В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

16 سلبریتی که از هم جدا شدند و دوباره ازدواج کردند!

طلاق و ازدواج سلبریتی ها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ازدواج و طلاق نه تنها برای افراد عادی امری چالش برانگیز است، بلکه برای سلبریتی ها نیز می‌تواند به معضل بزرگی بدل شود. در ادامه به معرفی سلبریتی‌هایی می‌پردازیم که پس از جدایی از همسر خود، دوباره با او ازدواج کرده‌اند!

روابط بازیگران و سلبریتی ها همواره مقوله‌ای جذاب و هیجان‌انگیز برای طرفداران آنان در سراسر دنیاست. نشریات، رسانه‌ها و پاپاراتزی‌های بسیاری برای دریافت اطلاعات ارزشمند از روابط عاطفی، ازدواج و جدایی سلبریتی ها با یکدیگر رقابت می‌کنند. البته که نمی‌توان منکر روابط پیچیده در دنیای سلبریتی ها و بازیگران سینما و تلویزیون در سراسر جهان شد. این پیچیدگی زمانی به اوج خود می‌رسد که سلبریتی ها علیرغم جدایی از یکدیگر، باری دیگر به یکدیگر بازگشته و زندگی خود را از سر می‌گیرند. در ادامه این مقاله از مجله پلازا قصد داریم به معرفی چند نمونه از سلبریتی ها بپردازیم که پس از یک جدایی تلخ، دوباره به یکدیگر بازگشته و ازدواج کرده‌اند.

آنچه در ادامه می‌خوانید

سلبریتی هایی که پس از جدایی دوباره با یکدیگر ازدواج کردند

طلاق و جدایی بنا به شرایط زندگی زوج‌‌ها می‌تواند برای آنان پروسه تلخ و یا شیرینی باشد. برخی از زوج‌ها با دعواهای سخت و جنگ و جدال‌های غیرقابل حل تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفته و حتی برای یک لحظه حاضر به تحمل و حتی دیدن طرف مقابل خود نیستند. در عوض برخی دیگر از زوج‌ها راه عقل و منطق را در پیش گرفته و با توافق کامل تصمیم می‌گیرند که از یکدیگر جدا شوند. بسیار پیش‌آمده که این دسته از زوج‌ها حتی بعد از جدایی نیز روابط دوستانه خود را حفظ کرده و با کمک یکدیگر به تربیت و پرورش فرزندان مشترکشان ادامه داده‌اند.

همچنین بخوانید :

واقعیت انکار ناپذیر در مورد این دسته از زوج‌ها این است که بسیاری از آنان پس از جدایی از شریک زندگی خود، با زاویه جدیدی به مشکلاتشان می‌نگرند. بسیاری از افراد پس از جدایی، درک بیشتری از روحیات شریک زندگی سابق خود پیدا می‌کنند. بنابراین در اینگونه موارد امکان بازگشت این زوج‌ها به یکدیگر امر بعید و دور از ذهنی به نظر نمی‌رسد. در دنیای سلبریتی ها و افراد معروف نیز این پدیده، بارها اتفاق افتاده است. بسیاری از سلبریتی ها برای همکاری در تربیت فرزندان خود، ناچار به حفظ روابط دوستانه خود پس از جدایی از یکدیگر هستند. در طی این روند بارها پیش ‌آمده است که دوباره به یکدیگر بازگردند، ازدواج کنند و یا حتی برای بار دوم باز هم طلاق بگیرند! در ادامه قصد داریم 16 مورد از این موارد عجیب در دنیای سلبریتی ها  را بررسی کنیم.

1. سلبریتی ها: جودیث سوزان شایندلن و جری شایندلن

سلبریتی ها / جودیث سوزان شایندلن و جری شایندلن

جودیث شایندلن، قاضی، وکیل و مجری برنامه قاضی جودی در تلویزیون آمریکا بود. او به دلیل برنامه محبوب تلویزیونی خود در دهه هفتاد میلادی، میان عموم مردم شناخته شده و معروف شده است. ازدواج اول جودیث با پزشکی به نام رونالد لوی 12 سال به طول انجامید و پس از آن به جدایی ختم شد. پس از مدتی جودیث با قاضی دیگری به نام جری شایندلن آشنا شد و جودیث و جری در سال 1977 با یکدیگر ازدواج کردند.

تا سال 1990 ازدواج این دو قاضی موفق آمریکایی به خوبی ادامه پیدا کرد. اما مرگ پدر جودیث در سال 1990، او را با مشکلات روحی بسیاری مواجه کرد که اثرات آن در زندگی مشترک او و جری به مرور آشکار شد. سرانجام جری و جودیث در سال 1999 تصمیم خود مبنی بر جدایی را عملی کردند. البته این تصمیم دوام چندانی نداشت. جری و جودیث نتوانستند دوری یکدیگر را تاب بیاورند و  یکسال پس از طلاق خود برای بار دوم با یکدیگر ازدواج کردند. جودیث و جری هم اکنون صاحب 3 فرزند خوانده و 13 نوه هستند.

2. استه و جوزف لودر

سلبریتی ها / استه و جوزف لودر

نام استه لودر نامی آشنا در صنعت لوازم آرایش است. استه و جوزف لودر، موسسان برند آرایشی استه لودر نیز جزء آن دسته از زوج‌هایی بودند که دو مرتبه با یکدیگر ازدواج کردند. استه و جوزف اولین بار در سال 1930 و هنگامی که استه تنها 20 سال داشت، با یکدیگر ازدواج کردند. سه سال پس از آن یعنی در سال 1933 اولین فرزند خود را به دنیا آوردند. اما تولد فرزندشان نتوانست از جدایی قریب‌الوقوع آنان جلوگیری کند.

استه در سال 1939 برای گسترش کار خود به فلوریدا نقل مکان کرد و در نتیجه این تغییر مسیر، استه و جوزف از یکدیگر جدا شدند. این دو باری دیگر در سال 1942 طی مراسم عروسی باشکوهی با یکدیگر پیمان ازدواج بستند. فرزند دوم استه و جوزف در سال 1944 متولد شد. ازدواج این دو زوج موفق، تا زمان مرگ جوزف در سال 1982 پابرجا ماند. بعدها استه اعتراف کرد که از طلاق اول خود بسیار پشیمان بوده و اگر به گذشته بازمی‌گشت هرگز از همسرش جدا نمی‌شد.

3. سلبریتی ها: ماری آزموند و استیو کریج

سلبریتی ها / ماری آزموند و استیو کریج

طبق سخن معروفی، عشق اول، حقیقی‌ترین عشق زندگی انسان است. شاید به همین دلیل است که خواننده مطرح آمریکایی، ماری آزموند، نتوانست از بازگشت به عشق اول و همسر سابق خود استیو کریج، حتی پس از گذشت سالیان طولانی، اجتناب کند. ماری و استیو کریج که از فوتبالیست‌های قدیمی آمریکا است، بار اول در سال 1982 با یکدیگر ازدواج کردند. ماری که در آن زمان 22 ساله و در ابتدای مسیر شهرت و موفقیت قرار داشت، به مرور به دلیل مسائل کاری و نارضایتی‌های مختلف از زندگی مشترک، خواهان جدایی از استیو شد. این دو سرانجام در سال 1985 از یکدیگر طلاق گرفتند. اما بخاطر فرزند خود و ادای وظایف مادر و پدری، ارتباط خود را با یکدیگر قطع نکردند. این زوج در سال 2011 دوباره با یکدیگر ازدواج کردند و پس از آن زندگی مشترک استواری را بنا کردند.

4. ژان-کلود ون دام و گلادیس پورتوگس

سلبریتی ها / ژان-کلود ون دام و گلادیس پورتوگس

همچنین بخوانید :

ورزشکار رزمی و بازیگر فیلم‌های اکشن، ژان کلود ون دام و گلادیس پورتوگس، بدنساز شناخته شده، در سال 1987 در حالی با یکدیگر ازدواج کردند که هر دوی آنان در موقعیت شغلی خوب و موفقی قرار داشتند. ازدواج آنان را می‌توان از نمونه‌های یک ازدواج شاد و موفق نام برد. ژان کلود و گلادیس از این پیوند صاحب دو فرزند دختر و پسر شدند. همه چیز بر وفق مراد در حال پیش رفتن بود تا اینکه در سال 1990 با منتشر شدن اخبار رابطه ژان کلود با زنی دیگر، این زندگی مشترک فروپاشیده شد. پس از فراز و نشیب‌ها و مشکلات بسیار، ژان کلود موفق شد اشتباه خود را جبران کرده و برای حفظ خانواده دوباره با همسر سابق خود گلادیس پیوند ازدواج ببندد.

5. سلبریتی ها: فریدا کالو و دیه‌گو ریورا

سلبریتی ها / فریدا کالو و دیه‌گو ریورا

فریدا کالو و دیه‌گو ریورا نقاشان صاحب سبک و معروف مکزیکی هستند که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان داشته و هنوز هم دارند. فریدا در سال 1929 با همکار خود دیه‌گو ازدواج کرد. ازدواج این دو هنرمند فراز و نشیب‌ها و مشکلات عدیده‌ای را درون خود حمل می‌کرد. فریدا به دلیل عشق و علاقه خود و علیرغم خیانت‌های پی‌درپی دیه‌گو حاضر به ترک زندگی مشترک خود نشد و همواره برای حل مشکلات تلاش می‌کرد. تا اینکه در سال 1939 قادر به غلبه بر مشکلات زندگی مشترک خود با دیه‌گو نبود و او را ترک کرد. این دو که با وجود تمام مشکلات و موانع، عشق وافری به یکدیگر داشتند، دوباره در سال 1940 با هم ازدواج کردند. این بار دیه‌گو از اشتباهات خود درس گرفته و در پی بنا کردن دوباره زندگی مشترکش با فریدا بود. ازدواج دوم این زوج تا زمان مرگ فریدا در سال 1954 استوار باقی ماند.

6. ریچارد پرایر، جنیفر لی و فلین بلین

سلبریتی ها / ریچارد پرایر، جنیفر لی و فلین بلین

شاید بتوان زندگی زناشویی ریچارد پرایر را از جمله عجیب‌ترین موارد ازدواج نام برد. پرایر بازیگر، نویسنده و استندآپ کمدین معروف آمریکایی در طول زندگی خود 7 مرتبه ازدواج کرده است. از میان همسران پرایر، دو نفر از آنان یعنی جنیفر لی و فلین بلین هرکدام دوبار حاضر به ازدواج با او شدند. جنیفر لی همسر چهارم ریچارد پرایر، در سال 1981 با او ازدواج کرد. این ازدواج تنها یکسال به طول انجامید و در سال 1982 به طلاق منجر شد.

در سال 1986 پرایر با همسر پنجم خود فلین بلین آشنا شد. این آشنایی به سرعت به ازدواج ختم شد. اما از بخت بد، پرایر و بلین دریافتند که نمی‌توانند باهم زندگی کنند. بنابراین در سال 1987 از هم جدا شدند. در زمان طلاق، هیچکدام از آنان تصور نمی‌کردند که دوباره در سال 1990 به زندگی مشترک با هم برگردند، اما این اتفاق افتاد. با این حال حتی ازدواج دوباره هم معضل میان پرایر و بلین را حل نکرد و دوباره کار آنان به طلاق ختم شد. سرانجام پرایر برای آخرین بار با همسر چهارم خود، جنیفر لی، ازدواج کرد. آنان تا سال 2005 و تا هنگام مرگ ریچارد با یکدیگر زندگی کردند.

7. سلبریتی ها: پاملا اندرسون و ریک سالومون

سلبریتی ها / پاملا اندرسون و ریک سالومون

پاملا اندرسون مدل و بازیگر کانادایی در طول زندگی خود با مردان مختلفی ازدواج کرد که همگی آنان به جدایی ختم شد. یکی از این مردان ریک سالومون پوکرباز معروف و زبردست بود. زندگی مشترک پاملا و ریک در سال 2007 آغاز و یک سال بعد، در سال 2008 پایان یافت. هرچند که نزدیک به یک دهه پس از طلاق اندرسون و سالومون، آنان دوباره تصمیم گرفتند که شانس دیگری به خود داده و دوباره باهم ازدواج کنند. هیچ یک از آنان نمی‌دانستند که پا در مسیر اشتباهی گذاشته‌اند. مسیری که تنها یک سال بعد، طلاق و جدایی دوباره را برای آنان به ارمغان آورد.

8. ایلان ماسک و تلولا رایلی

سلبریتی ها / ایلان ماسک و تلولا رایلی

همچنین بخوانید :

ایلان ماسک، کارآفرین و مدیر عامل شرکت خودروسازی تسلا، پس از جدایی از همسر اول خود، در طی یک سفر کاری به لندن شیفته بازیگر انگلیسی تلولا رایلی می‌شود. ماسک که یک بار تلولا را به طور اتفاقی ملاقات می‌کند، با نگاه اول دلبسته او شده و از او درخواست ازدواج می‌کند. ایلان و تلولا در سال 2010 با یکدیگر ازدواج کردند. این ازدواج در سال 2012 به طلاق ختم شد. جدایی این زوج از هم، چیزی از علاقه ماسک به رایلی کم نکرد و او همچنان در پی یافتن راهی برای بازگرداندن تلولا به زندگی مشترک بود. ایلان ماسک و تلولا رایلی بار دیگر در سال 2013 به یکدیگر بازگشتند، اما این بار نیز این ازدواج به طول نینجامید. ماسک و رایلی در سال 2016 برای بار دوم از یکدیگر جدا شدند.

9. سلبریتی ها: الیزابت تیلور و ریچارد برتون

سلبریتی ها / الیزابت تیلور و ریچارد برتون

الیزابت تیلور هنرپیشه مشهور دهه 60 میلادی هالیوود است. او به دلیل زیبایی وافرش مورد توجه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا قرار داشت. این هنرپیشه هالیوودی 8 ازدواج را در کارنامه زندگی عاطفی خود ثبت کرده است. در اوایل دهه 1960 الیزابت تیلور با هنرپیشه جذابی به نام ریچارد برتون در فیلم افسانه‌ای کلوپاترا آشنا شد. این دو که در زمان آشنایی با یکدیگر متاهل بودند، رابطه مخفیانه‌ای را با یکدیگر آغاز کردند.

علیرغم معروفیت بسیار تیلور و برتون، انتشار خبر رابطه این دو، واکنش‌های منفی بسیاری را از سوی هواداران آنان در پی داشت. با افزایش فشارها سرانجام برتون و تیلور از همسران خود جدا شده و در سال 1964 با هم ازدواج کردند. ازدواج آنان تنها برای 10 سال استوار ماند. این زوج در سال 1975 از یکدیگر طلاق گرفتند. تنها یکسال پس از جدایی، تیلور و برتون در سال 1976 دوباره با هم ازدواج کرده و در همان سال نیز بار دیگر طلاق گرفتند.

10. امینم و کیمبرلی اسکات

سلبریتی ها / امینم و کیمبرلی اسکات

امینم و کیمبرلی اسکات از آن دسته از سلبریتی ها هستند که روابطشان بسیار مورد توجه افراد قرار گرفت. شهرت جهانی امینم، رپر معروف آمریکایی بر هیچکس پوشیده نیست. همچنین روابط شخصی او نیز همواره زیر ذره‌بین هواداران و رسانه‌های مختلف بوده است. ازدواج و جدایی او نیز واکنش‌های بسیاری را در همان زمان برانگیخت و به موضوعی جنجالی بدل شد. امینم و کیمبرلی اسکات (هنرپیشه) از سال 1987 با یکدیگر آشنا شدند و علاقه شدیدی میان آنان برقرار شد. گفته می‌شود مادر امینم از رابطه امینم و کیمبرلی رضایت نداشته است.

همچنین بخوانید :

سرانجام با تمام مشکلات، این دو در سال 1999 با هم ازدواج کردند. اندکی بعد آهنگی به نام Kim از امینم منتشر شد که در این آهنگ او درباره کشتن کیم رپ می‌خواند. این ماجرا به جنجالی عظیم در زندگی مشترک او با کیمبرلی تبدیل شد و در نهایت در سال 2001 به شکایت کیمبرلی از امینم و طلاقش از او منجر گشت. به طرز عجیب و غیرقابل باوری امینم و کیم دوباره در سال 2006 با هم ازدواج کردند و در همان سال نیز از هم جدا شدند.

 11. سلبریتی ها: بن استیلر و کریستین تیلور

بن استیلر و کریستن تیلور / سلبریتی ها

بن استیلر بازیگر و کمدین آمریکایی در طول زندگی خود با افراد معروف زیادی قرار گذاشت. اما در سال 1999 او با کریستین تیلور بازیگر آمریکایی آشنا شد. این سلبریتی ها در همان سال در فیلم پخش نشده Heat Vision and Jack همکار هم بودند. سرانجام بن و کریستین در سال 2000 با یکدیگر ازدواج کردند. آن‌دو یک فرزند دختر و یک فرزند پسر دارند و در پروژه های زیادی باهم همکاری کردند. حتی باهم تصمیم گرفتند برای سلامتی خود گیاهخوار شوند.

سرانجام این سلبریتی ها در سال 2017 و در کمال ناباوری از هم جدا شدند و این شوک بزرگی برای طرفداران و آن رابطه خوبی که با یکدیگر نشان می‌دادند بود. اما این زوج در سال 2020-2021 به هم بازگشتند و دلیل آن را زندگی مشترک در دوران کووید خبر دادند.

12. جنیفر لوپز و بن افلک

جنیفر لوپز و بن افلک / سلبریتی ها

یکی از عجیب ترین روابط موجود در سلبریتی ها بین جنیفر لوپز و بن افلک بود. جنیفر پس از دو ازدواج و روابط ناموفق با بن افلک که تا آن زمان ازدواجی نکرده بود سر صحنه فیلم Gigli آشنا شد‌. جالب این است که بدانید فیلم به دلیل نبودن حس عشق بین جنیفر و بن مورد انتقاد نیز قرار گرفته بود. به هرحال این زوج باهم وارد رابطه شدند و حتی در یک موزیک ویدیو نیز همکاری کردند. جنیفر آلبوم This Is Me… Then را نیز برای بن نوشته بود. این سلبریتی ها آن قدر به هم نزدیک شدند که زوج آن‌ها بنیفر متشکل از نام هردو، صدا زده می‌شد‌.

در سال 2002 و یکسال بعد از آشنایی این زوج باهم نامزد کردند و قرار بود در سال 2003 ازدواج کنند. اما این ازدواج به تاخیر افتاد و در سال 2004 در کمال ناباوری جنیفر و بن از یکدیگر جدا شدند‌. جنیفر پس از این جدایی آن را شکستن قلبش خواند. پس از تقریبا 20 سال و ازدواج و جدایی های مجدد، این زوج در سال 2021 به هم بازگشتند و درحال برنامه ریزی برای ازدواج خود هستند.

13. سلبریتی ها: کیتی پری و اورلاندو بلوم

کیتی پری و اورلاندو بلوم / سلبریتی ها

وقتی به این سلبریتی های دوست داشتنی نگاهی می‌اندازیم به ذهنمان نیز نمی‌رسد که روزی از هم جدا شده بودند. اما بیایید نگاهی به داستان این زوج بیاندازیم. کیتی پری در سال 2012 و بلوم در سال 2013 از روابط قبلی خود جدا شدند. این خواننده و بازیگر در سال 2016 با یکدیگر ملاقات کرده و زوج دوست داشتنی خود را تشکیل دادند. یکسال از حضور آن‌ها کنار یکدیگر گذشت و در کمال ناباوری آن‌دو اعلام کردند که می‌خواهند از یکدیگر جدا شوند.

بعدها کیتی اعلام کرد مسئله جدایی به دلیل آشنا نبودن این سلبریتی ها با تمام قسمت های زندگی یک‌دیگر بود. اما دیری نپایید که این زوج در 2018 باری دیگر  به یک‌دیگر پیوستند. آن‌ها سال بعد 2019 نامزد کردند. ازدواج این زوج اما در همان سال به دلیل عدم هماهنگی برای لوکیشن مناسب عقب افتاد. پس از آن نیز با شروع کووید 19 باز هم شاهد عقب افتادن ازدواج آن‌دو بودیم. اما در همان دوران کیتی خبر بارداری خود را داد و اکنون این زوج دختری یکساله به نام دیزی دارند.

14. پینک و کری هارت

پینک و کری هارت / سلبریتی ها

رابطه این سلبریتی ها همواره پر از چالش بوده است اما هربار آن‌ها نشان داده اند که قدرتمند تر از همیشه کنار هم باز می‌گردند. این خواننده و موتور سوار در سال 2001 شروع به قرار گذاشتن با یکدیگر کردند. در سال 2003 نیز روابط این زوج به بن بست خورد و اعلام جدایب کردند. این چالش ها تا سال 2005 ادامه داشت تا این‌ که سرانجام در سال 2006 پینک و کری باهم ازدواج کردند. بازهم در سال 2008 خبر جدایی این زوج آمد و این بارهم طولی نکشید که دوباره در سال 2009 به یکدیگر بازگشتند.

زمانی که از هارت درباره این جدایی ها پرسیدند گفت:

ما در حال ساختن دوباره هستیم، گاهی باید در زندگی چند قدم عقب بروی و دوباره شروع به حمله کنی.

این سلبریتی ها دو فرزند به نام های ویلو و جیمسون دارند.

15. سلبریتی ها: پرنس ویلیام و کیت میدلتون

پرنس ویلیام و کیت میدلتون / سلبریتی ها

حتما وقتی این سلبریتی ها را می‌بینید فکر می‌کنید امکان ندارد تاکنون از یکدیگر جدا شده باشند. اما این اتفاق افتاده است. کیت و ویلیام در دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند و از سال 2003 باهم قرار می‌گذاشتند. اما این اتفاق چندان که به نظر می‌رسید. رویایی نبود!

کم کم زیر ذره بین رفتن ها شروع شد. دائما اخبار این زوج بر سر زبان ها بود و شایعه هایی ساخته می‌شد. زوج دیگر تقریبا از هم جدا شده بودند. پرنس ویلیام نیز از این دوران می‌گفت که عدم شناخت کافی و فشار رسانه ها آنان را از یکدیگر جدا کرده بود. اما داستان این زوج غم انگیز تمام نشد و آن‌ها در سال 2010 به یک دیگر بازگشتند و سال بعد نامزد کردند. کیت و ویلیام اکنون سه فرزند دارد.

16. جاستین بیبر و هیلی بالدوین

جاستین و هیلی بیبر / سلبریتی ها

هرگاه از جاستین نام می‌آید ذهن ها به سوی رابطه او و سلینا کشیده می‌شود. اما روی صحبت ما این‌بار درباره آن رابطه نیست. جاستین و هیلی از سال 2009 یکدیگر را می‌شناختند و پس از آن به دوستان یکدیگر تبدیل شدند و در سال 2016 نامحسوس قرار می‌گذاشتند. اما زندگی جاستین عادی نبود او چالش های فراوانی در طول روابط خود داشت. سرانجام در سال 2018 این سلبریتی ها به یک‌دیگر بازگشتند و در سال 2019 ازدواج کردند. نکته جالب این‌جاست که هیلی درباره رابطه خود با جاستین این‌طور می‌گوید:

که گاهی آن‌قدر رابطه ما به تاریکی کشیده می‌شد که اگر من در جایی وارد می‌شدم جاستین از آن‌جا می‌رفت.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی آن دسته از سلبریتی ها پرداختیم که پس از جدایی از یکدیگر دوباره با هم ازدواج کردند. نظر شما چیست؟ کدام یک از سلبریتی ها در این فهرست را می‌شناسید؟ نظرات خود را در کادر پایین با پلازا به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402