سریال Westworld فصل 4 ؛ تاریخ پخش، داستان، بازیگران و اخبار

فصل چهارم سریال وست ورلد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

صل چهارم سریال وست ورلدسریال Westworld یکی از محبوب‌ترین آثار علمی تخیلی در چند سال اخیر بوده است. در این مقاله با اخبار سریال Westworld فصل 4 همراه شما خواهیم بود.

سریال وست ورلد مجموعه‌ای در ژانرهای علمی تخیلی و وسترن است که توسط دو کارگردان و تهیه‌کننده مطرح آمریکایی، یعنی جاناتان نولان (Jonathan Nolan)، برادر کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و لیزا جوی (Lisa Joy) ساخته شده است و به نحوی می توان آن را یکی از بهترین سریال های جهان نامید. این سریال بر اساس فیلمی به همین نام و محصول سال 1973 به نویسندگی و کارگردانی مایکل کرایتون (Michael Crichton)، نویسنده و فیلمساز آمریکایی تولید شده است. همچنین جالب است بدانید که موسیقی متن سریال وست ورلد را رامین جوادی، آهنگساز ایرانی-آلمانی ساخته است. داستان سریال Westworld درباره پارکی خیالی و پیشرفته به نام وست ورلد است که افراد ثروتمند با پرداخت پول‌های کلان می‌توانند از آن بازدید کنند و در این دنیا به همه فانتزی‌هایی که دارند، حتی وحشیانه‌ترین آنها، دست یابند.

سریال westworld فصل 4 / سریال وست ورلد فصل چهارم

تاکنون 3 فصل و 28 قسمت از این مجموعه از شبکه پرطرفدار HBO پخش شده بود و به تازگی سریال Westworld فصل 4 نیز شروع شده است. در این مقاله از پلازا بعد از مرور فصل‌های قبلی و معرفی بازیگران، با اخبار فصل ۴ وست ورلد همراه شما خواهیم بود.

آنچه در ادامه می‌خوانید

دانلود سریال Westworld فصل 4

در این قسمت می‌توانید برای دانلود فصل چهارم وست ورلد اقدام کنید.

تاریخ پخش فصل 4 سریال Westworld

در مورد زمان پخش فصل چهارم وست ورلد باید بگوییم که قسمت اول این فصل در تاریخ 26 ژوئن 2022 برابر با 5 تیر 1401 پخش شد. فصل جدید وست ورلد در 8 قسمت پخش خواهد شد و قسمت آخر این فصل در تاریخ 14 آگوست 2022 برابر با 23 مرداد 1401 به روی آنتن خواهد رفت. در جدول زیر می‌توانید اطلاعات همه قسمت‌های سریال Westworld فصل 4 را مشاهده کنید. در مورد کارگردان وست ورلد فصل ۴ آن نیز باید بگوییم که هر قسمت آن را شخص متفاوتی کارگردانی کرده است.

شماره قسمتعنوان قسمتکارگردانتاریخ پخش
1The Auguriesریچارد جی. لوئیس26 ژوئن 2022 (5 تیر 1401)
2Well Enough Aloneکریگ ویلیام مکنیل3 جولای 2022 (12 تیر 1401)
3Annees Follesهانل ام. کالپپر10 جولای 2022 (19 تیر 1401)
4Generation Lossپال کمرون17 جولای 2022 (26 تیر 1401)
5Zhuangziکریگ ویلیام مکنیل24 جولای 2022 (2 مرداد 1401)
6Fidelityنامشخص31 جولای 2022 (9 مرداد 1401)
7Metanoiaمیرا منون7 آگوست 2022 (16 مرداد 1401)
8Que Sera, Seraنامشخص14 آگوست 2022 (23 مرداد 1401)

مرور فصل های قبلی و داستان سریال وست ورلد

اگر برایتان سوال است که سریال وست ورلد چند فصل است؟، باید بگوییم که تا کنون 4 فصل این مجموعه ساخته شده است. همانطور که در مقدمه هم اشاره کوتاهی کردیم، داستان سریال Westworld درباره پارکی خیالی به نام وست ورلد است که از نظر تکنولوژیکی حسابی پیشرفته شده و با تم دنیای غرب وحشی ساخته شده است. در این پارک ربات‌هایی که به عنوان «میزبان» شناخته می‌شوند از مهمانان و بازدیدکنندگان پارک پذیرایی می‌کنند. خدمات این پارک به مهمانانی ثروتمند داده می‌شود که با پرداخت هزینه‌های بالا می‌توانند به این مکان وارد شوند.

فصل چهارم وست ورلد / داستان سریال westworld فصل 4

مهمانان می‌توانند هر کاری که می‌خواهند در وست ورلد انجام دهند و حتی وحشیانه‌ترین رویاهایشان را هم در این مکان بدون ترسی از انتقام میزبان‌ها به واقعیت بدل کنند؛ چراکه ربات‌های میزبان که کاملا شبیه به انسان‌ها هستند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به انسان‌ها آسیبی وارد نکنند. داستان از جایی جالب می‌شود که این ربات‌ها به نوعی دچار تکامل و ادراک می‌شوند و کم کم خطر قیام آنها بر علیه انسان‌ها که درواقع سازنده آنها هستند، بیشتر و بیشتر می‌شود.

در فصل سوم فضای سریال Westworld کمی تغییر می‌کند و داستان آن به دنیای واقعی گسترش پیدا می‌کند؛ زمانی در میانه‌های قرن بیست و یکم که در آن زندگی مردم توسط یک هوش مصنوعی قدرتمند کنترل و اداره می‌شود. در ادامه به جزئیات بیشتری از 3 فصل پخش شده سریال وست ورلد می‌پردازیم.

فصل 1 سریال Westworld

سریال وست ورلد چند فصل است؟ / داستان فصل 4 سریال westworld

فصل اول سریال وست ورلد با عنوان The Maze در 10 قسمت به روی آنتن رفت. قسمت اول فصل 1 در تاریخ 2 اکتبر 2016 (11 مهر 95) و قسمت آخر آن در تاریخ 4 دسامبر همان سال (14 آذر 95) پخش شد. میانگین بینندگان این فصل حدود 1.8 میلیون نفر بود.

واکنش‌ها به این فصل عموما مثبت بودند و بیشتر از همه جلوه‌های ویژه، داستان و هنرنمایی بازیگرانش مورد تحسین و تمجید همگان قرار گرفت. در وبسایت راتن تومیتوز بر اساس 100 نقد، حدود 87 درصد آنها مثبت ارزیابی شد. در متاکریتیک هم بر اساس 43 نقد، میانگین امتیاز فصل 1 سریال وست ورلد 74 است. در وبسایت راتن تومیتوز درباره این فصل نوشته شده است که:

با سطح فوق‌العاده‌ای از کیفیت که باعث سربلندی منبع اصلی‌اش می‌شود، سریال اعتیادآور وست ورلد بین درام گیرا و زیرکانه‌اش و دیوانگی آشکارش تعادل ایجاد می‌کند.

فصل 2 سریال وست ورلد

بازیگران وست ورلد فصل چهار / تریلر سریال وست ورلد فصل 4

فصل دوم سریال وست ورلد هم 10 قسمت داشت و با عنوان The Door پخش شد. قسمت اول این فصل در تاریخ 22 آوریل 2018 (2 اردیبهشت 97) و قسمت آخر در تاریخ 24 ژوئن همان سال (3 تیر 97) به روی آنتن رفت. میانگین بینندگان فصل 2 سریال Westworld کمی نسبت به فصل قبلی کاهش یافت، اما همچنان با تعداد 1.6 میلیون نفر، آماری چشمگیر محسوب می‌شد.

فصل دوم هم با نقدهای مثبتی مواجه شد. در راتن تومیتوز بر اساس 80 نقد، امتیاز 86% و در متاکریتیک بر اساس 29 نقد میانگین امتیاز 76 را به دست آورد که تقریبا همانند فصل پیشینش بود. راتن تومیتوز درباره این فصل نوشت:

سریال Westworld بر پایه‌های فصل اولش که کاملا تجربی بود ساخته شده است. در این فصل بیشتر و عمیق‌تر به وجه‌های انسانی هوش مصنوعی پرداخته می‌شود؛ بدون اینکه عظمت و شکوه زیبای آن دچار نزول شود.

فصل 3 سریال Westworld

سریال وست ورلد فصل 4 / تریلر فصل 4 سریال وست ورلد

فصل سوم سریال Westworld با عنوان The New World نسبت به فصل‌های قبلی‌اش قسمت‌های کمتری داشت و در 8 اپیزود به روی آنتن شبکه HBO رفت. قسمت اول این فصل در تاریخ 15 مارس 2020 (25 اسفند 98) و قسمت آخر آن 3 مه 2020 (14 اردیبهشت 99) پخش شد. فصل سوم با کاهش شدید بیننده روبرو شد و میانگین بینندگان آن حدود 0.8 میلیون نفر بود.

در ابتدا فصل سوم نقدهای مثبتی گرفت، اما هرچه این فصل پیش می‌رفت نقدها هم متفاوت‌تر و گاها منفی می‌شد. در راتن تومیتوز بر اساس 55 نقد، 75 درصد نقدها مثبت ارزیابی شدند و در متاکریتیک بر اساس 22 نقد، در نهایت امتیاز نسبتا پایین 64 را گرفت. راتن تومیتوز در خصوص فصل 3 سریال وست ورلد نوشت:

سریال وست ورلد در گسترش مرزهای خودش و فراتر رفتن از پارک تفریحی معروفش موفق عمل می‌کند و در عین حال روایتش را هم شفاف‌تر می‌کند. با این حال برخی ممکن است احساس کنند که روح سریال در این پروسه از بین رفته است.

شاید سریال وست ورلد برای برخی جزو مجموعه‌های گیج‌کننده‌ای باشد که دنبال کردنشان سخت است، اما با این حال فصل 4 سریال وست ورلد در راه است و خبر ساخت این فصل چند هفته قبل از پخش آخرین قسمت از فصل سوم اعلام شد. همین موضوع نشان می‌دهد که این مجموعه همچنان طرفداران خودش را دارد.

داستان سریال وست ورلد فصل 4

این قسمت حاوی اسپویل است.

هنوز دقیقا چیزی درباره داستان فصل 4 سریال وست ورلد نمی‌دانیم؛ اما با این حال مطمئنیم که دیگر تریلیاردری روانی را در این فصل نخواهیم دید. سراک با بازی ونسان کسل (Vincent Cassel) حالا مرده و هوش مصنوعی مسخره‌اش هم دیگر انسان‌ها را کنترل نمی‌کند.

فصل ۴ وست ورلد / بازیگران سریال وست ورلد فصل 4

چیزی که کمتر درباره آن مطمئن هستیم، سرنوشت دلورس ابرناتی با بازی ایوان ریچل وود (Evan Rachel Wood) است. عملا تا زمانی که همه میزبان‌ها نابود نشده‌اند، او نمی‌تواند مرده باشد؛ چراکه مشخص شد او ربات نمونه‌ای است که بقیه ربات‌ها هم بر اساس او ساخته شده‌اند.

موضوع این است که در دنیای وست ورلد انسان‌ها و میزبان‌ها همواره از مرگ برمی‌گردند و به همین دلیل همیشه احتمال این وجود دارد که شخصیت‌ها در قالب میزبان دوباره به سریال برگردند. با این حال ممکن است شخصیت دلورس به همان صورتی که ما او را می‌شناسیم دیگر به سریال Westworld برنگردد. نولان در مصاحبه‌ای با Variety گفت:

دلورس رفته است. ما ایوان ریچل وود را دوست داریم و هنوز به صورت عمومی درباره اینکه این سریال در آینده چگونه خواهد بود صحبت نکرده‌ایم. اما قطعا متفاوت خواهد بود.

زمان پخش فصل چهارم وست ورلد / فصل 4 سریال وست ورلد

شاید باید به سریال وست ورلد بدون حضور شخصیت دلورس عادت کنیم. نکته دیگر در مورد نوع روایت سریال Westworld است. بعد از شروع خوب فصل اول، داستان فصل دوم شدیدا پیچیده شد. در این فصل شاهد شخصیت‌هایی بودیم که می‌مردند و دوباره برمی‌گشتند و دیگر تشخیص اینکه چه کسی زنده است یا مُرده کار آسانی نبود. فصل سوم اما رویکرد ساده‌تری را در پیش گرفت و داستان آن با یک خط زمانی مشخص و قابل درک روایت شد. امیدواریم فصل 4 سریال وست ورلد هم همین رویه را در پیش بگیرد؛ چراکه ما دیگر نمی‌خواهیم این مجموعه را به همراه قلم و کاغذی در کنارمان تماشا کنیم و همه اتفاقات را بنویسیم تا بتوانیم آنها را در طول سریال به یاد بیاوریم!

بازیگران وست ورلد فصل چهار

همانطور که در بخش قبلی توضیح دادیم، احتمالا شخصیت دلورس در فصل 4 سریال وست ورلد حضور ندارد. با این حال در این بخش مروری بر شخصیت‌های اصلی و هنرپیشه‌های وست‌ورلد فصل ۴ خواهیم داشت.

ایوان ریچل وود در نقش دلورس ابرناتی / کریستینا

بازیگران سریال وست ورلد فصل چهار / بازیگران فصل 4 سریال وست ورلد

دلورس یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های سریال وست ورلد است. او قدیمی‌ترین میزبان پارک است و همچنان هم در آنجا کار می‌کند. نقش دلورس را بازیگر و مدل 33 ساله آمریکایی، ایوان ریچل وود بازی کرده است. او تاکنون در جشنواره‌های مختلفی مانند امی اوارد و گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شده است. این هنرمند حرفه بازیگری را در دهه 90 میلادی و با بازی در چندین سریال تلویزیونی آغاز کرد. او در سن 9 سالگی و در سال 1997 اولین نقش اصلی‌اش را در یک فیلم سینمایی به نام Digging to China بازی کرد.

از آثار سینمایی که وود در آنها بازی کرده است می‌توانیم به فیلم‌های The Wrestler محصول سال 2008، Into the Forest محصول سال 2015 و Kajillionaire محصول سال 2020 اشاره کنیم. او همچنین به جز وست ورلد در سریال‌هایی مانند Once and Again و True Blood حضور داشته است.

تندی نیوتون در نقش میو میلی

فصل جدید وست ورلد / بازیگران سریال westworld فصل 4

میو میلی هم یکی دیگر از میزبان‌های پارک است و در کنار دلورس متوجه می‌شود که همه زندگی‌اش دروغی بیش نبوده است. این نقش را تندی نیوتون (Thandie Newton)، بازیگر 48 ساله انگلیسی بازی می‌کند. این هنرپیشه به خاطر بازی در آثاری مانند فیلم Beloved محصول سال 1998، فیلم اکشن Mission: Impossible 2 محصول سال 2000 و فیلم Crash محصول سال 2004 شناخته می‌شود که برای آخری جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد.

از فیلم‌های جدیدتر او هم می‌توانیم به فیلم 2012 محصول سال 2009 و Solo: A Star Wars Story محصول سال 2018 اشاره کنیم. همچنین تندی نیوتون در سریال‌هایی مانند Rogue، سریال درام خانوادگی The Slap و سریال پلیسی Line of Duty از نقش‌های اصلی بوده است.

جفری رایت در نقش برنارد لو

دانلود سریال westworld فصل 4 / بازیگران فصل 4 سریال westworld

برنارد لو رئیس بخش برنامه‌‌نویسی و سازنده ربات‌های میزبان است. جفری رایت (Jeffrey Wright) بازیگر 55 ساله آمریکایی است که نقش برنارد را ایفا می‌کند. معروف‌ترین هنرنمایی این بازیگر مربوط به مینی سریال Angels in America می‌شود که به خاطر آن جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در امی اوارد و گلدن گلوب دریافت کرده است. او همچنین در 3 قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند، یعنی فیلم‌های Casino Royale محصول سال 2006، Quantum of Solace محصول سال 2008 و No Time to Die که هنوز اکران نشده، بازی کرده است. برای آشنایی با فیلم No Time to Die می‌توانید به این مقاله نیز مراجعه کنید.

تسا تامپسون در نقش شارلوت هیل

بازیگران فصل چهارم وست ورلد

تسا تامپسون (Tessa Thompson) بازیگر و خواننده آمریکایی متولد 3 اکتبر 1983 برابر با 11 مهر 1362 است. وی بازیگری را با تئاتر شروع کرد و سپس با آثاری چون فیلم درام Mississippi Damned محصول سال 2009 و فیلم For Colored Girls محصول سال 2010 در سینما مورد توجه قرار گرفت.

برخی از دیگر آثار این هنرپیشه عبارتند از فیلم درام کمدی Dear White People محصول سال 2014، فیلم تاریخی Selma محصول 2014، فیلم‌های ورزشی Creed، فیلم ابرقهرمانی Thor: Ragnarok محصول سال 2017، فیلم علمی تخیلی Annihilation محصول سال 2018، فیلم Avengers: Endgame محصول سال 2019، فیلم عاشقانه Sylvie’s Love محصول سال 2020، فیلم درام Passing محصول سال 2021 و فیلم Thor: Love and Thunder محصول سال 2022.

آرون پال در نقش کلب نیکولز

بازیگران سریال westworld فصل 4

آرون پال (Aaron Paul) بازیگر آمریکایی متولد 27 آگوست 1979 برابر با 5 شهریور 1358 است که بیشتر به خاطر بازی در نقش جسی پینکمن در سریال Breaking Bad شناخته می‌شود؛ نقشی که به خاطر آن جوایز زیادی مانند جایزه امی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام را گرفته است. او نقش پینکمن را در فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie محصول سال 2019 و فصل آخر سریال Better Call Saul نیز تکرار کرد.

برخی از دیگر آثار این هنرپیشه عبارتند از سریال درام Big Love، فیلم اکشن Need for Speed محصول سال 2014، فیلم تریلر Eye in the Sky محصول سال 2015، فیلم اکشن کمدی Central Intelligence محصول سال 2016، سریال درام The Path و سریال وست ورلد.

اد هریس در نقش مرد سیاه پوش

هنرپیشه‌های وست‌ورلد فصل ۴ / اخبار سریال وست ورلد فصل 4

مرد سیاه پوش یا بیلی یکی از اولین مهمانان پارک بوده و کم کم متوجه می‌شود که داستان این پارک فراتر از چیزی است که نشان می‌دهد. او بعدها تبدیل به یکی از مهمانان ثروتمند وست ورلد می‌شود که به طرزی بیمارگونه دنبال چیزهای عمیق‌تری در آنجا می‌گردد.

اد هریس (Ed Harris) بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان 70 ساله آمریکایی، یکی از قدیمی‌های صنعت سینما و تلویزیون است. هنرنمایی او در آثاری چون فیلم Apollo 13 محصول سال 1995، فیلم درام-کمدی The Truman Show محصول سال 1998، فیلم بیوگرافی Pollock محصول سال 2000 و فیلم درام The Hours محصول سال 2002 برای او تحسین منتقدان و نامزدی در اسکار را به همراه داشته است. در تلویزیون هم اد هریس علاوه بر سریال وست ورلد، برای بازی در مینی سریال Empire Falls محصول سال 2005 شناخته می‌شود.

سایر بازیگران سریال وست ورلد فصل چهار عبارتند از:

 • جیمز مارسدن (James Marsden) در نقش تدی فلاد
 • لوک همسورث (Luke Hemsworth) در نقش اشلی استابس
 • خودریگو سانتورو (Rodrigo Santoro) در نقش هکتور اسکاتون
 • آنجلا سارافیان (Angela Sarafyan) در نقش کلمنتاین پنی‌فیدر
 • آریانا دبوز (Ariana DeBose) در نقش مایا
 • فردریک لنه (Fredric Lehne) در نقش کلنل بریگام
 • آرتورو دل پورتو (Arturo Del Puerto) در نقش هیوگو مورا
 • الکس فرناندز (Alex Fernandez) در نقش آقای مورا
 • نازیپو مک لین (Nozipho McLean) در نقش اواد
 • سلسته کلارک (Celeste Clark) در نقش فرانکی
 • منی منتانا (Manny Montana) در نقش کارور
 • مایکل مالارکی (Michael Malarkey) در نقش امت
 • آرون استنفورد (Aaron Stanford) در نقش پیتر
 • برندون اسکلینر (Brandon Sklenar) در نقش هنری
 • جسمین ری (Jasmyn Rae) در نقش دختر میو
 • آرورا پرینو (Aurora Perrineau)
 • دانیل وو (Daniel Wu)
 • لیلی سیمونز (Lili Simmons)

کلام آخر

سریال westworld فصل 4 / تاریخ پخش فصل 4 سریال وست ورلد

در این مقاله بعد از مرور فصل‌های قبلی و داستان سریال Westworld، بازیگران این مجموعه را معرفی کردیم. در انتها هم با اخبار فصل 4 سریال وست ورلد و تاریخ پخش آن همراه شما بودیم. آیا شما از بینندگان سریال وست ورلد هستید؟ به نظر شما در سریال Westworld فصل 4 سرنوشت دلورس و دیگر شخصیت‌های این مجموعه چه خواهد بود؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
امیر
.
15 اسفند 1400، 06:34
پاسخ
0
0
من سریال رو خوشبختانه تازه دیدم و فردا به احتمال زیاد بیاد فصل چهارش🤲 تو سایتا اینجوری نوشتن. سریال هم فصل یکش از قسمت دوم به بعد واقعا عالیه پیچیدگیش متوسطه و سیر داستانی هم عالیه ینی واقعا باید بشینی و لذت ببری ولی فصل دو اینجوری نیست خیلی پیچیده میشه داستان و هی عقب جلو میره و باید یه قسمت ببینی یا وسط استپ کنی یکم مغزت تحلیل کنه فصل سوم هیچ پیچیدگیی نداشت و شبیه فیلمای اکشن بود کاملن نوعی متفاوت ولی بازم سرگرم کننده بود فصل چهارم هم انشالله بهتر از این باشه
avatar
نیلوفر محمودی راد
.
03 مهر 1400، 16:28
پاسخ
0
0
با سلام ممنون بابت معرفی سریال، شرح اجمالی و روایت داستان و بازگو کردن زمان شروع فصل 4 با تماشای اولین قسمت خیلی جذب داستان نشدن اما باید اعتراف کنم که پس از اتمام قسمت دوم جذابیت به حدی بالا رفت که روی 3 تا 4قسمت رو میدیدم. از لحاظ پیچیدگی فصل 2 به شدت بالا بود از لحاظ روایت فیلم به صورت ساده دو فصل 1 و 3 خط داستانی مشخصی داشتن اما فصل اول زیادی 18+ بود که به نظرم واقعا نیازی بهش نبود.....جذابیت فیلم های تخیلی و علمی به موارد اینچنینی نیست ... اما در کل باید بگم که این سریال رو برای کسانی که سریال های غیر خطی رو دوست دارن توصیه میکنم.
avatar
علی
.
30 آذر 1399، 22:48
پاسخ
0
0
سلم
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402