هر آنچه در مورد بازی Avowed میدانیم | با این ماجراجویی جدید بیشتر آشنا شوید

بررسی بازی کامپیوتری avowed مراحل بازی avowed
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی Avowed بپردازیم. بازی Avowed توسط کمپانی Obsidian ساخته شده است و شباهت زیادی به بازی اسکایریم (Skyrim) دارد. ژانر این بازی ویدیویی نقش آفرینی محسوب می‌شود. بر همین اساس بر آن شدیم تا در مقاله‌ای که پیش رویتان هست جنبه‌های مختلف بازی Avowed را تحت بررسی قرار دهیم. همراه ما باشید.

بازی Avowed یک بازی اول شخص نقش آفرینی است که توسط کمپانی Obsidian ساخته شده است. درون مایه این بازی ویدیویی نقش آفرینی که برای اولین بار در رویداد Xbox Showcase به شکل رسمی مورد رونمایی قرار گرفت فانتزی محسوب می‌شود؛ رویدادی که در تابستان 2020 شاهد اتفاق افتادن آن بودیم. وقایع این بازی ویدیویی در همان دنیای بازی Pillars of Eternity روی می‌دهند. در تریلر بازی Avowed برای ویندوز به برخی از ویژگی‌های این بازی ویدیویی پی بردیم اما از زمان انتشار این تریلر تا کنون اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است. با این وجود همراه پلازا بمانید تا هر آنچه را که از بازی Avowed می‌دانیم با همدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

در ویدیوی زیر می توانید تریلر بازی Avowed را نیز تماشا کنید:

آنچه در ادامه خواهید خواند:

بررسی بازی کامپیوتری Avowed

هر آنچه در مورد بازی Avowed می‌دانیم را می‌خواهیم مورد بررسی قرار دهیم. نکته اول در این رابطه آن است که این بازی ویدیویی توسط همان کمپانی ساخته شده است که بازی‌های ویدیویی Fallout: New Vegas و The Outer Worlds را قبل از این برایمان تدارک دیده بود. البته این امر را نیز باید در نظر گرفت که کمپانی Obsidian خود یک زیرمجموعه از کمپانی Xbox Game Studios محسوب می‌شود به ویژه از این منظر که در ماه ژوئن امسال و در رویداد E3 2022 ما قرار است یک رویداد Xbox و Bethesda را شاهد باشیم.

به داستان بازی Avowed می‌پردازیم. همانطور که اشاره کردیم این بازی ویدیویی یک عنوان جدید متعلق به کمپانی Obsidian است که در ماه جولای 2021 میلادی در رویداد Xbox Games Showcase از آن رونمایی شد. گیم پلی بازی Avowed در ایکس باکس آنطور که به نظر می‌رسد در رده بندی نقش آفرینی اول شخص به شیوه بازی اسکایریم قرار می‌گیرد و پر از استفاده از جادو و مبارزه با شمشیر است که آن را در تریلر بازی Avowed برای ویندوز شاهد بودیم.

بررسی بازی کامپیوتری avowed مراحل بازی avowed

این بازی ویدیویی از منظر داستانی در سرزمین Eora روی می‌دهد؛ یعنی همان سرزمینی که کمپانی Obsidian بازی نقش آفرینی خود Pillars of Eternity را در آن به منصه ظهور نشاند. با توجه به آنچه تا کنون از این بازی ویدیویی می‌دانیم بازی Avowed هم دارای گیم پلی پر از مبارزات همراه با انیمیشن‌های اول شخص و سوم شخص است و هم دارای دیالوگ‌های شاخه دار و دارای چرخه روز و شب است. بر همین اساس شاید پربیراه نباشد اگر بگوییم بازی Avowed از بسیاری از جهات شباهت زیادی به بازی The Outer Worlds و بازی Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords دارد.

به تاریخ انتشار بازی Avowed برای Xbox می‌پردازیم. در این زمینه باید اشاره کنیم که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی ویدیویی اعلام نگردیده است و بر اساس آنچه تخمین می‌زنیم بازی Avowed در حالت کنونی آن در دست ساخت است و تاریخ عرضه آن بسیار بعدتر از زمان کنونی خواهد بود. کمپانی مایکروسافت در سال 2018 شرکت Obsidian Entertainment را خریداری کرد و بر همین اساس می‌توان گفت که این بازی ویدیویی بدون شک یک عنوان انحصاری ایکس باکس خواهد بود که برای کنسول‌های Xbox Series X و PC منتشر خواهد شد.

علاوه بر آن جا دارد اشاره کنیم که این عنوان یک بازی ویدیویی بین نسلی نخواهد بود و همچنین این بازی ویدیویی برای سرویس Xbox Game Pass نیز در اختیار خواهد گرفت و در ردیف دیگر بازی‌های نسل اول کمپانی مایکروسافت قرار خواهد گرفت. در ادامه تریلر بازی Avowed برای ویندوز را می‌بینیم.

هر آنچه در مورد بازی avowed میدانیم

اولین تریلری که از بازی Avowed منتشر شد و در مراسم ایکس باکس از آن رونمایی شد ما را با یک منظره قرون وسطایی مواجه می‌کند که توسط یک قلعه جنگی که توسط پادشاهان و ملکه‌های جنگی محافظت می‌شود مالکیت آن به دست گرفته شده است. بر اساس آنچه در این تریلر روایت می‌شود این امپراطوری هم اکنون در حالت فروپاشی قرار دارد و آخرین اخبار حاکی از آن است که یک نیروی بد ناشناخته به آن حمله کرده است.

هیولاهای بد موجود در بازی Avowed (که اغلب اسکلت هستند) بر اساس آنچه به نظر می‌رسد به دلیل گناهان روی داده در این امپراطوری سر برآورده‌اند و بازیکن‌ها در طول بازی با این هیولاها روبرو خواهند شد. در این میان یک سوال مطرح می‌شود:«آیا پیمانی که بازیکنان در این بازی ویدیویی انجام می‌دهند ارزش یک تاج پادشاهی را دارد؟»

بر همین اساس می‌توان گفت در بازی Avowed سرنوشت بازیکنان عنصری از مقوله وفاداری را دارد و بازیکنان در این بازی ویدیویی در حینی که امپراطوری فروپاشیده شده را از نو احیا می‌کنند باید سوال‌های سختی را نیز در رابطه با سرنوشت خود بپرسند.

داستان بازی avowed سیستم مورد نیاز avowed برای کامپیوتر

در ادامه شاید بد نباشد مراحل بازی Avowed را مورد بررسی قرار دهیم. یکی از جزئیات بسیار حائز اهمیت در رابطه با این بازی ویدیویی آن است که بازی Avowed در یک دنیای فانتزی به نام ایورا (Eora) روی می‌دهد؛ یعنی همان دنیایی که بازی Pillars of Eternity در آن اتفاق می‌افتد. بازی Pillars of Eternity یک سری بازی نقش آفرینی ساخته شده توسط کمپانی Obsidian است و با وجود آنکه از منظر ژانری نسبت به این بازی کمی سنتی تر است می‌توان آن را فرند خلف عناوینی همانند سری بازی Baldur’s Gate و سری بازی Planescape بر شمرد.

بازی Pillars of Eternity یک دنباله دیگر به نام بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire نیز دارد که در سال 2018 منتشر شده است و در این دنباله شاهد این امر بودیم که سرزمین ایورا (Eora) گسترش یافته است. بر همین اساس شاید پربیراه نباشد که اگر به بازی Avowed علاقمند باشید این بازی ویدیویی و دنیای فانتزی آن را چک کنید.

نکته دیگر در رابطه با گیم پلی بازی Avowed در ایکس باکس این امر است که پرچم موجود در تریلر این بازی ویدیویی به مقوله‌ای به نام ووئدیکا (Woedica)‌ مرتبط است؛ یک الهه که به نام Oathbinder شناخته می‌شود و سرزمین ایورا را شکل داد اما بعدها توسط یکسری خدایان دیگر به بهانه اینکه بیش از حد قدرتمند است کشته شد.

سیستم پیشنهادی بازی Avowed 2022 قیمت بازی Avowed برای xbox

ووئدیکا (Woedica) در داستان بازی Avowed یکی از مذاهبی است که به امپراطوری ایدیر (Aedyr) تعلق دارد؛ ملتی در سرزمین ایورا که احتمالا وقایع اکثر این بازی ویدیویی در آن روی می‌دهند.

جای دارد بگوییم که داستان ووئدیکا با روایت داستانی که در تریلر بازی Avowed شاهد آن بودیم مقاربت زیادی دارد؛ جایی که قهرمان اصلی در مقابل یکسری قسم‌های شکسته شده، یک امپراطوری فروپاشیده شده و یک قدرت اشرافی که می‌خواهد دوباره از نو قدرت بگیرد می‌ایستد.

مبارزات در گیم پلی بازی Avowed در ایکس باکس پر از شمشیر و جادو است و همین امر سبب می‌شود که ما باور کنیم که این بازی ویدیویی از منظر داستانی پیش از بازی Pillars of Eternity اتفاق می‌افتد؛ عنوانی که در آن حداقل در زمینه مبارزه شاهد استفاده از اسلحه‌هایی همانند کلت کمری و تیروکمان بودیم.

بازی Avowed

با وجود که جزئیاتمان در زمینه بازی Avowed از کمپانی‌های Obsidian و مایکروسافت چندان زیاد نیست یکی از طرفداران این بازی ویدیویی اطلاعاتی از این زمینه منتشر کرده است که به زعم او قرار است در این بازی ویدیویی شاهد آن‌ها باشیم.

بر اساس اطلاعاتی که کاربری به نام اسپانجر (Sponger) از بازی Avowed منتشر کرده است این بازی ویدیویی کاملا دنیای باز (Open-world) محسوب می‌شود و دنیای آن نیز بسیار گسترده‌تر از بازی اسکایریم است. بر اساس همین اطلاعات بازی Avowed در سرزمین ایورا (Eora) روی خواهد داد و از یک سیستم آب و هوا همزمان بهره گرفته و همچنین از حالت‌های مختلفی پشتیبانی خواهد کرد.

بازیکنان در بازی Avowed همچنین این قابلیت را خواهند داشت که یکسری همراه (Companion) داشته باشند. همچنین همین بازیکنان قادر به مبارزه با یکسری هیولاهای بسیار بزرگ و رویارویی با خدایان در عین رو در رو شدن و مبارزه با تهدید فزاینده فساد حکومتی خواهند بود؛ امری که روایت داستانی این بازی ویدیویی حول محور آن به وقوع می‌پیونند. علاوه بر این دیالوگ‌های موجود در این بازی ویدیویی نیز بسیار پویا هستند و بر اساس آنچه گفته می‌شود کمپانی Obsidian این قابلیت را در این بازی ویدیویی برای بازیکنان قرار داده است که بتوانند همه را در بازی بکشند.

سیستم پیشنهادی بازی Avowed 2022

در این بخش سیستم مورد نیاز Avowed برای کامپیوتر را بررسی می‌کنیم. در این میان جا دارد اشاره کنیم که قیمت بازی Avowed برای Xbox حدود 60 یورو خواهد بود. همراه پلازا بمانید.

حداقل سیستم مورد نیاز

 • سیستم عامل: ویندوز 7 64 بیت
 • پردازنده اصلی: Intel Core i3-560 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 805
 • پردازنده گرافیکی: AMD Radeon R7 360X or NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 • رم: 4 گیگابایت
 • حافظه داخلی مورد نیاز: 40 گیگابایت

سیستم مورد نیاز پیشنهادی

 • سیستم عامل: ویندوز 7 64 بیت
 • پردازنده اصلی: Intel Core i5-4670K 3.4 GHz / AMD FX-8370
 • پردازنده گرافیکی: AMD Radeon RX 580 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1060
 • رم: 8 گیگابایت
 • حافظه داخلی مورد نیاز: 40 گیگابایت

معرفی بازی avowed تاریخ انتشار بازی avowed برای xbox

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی بازی کامپیوتری Avowed پرداختیم. بر اساس آنچه به بیرون درز پیدا کرده است بازی Avowed حدود دو سال و هفت ماه است که در حال ساخت است و حدود 100 نفر بر روی آن کار می‌کنند و ممکن است این تیم سازندگان بیشتر نیز بشود. بر اساس آخرین شایعات در رابطه با تاریخ عرضه این بازی ویدیویی سازندگان این عنوان اواخر سال 2022 برای انتشار آن در نظر گرفته‌اند. البته هیچکدام از این اتفاقات قطعی نیستند و باید منتظر ماند و دید که نهایتا این بازی ویدیویی کی منتشر خواهد شد و چه جزئیات دیگری را در رابطه با آن در زمان‌های آینده شاهد خواهیم بود. نظر شما چیست؟ دیدگاه خود را از طریق بخش پایین با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022