بهترین کانال های خبری تلگرام ؛ معرفی لیست پربازدیدترین کانال های اخبار در تلگرام

بهترین کانال های خبری تلگرام
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تلگرام همچنان با وجود فیلتر بودن، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ایران به‌حساب می‌آید. برترین کانال های خبری نیز در این اپلیکیشن دنبال‌کنندگان زیادی دارند. اما کدام یک از آن‌ها جزو بهترین‌ها هستند؟ در ادامه با پلازا همراه باشید تا با بهترین کانال های خبری تلگرام آشنا شویم.

شاید دلیل اصلی محبوبیت و موفقیت اپلیکیشن تلگرام، پوشش دهی جامع و کامل آن در حوزه اطلاع رسانی و اخبار باشد. علاوه بر آن سرعت عمل در انتقال اخبار به سبب ویژگی سوشال مدیا بودن از مزایای دیگر آن است. به همین سبب است که شاید عده زیادی از مردم ترجیح می‌دهند به جای تماشای اخبار از تلویزیون، کانال های اخبار تلگرامی را دنبال کنند.

به همین واسطه ما در پلازا تصمیم گرفتیم تا تعدادی از بهترین کانال های خبری تلگرام را به شما معرفی کنیم. منظور ما از بهترین در واقع کانال های معروف خبری تلگرام است. بنابراین یک لیست آماده کرده‌ایم که شامل بخش‌های مختلف خبر اعم از کانال های تلگرامی اخبار سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و… است.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین کانال های خبری تلگرام

از آنجا که تلگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌ها در کشور ما محسوب می‌شود، لذا وجود کانال‌های مختلف خبری در آن طبیعی است. این کانال‌ها همه انواع خبرها را شامل می‌شوند و جزو به روز ترین منابع خبری نیز هستند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین کانال های آهنگ تلگرام ؛ کانال تلگرام موسیقی ...
مهسا راد11 آذر 1401 16:30
thumbnail
بهترین کانال های جوک و طنز خنده دار تلگرام
مهسا راد25 تیر 1401 10:30

1. کانال خبرهای فوری / مهم

برترین کانال های خبری / کانال خبر فوری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 966 هزار نفر

کانال خبرهای فوری / مهم با تقریبا 1 میلیون مخاطب، یکی از بزرگ‌ترین کانال‌های خبری در تلگرام است. این کانال که بیشتر بر اخبار سیاسی تمرکز دارد، خبرهای اجتماعی، ورزشی و اقتصادی را نیز پوشش می‌دهد. در این کانال علاوه بر اخبار متنی، می‌توانید خبرها و کلیپ‌های ویدیویی و همچنین تصاویر خبری را نیز مشاهده کنید.

2. کانال آخرین خبر

بهترین کانال خبری بدون سانسور تلگرام / کانال خبر فوری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 2 میلیون نفر

آخرین خبر یکی از کانالهای پرطرفدار اخبار در تلگرام است. تعداد مخاطبان کانال آخرین خبر در تلگرام به حدود 2.4 میلیون نفر می‌رسد و از این حیث دومین کانال پرمخاطب خبری فارسی محسوب می‌شود. از جمله مزایای این کانال پوشش دهی انواع خبرها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و… است که در اسرع وقت به اطلاع مخاطب می‌رسد.

3. کانال اخبار روز ایران

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال خبر فوری تهران در تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 1 میلیون نفر

کانال اخبار روز ایران سومین کانال پرطرفدار خبری تلگرام است. این کانال 1.8 میلیون بازدید کننده دارد که روزانه خبرهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را از طریق آن دنبال می‌کنند. یکی از دلایل محبوبیت این کانال تلگرامی نیز پوشش گسترده آن در حوزه‌های مختلف خبری است.

4. کانال اخبار فوری تهران

بهترین کانال خبری بدون سانسور تلگرام / پرطرفدارترین کانال خبری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 300 هزار نفر

کانال خبر فوری تهران در تلگرام، همانطور که از نامش پیداست، کانالی است که تنها اخبار مربوط به استان تهران را پوشش می‌دهد. این کانال در مقایسه با سایر کانال‌ها، دنبال‌کنندگان کمتری دارد ولی اخبار آن محدودتر است. در این کانال می‌توانید اخبار اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مربوط به استان تهران را دنبال کنید.

5. کانال باشگاه خبرنگاران جوان

برترین کانال های خبری / بهترین کانال تلگرام اخبار ایران و جهان

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 300 هزار نفر

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه قدرتمند در همه عرصه‌های خبری در کشور ماست. این رسانه معتبر صفحه اختصاصی خود را نیز در تلگرام دارد که حدود 300 هزار دنبال کننده دارد.

6. کانال صرفا جهت اطلاع

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال تلگرامی اخبار

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 900 هزار نفر

صرفاً جهت اطلاع یکی دیگر از کانال های پرمخاطب خبر فارسی است. این کانال که حدود 1 میلیون بازدید کننده دارد به خوبی توانسته است از برنامه معروف «صرفاً جهت اطلاع» استفاده کرده و جای خود را در بین مخاطبان پیدا کند. البته فارغ از این مسئله نحوه پوشش دهی اخبار در این کانال جامع و کامل بوده و همین مسئله نیز یکی از عوامل موفقیت این کانال محسوب می‌شود.

7. کانال خبر ایران

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال های معروف خبری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 400 هزار نفر

خبر ایران به عنوان یکی از کانال های خبری غیر رسمی در تلگرام فعالیت می‌کند. این کانال که حدود 1 میلیون دنبال کننده دارد سعی می‌کند بیشتر به شایعات و حواشی پیرامون خبرها بپردازد و نظرات و کامنت‌های مردم را پوشش دهد. همین امر یکی از عوامل پربازدید بودن آن است.

8. کانال نیویورک تایمز ؛ از برترین کانال های خبری

کانال آخرین خبر در تلگرام / کانال های معروف خبری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 77 هزار نفر

نیویورک تایمز یکی از اولین رسانه‌های خبری معروف در جهان است که یک کانال تلگرامی راه‌اندازی می‌کند. این کانال در حال حاضر حدود 80 هزار مشترک دارد. البته تقریبا تمام فعالیت این کانال در ارتباط با اخبار جنگ اکراین و روسیه است و کمتر خبر دیگری در آن منتشر می‌شود. نیویورک تایمز این کانال را بیشتر با تمرکز بر اطلاع‌رسانی و به‌عنوان یک کانال خبری تلگرام بدون سانسور، برای کسانی که در این دو کشور هستند راه‌اندازی کرده است و یکی از معدود کانال های خبری خارجی تلگرام است که می‌توانید دنبال کنید.

9. کانال خبر فوری تلگرام

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال خبری تلگرام بدون سانسور

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 6 میلیون نفر

کانال خبر فوری، پرطرفدارترین کانال خبری تلگرام به حساب می‌آید. این کانال که اکنون حدود 6 میلیون دنبال کننده دارد در واقع معتبرترین کانال تلگرام خبری ایران از نظر تعداد افراد دنبال کننده است. نحوه پوشش دهی خبر در این کانال همانطور که از اسمش پیداست بر اساس سرعت انتشار آنهاست و به نوعی جزو کانال های خبر فوری تلگرام محسوب می‌شود. به طوری که گردانندگان آن سعی می‌کنند اولین رسانه ممکن در اطلاع رسانی انواع مختلف خبرها باشند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین کانال های تلگرام دخترونه ؛ کانال والپیپر، تناسب ...
مهسا راد06 مهر 1401 19:30
thumbnail
بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی ...
سارا رمضان01 فروردین 1401 14:30

بهترین کانال های اخبار ورزشی تلگرام

حال به سراغ بهترین کانال های ورزشی تلگرام می‌رویم. این کانال‌ها نیز از مخاطبان زیادی در بین مردم برخوردارند.

1. کانال ورزش سه

برترین کانال های خبری / بهترین کانال خبری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 1 میلیون نفر

ورزش سه از جمله پرحاشیه‌ترین رسانه‌های ورزشی در کشور ماست. کانال تلگرامی این رسانه معتبر نیز طرفداران زیادی دارد. هر چند که در سال‌های اخیر با ریزش مخاطب مواجه شده، اما کماکان با حدود 1 میلیون مخاطب جزو پرطرفدارترین کانال های تلگرامی محسوب می‌شود.

2. کانال طرفداری

بهترین کانال خبری بدون سانسور تلگرام / کانال های خبری خارجی تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 90 هزار نفر

طرفداری یکی از معتبرترین رسانه‌های ورزشی در کشور ما است. این رسانه که بیشتر تمرکز آن بر اخبار فوتبال داخلی و خارجی معطوف است، روزانه آخرین و مهمترین اخبار این حوزه را در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر اخبار شما می‌توانید آخرین مقالات تحلیلی خارجی و داخلی را نیز از طریق این کانال دنبال کنید.

3. کانال FootFun | فوتفان

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال خبری تلگرام بدون سانسور

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 70 هزار نفر

فوتفان نیز یکی دیگر از پاتوق‌های محبوب علاقه‌مندان به فوتبال است. این کانال نیز شما را از آخرین اخبار خارجی و داخلی مثل جدول زمان‌بندی بازی‌ها، اخبار نقل و انتقالات، مصاحبه‌ها و حواشی مختلف مطلع می‌کند. البته اخباری که در این کانال خواهید خواند کمتر زبان رسمی دارند و کمی هم با طنز همراه می‌شوند. این کانال بهترین کانال تلگرام اخبار ایران و جهان در ارتباط با فوتبال است که می‌توانید دنبال کنید.

4. کانال فوتبال 360

بهترین کانال خبری تلگرام / کانال تلگرامی اخبار

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 14 هزار نفر

فوتبال 360 رسانه ورزشی است که به تازگی و با انتشار گفتگوی اختصاصی عادل فردوسی پور و علی دایی بر سر زبان‌ها افتاد. این رسانه همچنین دارای یک کانال تلگرامی است که در آن علاوه بر آخرین اخبار از دیگر محتوای این رسانه مثل پادکست‌ها و گفتگوهای ویدیویی نیز مطلع شوید. البته از نظر سطح پوشش، این کانال قابل مقایسه با کانال‌های بالا نیست.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین ربات های دانلود آهنگ تلگرام ؛ معرفی ربات های ...
مروارید حاجی پور16 آبان 1401 09:30
thumbnail
معرفی بهترین ربات های بازی تلگرام دو نفره و تک نفره
مروارید حاجی پور06 مهر 1401 21:30

بهترین کانال های اخبار فیلم تلگرام

فیلم و سریال نیز از جمله حوزه‌هایی است که مخاطبان و مشتاقان خود را دارد. در ادامه قصد داریم چند کانال جذاب در این حوزه را به شما معرفی کنیم تا اگر تمایل به دنبال کردن این حوزه دارید آنها را از دست ندهید.

1. کانال فیلم نیوز

کانال های معروف خبری تلگرام / کانال خبر فوری تهران در تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 50 هزار نفر

فیلم نیوز از جمله معدود کانال‌هایی است که در حوزه اخبار فیلم و سریال فعالیت می‌کند. تعداد مخاطبان کانال فیلم نیوز به حدود 50 هزار نفر می‌رسد. این کانال سعی دارد اخبار پیرامون هنرمندان داخلی و خارجی و همچنین فیلم و سریال‌های مختلف را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

2. کانال 30nama ؛ از برترین کانال های خبری

بهترین کانال خبری تلگرام / بهترین کانال خبری بدون سانسور تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 45 هزار نفر

کانال 30نما از برترین کانال های خبری مربوط به فیلم و سریال است. در این کانال شما می‌توانید از آخرین اخبار سینمای جهان مطلع شوید و از طریق وبسایت آن نیز به آرشیو کاملی از فیلم‌ها و سریال‌های جهان دسترسی پیدا کنید. از همین رو می‌توان آن را بهترین کانال خبری بدون سانسور تلگرام به‌حساب آورد.

بهترین کانال تلگرامی اخبار بازنشستگان

بازنشستگان در یکی دو سال اخیر سر و صدای زیادی در جامعه به پا کرده‌اند. تقریبا روزی نیست که یک یا دو خبر مهم پیرامون وضعیت حقوقی و معیشتی بازنشستگان پخش نشود و مورد بحث قرار نگیرد. به همین دلیل در این بخش قصد داریم چند کانال جذاب در این حوزه را به شما معرفی کنیم.

1. کانال بازنشست نیوز

کانال آخرین خبر در تلگرام / بهترین کانال خبری تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 40 هزار نفر

کانال بازنشست نیوز از جمله کانال هایی است که در این حوزه به خوبی خبرهای مختلف را پوشش می‌دهد. به همین سبب نزدیک به 40 هزار دنبال کننده دارد. این کانال، بهترین کانال خبری تلگرام در این ارتباط است و یکی از عوامل پربازدید بودن این کانال پوشش لحظه‌ای اخبار در مورد اعتصابات و تظاهرات بازنشستگی در کل کشور است.

2. کانال بازنشستگان تامین اجتماعی

کانال خبری تلگرام بدون سانسور / کانال های خبری خارجی تلگرام

 • تعداد دنبال‌کنندگان: 45 هزار نفر

در ادامه خبرهای مربوط به بازنشستگی می‌توانید کانال بازنشستگان تامین اجتماعی را نیز دنبال کنید. این کانال به صورت رسمی خبرهای پیرامون بازنشستگان را منتشر می‌کند. از این جهت نزدیک به 45 هزار فالوور دارد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
آموزش کامل تلگرام ؛ نحوه استفاده از مهمترین ویژگی ...
تیم پلازا26 خرداد 1401 17:30
thumbnail
10 روش ساده برای کسب درآمد از تلگرام
داوود کاظمی زاده13 اردیبهشت 1399 18:00

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد بهترین کانال های خبری تلگرام در حوزه‌های مختلف سیاسی، ورزشی، فیلم و سریال معرفی شوند. شاید چندین کانال مختلف دیگر نیز وجود داشته باشند که اقدام به اطلاع رسانی در قسمت‌های مختلف خبری می‌کنند. از نظر شما بهترین کانال خبری جهان تلگرام کدام است؟ اگر شما این کانال‌ها را می‌شناسید و آنها را دنبال می‌کنید می‌توانید در قسمت کامنت‌ها به ما و مخاطبان پلازا معرفی کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400