8 دلیل مهم برای خرید یو پی اس

8 دلیل مهم برای خرید یو پی اس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

” پیشگیری بهتر از درمان است”. اصلی خلل‌ناپذیر و همیشگی که عقل بر آن حکم می‌کند. خرید UPS می تواند تا حد زیادی مانع از فرسودگی و خرابی وسایل الکتریکی منزل یا اداره یا دیگر مکان‌ها شود. هنگامی که تجهیزات الکترونیکی از قبیل  کامپیوتر به دستگاه یو پی اس مجهز می شوند قبل از بروز قطعی برق که می تواند موجب آسیب رساندن به دستگاه شود، باعث می شود از سیستم های خود به خوبی حفاظت کنند. فروش UPSو استفاده از آن در منزل موجب افزایش طول عمر دستگاه ها و وسایل برقی می شود و اینگونه از بار هزینه های اضافی کاسته می شود.

فهرست عناوین مطلب:

فروش یو پی اس

مشکلات برق شهری که موجب ضرورت خرید یوپی اس می شود

با استفاده از دستگاه یو پی اس افراد قادر خواهند بود سطوح مختلفی از حفاظت را در مقابل مشکلات ناشی از بروز نویز برق به سیستم خود جهت جلوگیری از تخریب و یا از دست دادن اطلاعات به کار ببرند.

 • قطع برق شهر (Black Out): این دستگاه در صورت بروز چنین مسئله ای با استفاده از باتری که به آن مجهز شده تا وقتی که انرژی ذخیره شده در باتری اجازه دهد، برقی مصرفی تجهیزات را فراهم می کند.
 • افت طولانی ولتاژ (prolonged voltage drop): در صورت بروز این مشکل، عملکرد یو پی اس همانند مورد قبل می باشد. برای رفع این نقص دستگاه استابلایزر (تثبیت کننده ولتاژ)  نیز مورد مناسبی است و موجب جبران کاهش ولتاژ می شود.
 • نویز (Noise): این مشکل در شبکه برق مصرف کننده هایی از قبیل اجاق ها، مایکروویو وجود دارد. ایجاد نویز و تداخل الکترومغناطیسی در خطوط برق شهری از نتایج آن است. در یوپی اس ها بخشی به نام فیلتر وجود دارد که اثرات ناشی از نویز و تداخل آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • کاهش ناگهانی ولتاژ و افزایش شدید و طولانی ولتاژ  نیز از دیگر مشکلات ناشی از برق شهری هستند.

مزایای یو پی اس برای متقاصیان این دستگاه

 1. منبع انرژی پشتیبان برای کمک به حل مشکلات ناشی از قطع جریان برق
 2. محافظت دربرابرقطع کلی برق
 3. دستگاه یو پی اس دارای فیلترهای الکترونیکی هستند و موجب حذف نویزها و نوسانات برق شهری می شوند و از مصرف کننده های الکتریکی در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا محافظت می کنند.
 4. جریان برق یکنواختی با شکل موج ثابت به لوازم خانگی و کارگاهی ارسال می کند. یو پی اسهایی که برای کاربردهای معمولی مورد استفاده قرار می گیرند از نوع ONLINE  دارای باتری تک سلولی سرب-اسید و یا از نیکل- کادمیوم و توان 500 تا 2000 ولت آمپر می باشند.
 5. قیمت UPS نسبت به قیمت محصولات خانگی بسیار به صرفه است.
 6. انواع مختلفی ازیو پی اس در بازار موجود است که قدرت آن ها در باتری و در مدار مورد استفاده با هم متفاوت می باشد. یک از انواع UPS ها، یو پی اس های مدار انلاین می باشند که امروزه به صورت غالب از UPS  های مدار آنلاین استفاده می شود چرا که می توانند درجه حفاظت مطلوبی را فراهم سازند.
 7. احتمال بروز اتصال کوتاه و یا شارژ ناگهانی برق در مدار و یا هر نوع خطر برقی دیگر در یک UPS استاندارد و با کیفیت صفر است  همین امر موجب شده یو پی اس ها از درجه ایمنی خوبی هم برخوردار باشند. واحد اندازه گیریUPS ، توان (یا حاصل ضرب ولتاژ در جریان) خروجی  است
 8. هر چه INVERTER  مربوط بهیوپی اس قویتر باشد توان و قدرت یو پی اس بیشتر می شود. یعنی تعداد و توان تجهیزات پشتیبانی دستگاه های برقی بیشتری را دارند. یو پی اس ها در انواع مختلفی مناسب برای امور مختلف طراحی و عرضه می شوند. هرچه باتری های به کاررفته در یوپی اس دارای ظرفیت بالاتری باشند، زمان برق دهی در هنگام قطعی برق شهر توسط آن ها بالاتر خواهد رفت.

یو پی اس ها دارای چند مدل هستند:

 • یو پی اس آفلاین
 • یو پی اس آنلاین
 • یو پی اس لاین اینتراکتیو یا شبه سینوسی

نمایندگی فروش یو پی اس در ایران

Uninterruptible Power Supply  یا منبع تغذیه بدون وقفه امروزه از تجهیزات بسیار مهم در سیستم های مخابراتی الکترونیکی و کارخانجات و کارگاه ها و… است. این دستگاه برای سیستم هایی که باید به صورت مداوم روشن و از آن ها بهره برداری شود، جهت تامین بار در مواقع اضطراری استفاده می شود. یوپی اس ها برای مقابله با مشکلات برق شهری طراحی شده اند. یو پی اس ها را  می توان در محدوده چند صد ولت آمپر (VA) برای محافظت کردن از رایانه شخصی تا چند میلیون ولت آمپر (MVA) برای مراکز صنعتی، رایانه ای و مخابراتی بزرگ طراحی  کرد. محصولات یو پی اس گروه کیان صنعت با  کارایی بالا و استانداردهای جهانی به متقاضیان این دستگاه ها عرضه می شوند. این مجموعه نمایندگی فروش انواع یوپی اس ایرانی و خارجی را بر عهده دارد. خرید از مرکز فروش یو پی اس به دلیل حذف واسطه ها موجب کاهش قیمت نهایی محصولات می شود.

سوالات متداول در رابطه با یو پی اس ها

1. یو پی اس ها را از شرکت هایی خریداری کنیم تا بالاترین کیفیت را داشته باشند؟

یکی از معتبر ترین و مهم ترین مراکز خرید و فروش یو پی اس، گروه کیان صنعت است که انواع یو پی اس های استاندارد ایرانی و خارجی را به مشتریان خود عرضه می کند.

2. چه نوع یو پی اس هایی مناسب استفاده برای حفظ تجهیزات پزشکی هستند؟

یو پی اس ها دستگاه هایی مناسب جهت حفظ تجهیزات پزشکی با استانداردهای جهانی شناخته شده اند. این استانداردها این اطمینان را می‌دهند که سیستم یو پی اس دارای ویژگی های منحصر به فردی است و مراقبت های ضروری مورد نیاز از تجهیزات پزشکی را به خریداران می دهد که در زمان مشکلات و قطعی برق حافظ جان بیماران خواهد بود.

3. آیا لازم است برای شارژ باتری یو پی اس خود را روشن کنیم؟

سیستم یو پی اس، به محض اتصال به برق شهری، چه در حالت روشن باشد چه در حالت standby به صورت خودکار باتری‌های خود را شارژ می‌کند. همین بی نیازی و خود مختاری دستگاه های یو پی اس یکی از علل رواج استفاده از آن شده است.

منبع

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401