بهترین بازی های شبیه سازی اندروید + لینک دانلود

بازی های شبیه سازی اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر قصد تجارب مختلف در زندگی شخصی خود را دارید، گوشی موبایل اندروید شما قابلیت این را دارد که بخشی از زندگی ایده‌آل را برای شما شبیه سازی کند. اما بهتر است تا قبل از دست‌به‌کار شدن با بازی های شبیه سازی اندروید آشنا شوید.

در میان بهترین بازی های شبیه سازی اندروید گزینه های بسیار خوبی دیده میشود که در این راستا قصد داریم باشما در زمینه معرفی بازی های دوست داشتنی و سرگرم کننده این سبک همراه باشیم. لازم به ذکر است بدانید که تمامی بازی های معرفی شده با لینک دانلود همراه هستند که به صورت مستقیم میتوانید بازی های مربوط را از سایت گوگل پلی دریافت کنید. پیشنهاد میشود در ادامه باما همراه باشید.

همانطور که از نام این سبک مشخص است بازی های شبیه سازی گوشی اندروید برگرفته از واقعیت بوده که در این زمینه میتوانید به موارد بسیاری دسترسی داشته باشید. بطور کلی گزینه های خوبی در این لیست قرار گرفته است که اگر از دوست داران بازی های شبیه سازی برای اندروید هستید با استفاده از این بازی ها میتوانید برای مدت زمان طولانی سرگرم شوید. همچنین میتوانید بازی های مدنظر خود که در این لیست وجود ندارد را در بخش نظرات برای استفاده سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

این روزها دنیای تکنولوژی پای خود را فراتر از مدیوم‌های سرگرمی و اطلاع‌رسانی گذاشته است و تاثیر غیرمستقیمی بر سبک زندگی و افزایش مهارت‌های فردی دارد. طراحی و ساخت بازی شبیه ساز در اندروید یکی از قدم‌هایی است که بازی‌سازان برای چشیدن دنیای غیرتعاملی افراد برداشته‌اند. این عناوین با اتکا به پتانسیل‌های پلتفرم گوشی‌های هوشمند و همچنین هوش و ذوق طراحان در مدل‌های شبیه‌سازی، توانسته‌اند تا روزبه‌روز به محبوبیت زیادی دست پیدا کنند و آمار قابل‌توجهی از حجم دانلود اینترنت افراد را به خود اختصاص داده‌اند.

مقاله امروز پلازا را به همین عناوین اختصاص داده‌ایم و قصد داریم تا شما را با بهترین بازی های شبیه ساز اندروید در سبک‌ها و ذائقه‌های مختلف آشنا کنیم. توجه داشته باشید که دامنه انتشار این بازی‌ها زیاد است و ما فقط با توجه به تعداد دانلود و محبوبیت بازی‌ها، آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای رانندگی

در این مقاله به سبک های مختلفی از بازی های شبیه سازی اشاره شده است که از اصلی ترین آنها میتوان به شبیه سازی رانندگی و پرواز و آشپزی اشاره داشت که در هریک از این موارد بازی های خوبی معرفی شده اند. اکنون میتوانید به لیستی از بهترین بازی های شبیه سازی اندروید به صورت رایگان دسترسی داشته باشید که در پایان توضیحات هر بازی لینک دانلود آن از گوگل پلی قرار گرفته است تا به صورت مستقیم بتوانید بازی را دریافت کنید.

باتوجه به سروصدای بسیار بازی های آنلاین و اکشن در پلتفرم اندروید معمولا کمتر کسی به سراغ بازی های شبیه سازی میرود اما بدنیست بدانید افرادی که در این سبک بدنبال سرگرمی هستند را میتوان از وفادارترین گیمرهای اندرویدی دانست. سبک گیم های شبیه سازی به نوعی است که برای مدیریت بهتر آن باید روی موارد بسیاری تمرکز داشته باشید که اگر بدنبال دانلود بازی های شبیه سازی گوشی اندروید هستید پیشنهاد میشود در ادامه این مقاله باما همراه باشید. در این قسمت بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Bus Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی در اندروید

همچنین بخوانید :

در لیست دانلود بازی های شبیه سازی اندروید، بازی Bus Simulator یکی از پردانلودترین آنها است. سری بازی‌های Bus Simulator یکی از معروف‌ترین بازی های شبیه سازی شده برای اندروید در زمینه رانندگی است که تمرکز ویژه‌ای در مهارت پارک کردن دارد. شما باید کنترل اتوبوس‌های سنگین را به عهده بگیرید و این بازی توانسته تا شباهت بی‌نظیری نسبت به پشت فرمان نشستن یک اتوبوس واقعی داشته باشد. در لیست بهترین بازی های شبیه سازی اندروید بازی های مختلفی نظیر این گیم معرفی شده است که بر اساس ویژگی های موجود در گیم پلی آن میتوانید برای ساعات مختلف در بازی حضور داشته باشید و سرگرم آن شوید. این بازی شبیه سازی از رانندگی اتوبوس بوده که در مسیر های دشواری باید بدنبال رساندن اتوبوس یه مقصد باشید. بی شک این سبک از بازی های شبیه سازی را میتوان جزو دوست داشتنی و البته خاطره انگیز ترین بازی های مربوط دانست که نباید آنرا از دست داد.

دانلود بازی Bus Simulator برای اندروید

2. بازی Real Driver: Parking Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی در شهر اندروید

اگر پارک کردن را یکی از المان‌های اصلی در بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید بدانیم، بازی Real Driver: Parking Simulator از عناوینی است که فقط و فقط به پارک کردن می‌پردازد. همه مواردی که برای پارک یک ماشین به کار گرفته می‌شود را می‌توان در Real Driver: Parking Simulator مشاهده کرد. این بازی نیاز به دقت بسیار بالا دارد و شما را به یک استاد پارک اتومبیل تبدیل می‌کند. در میان برترین بازی شبیه سازی اندروید بازی Real Driver: Parking Simulator گزینه خوبی برای سرگرمی خواهد بود که سبک و اساس کلی این بازی در مورد پارک ماشین است. در ابتدای بازی آشنایی شما با بازی انجام می‌گیرد که با پشت سرگذاشتن این مراحل اولیه میتوانید وارد گیم پلی اصلی بازی شوید. دکمه های خوبی برای مدیریت و جا به جایی ماشین برای شما درنظر گرفته شده است که از این طریق میتوانید ماشین را بدون برخورد با موانع به مقصد مشخص شده برسانید.

دانلود بازی Real Driver: Parking Simulator برای اندروید

3. بازی Truck Simulator OffRoad 4

بازی شبیه ساز کامیون در گوشی

بازی Truck Simulator OffRoad 4 یک ترکیب فوق‌العاده از رانندگی با ماشین‌های سنگین و آفرود است و یک بازی شبیه ساز کامیون در گوشی را در اختیار شما خواهد گذاشت. شما با کامیون به دل جاده‌های سهمگین صحرایی و جنگلی می‌زنید و همانند یک راننده کامیون باتجربه باید چالش‌های بازی را پشت سر بگذارید. همچنین این بازی از بخش داستانی برخوردار است و ماجراجویی‌های یک پدر و پسر را روایت می‌کند. اگر از گیمر های قدیمی این سبک در کامپیوتر و اندروید هستید باما در خصوص معرفی بازی Truck Simulator OffRoad 4 همراه باشید. این بازی در مورد رساندن بار های مشخص از مسیر های دشوار بوده است که در این زمینه با گیم پلی بسیار خوبی همراه خواهید بود. ماشین و مسیر های بسیاری در این بازی وجود دارد که براساس آنها میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که برایتان درنظر گرفته شده است. جهت دانلود بازی شبیه ساز برای اندروید باما همراه باشید.

دانلود بازی Truck Simulator OffRoad 4 برای اندروید

4. بازی Driving School Sim

بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی در اندروید

همچنین بخوانید :

یکی دیگر از کاندیداهای بهترین بازی های شبیه ساز رانندگی برای گوشی را می‌توان به Driving School Sim اختصاص داد. علاوه بر آموزش جزبه‌جز رانندگی، Driving School Sim یک بازی شبیه ساز رانندگی در شهر اندروید است که لذت بیشتری از رانندگی واقعی در سطح شهر را در اختیار شما قرار می‌دهد. گرافیک و جذابیت‌های بصری یک سروگردن از نمونه‌های مشابه شبیه‌ ساز رانندگی بالاتر است و مراحل مختلف زیادی در بازی در کنار بهره‌گیری از حالت چندنفره و آنلاین گنجانده شده است. در فهرست بهترین بازی های شبیه ساز اندروید اینبار قصد داریم بازی خوبی را در زمینه شبیه سازی رانندگی در شهر بنام بازی Driving School Sim را معرفی کنیم. در این بازی میتوانید به ماشین های بسیاری دسترسی داشته باشید که با استفاده از آنها میتوانید در اقسانقاط شهر رانندگی کنید و ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را به پایان برسانید.

دانلود بازی Driving School Sim برای اندروید

5. بازی Extreme Car Driving Simulator

بازی شبیه ساز رانندگی ایرانی

برای دانلود بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید، بد نیست تا نگاهی هم به Extreme Car Driving Simulator داشته باشید. شما در بازی Extreme Car Driving Simulator با یک معجون فوق‌العاده از یک یا چند بازی شبیه ساز رانندگی در اندروید روبه‌رو هستید که لذت بالاتری را در رانندگی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین عنصر گرافیک نیز بیش از بازی‌های هم‌رده به کار گرفته شده است. رانندگی در بازی Extreme Car Driving Simulator اختیار عمل بیشتری دارد و رقابت‌های این بازی نفس‌گیرتر است. بازی Extreme Car Driving Simulator از هیجانات بسیاری برخوردار بوده است که در این زمینه میتوانید با یک صداگذاری عالی در ارتباط باشید که به صورت مستقیم روی گیم پلی بازی تاثیرگذار است. اگر احساس می‌کنید که مهارت رانندگی خوبی را دارا هستید پیشنهاد میشود این بازی را از دست ندهید که در لیست بهترین بازی های شبیه سازی رانندگی اندروید از بهترین ها بشمار میرود.

دانلود بازی Extreme Car Driving Simulator برای اندروید

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای پرواز

در ادامه بهترین بازی های شبیه ساز پرواز در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Turboprop Flight Simulator 3D

بازی شبیه ساز هواپیما در گوشی

علاقه‌مندان به صنعت هوایی و موضوعات پیرامون آن، قطعا با هواپیماهای Turboprop یا همان توربین‌دار آشنا هستند. شما در بازی Turboprop Flight Simulator 3D با یک شبیه‌ساز فوق‌العاده از این نوع هواپیما روبه‌رو خواهید بود که بر اساس سازوکار این هواپیماها و عملکردشان طراحی شده است. ماموریت‌های بازی شما را بیشتر با Turboprop آشنا خواهد کرد. اگر از دوست داران بازی های شبیه ساز پرواز هستید پیشنهاد میشود که بازی Turboprop Flight Simulator 3D را از دست ندهید. این بازی در لیست گیم های شبیه سازی پرواز توانسته به رتبه اول دست پیدا کند که این مورد بدلیل وجود ویژگی های بالا و طراحی عالی بازی بوده است که به نسبت کیم های مشابه از ویژگی و طراحی بهتری برخوردار بوده است . در ادامه میتوانید به لینک دانلود بازی های شبیه سازی اندروید 2022 دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی Turboprop Flight Simulator 3D برای اندروید

2. بازی AirFighters

بازی شبیه ساز پرواز در اندروید

برای افرادی که به دنبال یک نبردهوایی باکیفیت و کامل بر روی گوشی خود هستند، بازی AirFighters بهترین پیشنهاد ممکن است. شاید بهترین ویژگی در لیست هواپیماهای قابل‌ انتخاب در بازی باشد. جایی که با تعدادی از جنگنده‌های مختلف و همچنین مراحل متنوع رو‌به‌رو هستیم. همچنین نبردهای هوایی با دقت بالایی طراحی شده و بازی AirFighters را جز یکی از بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید قرار داده است. بازی AirFighters در میان نبرد های هوایی از سطح بسیار خوبی برخوردار است که به شما این اجازه را میدهد تا با مهارت های که از ابتدای بازی کسب کرده اید بدنبال شکست دادن دشمنان خود باسید. بازی به صورت آنلاین نیز قابل اجرا خواهد بود که در این شرایط میتوانید با رقبایی از سراسر جهان رقابت داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که برایتان درنظر گرفته شده ایت. در ادامه میتوانید به لینک دانلود این بازی شبیه سازی کم حجم اندروید دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی AirFighters برای اندروید

3. بازی Warplanes: WW2 Dogfight

بازی شبیه ساز در اندروید

بازی Warplanes: WW2 Dogfight نبردهای هوایی در زمان جنگ جهانی دوم را به تصور می‌کشد. شما در این بازی با انتخاب یکی از 5 کشور مدعی در جنگ‌ جهانی دوم به مبارزات هوایی با دشمنان خواهید پرداخت. تصویرسازی و روایت ماموریت‌های بازی شباهت زیادی به وقایع جنگ‌ جهانی دوم دارد و حتی طراحی هواپیماها و مراحل بازی مطابق محل وقوع ماموریت‌ها است. همچنین گرافیک و صداگذاری انفجارها قابل‌قبول است و درحد یک بازی فایتیگ هوایی برای گوشی‌های موبایل کار شده است. بازی Warplanes: WW2 Dogfight را میتوان در میان بهترین بازی های شبیه سازی موبایل برای اندروید یکی از گرافیکی ترین بازی های ممکن دانست که در طراحی نقصی ندارد و یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بازی همین مورد بوده است. لازم به ذکر است که در مراحل این بازی هیجانات بسیاری بکار برده شده است که گیم پلی بازی به صورت اعتیادآور طراحی شده که پیشنهاد میشود حواستان به ساعاتی که در این بازی حضور دارید باشد.

دانلود بازی Warplanes: WW2 Dogfight برای اندروید

4. بازی Flight Pilot Simulator 3D Free

بازی شبیه ساز در اندروید

بر خلاف دیگر بازی های شبیه ساز پرواز، Flight Pilot Simulator 3D Free بدون داشتن حجم زیاد و عدم پیچیدگی‌های گوناگون توانسته تا نوع دیگری از لذت پرواز را در اختیار کاربران قرار دهد. مکانیزم روان و آسان بازی فارغ از هرگونه وسواس زیاد در کنترل هواپیما و تمرکز بر بخش ماموریت‌ها شما را در یک بازی شبیه ساز هواپیما در گوشی همراهی خواهد کرد. یکی دیگر از بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید که میزان علاقه شما به پرواز را پیش‌بینی می‌کند. بازی Flight Pilot Simulator 3D Free به دور از هرگونه نبرد های اکشن و شلوغ کاری های دلنشین توانسته به گیم پلی خوبی دست پیدا کند که در این بازی میتوانید بدنبال رساندن مسافران به اقسانقاط جهان باشید. بدنیست بدانید که این بازی سه بعدی به صورت رایگان عرضه شده است که در ادامه میتوانید به لینک دانلود آن دسترسی داشته باشید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله معرفی بازی شبیه ساز زندگی واقعی برای اندروید باما همراه باشید.

دانلود بازی Flight Pilot Simulator 3D Free برای اندروید

5. بازی Extreme Landings

دانلود بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید

بازی Extreme Landings یک بازی شبیه ساز پرواز در اندروید و یکی از زیباترین و دقیق‌ترین تجربه‌ها از کنترل هواپیما را در اختیار شما قرار خواهد داد. همانطور که از نام بازی پیداست، فرآیند فرود هواپیماها در این بازی از اولویت بالایی برخوردار است. شما باید با دقت بالای خود و تمرین و به خرج دادن صبر بسیار، به استقبال چالش‌های Extreme Landings بروید.

دانلود بازی Extreme Landings برای اندروید

بهترین بازی های شبیه ساز زندگی در اندروید

در ادامه بهترین بازی های شبیه سازی اندروید از زندگی را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Game Dev Tycoon

بازی های شبیه سازی اندروید

اگر علاقه‌مند به دانش بازی‌سازی و مشکلات مرتبط با آن هستید، بازی Game Dev Tycoon را از دست ندهید. این بازی روایت جالبی از ظهور پدیده بازی‌سازی در طی 35 سال ارائه می‌کند. شما همانند طراح بازی آماتور کار خود را از یک اتاق بدون امکانات آغاز می‌کنید و در نهایت تبدیل به یکی از حرفه‌‌ای‌ترین بازی‌سازان در حد کوجیما خواهید شد. برای تجربه یک بازی شبیه ساز زندگی در اندروید با طعم جدید، Game Dev Tycoon به شدت پیشنهاد می‌شود.

دانلود بازی Game Dev Tycoon برای اندروید

2. بازی Fallout Shelter

بازی شبیه ساز زندگی در اندروید

بازی Fallout Shelter یک نماینده مجرب از سری محبوب فال اوت است که توانسته به خوبی این فرانچایز را در گوشی‌های هوشمند سرافراز کند. برگ برنده اصلی بازی در ارائه یک ترکیب فوق‌العاده از ژانر نقش آفرینی و استراتژیک است که در همان فضای آخرالزمانی همیشگی بازی‌های فال اوت روایت می‌شود. یکی از برترین بازی های شبیه سازی اندروید که زندگی در جهان آخرالزمان را در اختیار شما خواهد گذاشت.

دانلود بازی Fallout Shelter برای اندروید

3. بازی Home Street

برترین بازی های شبیه سازی اندروید

اگر به طراحی داخلی خانه و دکوراکسیون آن علاقه‌مند هستید، بازی Home Street یک تجربه عالی مجازی را در اختیارتان قرار خواهد داد. شما می‌توانید از سیر تا پیاز چیدمان و دکور خانه را بر اساس سلایق خود انتخاب کنید. از رنگ‌بندی وسایل و محیط خانه گرفته تا طراحی شخصیت اصلی بازی، همگی بر اساس سبک زندگی و مطابق دلخواه شما انجام خواهد شد. پس بازی Home Street برای کمک به طراحی یک خانه رویایی به کمک بازی های شبیه سازی گوشی انتخاب قابل‌قبولی خواهد بود. بازی Home Street برای افرادی که در زمینه طراحی داخلی تحصیل کرده اند گزینه خوبی خواهد بود که با ویژگی های بسیار بازی میتوانید به مکان های بسیاری برای زراخی داخلی منازل بروید که با انجام اینکار پاداش و حقوق های مختلفی به نسبت طراحی که انجام داده اید را دریافت خواهید نمود در ادامه برای معرفی بهترین بازی های شبیه ساز جنگ اندروید باما همراه باشید.

دانلود بازی Home Street برای اندروید

4. بازی AltLife

بهترین بازی های شبیه ساز زندگی در اندروید

در نگاه اول شاید بازی AltLife آنچنان به مذاق شما خوش نیاید. اما با گذشت زمان معتاد تجربه آن خواهید شد. در این بازی کنترل یک شخصیت از زمان تولدش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تصمیمات و انتخاب‌های شما در طول بازی، آینده زندگی این نوزاد را رقم خواهد زد و صفرتاصد موفقیت و یا شکست کاراکتر اصلی بر عهده شما خواهد بود. گیم پلی بازی به شدت درگیرکننده است و در دست داشتن احساسات، مهارت‌ها و علایق شخصیت اصلی بازی می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. اگر از طرفداران این سبک هستید حتما نام بازی AltLife را شنیده است که این بازی شاید از نگاه اول چندان برای شما جذاب به نظر نیاید اما در آینده بازی میتوانید به بخش اصلی های بسیاری دسترسی داشته باشید که پیشنهاد میشود نظر خود را در خصوص معرفی بازی های شبیه ساز زندگی انسان برای اندروید باما در میان بگذارید.

دانلود بازی AltLife برای اندروید

5. بازی Animal Crossing: Pocket Camp

بهترین بازی های شبیه سازی برای اندروید

فضای شاد و فانتزی بازی Animal Crossing: Pocket Camp مناسب کسانی است که به دنبال یک شبیه ساز دل‌نشین در گوشی موبایل خود هستند. بر خلاف ظاهر کودکانه و فانتزی بازی، شما با یک عنوان استراتژیک روبه‌رو هستید و باید تمامی عوامل بازی را مدیریت و رهبری کنید. همچنین روابط و دیالوگ‌های موجود در بین کاراکترها تا حدود زیادی در جریان بازی تاثیرگذار است و پیشبرد بازی به هیچ وجه راحت نیست. تا حدی که در جایی از بازی اصلا نمی‌توان Animal Crossing: Pocket Camp را مناسب سن کودکان دانست.

دانلود بازی Animal Crossing: Pocket Camp برای اندروید

بهترین بازی های شبیه سازی اندروید برای آشپزی

در این قسمت بهترین بازی های شبیه ساز آشپزی در اندروید را معرفی می‌کنیم.

1. بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game | بازی های شبیه سازی گوشی اندروید

بهترین بازی های شبیه ساز آشپزی در اندروید

بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game یکی از بهترین بازی های شبیه سازی شده برای اندروید است که تجربه کاملا مجازی از یک آشپز حرفه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت. جایی که همانند یک بازی واقعیت مجازی به همه نقاط آشپزخانه خود دسترسی خواهید داشت و باید از همه پتانسیل‌های موجود در بازی برای طبخ یک غذای درجه یک استفاده کنید. از اندازه خرد شدن گوشت گرفته تا میزان شعله اجاق گاز به اختیار شما انجام خواهد شد. همانطور که در ابتدای توضیحات این مقاله به آن اشاره شد میتوانید به بازی های شبیه سازی آشپزی دسترسی داشته باشید که بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game یکی از گزینه های عالی در این زمینه بوده است. در این بازی میتوانید با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کنید که با پشت سرگذاشتن مشکلات میتوانید به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید که این مورد سبب فروش بیشتر و افزایش ثروت شما خواهد شد. در ادامه لینک دانلود بازی simulator برای اندروید برای شما عزیزان قرار گرفته است که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

دانلود بازی Cooking Simulator Mobile: Kitchen & Cooking Game برای اندروید

2. بازی Good Pizza, Great Pizza | بازی های شبیه سازی گوشی اندروید

بازی شبیه ساز آشپزی در اندروید

همانطور که از نام Good Pizza, Great Pizza پیداست، این بازی به شدت برای علاقه‌مندان به پیتزا پیشنهاد می‌شود. البته Good Pizza, Great Pizza فقط به پخت‌وپز نمی‌پردازد و برای پیشرفت بازی باید بتوانید هزینه‌های خود در بازی را مدیریت کنید. در واقع سازندگان در این بازی ترکیبی از شبیه سازی و مدیریت را هدف نهایی بازی قرار داده‌اند. شما باید برای هزینه هر جعبه پیتزای خود برنامه‌ریزی داشته باشید و سلیقه مشتری‌ها را بررسی کنید. سیستم کسب درآمد بازی نیز کمک زیادی به تقویت هوش اقتصادی شما خواهد کرد. همانطور که نام بازی Good Pizza, Great Pizza مشخص است این بازی در مورد درست کردن پیتزا بوده که میتوانید به روش های مختلفی در این خصوص دسترسی پیدا کنید که بی شک در زندگی واقعی شما نیز تاثیر خوبی خواهد داشت. اگر بدنبال دانلود بازی شبیه ساز مغازه برای اندروید هستید در ادامه بازی های خوب دیگری نیز معرفی شده است که میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

دانلود بازی Good Pizza, Great Pizza برای اندروید

3. بازی Cake NowCooking Dash | بازی های شبیه سازی گوشی اندروید

بازی شبیه ساز آشپزی در اندروید

شما در بازی Cake NowCooking Dash با فرآیند طبخ کیک‌های مخلتف و دستورالعمل‌های جهانی آن آشنا می‌شود. Cake NowCooking Dash به شما ثابت می‌کند که چقدر پخت کیک لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است و باید برای موفقیت در این کار از چه فوت‌وفن‌هایی استفاده کرد. تزیین کیک‌ها و به اشتراک گذاشتن تصاویر آنها از مراحل جذاب دیگر بازی است که می‌تواند برای کاربران کم سن‌وسال نیز جالب باشد.

4. بازی Cooking Fever | بازی های شبیه سازی گوشی اندروید

بازی شبیه سازی دخترانه

برای کسب مهارت در اداره  یک رستوران در لذت بردن از آشپزی باید به سراغ بازی Cooking Fever رفت. در این بازی شما علاوه بر آشپزی باید مهارت ویژه‌ای در مدیریت رستوران داشته باشید و بتوانید چالش‌های آن را پشت سر بگذارید. رستوران‌ها و فست‌وفودها، مراحل مختلف بازی را تشکیل می‌دهند و سفارش‌های مشتریان رمز موفقیت در مراحل بازی است. بدین صورت که هرچه سفارش مشتری زودتر و بدون هیچ عیب و ایرادی آماده شود، شما از امتیاز بیشتری بهره می‌برید.

دانلود بازی Cooking Fever برای اندروید

5. بازی World Chef | بازی های شبیه سازی گوشی اندروید

دانلود بازی های شبیه سازی اندروید

همانند عناوین قبل، بازی World Chef یک بازی شبیه ساز اشپزی در اندروید است با این تفاوت که با ابعاد بیشتری از آشپزی روبه‌رو خواهید بود. بدین صورت که جایگاه شما در World Chef رو به ترقی است و باید تبدیل به یک سرآشپز بزرگ در سطح جهان شوید. طبیعی است که برای این کار باید به غذاهای معروف دنیا و طرز تهیه آنها مسلط باشید. از اصول حرفه‌ای در طبخ غذاهای محلی گرفته تا تزیین حرفه‌ای آنها، همگی در فروش و رضایت مشتری‌های شما تاثیر مستقیم خواهد داشت. پیشنهاد میشود نظر خودرا در مورد مقاله بازی های شبیه سازی گوشی اندروید باما در میان بگذارید.

دانلود بازی World Chef برای اندروید

سوالات متداول

1. آیا بازی های شبیه سازی اندورید نیاز به سخت افزار قوی دارند؟

تنوع بازی های شبیه سازی اندروید بسیار است و شما می‌توانید بر اساس سخت افزار گوشی خود آنها را نصب کنید.

2. بازی های شبیه سازی اندروید را می توان به صورت آنلاین بازی کرد؟

برخی از این بازی‌ها نیز از قابلیت مولتی پلیر برخوردار هستند که می‌توانید هم به صورت دونفره در کنار دوستان و هم از راه دور به صورت آنلاین بازی کنید.

سخن پایانی

مقاله ای با محوریت بهترین بازی های شبیه سازی اندروید + لینک دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه بهترین بازی های شبیه سازی با موضوع رانندگی ، پرواز و اشپزی در اختیار شما قرار گرفت که میتوانید نظر خودرا در مورد بازی های معرفی شده باما در میان بگذارید. همچنین اگر از بازی دیگری استفاده میکنید که در این مقاله وجود ندارد میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

مشاهده کردید که با گوشی هوشمند اندرویدی خود می‌توانید یک زندگی مجازی را مطابق ایده‌آل‌های خود رقم بزنید. این مقاله فقط بخشی از این بازی‌ها بود. با یک جستجوی ساده در استورهای مختلف می‌توانید تقریبا تمامی شبیه‌سازی‌ها برای مشاغل مختلف را دانلود کنید. بازی‌هایی که حتی می‌توانند شما را در نقش اعضای یک خانواده پرتلاش قرار دهند و حتی کودکان را برای مهارت‌های زندگی در آینده آماده کنند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400