راهنمای کامل دایورت تلفن ثابت و موبایل + کد دایورت کردن همراه اول و ایرانسل

دایورت تلفن ثابت / خروج از دایورت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با دایورت تلفن ثابت و همراه می‌توانید تماس‌هایتان را به یک شماره دیگر منتقل کرده و در همه حال در دسترس باشید. در این مطلب به معرفی کد دایورت کردن و نحوه فعال‌سازی این سرویس خواهیم پرداخت.

مقاله ای با موضوع کد دایورت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که در این بخش قصد داریم به نکاتی که در زمینه دایورت خط های مختلف موبایل مفید هستند اشاره ای داشته باشیم. در این زمینه میتوانید با انواع کد دایورت تلفن ثابت و همراه آشنا شوید که در این زمینه شاید برخی کاربران با اطلاعات اولیه و یا کد هایی که در این زمینه مفید هستند آشنایی نداشته باشند که اگر شما نیز جزو آن افراد هستید پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

با دایورت تلفن ثابت و موبایل می‌توانید تماس‌های دریافتی‌تان را به یک شماره دیگر انتقال دهید. این ویژگی می‌تواند در بسیاری از مواقع به کمک شما بیاید. برای مثال هنگامی که در سفر هستید می‌توانید با دایورت تلفن ثابت خانه، تماس‌ها را به تلفن همراهتان دایورت کنید تا هیچ تماسی را از دست ندهید. به همین ترتیب با دایورت موبایل هم می‌توانید از هزینه‌های رومینگ در امان باشید. علاوه بر انتقال تماس در گوشی ها می‌توانید با دایورت اس ام اس، پیامک‌هایتان را هم به یک شماره دیگر دایورت کنید. اما نحوه دایورت تلفن همراه و ثابت چگونه است؟

در ادامه می‌خوانید:

آموزش نحوه دایورت موبایل و کد دایورت

اما اصلی ترین دلایلی که سبب میشود کاربران بدنبال کد دایورت موبایل باشند منتقل یا ریدایرکت خط های مورد نظر به خط های دیگر است که امروزه بسیاری از افراد که در زمینه کار های خدماتی فعالیت دارند با انجام اینکار سعی بر ارائه خدمات و پاسخگویی سریعتر را دارند که در ادامه میتوانید به کد دایورت تلفن ثابت و همراه دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید در این زمینه اگر با سوال یا مشکلی همراه هستید میتوانید در نظرات باما همراه باشید.

انتقال تماس به خط دیگر هم در گوشی و هم در تلفن ثابت امکان‌پذیر است. گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌ها همگی از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند تا تماس‌هایتان را به یک شماره دیگر انتقال دهید.

در ادامه این آموزش میتوانید به نکات مربوط به دایورت تلفن ثابت دسترسی پیدا کنید که برای انجام اینکار نیاز به کار خاصی نخواهد بود بله میتوانید با زدن چند دکمه ساده شماره مربوط را به شماره ای که مد نظر دارید منتقل کنید. در همین زمین اگر بدنبال لغو دایورت تلفن ثابت هستید باید بدانید که مسیر مربوط به دایورت را مجدد باید دنبال کنید و اینبار برای قرار دادن شماره تلفن ها برعکس عمل کنید که با انجام اینکار و روش دیگری که در ادامه به آن اشاره شده است میتوانید دایورت خط را لغو کنید.

برای دستیابی به کد دایورت تلفن ثابت به همراه اول کافیست که کد هایی که در ادامه برای شما قرار گرفته است را با دستگاه هوشمند خود شماره گیری کنید و سپس با ادامه دادن موارد دیگر عملیات مربوط به دایورت خط را انجام دهید. لازم به ذکر است اگر در زمینه خروج از دایورت با مشکل یا سوالی همراه هستید میتوانید در نظرات باما همراه باشید که در این زمینه به نکات خوبی اشاره شده است که نباید آنها را ساده از دست دهید.

دایورت موبایل در اندروید

تنظیمات و رابط کاربری گوشی‌های اندرویدی مشابه هم نیست و بسته به تولیدکننده رابط کاربری گوشی‌ها نیز با هم متفاوت است. به همین دلیل ممکن است مراحلی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم در گوشی شما کمی متفاوت باشد. از آنجایی که گوشی‌های سامسونگ بیشترین سهم بازار تلفن‌های اندرویدی کشور را دارند ما به نحوه دایورت تلفن همراه با استفاده از رابط کاربری One UI این شرکت خواهیم پرداخت. با این حال دایورت موبایل در سایر گوشی‌های اندروید کمابیش شبیه به مراحل زیر است.

ابتدا اپلیکیشن Phone را باز کنید.

کد دایورت کردن / دایورت چیست

سپس سه‌نقطه بالای سمت راست صفحه را لمس و گزینه Settings را انتخاب کنید.

دایورت اس ام اس / علامت دایورت

در پایین صفحه Supplementary Services را انتخاب کنید.

دایورت موبایل / کد دایورت تلفن ثابت

سپس گزینه Call Forwarding را لمس کنید. در صفحه بعد گزینه Voice Call را انتخاب کنید. در این صفحه 4 گزینه پیش‌رویتان قرار دارد که بسته به اپراتور خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای آن که تمامی تماس‌ها به صورت پیش‌فرض به یک شماره دیگر انتقال پیدا کنند گزینه اول یعنی Always forward را انتخاب کنید. برای آن که تماس‌ها فقط زمانی که خط مشغول است انتقال پیدا کنند گزینه Forward when busy، برای آن که تماس‌ها زمانی که به آن‌ها پاسخ ندادید انتقال پیدا کنند گزینه Forward when unanswered و برای آن که تماس‌ها فقط زمانی که در دسترس نبودید انتقال پیدا کند گزینه Forward when unreachable را انتخاب کنید.

انتقال تماس / نحوه دایورت تلفن همراه

در صفحه بعد از شما خواسته می‌شود شماره‌ای که قصد دایورت خط ایرانسل یا همراه اول خود به آن را دارید را وارد کنید. وقتی شماره را وارد کردید گزینه Enable را لمس کنید. به جز گزینه اول سایر گزینه‌ها ممکن است جزو خدمات دایورت همراه اول یا ایرانسل نباشند. برای آن که مطمئن شوید می‌توانید از اپراتور در مورد خدمات دایورت آن‌ها سوال کنید.

دایورت تلفن ثابت / کد لغو دایورت

افزون بر این از طریق کدهای دستوری نیز می‌توانید انتقال تماس در سامسونگ یا گوشی‌های دیگر را به صورت دستی هم فعال کنید. کدهایی که برای انجام این کار نیاز دارید موارد زیر هستند:

 • کد *21*: کد دایورت کردن تمامی تماس‌ها
 • کد *004*: کد دایورت کردن تماس‌ها فقط در زمانی که خط مشغول است، یا شما جواب تلفن را نمی‌دهید یا آنتن ندارید
 • کد *67*: کد دایورت کردن فقط در زمانی که خط مشغول است
 • کد *61*: فقط زمانی که گوشی را جواب نمی‌دهید
 • کد *62*: کد دایورت کردن فقط در زمانی که آنتن ندارید

نحوه استفاده از کدها نیز بسیار ساده است. ابتدا کد موردنظرتان را وارد و سپس شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌ها به آن دایورت شود را با یک مربع در انتهای آن تایپ کنید.

برای مثال #789-456-123*21* و بعد دکمه Send یا Call یا هر دکمه دیگری که برای برقراری تماس است را فشار دهید. کد لغو دایورت نیز #002## است که با شماره‌گیری آن می‌توانید تمامی دایورت‌ها را لغو کنید. برای لغو دایورت موبایل در اندروید نیز کافی است دوباره از برنامه Phone به قسمت Call forwarding بروید و هرکدام از گزینه‌هایی که فعال کردید را انتخاب و گزینه Turn Off را انتخاب کنید.

اگر بخواهیم به مواردی نظیر دایورت تلفن ثابت به ایرانسل و یا طریقه دایورت تلفن ثابت اشاره ای داشته باشیم تقریبا مسیر همگی یکسان است که در این میان اعداد هایی که قرار است انتخاب کنید کمی متفاوت خواهد بود. در این زمینه با آموزش و نکاتی که در ادامه برای شما قرار گرفته است میتوانید کار های مربوط به دایورت خطوط تلفن همراه و ثابت را انجام دهید. البته در موارد فوق نیز اطلاعات بسیار خوبی در زمینه آموزش تصویری دایورت تلفن ثابت برای شما ذکر شده است که پیشنهاد میشود آنها را نیز از دست ندهید.

انتقال تماس در ایفون

انتقال تماس در ایفون نیز امکان‌پذیر است. برای دایورت موبایل به موبایل یا تلفن ثابت در آیفون ابتدا به Settings و سپس Phone بروید.

کد دایورت کردن / لغو دایورت تلفن ثابت

حالا گزینه Call Forwarding را انتخاب کنید.

دایورت اس ام اس / لغو دایورت موبایل

در صفحه بعد گزینه Call Forwarding را فعال کنید و بعد قسمت پایینی یعنی Forward to را انتخاب کنید. در پنجره بعد از شما خواسته می‌شود تا برای انتقال تماس به شماره دیگر، شماره تلفن مقصد را وارد کنید. برای خروج از دایورت نیز کافی است دوباره به همین قسمت برگردید و گزینه Call Forwarding را غیرفعال کنید.

دایورت موبایل / دایورت موبایل به موبایل

علاوه بر این کد دایورت کردن که در قسمت اندروید معرفی کردیم هم در گوشی‌های آیفون قابل استفاده است و با استفاده از آن‌ها نیز می‌توانید کار انتقال تماس را انجام دهید.

اگر بخواهیم منصف باشیم باید گفت که دايورت كردن تلفن ثابت به تلفن همراه یک رمز ضروری برای افرادی است که قصد دارند هم شماره تلفن همراه و هم ثابت را در اختیار مشتری قرار دهند که اگر شما نیز جزو این افراد هستید و قصد دارید در مواقعی که به تلفن ثابت دسترسی ندارید و از تماس ها اطلاع داشته باشید این آموزش بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در ادامه میتوانید به نکات مربوط به لغو دایورت تلفن ثابت به موبایل دسترسی پیدا کنید. همچنین ناگفته نماند که در زمینه خروج از دایورت تلفن ثابت نیز موارد خوبی برای شما ذکر شده است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

طریقه دایورت تلفن ثابت

تلفن ثابت نیز قابلیت انتقال تماس دارد و مانند گوشی‌های همراه می‌توان تماس‌های آن را هم انتقال داد. البته برای استفاده از این ویژگی باید سرویس های ویژه تلفن ثابت شرکت مخابرات روی خط شما فعال باشد. این سرویس‌ها شامل انتظار مکالمه، انتقال مکالمات، مکالمه کنفرانسی، انتقال از خط مشغول، شماره‌گیری سریع و بیدارباش هستند. برای ثبت درخواست فعالسازی این سرویس می‌توانید از اینجا وارد حساب مخابرات من خود شوید و اقدام کنید.

پس از فعالسازی سرویس دوباره مانند کد دایورت کردن گوشی‌ها کد #789-456-123*21* را شماره‌گیری کنید. در اینجا نیز پس از ستاره 21 ستاره باید شماره‌ای که می‌خواهید تماس‌ها به آن دایورت شوند را وارد و در انتها کلید مربع را فشار دهید. با اینکار صدای بوق آزاد تلفن تغییر می‌کند و می‌توانید مطمئن شوید که انتقال تماس به شماره دیگر فعال شده است. در برخی تلفن‌ها نیز علامت دایورت به نمایش درخواهد آمد.

اگر خواستید انتقال تماس تنها در زمانی که خط مشغول است انجام شود 61 را جایگزین عدد 21 کنید. به همین ترتیب برای انتقال تماس در زمانی که قادر به پاسخگویی نیستید هم عدد 62 را جایگزین کنید. برای خروج از دایورت نیز کافی است کد #21# را شماره‌گیری کنید. در صورتی که دو حالت دیگر را فعال کردید باید کد مربوط به همان حالت‌ها یعنی 61 یا 62 را جایگزین 21 کنید تا غیرفعال شوند.

اگر صدای بوق گوشی به حالت قبلی برگشت معنایش این است که لغو دایورت تلفن ثابت با موفقیت صورت پذیرفته است.

شاید با اینکه روش های مختلفی در مورد نحوه دایورت تلفن ثابت وجود دارد که در این زمینه باید به شما بگوییم تمامی روش های موجود یک هدف را دنبال میکنند که در این زمینه سایت پلازا با بررسی بهترین مورد در زمینه كد دايورت كردن تلفن ثابت میتواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در این زمینه اگر با مشکلی مواجه شدید میتوانید در نظرات همراه ما باشید.

دایورت اس ام اس

به صورت پیش‌فرض قابلیتی تحت عنوان دایورت اس ام اس در گوشی‌های هوشمند وجود ندارد. می‌توانید پیام‌ها را به صورت دستی فوروارد کنید اما مانند تماس‌های تلفنی نمی‌توان این کار را به صورت خودکار انجام داد. اما اپلیکیشن‌های مختلفی برای دایورت اس ام اس وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با این حال این برنامه‌ها به دلیل مشکلات امنیتی که ممکن است برای شما به وجود بیاورند توصیه نمی‌شوند.

زیرا ممکن است خیلی از کاربران کد تایید دومرحله‌ای حساب‌های خود را از طریق اس ام اس دریافت کنند و با نصب چنین برنامه‌هایی امنیت حسابشان به خطر بیافتد. به دلیل همین نگرانی‌های امنیتی است که چنین قابلیتی به صورت پیش‌فرض در گوشی‌های هوشمند و سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS ارائه نمی‌شود.

از دیگر مواردی که در دایورت تلفن ثابت به همراه اول میتوان به آن اشاره داشت دایورت مربوط به کد های تبلیغاتی و یا پیامک های اینترنتی است که طريقه دايورت كردن تلفن ثابت و تلفن همراه تفاوت بسیاری با یکدیگر ندارند که در توضیحات فوق نحو انجام اینکار برای شما عزیزان مطرح شد که اگر در این زمینه سوالی دارید میتوانید سوالات خودرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا پاسخ مربوط را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

دایورت پیامک در ایفون

دایورت پیامک در ایفون امکان‌پذیر است اما این کار تنها با دستگاه‌هایی که با اپل آیدی خود در آن‌ها لاگین کرده‌اید امکان‌پذیر است. برای استفاده از این حالت ابتدا از Settings به قسمت Messages بروید و گزینه Text Message Forwarding را انتخاب کنید.

انتقال تماس / دایورت خط ایرانسل

در صفحه بعد می‌توانید دستگاه‌هایی که با حساب خود در آن‌ها وارد شدید را ببینید. گزینه روبه‌روی آن‌ها را فعال کنید تا پیام‌ها با آن دستگاه‌ها به اشتراک گذاشته شوند.

دایورت تلفن ثابت / دایورت همراه اول

دایورت اس ام اس در اندروید

کاربران اندروید اگر همچنان به دنبال دایورت اس ام اس هستند می‌توانند از برنامه SMS Forwarder استفاده کنند. این برنامه قابلیت دایورت اس ام اس ها به کامپیوتر یا یک تلفن دیگر و حتی جیمیل را دارد و می‌تواند پیام‌ها را به صورت خودکار انتقال دهد. برای استفاده از این برنامه پس از نصب در صفحه اول و پایین صفحه گزینه Filters را انتخاب و سپس علامت + را لمس کنید. در صفحه بعد می‌توانید مشخص کنید پیامک‌ها یا نوتیفیکشن‌ها دایورت شوند. در کادر پایین صفحه می‌توانید شماره تلفن یا آدرس ایمیلی که می‌خواهید این موارد به آن دایورت شود را وارد کنید. اگر در زمینه کد دایورت تلفن ثابت به ایرانسل با مشکلی مواجه شدید میتوانید سوالات خودرا در زمینه دایورت کردن تلفن ثابت باما به اشتراک بگذارید.

کد دایورت کردن / دایورت پیامک در ایفون

در صفحه بعد و قسمت From who می‌توانید شماره تلفن فردی که می‌خواهید پیام‌های او منتقل شوند را وارد کنید. در قسمت Rule for text می‌توانید برای انتقال پیام‌ها شرط بگذارید و مثلا فقط پیام‌هایی که دارای یک حرف یا کلمه به خصوص هستند را انتقال دهید. اگر می‌خواهید تمامی پیام‌ها دایورت شوند به این صفحه کاری نداشته باشید و به قسمت بعد بروید.

دایورت اس ام اس / آموزش نحوه دایورت موبایل

در صفحه بعد و بخش Message Template می‌توانید یک جمله یا حرف به صورت پیش‌فرض به پیامک اضافه کنید. در قسمت Replace words هم می‌توانید قانونی تعریف کنید که اگر در پیامک یک کلمه به خصوص وجود داشت آن کلمه به کلمه‌ای که وارد می‌کنید تغییر پیدا کند.

دایورت موبایل / طریقه دایورت تلفن ثابت / کد دایورت کردن

در صفحه بعد و قسمت SIM Number اگر دو سیم‌کارت داشته باشید می‌توانید مشخص کنید دایورت اس ام اس برای کدام یک از آن‌ها فعال شود. در قسمت Options نیز گزینه‌های اضافی برای دایورت اس ام اس وجود دارد. مثلا اگر نوتیفیکیشن را فعال کنید، پس از دایورت پیام یک نوتیفیکیشن مبنی بر موفقیت آمیز بودن این کار دریافت می‌کنید. اگر Save Results را فعال کنید می‌توانید سابقه دایورت اس ام اس ها را ذخیره کنید. در صورت انتخاب Delay delivery می‌توانید کاری کنید که پیام‌ها پس از مدت زمانی که تعریف می‌کنید منتقل شوند. در انتها گزینه Save را انتخاب کنید تا فیلتر ایجاد شود.

انتقال تماس / انتقال تماس در گوشی / کد دایورت کردن

البته بهتر است کلا از چنین برنامه‌هایی استفاده نکنید تا اطلاعاتتان در معرض خطر قرار نگیرد. با این حال در صورت استفاده حتما نکات امنیتی را رعایت کنید.

مقاله مربوط به کد لغو دایورت تلفن ثابت به پایان رسید که در این زمینه به نکات و اطلاعات خوبی در مورد کد لغو دایورت تلفن ثابت به همراه اول اشاره شد که شما عزیزان اگر روش دیگری مد نظر دارید میتوانید آنرا با توضیحات مربوط و با نام خودتان برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز ماکان استفاده از آنرا داشته باشند. در این زمینه سایت پلازا مشتاقانه پذیرای نظرات و انتقادات شما در این زمینه است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

سوالات متداول

1. دایورت چیست؟

دایورت قابلیتی مخصوص تلفن‌های ثابت و گوشی‌های هوشمند است که با استفاده از آن می‌توانید تماس‌هایی که به یک خط گرفته می‌شود را به یک خط دیگر انتقال دهید.

2. مزایای دایورت کردن تماس در تلفن ثابت چیست؟

با دایورت کردن تماس در تلفن ثابت می‌توانید زمانی که در خانه نیستید یا در مسافرت هستید همچنان تماس‌هایی که به تلفن ثابت گرفته می‌شود را دریافت کنید و در همه حال در دسترس باشید.

3. مراحل دایورت کردن تلفن ثابت چیست؟

ابتدا باید سرویس‌های ویژه تلفن ثابت مخابرات را روی خط خود فعال کنید. سپس با شماره‌گیری (ستاره21ستاره شماره تلفنی که می‌خواهید تماس‌ها به آن منتقل شود مربع) این کار را انجام دهید.

4. کد دایورت تلفن ثابت چیست؟

کد دایورت تلفن ثابت #شماره دلخواه*21* است.

5. کد دایورت خط مشغول در تلفن ثابت چیست؟

کد دایورت تلفن ثابت در زمانی که خط مشغول است #شماره دلخواه*61* است.

6. کد دایورت تلفن ثابت در زمان عدم پاسخگویی چیست؟

برای دایورت تلفن ثابت در زمان عدم پاسخگویی باید کد #شماره دلخواه*62* را شماره‌گیری کنید.

7. کد کنسل کردن دایورت تلفن ثابت چیست؟

برای لغو دایورت تلفن ثابت کافی است بسته به حالت دایورت کد #62# را برای لغو دایورت در صورت پاسخگوی نبودن، کد #61# برای لغو دایورت درصورت اشغال بودن خط و کد #21# را برای لغو دایورت تمامی تماس‌ها وارد کنید.

8. کد انتقال تماس در تلفن سانترال چیست؟

در تلفن‌های سانترال برای انتقال تمام تماس‌های خارجی ابتدا کد 7112* را شماره‌گیری و سپس شماره دلخواهتان را وارد و بعد مربع را فشار دهید. برای انتقال تماس‌ها در حالتی که تلفن اشغال است هم باید از کد 7113* استفاده کنید. به همین ترتیب برای انتقال تماس‌های داخلی می‌توانید از کد 7122* برای همه تماس‌ها و کد 7123* برای زمانی که تلفن اشغال است استفاده کنید.

9. چگونه گوشی موبایل خود را از حالت دایورت خارج کنیم؟

می‌توانید به بخش تنظیمات و Call Forwarding بروید و دایورت را غیرفعال کنید. همچنین می‌توانید کد #002## را شماره‌گیری کنید تا این سرویس غیرفعال شود.

10. دایورت همراه اول چگونه است و با چه کدی می توان خط همراه اول را دایورت کرد؟

همانطور که در این مطلب به این موضوع پرداختیم کد دایورت کردن تمام تماس‌ها در همه اپراتورها #شماره دلخواه*21* است.

11. کد لغو دایورت در اپراتورهای مختلف تفاوت دارد؟

خیر. در تمامی اپراتورها می‌توانید با شماره‌گیری کد #002## یا #21# دایورت را لغو کنید.

12. چطور گوشی را از طریق تنظیمات از حالت دایور خارج کنیم؟

در اندروید از اپلیکیشن Phone به Settings و بخش Call Forwarding بروید. گزینه انتقال تماس در همه حالت را انتخاب و Turn Off را لمس کنید. در آیفون نیز باید از بخش تنظیمات به Phone بروید و و در بخش Call Forwarding گزینه اول را غیرفعال کنید.

13. آیا دایورت کردن هزینه دارد؟

هزینه دایورت کردن نیز مانند هزینه مکالمه معمولی است و هر دقیقه 599 ریال است.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان کد دایورت تلفن ثابت و موبایل + کد مربوط به دایورت کردن همراه اول و ایرانسل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که در این میان میتوانید به نکات بسیار خوبی در این زمینه دسترسی داشته باشید. همچنین اگر در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه هستید میتوانید سوالات خودرا در بخش نظرات برای ما به اشتراک بگذارید که پیشنهاد میشود باما در ارتباط باشید. در این مطلب با نحوه دایورت تلفن ثابت و همراه آشنا شدیم. نظر شما در مورد این سرویس چیست؟ در صورتی که تا به حال از آن استفاده کردید، نظرات خود در مورد آن را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402