تماس با پشتیبانی واتساپ | چگونه با پشتیبانی واتساپ تماس بگیریم؟

تماس با پشتیبانی واتساپ / ارتباط با پشتیبانی واتس اپ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به دنبال راه حل مشکلات واتساپ خود هستید ما در این جا به شما کمک ‌می‌کنیم تا نحوه تماس با پشتیبانی واتساپ را باهم بررسی کنیم. برخلاف بسیاری از شرکت‌ها، ارتباط با پشتیبانی واتس اپ در ایران وجود ندارد، بنابراین باید از این راهنما استفاده کنید و با ما همراه باشید.

واتس اپ یک روش آسان، ایمن و مورد اطمینان برای ارسال پیام به دیگران ساخته شده است. این برنامه طوری طراحی شده‌‌ است که به ایمن نگه داشتن و ارسال پیام محرمانه به کاربران کمک کند. استفاده نادرست از واتس اپ به شکل‌هایی که در ادامه بیشتر خواهیم گفت ممکن است باعث مسدود شدن حساب کاربری واتساپ شما شود، پس با پلازا همراه باشید تا با هم در مورد آمورش نحوه تماس با پشتیبانی واتساپ خواهیم خواند.

آنچه در ادامه خواهید خواند

تماس با پشتیبانی واتساپ ؛ چگونه با پشتیبانی واتساپ تماس بگیریم؟

برای ارتباط با پشتیبانی واتس اپ که موقتا حساب کاربری شما بسته شده درکل نیازی نیست که کاری انجام دهید لطفا صبور باشید تا آن روند زمانی آن گذرانده شود.

این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که شما از برنامه‌های مکمل واتساپی استفاده کردید و شامل قوانین این برنامه نمی‌شود و باعث مسدود شدن کاربری شما خواهد شد. در این حالت تایمری روی صفحه شما می‌آید که نشان می‌دهد چه مدت مسدود خواهد ماند. اما حواستان باشد، استفاده مجدد از برنامه‌های مکمل مثل GB WhatsApp، WhatsApp Plus ممکن است باعث از دست دادن همیشگی حسابتان شوید.

رفع مسدودی واتساپ / ربات پشتیبانی واتساپ

 

ارتباط با پشتیبانی واتس اپ | پشتیبانی واتساپ کجاست؟

برای بلاک بودن معلوم است که نیازی به گذراندن زمان نداریم زیرا یک موضوع مهم است و باید دست به کار شد و علت اصلی آن را پیدا کرد. همینطور که در ادامه خواهیم خواند می‌توان به فرستادن متن‌های بی مورد، نامناسب و خودسرانه اشاره کرد و پیغام فرستادن همزمان به چند نفر ناشناخته و غریبه و همچنان بلاک و گذارش دادن توسط اشخاص باشد.

حالا می‌خواهیم آمورش نحوه تماس با پشتیبانی واتساپ را با هم بررسی کنیم. اگر شماره تلفن شما برای استفاده از واتس اپ ممنوع شده باشد پیام زیر را دریافت خواهید کرد:

Your phone number is banned from using WhatsApp. Contact support for help.

که به این معناست، شماره شما برای استفاده از واتس اپ منع شده است. برای راهنمایی بیشتر ارتباط با پشتیبانی واتس اپ تماس بگیرید. در اینجا در قدم اول روی گزینه Support را بزنید.

تماس با پشتیبانی واتساپ

در صفحه جدید که باز شد (Describe your problem) مشکل خود را به زبان انگلیسی بنویسید. نام و مشخصات خود و ایمیل خود را در اخر پیام بنویسید تا بتوانند برای پشتیبانی آنلاین واتساپ با شما در تماس باشند و همچنین می‌توانید از مشکلات خود در این برنامه عکس گرفته و در قسمت Add screenshots گذاشته و بفرستید.

تماس با واتس اپ برای پشتیبانی / ایمیل پشتیبانی واتساپ

می‌توانید این متن انگلیسی را برای نمونه به پشتیبانی پیام رسان واتس اپ ارسال نمایید:

Hello
Unfortunately, my WhatsApp account has been banned and I cannot have access to it. I hugely depend on it for my business and I request you to check the issue and if possible, unban my account, please
شماره تلفن شما :Mobile No
نام شما :Name
آدرس ایمیل شما :Email

به معنی:

سلام
متاسفانه اکانت واتس اپ من مسدود شده است و نمی‌ توانم به آن دسترسی داشته باشم.

من برای کسب و کارم به شدت به آن وابسته هستم و از شما می‌خواهم که مشکل را بررسی کنید و در صورت امکان، حساب کاربری من را لغو ممنوعیت کنید.

شماره تلفن شما: شماره موبایل
نام شما: نام
آدرس ایمیل شما: ایمیل

در ادامه تماس با واتس آپ برای حل مشکلات کاربری را خواهیم گفت. اگر بعد از گذر چند روز جوابی نگرفتید می‌توانید برای رفع مسدودی واتساپ با تماس با پشتیبانی واتس آپ از طریق ایمیل اقدام کنید:

 • آدرس ایمیل پشتیبانی واتساپ برای سیستم عامل اندروید: android_web@support.whatsapp.com
 • آدرس ایمیل پشتیبانی واتساپ برای سیستم عامل آیفون: iphone_web@support.whatsapp.com
 • آدرس ایمیل پشتیبانی واتساپ برای سایر سیستم عامل‌ها: support@whatsapp.com

شما با به کار گرفتن از ایمیل‌های بالا می‌توانید مشکل خود را برطرف کنید زیرا برای تماس، شماره پشتیبانی واتساپ در ایران وجود ندارد و این گزینه‌ها بهترین راه حل می‌باشند.

جلوگیری از رفع مسدودی واتساپ

 • اگر کاربری از شما خواست تا دیگر به او پیغام نفرستید، باید مشخصات آن کاربر را از دفترچه تلفن خود حذف کنید و از تماس مجدد با او خودداری کنید.
 • تلاش نکنید با واتس اپ پیام های پشت سر هم یا پیغام های که بصورت خودکار در اورده می‌شوند بفرستید و یا به طور خودکار شماره‌ گیری بکنید و نیز هم به شیوه‌های غیرمجاز یا خودکار، حساب کاربری یا گروه نسازید یا از دستورهای دستکاری شده واتساپ استفاده نکنید.
 • شماره تلفن‌ هر کسی را بدون اجازه او به اشتراک نگذارید، یا از اطلاعات به دست آمده از منبع‌های غیرقانونی برای ارسال پیغام به کاربران در واتساپ یا اضافه کردن آن‌ها در گروه‌‌ها به کار نبرید.
 • پیام‌‌هایی که با استفاده از فهرست انتشار فرستاده می‌‌شوند، فقط وقتی که کاربر شماره تلفن شما را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره کرده باشد، دریافت خواهند کرد.
 • توجه داشته باشید که استفاده پشت سرهم و مکرر از پیغام‌های منتشر شده ممکن است باعث شود تا دیگران پیغام‌های شما را گزارش کنند و ربات پشتیبانی واتساپ حساب‌‌های کاربری را که چندین بار گزارش شوند، می‌بندند.
 • به دست آوردن اطلاعات از کاربر به این صورت که گرفتن شماره تلفن، عکس‌های مربوط به خوده کاربر قوانین واتس اپ را نقص می‌کند.

سخن پایانی

تعجب آور است که چگونه بسیاری از شرکت‌ها اهمیت چیزهای کوچک جزئی مانند پشتیبانی مشتری را دست کم می‌گیرند. توجه داشته باشید که اگر فکر می‌کنید فعالیت حساب کاربری شما «شرایط استفاده از خدمات واتس اپ» را نقض کرده است، آن حساب بسته خواهد شد.

لطفا این بخش «تماس با پشتیبانی واتساپ» را به دقت بررسی کنید و چند نکته پایانی: اگر حسابتان مسدود شد آن را حذف کنید و مجددا اکانتی برای خود بسازید، با این کار افرادی که شما را بلاک کردن مجددا از حالت بلاکی و مسدودی خارج خواهید شد و اگر در اخر نتیجه ای نگرفتید می‌توانید از واتس آپ قبلی خود بکاپ بگیرید و در حساب جدیدتان وارد نمایید تا شماره ای جدید خریداری و فعالیت خود را دوباره آغاز کنید و کسانی که شما را بلاک کردن شما می‌توانید دوباره با آن ها در تماس باشید. تماس با واتس اپ برای پشتیبانی هم یکی دیگر از این راه‌ها بود که در قسمت‌های بالا گفته شد.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
بی نام
.
18 مرداد 1401، 19:30
پاسخ
0
0
لطفا کد واتساپ را سریع تر بفرستید
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401