌های مجازی، اجاره دادن آن‌ها و ایجاد آیتم‌های مختلف را دارید. این بازی هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و در کنار دیسنترالند به عنوان بهترین بازی‌های متاورسی شناخته می‌شود، اما قطعاً بازی‌های دیگری نیز وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها امکان کسب درآمد را داشته باشید. در بسیاری از این بازی‌ها می‌توانید با تبلیغات در زمین مجازی خود یا اجاره دادن آن امکان کسب درآمد را داشته باشید.

 آپلند

بازی‌های متاورسی و بسیار خوبی وجود دارند که شما می‌توانید در آن‌ها امکان کسب درآمد را داشته باشید که یکی از این بازی‌ها آپلند است که شما می‌توانید با خرید زمین در upland امکان کسب درآمد را داشته باشید. زمانی که شما یک زمین را در اختیار دارید می‌توانید آن را اجاره دهید یا در آن تبلیغات قرار دهید یا اینکه آن را با قیمت بالاتری بفروشید. تمامی این‌ها امکان پذیر است و روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از این طریق وجود دارد که مطمئناً در صورتی که شما یک زمین در این دنیای مجازی داشته باشید، می‌توانید امکان کسب درآمد را داشته باشید.

نوین پرداخت و کسب درآمد

نوین پرداخت و کسب درآمد

کسب درآمد از طریق بازی بسیار ساده است و کاربران می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلف این کار را انجام دهند، ما در این مقاله روش‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم و گریزی هم به بازی‌های متاورسی زدیم که با استفاده از آن‌ها امکان کسب درآمد را دارید. ولی اگر قصد دارید تا اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه به دست آورید، می‌توانید به مجله ارزی نوین پرداخت مراجعه کنید که در این مجله ارزی؛ اخبار و اطلاعات بسیار خوبی در مورد راه‌ها و روش‌های کسب درآمد ارزی وجود دارد و شما می‌توانید در این باره اطلاعات بسیار خوبی را به دست آورید. در این مجله خبری، اطلاعات جامع و مفیدی در مورد ارز‌های دیجیتال، بازی‌های ارزی و همچنین روش‌های نقد کردن درآمد ارزی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022