آموزش جامع و کامل دانلود از تورنت

آموزش دانلود از تورنت / دانلود فیلم از تورنت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به دنبال آموزش و راهنمای دانلود از تورنت هستید در این مطلب ما به نحوه انجام این کار پرداخته‌ایم. با استفاده از تورنت می‌توانید هر محتوایی که نیاز دارید را به شکل رایگان و بدون دردسر دانلود کنید.

طی سال‌های گذشته و با بسته شدن سرور سایت‌های دانلود فیلم و سریال بسیاری از کاربران برای دانلود فیلم‌های مورد علاقه‌شان سردرگم شده‌اند و به دنبال راه چاره می‌گردند. به همین دلیل ما در این مطلب، آموزش کامل دانلود تورنت را برای شما آورده ایم.

امروزه با گسترش سطح فناوری بسیاری از افراد بدنبال یادگیری آموزش دانلود از torrent هستند که در این زمینه دسترسی سریع و بهتری را میتوانند به داده های مختلف در موضوعات متنوع داشته باشند. همانطور که میدانید متاسفانه کشور ایران مرجعی برای فناوری های نوین در زمینه های مختلف حتی ویدیو و بازی و سریال نبوده است که در این میان دسترسی به منبع های خارجی برای افرادی که بدنبال اطلاعات جدید هستند وابسته به سایت های خارجی شده است. در این زمینه تورنت یکی از مهمترین منبع های جهانی در این زمینه بوده که اگر بدنبال آموزش دانلود از تورنت هستید پیشنهاد میشود در ادامه باما همراه باشید. اگر نحو کار با تورنت را یادبگیرید میتوانید به اطلاعات بسیاری از زمینه های مختلف به صورت لحظه ای دسترسی داشته باشید که این مورد بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که در زمینه ارائه خدمات به کاربران فعالیت دارند. مدیران سایت ها در این زمینه جزو افرادی هستند که همیشه به این شبکه وابسته هستند تا برای کاربران خود بتوانند بخش های جدید را به صورت لحظه ای پوشش دهند.

برای دانلود از torrent مسیر سختی را در پیش ندارید زیرا بطور کلی یک برنامه و یکسری منبع مهم بوده که اگر بتوانید آنها را یاد بگیرید در این زمینه نیازتان به بسیاری از سایت های داخلی و خارجی قطع خواهد شد و به نوعی میتوانید بدون واسط فایل هایی که نیاز دارید را از شبکه ای بنام تورنت دریافت کنید. اما اگر این سوال برای شما بوجود آمده است که اصلا تورنت چیست باما همراه باشید. تورنت یک شبکه گسترده از کاربران جهانی بوده که فایل های مختلف روی سیستم کاربر جهت دانلود قرار میگیرد. اگر شخص مربوط قصد داشته باشد که فایلی را برای دانلود قرار دهد با ساخت یک مسیر منتهی به فایل مربوط میتواند مجوز دانلود فایل توسط دیگران را صادر کند که در این زمینه قصد داریم روش دانلود کردن از تورنت را به شما یاد دهیم که بدون شک در این مقاله بطور کامل میتوانید با توضیحات و نکاتی که در این زمینه مهم است دسترسی داشته باشید پس باما همراه باشید.

در ادامه می‌خوانید

دانلود از تورنت

آموزش دانلود از torrent کار سختی نیست البته این مورد بستگی به قدرت ذهن شما نیز دارد که در چه حد میتوانید مطالب جدید را یاد بگیرید. بطور کلی و طبق بررسی های انجام گرفته در مورد این موضوع با مسیر سختی مواجه نخواهید بود زیرا این شبکه از یک برنامه اختصاصی برای دانلود فایل برخوردار است که با یادگیری آن تقریبا بسیاری از نیازهای شما در زمینه دانلود از torrent برطرف خواهد شد که اگر قصد دارید بطور حرفه ای با این شبکه و برنامه مربوط به آن آشنا شوید پیشنهاد میشود باما همراه باشید. در میان تمامی موارد مربوط به روش دانلود کردن از تورنت باید بدانید که نرم افزار تورنت اصلی و کاربردی و بهترین مورد برای شما خواهد بود که براساس آن بتوانید با سرعت مناسب فایل هایی که نیاز دارید را از شبکه دریافت کنید که اگر در این زمینه تجربیات مختلفی را در اختیار دارید پیشنهاد میشود در بخش نظرات باما همراه باشید که نظرات شما در پیشبرد اهداف مطالب این چنینی نقش بسزایی خواهد داشت.

حالا نوبت به آموزش نحوه دانلود فیلم یا دیگر فایل ها از تورنت (Torrent) می‌رسد. نحوه و راهنمای دانلود با تورنت کار پیچیده و مشکلی نیست. بهترین راه دانلود Torrent، از طریق نرم افزارهای مخصوص این شبکه است. در ادامه به صورت مرحله به مرحله به راهنمای و نحوه دانلود با تورنت خواهیم پرداخت. در ویدیوی زیر شما «نحوه دانلود فیلم از تورنت» را تماشا خواهید کرد:

در ادامه توضیحات مربوط به دانلود از torrent باما همراه باشید.

1. نرم افزار تورنت را نصب کنید | دانلود از torrent

برای دانلود فایل تورنت یک نرم افزار را پیشنهاد میکنیم که در این زمینه بهترین گزینه برای شما خواهد بود. بطور کلی روند کارکرد این برنامه به نحوی است که میتواند دغدغه های شمارا پوشش دهد و نیاز شما به ابزار و افزونه های مختلف در این زمینه را به حداقل برساند. جهت یادگیری دانلود فایل از تورنت پیشنهاد میشود باما در ادامه همراه باشید.

می‌توانید پس از خواندن مشخصات و قابلیت‌های هرکدام از نرم افزارهای دانلود فیلم با تورنت، یک نرم افزار تورنت دانلود کنید. در این آموزش دانلود از torrent، ما نرم‌افزار uTorrent را انتخاب می‌کنیم. ابتدا به وبسایت یوتورنت بروید و آخرین نسخه را دانلود کنید. این روش دانلود از تورنت با گوشی نیز با این برنامه امکان پذیر است. اگر بدنبال اطلاعات بیشتری از دانلود از torrent هستید باما همراه باشید.

نکته: شما میتوانید بدون دانلود نرم افزار خاص نسبت به دانلود از torrent اقدام کنید. بدین منظور وبسایت های لیچ وجود دارند که با گرفتن مگنت و یا لینک مستقیم تورنت ، فایل را بر روی سرورهای خود قرار داده و پس از اسکن آنها با نرم افزارهای ضد ویروس به شما این امکان را میدهند که آن را به وسیله اینترنت دانلود منیجر دانلود کنید. از خصوصیات مثبت این نوع وبسایت ها میتوان به بالا بودن سرعت دانلود و عدم نیاز به استفاده از نرم افزارهای جانبی اشاره کرد.

نحوه دانلود تورنت با نرم افزار utorrent بدینصورت است که پس از دانلود فایل، آن را نصب کنید. هنگام نصب به مراحل مختلف توجه داشته باشید چرا که این نرم‌افزار در حالت پیش‌فرض چند برنامه اضافی مثل Adaware Web Companion روی سیستم شما نصب می‌کند. این برنامه‌ها خطری ندارند اما حافظه سیستم شما را اشغال می‌کنند و برای دانلود از تورنت هم ضروری نیستند. شما با یوتورنت می‌توانید دانلود از تورنت با ایفون را نیز انجام دهید. نظر خودرا در مورد دانلود از torrent باما در میان بگذارید.

برای یادگیری نحوه دانلود از torrent در ادامه باما همراه باشید که قصد داریم اطلاعات مفیدی را در این زمینه برای شما قرار دهیم که با دانستن آنها میتوانید بسیاری از نیازهای خود در این زمینه را پوشش دهید. لازم است بدانید اگر در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما در ارتباط باشید که تمامی سوالات شما توسط کارشناسان پلازا بررسی شده و سپس پاسخ داده میشود تا بتوانید به بهترین جواب دست پیدا کنید.

وقتی در طول فرایند نصب به صفحه Configuration رسیدید، برای دانلود فایل با تورنت، گزینه‌ها را مانند تصویر زیر تیک بزنید و بعد روی Next کلیک کنید تا برنامه نصب شود. تا اینجای مقاله دانلود از torrent راضی بوده اید ؟ باما در ادامه توضیحات مربوط به دانلود از torrent همراه باشید.

آموزش دانلود از تورنت - راهنمای دانلود با تورنت

 

2. تنظیمات برنامه uTorrent

وقتی برنامه را نصب کردیم، باید سری هم به تنظیمات آن بزنیم و مشخص کنیم، فایل‌هایی که دانلود می‌کنیم دقیقا در کجا ذخیره شوند. برای انجام این کار، برنامه را باز کرده و مسیر Options > Preferences > Directories را دنبال کنید. در بخش Directories گزینه Put new downloads in را تیک بزنید و بعد روی سه‌نقطه روبه‌روی کادر کلیک کنید و محلی که می‌خواهید فایل‌ها در آن ذخیره شوند را مشخص کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانلود از torrent همراه ما باشید.

بهترین سایت های تورنت - بهترین نرم افزار تورنت

در انتها روی Apply کلیک کنید.

مقاله مربوط به دانلود از torrent هنوز ادامه دارد که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

3. یک ضدبدافزار نصب کنید

در این روش روش دانلود از تونت، خود برنامه uTorrent کاملا امن است اما برخی فایل‌هایی که از منابع نامعتبر دانلود می‌کنید، ممکن است اینطور نباشند. اگر روی سیستم یک آنتی‌ویروس ندارید تا به صورت مداوم ارتباط اینترنت شما را زیرنظر گرفته و سیستم را اسکن کند، حتما تجدید نظر کنید. ویندوز دیفندر به تنهایی برای محافظت از سیستم شما در مقابل خطراتی که فایل‌های تورنت متوجه سیستم می‌کنند کافی نیست.

در اینجا می‌توانید با بهترین آنتی‌ویروس‌ها برای کامپیوتر بیشتر آشنا شوید. باما در زمینه دانلود از torrent همراه باشید.

اگر بدنبال آموزش دانلود فیلم از تورنت هستید در ادامه این مقاله باما همراه باشید که به اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه اشاره شده است که بطور کلی میتوانید بامنابع مختلف و مفید جهانی که در این زمینه فعالیت دارند آشنا شوید. منبع فیلم و سریال در تورنت باید به حدی آپدیت باشد که بتواند نیاز های خود در این زمینه را در کمترین زمان ممکن پیدا کند که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید.

4. به یک فیلترشکن وصل شوید

جهت دانلود از torrent باما همراه باشید. این مورد از آموزش تورنت تا حدودی اختیاری است. از آنجایی که در کشور ما قانون کپی‌رایت وجود خارجی ندارد از نظر قانونی هنگام دانلود محتوای کپی‌رایت مثل فیلم‌ها و سریال‌ها به مشکل برنمی‌خورید اما با این وجود اگر کسی سایت‌هایی که از آن‌ها دانلود می‌کنید را زیرنظر داشته باشد می‌تواند آدرس آی‌پی کامپیوتر شما را ببیند.

به همین دلیل است که اکثر کاربران هنگام استفاده از یک سایت تورنت برای دانلود کتاب از تورنت، از فیلترشکن هم استفاده می‌کنند تا در این حالت تنها آدرس آی‌پی سرور فیلترشکن به نمایش دربیاید و نه آدرس اصلی آن‌ها.

5. آموزش و راهنمای دانلود از torrent

صدها و شاید هزاران سایت دانلود از torrent کامپیوتر در اینترنت وجود دارد اما خیلی از آن‌ها معتبر نیستند. ما در اینجا از سایت The Pirate Bay استفاده کردیم. برای آموزش دانلود از torrent با اندروید، به این سایت مراجعه و از کادر جستجو نام فیلم، سریال، نرم‌افزار یا هر فایلی که نیاز دارید را وارد و روی Pirate Search کلیک کنید.

در ادامه توضیحات مربوط به آموزش دانلود فایل از تورنت بد نیست دانید که در این زمینه منابع بسیاری وجود دارد اما نمیتوان به تمامی آنها اطمینان نمود زیرا در این زمینه بدلیل اینکه امکان ساخت فایل مربوط توسط کاربر انجام میگیرد امکان قرار دادن فایل ویروسی در آن وجود داشته که پیشنهاد میشود اگر قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید حتما حتما از منابع معتبری استفاده کنید که در ابتدای این توضیحات به سایت های خوبی در این زمینه اشاره شده است.

آموزش دانلود از تورنت - نحوه دانلود از تورنت

برای دانلود از torrent با موبایل، در صفحه بعد نتایج جستجو برایتان به نمایش درمی‌آید. نتایج معمولا بر اساس بهترین و پرسرعت ترین تورنت‌ها نشان داده می‌شوند. بهترین تورنت‌ها علاوه بر اینکه سرعت بالایی دارند، کاملا هم امن هستند و هیچ ویروس یا بدافزاری ندارند. در سایت The Pirate Bay و همانطور که در تصویر زیر می‌بینید SE مخفف Seeds یا تعداد کاربرانی است که فایل را دانلود کرده و همچنان در حال به اشتراک‌گذاری آن هستند و LE مخفف Leeches یا تعداد کاربرانی است که در حال دانلود فایل هستند و همزمان فایل را هم برای دانلود سایر کاربران به اشتراک می‌گذارند. هرچقدر تعداد این دو بیشتر باشد، دانلود فایل تورنت سریع تر است. برای دانلود از torrent اطلاعات بیشتری را درنظر گرفته ایم که در ادامه قرار گرفته است.

در واقع دانلود از torrent با لینک مستقیم انجام میگیرد که در این میان حجم مسئله مهمی نخواهد بود زیرا شما بطور کلی فایل مربوط را در قالب یک فایل دریافت خواهید کرد که در این زمینه ممکن است حجم فایل تا  گیگابایت نیز برسد که اگر قصد دانلود یکجا را دارید پیشنهاد میشود فایل مربوط را در دفعات کوتاه دریافت کنید تا از آسیب رسیدن به آن جلوگیری نمایید که در ادامه توضیحات بیشتری از سایت معرفی شده را برایتان قرار داده ایم.

راهنمای دانلود با تورنت - آموزش نحوه دانلود فیلم از Torrent

برای دانلود تورنت براي ios، روی فایل کلیک کنید. در صفحه بعدی و صفحه‌ای که اطلاعات بیشتری از فایل را به شما نشان می‌دهد، قسمت Info Hash که متشکل از چند حرف و عدد انگلیسی است را کپی کنید.

بهترین سایت های تورنت - آموزش نحوه دانلود فیلم از Torrent

برای دانلود تورنت برای pc، حالا به uTorrent بروید، روی آیکون Add Torrent from URL کلیک کنید. این آیکون در کنار علامت + است. می‌توانید به جای آن کلیدهای Ctrl + U را فشار دهید. حالا در کادری که باز شده همان عبارت حرفی و عددی که کپی کردید را پیست و روی OK کلیک کنید. در ادامه مقاله دانلود از torrent همراه پلازا باشید.

بهترین نرم افزار تورنت - نحوه دانلود از تورنت

پس از چند ثانیه پنجره دانلود نمایش داده می‌شود. در کادر سمت راست می‌توانید محتویات فایل را مشاهده کنید و در کادر سمت چپ هم می‌توانید محل ذخیره و دیگر تنظیمات اضافی را اعمال کنید. روی OK کلیک کنید تا دانلود فایل شروع شود.

بهترین سایت های تورنت - بهترین نرم افزار تورنت

وقتی کار دانلود به پایان رسید نوار قسمت Status به رنگ سبز درمی‌آید و عبارت Seeding را به شما نشان می‌دهد. در این حالت دانلود شما به اتمام رسیده اما شما در حال به اشتراک‌گذاری فایل با سایر کاربرانی هستید که می‌خواهند فایل را دانلود کنند. روی نوار راست کلیک کرده و گزینه Stop Seeding را انتخاب کنید تا دیگر فایل را به اشتراک نگذارید. حالا می‌توانید روی فایل راست کلیک کرده و گزینه Open Containing Folder را انتخاب کنید. با این کار شما به محلی که فایل در آنجا دانلود شده هدایت می‌شوید.

همچنین بخوانید :

در توضیحات فوق آموزش دانلود از تورنت با گوشی را برای شما عزیزان قرار دادیم که در ادامه این مقاله قصد داریم به نکات خوب و مهمی که در زمینه دانلود فایل از طریق ویندوز اهمیت دارد را برای شما عزیزان قرار دهیم که پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید.

دانلود تورنت در ویندوز

دانلود فیلم با تورنت نیز میتواند گاهی اوقات سبب دردسر شود که آیا کیفیت مربوط که در توضیحات قرار گرفته است روی ویدیو وجود دارد یا خیر و فقط جهت کسب بازدید اعمال شده است. در این زمینه پیشنهاد میشود از منبع های معتبری استفاده کنید که یکسری منبع خوب در ابتدای این مقاله قرار گرفته است که در زمینه های مختلف نظیر فیلم و سریال و بازی فعالیت دارند. در این میان میتوانید جهت دانلود فیلم از تورنت اندروید نیز استفاده کنید که مشکلی بابت پلتفرم نخواهند داشت و دسترسی آزادی را در این زمینه در اختیار خواهید داشت.

برای دانلود فیلم از تورنت مورد نظر بر روی دستگاه خود، به یک فایل تورنت و چند نرم افزار تورنت خوب نیاز دارید. ما از BitTorrent Classic برای این آموزش دانلود از تورنت برای کامپیوتر استفاده خواهیم کرد، اما شما می‌توانید از سایر کلاینت‌های تورنت نیز استفاده کنید. با استفاده از این لینک می‌توانید BitTorrent Classic را دانلود کنید.

 • برای دانلود فایل تورنت، برنامه BitTorrent را باز کنید و روی دکمه + کلیک کنید تا فایل تورنت خود را اضافه کنید.

آموزش دانلود از تورنت

 • تورنت را در بیت تورنت اضافه کنید.
 • در کادر محاوره ای افزودن تورنت جدید، مکان دانلود را انتخاب کرده و نامی برای فایل تورنت خود تعیین کنید. اگر تورنت شما بیش از یک فایل دارد، می‌توانید تیک مواردی را که نمی‌خواهید دانلود کنید بردارید.

دانلود فیلم از تورنت

 • اگر می‌خواهید ردیاب‌های تورنت را اضافه یا حذف کنید و محدودیت سرعت دانلود را به تورنت خود اختصاص دهید، می‌توانید روی Advance کلیک کنید. بعد از اتمام کار بر روی Ok کلیک کنید.

دانلود فایل تورنت

 • سپس روی Ok کلیک کنید تا همه چیز ذخیره شود و دانلود تورنت شروع شود.

خوب، همین است. حالا، بنشینید، استراحت کنید و اجازه دهید کلاینت تورنت شما کار را انجام دهد. ممکن است مدتی طول بکشد تا تورنت به سرعت دانلود کامل برسد زیرا به seedهای بیشتری متصل می‌شود.

چرا دانلود از تورنت کند است؟ یکی از چیزهایی که باید بدانید این است که داشتن seedهای بیشتر برای دانلود تورنت سرعت دانلود بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با خواندن توضیحات فوق دیگری مشکلی بابت چگونه از تورنت دانلود کنیم را نخواهید داشت زیرا در این زمینه به تمامی نکاتی که از اهمیت بالایی برخوردار بوده اند اشاره شد که اگر با سوالی در این زمینه مواجه هستید که به آن تا اینجای مقاله اشاره نشده است نگران نباشید و باما در ادامه مقاله همراه باشید.

دانلود تورنت با استفاده از لینک مگنت

همچنین می‌توانید تورنت‌ها را با استفاده از پیوند آهنربایی دانلود کنید، که یک URL حاوی کد هش تورنت است.

می‌توانید لینک مگنت یک تورنت را از خود صفحه وب آن کپی کنید، که معمولاً به صورت آهنربایی قرمز رنگ نمایش داده می‌شود.

 • در بیت تورنت، روی دکمه Link در کنار دکمه Plus کلیک کنید.

دانلود از تورنت برای کامپیوتر

 • اکنون URL مگنت تورنت را Paste کرده و بر روی Ok کلیک کنید.

دانلود از تورنت با ایفون

 • پس از این، باید همان مراحل بالا را دنبال کنید.

آموزش دانلود از تورنت با گوشی اندروید

چگونه تورنت را در اندروید دانلود کنیم؟ دانلود از torrent با لینک مستقیم در دستگاه اندروید یا iOS نیز کار آسانی است. همچنین، باید یک برنامه تورنت از Google Play یا App Store دریافت کنید. مراحل دانلود از تورنت با idm در اندروید به صورت زیر است:

دانلود از تورنت با گوشی

 • برنامه uTorrent را از گوگل پلی دانلود کنید.
 • فایل تورنت را از هر وب سایتی درست مثل کامپیوتر شخصی خود دریافت کنید.
 • پس از اتمام دانلود به پوشه Downloads رفته و روی فایل ضربه بزنید.
 • فایل به طور خودکار برنامه uTorrent را باز می‌کند و دانلود تورنت شروع می‌شود.
 • این تنها کاری است که برای دانلود تورنت در دستگاه اندرویدی خود باید انجام دهید. اگر URL مگنتی دارید، می‌توانید روی دکمه + در برنامه uTorrent ضربه بزنید و دانلود را از آنجا انجام دهید.

دانلود از تورنت با ایفون

در ابتدای این عنوان باید بدانید که آیا به سایت دانلود از تورنت دسترسی دارید یا خیر ؟ در این زمینه ابتدا منبع خودرا مشخص کنید و سپس بدنبال دریافت فایل از تورنت باشید که در ادامه قصد داریم به اطلاعات خوبی در مورد دانلود فایل از تورنت با آیفون اشاره داشته باشیم.

دانلود مستقیم تورنت ها در آیفون شما به آسانی برخی از دستگاه‌های دیگر نیست. به دلیل ماهیت بحث برانگیز فایل های تورنت، اپل تمام برنامه‌های تورنت را از فروشگاه آنلاین خود ممنوع کرد. به طور رسمی، شما نمی‌توانید هیچ برنامه تورنتی را در دستگاه iOS خود دانلود کنید.

آیا می‌توانید تورنت ها را در آیفون دانلود کنید؟

بله، هنوز هم امکان دانلود تورنت در آیفون شما وجود دارد، اما برای انجام این کار باید از یک سرویس گیرنده وب استفاده کنید. علاوه بر برنامه، راه‌های دیگری نیز برای دانلود فایل های تورنت وجود دارد. اگر می‌خواهید فایل های تورنت را دانلود کنید، می‌توانید از چندین روش مختلف استفاده کنید. علیرغم اینکه اپل رسماً کلاینت های تورنت را ممنوع کرده است، می‌توانید بدون نیاز به دانلود به آن‌ها به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

شما می‌توانید بسیاری از برنامه های تورنت آنلاین را در اینترنت پیدا کنید. محبوب ترین و آزمایش شده ترین گزینه‌ها عبارتند از:

 • Seedr
 • TorrentSafe
 • زبیگز
 • بیت پورت

همه این وب سایت‌ها به روشی مشابه کار می‌کنند. هنگامی که آن‌ها را در مرورگر خود باز می‌کنید، فقط باید لینک تورنت را در نوار جستجو کپی کنید و دانلود را فشار دهید.

دو روش وجود دارد که می‌توانید برای دانلود رایگان از تورنت از دانلود کننده های تورنت آنلاین استفاده کنید.

روش اول: لینک دانلود مستقیم را کپی کنید

 • به وب سایت تورنتی که استفاده می‌کنید بروید، مانند Monova یا غیره
 • تورنت مورد نظر خود را جستجو کنید.

چرا دانلود از تورنت کند است

 • به جای ضربه زدن روی «دانلود تورنت»، فشار دهید و نگه دارید تا بتوانید پیوند را کپی کنید.

آموزش دانلود از تورنت

 • لینک را در Seedr یا وب سایت مشابه دیگری قرار دهید و «Go» را انتخاب کنید.

نحوه دانلود از تورنت

این وب سایت به عنوان کلاینت تورنت عمل می‌کند و فایل تورنت را مستقیماً در حافظه دستگاه شما دانلود می‌کند.

روش دوم: فایل تورنت را آپلود کنید | روش دانلود کردن از تورنت

اگر روش بالا جواب نداد، می‌توانید یک فایل تورنت را نیز در وب سایت انتخابی خود آپلود کنید. این مراحل را برای شروع دانلود محتوای مورد نظر دنبال کنید:

 • به سایت تورنت خود بروید و فایل تورنتی را که می‌خواهید دانلود کنید پیدا کنید.
 • به جای ضربه زدن روی دانلود، آن را نگه دارید تا منو ظاهر شود.

دانلود فیلم از تورنت

 • گزینه “Share” و سپس “Save to” را فشار دهید. به جایی که می‌خواهید فایل تورنت را ذخیره کنید بروید.

دانلود فایل تورنت

 • دانلود کننده آنلاین تورنت مانند Seedr یا Zbigz را باز کنید.

دانلود از تورنت برای کامپیوتر

 • گزینه “Add Torrent File” را فشار دهید و فایل تورنت را در فایل‌های خود پیدا کنید.
 • روی «Go» یا «دانلود» (بسته به سایت) ضربه بزنید.

دانلود از تورنت با ایفون

 • تورنت در فضای ذخیره سازی شما دانلود می‌شود.

آموزش نحوه دانلود فیلم از تورنت

در اینجا نحوه استفاده از uTorrent برای دانلود فیلم توضیح داده شده است. در ادامه آموزش نحوه دانلود فیلم از تورنت برای اندروید را شرح خواهیم داد.

مرحله 1: برای محافظت از حریم خصوصی خود یک VPN نصب کنید

دانلود تورنت کاملا قانونی است، تا زمانی که فایل‌هایی که دانلود می‌کنید تحت پوشش حق کپی رایت محافظت نشده باشند.

دانلود نمایش‌ها، فیلم‌ها و موسیقی‌های دارای حق کپی رایت غیرقانونی است و می‌تواند جریمه‌های قابل توجهی را به دنبال داشته باشد. همه استودیوهای بزرگ به طور فعال سایت‌های تورنت را رصد می‌کنند تا آدرس‌های IP افرادی را که به‌طور غیرقانونی آثارشان را دانلود می‌کنند، ضبط کنند. سپس آن‌ها با ارائه دهندگان خدمات اینترنتی مرتبط (ISP) تماس می‌گیرند و از آنها می‌خواهند که آدرس IP را به شما ردیابی کنند. در بسیاری از کشورها، ISPها از نظر قانونی موظفند به استودیوها بگویند که شما کی هستید. و حتی در کشورهایی که از نظر قانونی موظف نیستند، بسیاری از ISP ها به هر حال اطلاعات شما را به اشتراک می‌گذارند، صرفاً به این دلیل که این کار آسان تر است.

اگر قصد دانلود مطالب دارای حق کپی رایت را دارید، قطعا باید از VPN استفاده کنید تا نتوانید ردیابی شوید. یک VPN آدرس IP شما را از چشمان کنجکاو پنهان می‌کند.

مرحله 2: uTorrent را نصب کنید

اگر قبلاً uTorrent را نصب نکرده اید، این مرحله بعدی شماست. به این صورت است:

 • برای دانلود uTorrent اینجا را کلیک کنید.
 • روی فایل دانلود شده دوبار کلیک کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را برای نصب آن دنبال کنید.

هنگام نصب uTorrent به هر مرحله توجه کنید، زیرا ممکن است از شما بخواهد که برخی از نرم افزارهای همراه مانند Adaware Web Companion را نصب کنید. نگران نباشید، اگر به طور تصادفی نرم افزار همراه را نیز نصب کنید، به رایانه شما آسیبی نمی‌رساند. و بعد از آن به راحتی می‌توانید آن را حذف کنید.

 • وقتی به صفحه پیکربندی رسیدید، کادرهای زیر را علامت بزنید:

آموزش دانلود از تورنت

 • برای تکمیل نصب روی Next کلیک کنید.

مرحله 3 آموزش نحوه دانلود از تورنت: تنظیمات uTorrent را برای حداکثر حریم خصوصی پیکربندی کنید

اکنون زمان آن است که مشخص کنید می‌خواهید فیلم‌های دانلود شده شما در کجا ذخیره شوند.

دانلود از تورنت با لینک مستقیم

 • uTorrent را باز کنید.
 • Options > Preferences > Directories را انتخاب کنید.
 • گزینه Put new downloads in را علامت بزنید، سپس روی سه نقطه سمت راست فیلد کلیک کنید تا پوشه ای را که می‌خواهید فیلم‌های دانلود شده را در آن ذخیره کنید، جستجو کنید.
 • روی Apply کلیک کنید.

مرحله 4: یک برنامه ضد بدافزار برای محافظت از رایانه خود نصب کنید

برنامه uTorrent کاملا ایمن است، اما برخی از فایل‌هایی که ممکن است با آن دانلود کنید ممکن است اینطور نباشند.

اگر قبلاً یک برنامه ضد بدافزار فعال نصب نکرده‌اید که دائماً اتصال اینترنت شما را کنترل می‌کند و دانلودها را در زمان واقعی اسکن می‌کند، حتماً باید یکی را نصب کنید. نکته مهم، اگر در حال دانلود تورنت هستید، Windows Defender کافی نیست. شما به چیزی با توانایی بیشتری نیاز دارید.

ما Malwarebytes Premium را توصیه می کنیم.  در آزمایش ما، به راحتی بهترین برنامه ضد بدافزار موجود در بازار است. هنگامی که شروع به دانلود تورنت می‌کنید، رایانه و اتصال شما را کنترل می‌کند و در زمان واقعی در برابر بدافزارها محافظت می‌کند. هنگامی که فیلم را دانلود کردید، آن را به صورت دستی با Malwarebytes اسکن می‌کنید تا ویروس‌ها و بدافزارها را بررسی کنید.

مرحله 5 آموزش نحوه دانلود از تورنت: اتصال به سرور VPN | روش دانلود کردن از تورنت

باما در ادامه توضیحات مربوط به روش دانلود کردن از تورنت همراه باشید که نظرات شما در سطح کیفی مقاله روش دانلود کردن از تورنت نقش بسزایی خواهد داشت.دانلود تورنت کاملا قانونی است، تا زمانی که فایل‌هایی که دانلود می‌کنید تحت پوشش حق کپی رایت محافظت نشده باشند. اگر قصد دانلود مطالب دارای حق کپی رایت را دارید، قطعا باید از VPN استفاده کنید تا نتوانید ردیابی شوید.

دانلود رایگان از تورنت

مراحل زیر برای NordVPN اعمال می‌شود، اما سایر VPN‌ها تقریباً به همین روش کار می‌کنند:

 • Nord را باز کنید.
 • روی Quick Connect کلیک کنید.
 • صبر کنید تا Nord PROTECTED را نمایش دهد.
 • با استفاده از موارد فوق میتوانید تا حد زیادی به روش دانلود کردن از تورنت دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات مربوط به روش دانلود کردن از تورنت با پلازا همراه باشید.

مرحله 6: دانلود یک فیلم از یک وب سایت تورنت | روش دانلود کردن از تورنت

 • نام فیلمی را که می‌خواهید دانلود کنید جستجو کنید.
 • نتایج جستجو معمولاً با بهترین دانلودها در بالای لیست مرتب می‌شوند. برای دانلود فایل تورنت روی نماد آهنربا در کنار نتیجه جستجو کلیک کنید.
 • برنامه uTorrent تشخیص می‌دهد که شما فایل تورنت را دانلود کرده اید و از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید آن را با uTorrent باز کنید. روی Open uTorrent کلیک کنید و دانلود فیلم شروع می‌شود.
 • پس از اتمام دانلود فیلم، uTorrent به شما اطلاع خواهد داد. سپس می‌توانید به پنجره Completed بروید و روی فایل دانلود شده دوبار کلیک کنید تا فیلم را تماشا کنید. یا می‌توانید روی فایل دانلود شده کلیک راست کرده و Open Containing Folder را انتخاب کنید تا فایل دانلود شده را پیدا کنید.

دانلود فیلم از تورنت برای اندروید

نکته: اگر چندین فایل تورنت را همزمان دانلود می‌کنید و نیاز به روش دانلود کردن از تورنت دارید، می‌توانید ترتیبی که می‌خواهید دانلود شوند را انتخاب کنید:

 • به پنجره Downloading بروید.
 • ابتدا فایلی را که می‌خواهید دانلود کنید انتخاب کنید.
  • در ادامه توضیحات مربوط به روش دانلود کردن از تورنت باما همراه باشید.

دانلود از تورنت با idm

 • روی دکمه Move up queue کلیک کنید تا دانلود به بالای ایستگاه در صف منتقل شود.

مقاله ای با عنوان دانلود از تورنت با ربات تلگرام و اندروید و ویندوز در اختیار شما قرار گرفت که اگر در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه هستید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. پیشنهاد میشود اگر در زمینه دانلود از تورنت با ایفون با تجربیات مختلفی همراه هستید باما و سایر کاربران همراه باشید که بی شک نظرات شما در پیشبرد سطح کیفی این مقاله نقش خواهد داشت.

سوالات متداول

دانلود تورنت چیست؟

طی سال‌های گذشته و با بسته شدن سرور سایت‌های دانلود فیلم و سریال بسیاری از کاربران برای دانلود فیلم‌های مورد علاقه‌شان سردرگم شده‌اند و به دنبال راه چاره می‌گردند. به همین دلیل می‌توان فایل‌های مورد نیاز را از تورنت دانلود کرد.

سرعت دانلود از تورنت به چه صورت است؟

در سایت The Pirate Bay و همانطور که در تصویر زیر می‌بینید SE مخفف Seeds یا تعداد کاربرانی است که فایل را دانلود کرده و همچنان در حال به اشتراک‌گذاری آن هستند و LE مخفف Leeches یا تعداد کاربرانی است که در حال دانلود فایل هستند و همزمان فایل را هم برای دانلود سایر کاربران به اشتراک می‌گذارند. هرچقدر تعداد این دو بیشتر باشد، دانلود فایل تورنت سریع تر است.

سخن پایانی

نظر شما در مورد دانلود از تورنت چیست ؟ آیا موارد موجود در زمینه روش دانلود کردن از تورنت مفید بوده اند یا خیر ؟ در پاسخ به این سوالات شما کاربران باید نظر دهید که آیا آموزش دانلود از تورنت مفید بوده است یا خیر. در این زمینه به اطلاعات بسیار خوب و مفیدی در زمینه دانلود از torrent اشاره شد که بی شک میتوانند به شما در این زمینه کمک شایانی نمایند. شما عزیزان میتوانید نظر خودرا در مورد این مقاله باما در میان بگذارید که نظرات شما در تولید و پیشبرد مطالب این چنینی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران28 دیدگاه
avatar
سحر
.
09 شهریور 1401، 18:04
پاسخ
0
0
تورنت یکی از بهترین راه ها برای دانلود هست چون الان واقعا دانلود کردن سخت شده سایت ها یا فیلتر هستن یا اشتراک می‌خوان من برای دانلود فیلم و سریال ازش استفاده میکنم خیلی هم راحت هست اگر دانلود تورنت با idm انجام بدید که خیلی هم بهتره چون خود سرعت idm بالاست خیلی سریع تر میتونید دانلود کنید
avatar
همتی
.
08 شهریور 1401، 19:51
پاسخ
0
0
من همیشه برای دانلود فیلم به مشکل خوردم این مطلب شمارو پیدا کردم تمام این نکاتی هم که گفتید و انجام دادم اما چرا تورنت دانلود نمیکنه؟! مشکل داره اصلا میزنه که دانلود کنه ... اما دانلود نمیشه! چکار کنم؟ البته از راه های دیگه مثل کپی لینک هم انجام دادم شد ... اما تورنت خیلی کیفیتش بهتره و من راحتترم ... لطفاً کمک کنید
avatar
گرین
.
07 شهریور 1401، 19:46
پاسخ
0
0
ممنون از این که دانلود تورنت با لینک مستقیم رو در این مقاله قرار دادید. من سالهاست که دارم از این برنامه استفاده می کنم . حتی قبل از این که وبسایت درست و حسابی دانلود فیلم بسته بشن و دانلود فیلم بدون سانسور تبدیل به یه معضل بشه. دانلود کردن از تورنت واقعا آسونه و بی دردسره و غیر از این که تقریبا هر چی که بخواین رو میشه ازش دانلود کرد، تمامی فیلم و سریال ها با کیفیت های مختلف قابل دانلودن هستن. یه کم اگه برای یادگیری دانلود ازش وقت بذارید دیگه برای دانلود کردن مشکلی نخواهید داشت.
avatar
ضیا
.
06 شهریور 1401، 20:32
پاسخ
0
0
اینروزا با ضعیف شدن سرورها دانلود فیلما خیلی سخت شده آموزش سطح تکنولوژی خیلیا دنبال دانلود از طریق torrent هستن اینطوری که میدونیم توکشورمون خیلی سخته دنبال فناوری خوبی باشیم "آموزش دانلود از تورنت با سرعت بالا "برای دانلود از تورنت راحته فقط احتیاج داره یاد بگیرین این برنامه ایمنه موقع نصب این برنامه به هر مرحلش توجه کنیدچون موقع نصب این برنامه چند نرم افزار تو حالت پیش فرض برنامه های اضافی براتون نصب میکنه تورنت یک شبکه بزرگه که فایلهای مختلف رو سیستمتون نصب میکنه امتحانش کنید
avatar
.
05 شهریور 1401، 22:43
پاسخ
0
0
آموزش دانلود از تورنت با اندروید بسیار راحته. به منظور دانلود این نوع از فایل‌ها بر روی دستگاه اندروید، ابتدا باید یک پردازشگر بیت تورنت بر روی دستگاه خودتون نصب کنین. برای این کار، می‌توانین اپلیکیشن Flud را بر روی دستگاه‌ اندرویدی خودتون نصب کنین. سعی کنید از افرادی که توی این حوزه باتجربه هستن کمک بگیرین.
avatar
ارسلان طالبی
.
06 شهریور 1401، 10:25
پاسخ
0
0
@
یعنی اگر این تورنت نبود ما باید چیکار میکردیم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400