معرفی مسابقه جوکر ایرانی و شرکت کنندگان فصل های 1 تا 7 | کی زودتر خندید؟!

دانلود مسابقه جوکر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

 مسابقه جوکر ایرانی یک رئالیتی شوی ایرانی جدید است که از فیلیمو پخش می‌شود. در مجموعه جوکر ایرانی شرکت کننده‌ها باید سعی کنند یکدیگر را بخندانند، بدون اینکه خودشان بخندند. با معرفی و دانلود برنامه جوکر سیامک انصاری همراه ما باشید.

مسابقه جوکر ایرانی یکی از جدیدترین آثار پلتفرم فیلیمو است که با اجرای سیامک انصاری ساخته شده است. رئالیتی شو جوکر ایرانی قالب یک مسابقه را دارد و شرکت کنندگان آن همانند برنامه‌هایی چون شام ایرانی و شب‌های مافیا از میان هنرمندان و بازیگران انتخاب می‌شوند. دو کارگردان جوکر ایرانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی هستند.

در ویدیوی زیر می‌توانید «تیزر جوکر ایرانی» را تماشا کنید تا با فضای آن کمی بیشتر آشنا شوید.

طبق اخبار منتشر شده، این مسابقه در 16 ساعت اول پخش خود، رکورد تماشای یک مجموعه نمایش خانگی را به نام خودش ثبت کرده است. سریال جوکر ایرانی در 16 ساعت اولیه انتشارش به رکورد 10 میلیون و 249 هزار و 380 دقیقه تماشا رسید. در این مقاله از پلازا با معرفی کامل سریال طنز ایرانی جوکر همراه ما باشید. برای آشنایی با رئالیتی شوهای ایرانی و خارجی نیز می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید

زمان پخش جوکر ایرانی

در ویدیوی بالا می‌توانید پشت صحنه جوکر ایرانی از ساخت دکور این برنامه را تماشا کنید.

پخش برنامه طنز جوکر ایرانی از تاریخ 6 آذر 1400 در پلتفرم فیلیمو آغاز شد. روزهای پخش جوکر ایرانی نیز هر هفته دوشنبه‌ها ساعت 8 صبح است. تا کنون سه فصل از مسابقه جوکر سیامک انصاری به طور کامل پخش شده و فصل جدید سریال جوکر ایرانی به تازگی شروع شده است.

مجری در مسابقه جوکر

برنامه جوکر سیامک انصاری

سیامک انصاری میزبان و مجری جوکر محسوب می‌شود. وی بازیگر و کمدین تهرانی متولد 12 مرداد 1347 است. سیامک انصاری را تا کنون بیشتر در آثار طنز، خصوصا سریال‌های مهران مدیری دیده‌ایم.

همچنین بخوانید :

از سریال‌های کمدی آقای انصاری می‌توانیم به پاورچین، نقطه‌چین، جایزه بزرگ، شب‌های برره، مرد هزارچهره، قهوه تلخ، در حاشیه، گلشیفته و صفر بیست و یک اشاره کنیم. او در چند اثر جدی مانند سفر به چزابه، دعوت، جرم، خانوم، خوک، لامینور، خون شد و روشن نیز به ایفای نقش پرداخته است. سیامک انصاری اخیرا با حضور گسترده در تبلیغات حسابی خبرساز شده بود و حالا باید ببینیم که آیا با رئالیتی شو جوکر ایرانی موفق می‌شود یا خیر.

در ویدیوی زیر می‌توانید یکی از تیکه های خنده دار جوکر ایرانی را تماشا کنید.

ساختار مسابقه جوکر ایرانی

حالا که تریلر جوکر ایرانی را تماشا کردید، بد نیست اطلاعاتی از جزئیات این مسابقه نیز در اختیار شما قرار دهیم. برنامه جوکر سیامک انصاری از روی برنامه‌ای ژاپنی از یک کمدین اهل ژاپن به نام هیتوشی ماتسوموتو (Hitoshi Matsumoto) ساخته شده است. ماتسوموتو نیز مسابقه جذابش را با الهام از برنامه معروف Big Brother ساخت. مسابقه ماتسوموتو به کشورهای مختلف دیگر نیز راه یافت و با نام Last One Laughing یا «آخرین نفری که می‌خنده» ساخته شد. حالا مسابقه جوکر ایرانی نیز با همان ساختار در ایران و برای شبکه نمایش خانگی تولید شده و سازنده جوکر ایرانی حامد میرفتاحی است.

دو تهیه کننده جوکر ایرانی نیز امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری هستند. از دیگر عوامل سریال جوکر ایرانی می‌توانیم به نویسندگان این برنامه اشاره کنیم که عبارتند از ایمان قیاسی، علی رضازاده، عماد کریمیان، مهرداد نعیمی، مریم آقایی و فاطمه خوش‌خلق. آهنگ تیتراژ جوکر ایرانی در پایان این سریال نیز از سینا حجازی است. همچنین عکاس و فیلمبردار پشت صحنه جوکر ایرانی حوریا قاسمی و فاطمه رضایی هستند.

تیزر رسمی رئالیتی شو جوکر

در هر فصل این مسابقه 8 کمدین یا بازیگر معروف به میزبانی سیامک انصاری در لوکیشن مخصوص این برنامه دور یکدیگر جمع می‌شوند. آنها در مدت 6 ساعت باید سعی کنند تا یکدیگر را بخندانند. اما قسمت سخت ماجرا اینجاست که خودشان نباید بخندند. هر کس بخندد یا حتی اگر لبخندی بزند، برای اولین بار یک کارت زرد دریافت می‌کند و اگر برای بار دوم تکرار شود، از مسابقه حذف می‌شود.

به هر کدام از شرکت کنندگان هنگام ورود به مسابقه کیفی داده می‌شود که در هر کدام از آنها 12 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد. هر کسی که ببازد، این کیف را از دست می‌دهد و مسابقه را ترک می‌کند. شرکت کنندگانی نیز با نام «زامبی» و با کیفی 50 میلیون تومانی وارد مسابقه می‌شوند. شرکت کنندگان زامبی یک قابلیت مهم دیگر هم دارند و آن این است که می‌توانند بخندند. آخرین نفری که بخندد، در نهایت برنده 150 میلیون تومان می‌شود. البته در همان قسمت اول برنامه جدید ایرانی جوکر سیامک انصاری توضیح می‌دهد که هر کدام از شرکت‌کننده‌ها اگر مایل بودند می‌توانند مبلغی که برنده می‌شوند را صرف کمک به ساخت مدرسه در مناطق محروم کنند. پس در واقع جایزه جوکر ایرانی 150 میلیون تومان است.

تیزر مسابقه جوکر

در این لوکیشن مخصوص و مجهز اتاقی نیز وجود دارد به نام «اونجا» که با کسب اجازه از میزبان مسابقه، یعنی سیامک انصاری، می‌توانند وارد آن شوند و از وسایلی که به آنها برای خنداندن دیگران کمک می‌کنند استفاده کنند. هیجان انگیز نیست؟ اگر برایتان سوال است که گوینده خانم مسابقه جوکر کیست؟، باید بگوییم که صدای زن در جوکر ایرانی که قوانین مسابقه را به شرکت کنندگان گوشزد می‌کند متعلق به خانم ژاله صامتی باشد. صدای ژاله صامتی در جوکر در ابتدای هر فصل شنیده می‌شود. امیدواریم در ادامه این برنامه، بانوان هنرمند کشورمان نیز فرصت حضور را پیدا کنند. اگر می‌خواهید بدانید که جوکر چند فصل است، باید بگوییم که تا کنون 7 فصل آن پخش شده است. در ادامه مروری بر نام بازیگران سریال جوکر ایرانی خواهیم داشت.

شرکت کنندگان و برندگان گروه اول جوکر

در فصل اول برنامه طنز جوکر ایرانی 8 بازیگر و کمدین حضور داشتند که عبارتند از امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه خواه، هومن حاجی عبداللهی، امیر کاظمی، غلامرضا نیکخواه و سهیل مستجابیان. فصل اول تنها یک برنده نداشت. برندگان فصل اول مسابقه جوکر سیامک انصاری هومن حاجی عبداللهی و سهیل مستجابیان بودند. در ادامه با معرفی و عکس بازیگران جوکر ایرانی در فصل دوم همراه ما باشید.

تیزر مسابقه جوکر

شرکت کنندگان و برندگان جوکر فصل دوم

در فصل دوم مجموعه جوکر ایرانی نیز 8 بازیگر و کمدین حضور داشتند. هومن برق نورد، شهرام قائدی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا، آرش نوذری، سپند امیرسلیمانی، وحید آقاپور و بهنام تشکر نام بازیگران سریال جوکر ایرانی در فصل دوم است. در نهایت هومن برق نورد و شهرام قائدی برنده این فصل شدند.

طنز جوکر ایرانی

برنده و شرکت کنندگان جوکر فصل سوم

پخش فصل سوم رئالیتی شو جوکر ایرانی نیز به پایان رسید. در این فصل رضا شفیعی جم، سیاوش چراغی پور، بابک نهرین، حمید لولایی، میرطاهر مظلومی، علیرضا استادی، سروش جمشیدی و امیر غفارمنش به رقابت با یکدیگر پرداختند. در نهایت علیرضا استادی برنده این فصل شد.

کارگردان و تهیه کننده جوکر ایرانی

برنده و شرکت کننده های جوکر فصل چهارم

در فصل چهارم سریال طنز ایرانی جوکر نیز 8 کمدین و بازیگر حضور داشتند که عبارتند از پوریا پورسرخ، یوسف صیادی، مهران رجبی، شهاب عباسی، سیاوش مفیدی، بهزاد محمدی، سیدعلی صالحی و یوسف تیموری. مهمان ویژه این فصل نیز اصغر سمسارزاده بود. در نهایت یوسف صیادی برنده فصل چهارم مجموعه جوکر ایرانی شد.

شرکت کنندگان و برنده فصل پنجم مجموعه جوکر ایرانی

تهیه کننده جوکر

در فصل پنجم مجموعه جوکر ایرانی هنرمندانی چون مهران غفوریان، امیرحسین صدیق، محمدرضا علیمردانی، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علیرضا مسعودی و حامد آهنگی حضور داشتند و مهمان ویژه این فصل عباس محبوب بود. در نهایت سیروس میمنت برنده فصل پنجم بازی جوکر ایرانی شد.

برنده و شرکت کنندگان فینال اول برنامه جوکر

مسابقه جوکر ایرانی

در فینال اول جوکر 9 شرکت کننده حضور داشتند که یکی از آنها در واقع جوکر بود و می‌توانست در کل برنامه بخندد و محدودیتی نداشت. شرکت کنندگان فینال اول عبارت بودند از هومن حاجی‌عبداللهی، یوسف تیموری، سهیل مستجابیان، ایمان صفا، بیژن بنفشه‌خواه، شهرام قائدی، عباس جمشیدی‌فر، محمدرضا علیمردانی و رضا شفیعی‌جم که نقش جوکر را داشت. برنده فینال اول محمدرضا علیمردانی شد. مهمانان ویژه این فصل رضا بنفشه‌خواه و محمد شیری بودند.

برنده و شرکت کنندگان فینال دوم مجموعه جوکر ایرانی

در فینال دوم نیز که همچنان پخش آن ادامه دارد، 8 شرکت کننده و یک جوکر حضور دارند. شرکت کنندگان این فصل عبارتند از امین حیایی، امیرمهدی ژوله، هومن برق‌نورد، غلامرضا نیکخواه، یوسف صیادی، سیروس میمنت، علیرضا استادی، سام درخشانی و حامد آهنگی که نقش جوکر را گرفته است. مهمانان ویژه فینال دوم نیز پیمان قاسم خانی و اکبر عبدی هستند. به نظر شما کدام یک از این شرکت کنندگان برنده فینال دوم خواهد شد؟ در ادامه می‌توانید بیوگرافی کوتاهی از آنها بخوانید.

امین حیایی

مجموعه جوکر ایرانی

امین حیایی بازیگر ایرانی متولد 19 خرداد 1349 در تهران است. برخی از آثار معروف این هنرپیشه محبوب عبارتند از فیلم‌های دست‌های آلوده (1378)، رز زرد (1381)، مهمان مامان (1382)، نقاب (1383)، تله (1384)، پوپک و مش ماشاالله (1388)، خانوم (1392)، درخونگاه (1396)، چشم و گوش بسته (1397)، قاتل و وحشی (1398)، 2888 (1400) و سریال‌های همسران (1372)، روزگار جوانی (1377)، شمس‌العماره (1388)، خوب بد زشت (1393)، ساخت ایران (1390) و آقازاده (1399).

امیرمهدی ژوله

بازیگران جوکر ایرانی

امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر ایرانی متولد 27 مرداد 1358 در تهران است. برخی از آثار او در مقام بازیگر عبارتند از مرد هزارچهره (1387)، خوب، بد، جلف (1395)، دیوار به دیوار (1396)، هزارپا (1396)، سامورایی در برلین (1397)، خوب، بد، جلف: رادیواکتیو (1397) و دراکولا (1400).

هومن برق نورد

شرکت کنندگان جوکر

هومن برق نورد بازیگر ایرانی متولد 5 دی 1348 در تهران است. برخی از آثار مهم او عبارتند از فیلم‌های سینمایی کیفر (1388)، اینجا شهر دیگری است (1390)، آرایش غلیظ (1392)، لونه زنبور (1396)، خون شد (1398) و سریال‌های عشق سال‌های جنگ (1380)، در مسیر زاینده رود (1389)، دودکش (1392)، پادری (1395) و زیرخاکی 2 و 3 (1400-1401).

غلامرضا نیکخواه

برندگان جوکر

غلامرضا نیکخواه نیز از بازیگران ایرانی متولد 1 فروردین 1327 در بوشهر است. از آثار شاخص او باید از فیلم‌های طهران تهران (1388)، قهوه تلخ (1389-1390) آینه بغل (1396)، رحمان 1400 (1397) و سریال‌های سری دوم زیر آسمان شهر (1380)، مرد هزارچهره (1386)، روزهای بد، به‌در (1392)، در حاشیه (1394)، جیران (1400) و ساخت ایران 3 (1401) نام ببریم.

سیروس میمنت

گروه اول جوکر

سیروس میمنت بازیگر و فیلمنامه‌نویس ایرانی متولد 4 خرداد 1338 در کرمانشاه است. وی در آثاری چون فیلم‌های معجزه خنده (1375)، مرد عوضی (1376)، ایران برگر (1393) و سریال‌های خانه به دوش (1383)، در چشم باد (1388)، سه دونگ، سه دونگ (1390)، بیمار استاندارد (1394)، بانوی عمارت (1397) و نون خ (1398-1400) به ایفای نقش پرداخته است.

علیرضا استادی

شرکت کننده های جوکر

علیرضا استادی بازیگر ایرانی متولد سال 1352 است که از سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرده. از آثار او می‌توانیم به فیلم‌های هیوا (1377)، بی خود و بی جهت (1390)، چند متر مکعب عشق (1392)، مالاریا (1394)، بدون تاریخ، بدون امضاء (1395)، لاتاری (1396)، انفرادی (1398)، هفته‌ای یک‌بار آدم باش (1399)، دختری با لباس ارغوانی (1400) و سریال‌های چک برگشتی (1391)، ماه و پلنگ (1395)، دلدادگان (1397)، از سرنوشت (1398)، دادستان (1399) و خودخواسته (1400) اشاره کنیم.

سام درخشانی

مجموعه جوکر ایرانی

سام درخشانی بازیگر ایرانی متولد 31 تیر 1354 در تهران است. برخی از آثار این هنرپیشه عبارتند از فیلم‌های صحنه جرم ورود ممنوع (1384)، خوب بد جلف (1395)، تگزاس (1396)، تگزاس 2 (1397)، خائن کشی (1400) و سریال‌های با من بمان (1379)، در چشم باد (1388)، نابرده رنج (1390)، پژمان (1392)، پشت بام تهران (1394)، هشت و نیم دقیقه (1395)، گسل (1396) و خوب، بد، جلف: رادیواکتیو (1399).

یوسف صیادی

سریال طنز ایرانی جوکر - یوسف صیادی

یوسف صیادی بازیگر ایرانی متولد 5 اسفند 1348 در تهران است. وی در سال 1371 با مجموعه جنگ جوان وارد تلویزیون شد و در سال 1380 با فیلم سینمایی دختر شیرینی فروش به سینما راه یافت.

برخی از آثار این هنرپیشه عبارتند از سریال‌های ساعت خوش (1372)، دارا و ندار (1388)، قهوه تلخ (1399)، سه دونگ سه دونگ (1390)، شوخی کردم (1392)، در حاشیه (1393)، معمای شاه (1394)، با خانمان (1399)، نیسان آبی (1400) و فیلم‌های پسر تهرونی (1387)، زنان ونوسی مردان مریخی (1389)، پیتزا مخلوط (1389)، اخراجی ها 3 (1389)، لازانیا (1396) و ماموریت غیرممکن (1397).

حامد آهنگی (جوکر)

مسابقه جوکر ایرانی

حامد آهنگی کمدین، مجری و بازیگر ایرانی متولد 17 تیر 1358 در بندر انزلی است. وی در آثاری چون فیلم چند می‌گیری گریه کنی 2 (1399) و سریال‌های لژیونر (1396)، شش قهرمان و نصفی (1398) و بچه محل (1399) حضور داشته است.

کلام آخر

در این مقاله از پلازا با معرفی مجموعه جوکر ایرانی همراه شما بودیم. این رئالیتی شو مسابقه‌ای در میان هنرمندان است که در آن شرکت کنندگان باید سعی کنند یکدیگر را بخندانند، بدون اینکه خودشان بخندند. برنامه جوکر سیامک انصاری هر هفته دوشنبه‌ها ساعت 8 صبح از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود و فصل چهارم آن به تازگی شروع شده است. آیا شما رئالیتی شو جوکر ایرانی را تماشا می‌کنید؟ نظرات درباره جوکر ایرانی متفاوت است. نظر شما درباره آن چیست؟ به نظر شما قسمت های خنده دار جوکر ایرانی بیشتر در کدام قسمت آن بودند؟ در پایین همین صفحه می‌توانید نظرات خودتان را با ما و دیگر خوانندگان پلازا به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1. گوینده زن برنامه جوکر کیست؟

گوینده زنی که قوانین را اعلام می‌کند خانم ژاله صامتی است.

2. جوکر ایرانی چند شنبه میاد؟

این برنامه دوشنبه‌ها پخش می‌شود.

3. جوکر چند فصل است؟

تا کنون هفت فصل از این برنامه پخش شده است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
کیومرث
.
02 فروردین 1401، 20:00
پاسخ
2
1
بنظرم فصل 5 جوکر بهترین فصل آن است
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 23.3 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 21.1 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 20.3 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.3 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 13.9 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400