بهترین کانال های تلگرام برای خانم ها ؛ ورزشی، پزشکی و خانه داری

کانال های تلگرام بانوان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کانال های تلگرام برای زنان، در حال حاضر نه تنها برای سرگرمی، بلکه برای ورزش و آموزش هم استفاده می‌شوند. حتی گاهی روشی برای کسب درآمد و به عبارت بهتر، منبع درآمد هستند. برای مثال، تعداد زیادی کانال های تلگرام مخصوص بانوان برای ورزش، ایروبیک، روانشناسی، ایده‌های خانه‌داری و غیره وجود دارد.

کانال تلگرام خانم ها علاوه بر موضوعات ورزشی، آموزشی و سرگرمی نیز کاربردهای دیگری دارند و کانال تلگرام زنان برای سوالات شرعی و حتی مسائل پزشکی زنان هم وجود دارد. این کانال‌ها می‌توانند شامل کانال تلگرام ورزش بانوان، کانال تلگرام روانشناسی، بیماریهای زنان و غیره باشند. بنابراین، در این مطلب از پلازا لیست کانال بانوان برای موارد پر کاربرد معرفی می‌شوند.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

کانال های تلگرام بانوان

در این قسمت لیست کانال بانوان شامل کانال تلگرام بانوان ایرانی، کانال تلگرامی فیتنس بانوان، معرفی بهترین کانال های تلگرام زنان درباره روانشناسی و غیره ارائه می‌شوند.

کانال‌ های ورزشی

کانال تلگرام خانم ها

با عضویت در کانال‌های ورزشی و فیتنس و کانال تلگرام ورزش بانوان در منزل می‌توانید کلیپ‌‌های ورزشی و تمرین‌های مختلف را تماشا کرده و یاد بگیرید و در عین حال با کمک آن‌ها ورزش کنید. به عنوان مثال، در کانال آموزش ایروبیک بانوان در تلگرام @aerobicmania می‌توانید کلیپ‌های آموزش حرکات ایروبیک و استپ را تماشا کرده و برای تمرین ایروبیک برنامه ریزی کنید. به این ترتیب، با این کانال ورزشی بانوان در تلگرام نه تنها ورزش را آموزش می‌بینید، بلکه تمرین هم می‌کنید.

در کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی بانوان @good_bye_fat به مطالب آموزشی در این زمینه دسترسی پیدا کنید، زومبا را در خانه آموزش ببینید، حرکات مختلف ورزشی را یاد بگیرید و با کمک این کانال تلگرام زنان چالش‌های لاغری را پشت سر می‌گذارید. یا در کانال تلگرامی بانوان یا کانال تلگرامی بدنسازی بانوان @badibiuoti می‌توانید ایروبیک، زومبا، حرکات اصلاحی و تمرین‌های آمادگی جسمانی را آموزش ببینید. با کمک آن می‌توانید کلیپ‌های آموزشی حرکات بدنسازی را در خانه تماشا کنید و آموزش ببینید و با تمرین مداوم و منظم به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید. یا در کانال بدنسازی خانم ها به نام @badansazizanan با استفاده از مطالب آموزشی آن می‌توانید به تناسب اندام مورد نظر خود برسید و مطالب آموزشی جالب مربوط به شیوه‌های غذا خوردن را هم مطالعه کنید.

کانال تلگرام روانشناسی و پزشکی بانوان و خانم ها

کانال تلگرام زنان

آن دسته از کانال های تلگرام بانوان نیز که مخصوص روانشناسی هستند، در بسیاری از مسائل زندگی به بانوان کمک می‌کنند. البته در مورد مسائل پیچیده حتما باید به پزشک، مشاور یا روانشناس مراجعه کرد. به عنوان مثال، با استفاده از کانال همسرداری برای بانوان مانند کانال تلگرامی روانشناسی زنان @moshaver_np می‌توانید به اطلاعات مفید و کاربردی برای زندگی روزمره خود دست پیدا کنید؛ اطلاعات آموزشی نظیر مهارت‌های همسرداری، زناشویی، فرزندپروری، برنامه‌ریزی و غیره.

همچنین بخوانید :

یا در کانال همسرداری ویژه خانم ها @hamsardarii و کانال تلگرام برای خانه داری می‌توانید به نکات جالبی برای برقراری ارتباط صحیح با همسر خود و روانشناسی خانواده دست پیدا کنید. در کانال تلگرام زنان @zanashoyipezeshki هم می‌توانید به اطلاعات مفیدی در مورد همسرداری، روانشناسی و ترتیب فرزند، پزشکی و طب سنتی دست پیدا کنید. در کانال طب سنتی بانوان @tajrobevazendegi هم می‌توانید اطلاعات مربوط به روانشناسی خانواده و موفقیت را مطالعه کنید. در بهترین کانال تلگرام برای نکات آشپزی خانم های باسلیقه @khonedari هم می‌توانید به نکات مفید خانه‌داری، همسرداری، تربیت فرزند و خودآرایی دست پیدا کنید. برای کسب اطلاعات در مورد مسائل پزشکی مربوط به زنان هم می‌توانید به کانال تلگرام بیماریهای زنان @zanansalem مراجعه کنید. این بهترین کانال تلگرام پزشکی مخصوص زنان است.

جمع بندی

به طور خلاصه، در این مطلب، تعدادی از کانال های تلگرام بانوان معرفی شدند؛ کانال‌هایی مانند کانال تلگرام خانم ها برای موضوعات ورزشی و تناسب اندام، کانال تلگرام زنان برای مسائل پزشکی و کانال تلگرامی مخصوص بانوان روانشناسی. اگر شما هم علاوه بر این لیست کانال بانوان، کانال مفید دیگری می‌شناسید، می‌توانید کانال کاریابی بانوان و کانال تفریحی بانوان در پایین صفحه در بخش دیدگاه‌های پلازا با سایر کاربران در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400