تاثیر خرید بک لینک بر رتبه سایت شما

تاثیر خرید بک لینک بر رتبه سایت شما
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بک لینک چیست؟

لینکی که از سایت دیگری به سایت شما ارائه می شود، بک‌لینک نامیده می شود. به عبارت دیگر، لینک های ورودی از سایر وب سایت ها به سایت شما، بک‌لینک هستند. این لینک ها می توانند متن یا تصویر باشند. بک‌لینک یکی از عواملی است که می تواند به افزایش رتبه سئو شما کمک کند. در واقع آنها نقش مهمی در محاسبه رتبه یک وب سایت در موتورهای جستجوگر گوگل دارند. استفاده و خرید بک ‌لینک دائمی مناسب تاثیر زیادی در افزایش رتبه وب سایت و بهبود سئو خارجی دارد.

آیا بک‌لینک در افزایش رتبه تاثیر درد؟

بک‌لینک ها یکی از مهمترین عناصر اصول سئو هستند. وقتی یک وبسایت به صفحه ای در سایت ما لینک می دهد، در واقع به موتورهای جستجو می گوید: «این محتوا ارزشمند، قابل اعتماد و مفید است». گوگل و سایر موتورهای جستجوی اصلی، بک‌لینک ها را برای وب سایت های ما “مثبت” می دانند. صفحات با بک‌لینک بیشتر در موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارند.

کارشناسان سئو معتقدند که بک‌لینک هایی با کیفیت بالا عامل تعیین کننده ای برای سئو هستند که می توانند به شما در بهبود رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک کنند. علاوه بر این، باید به سایت هایی که محتوای مرتبط دارند، بک‌لینک وجود داشته باشد. و کاملاً ضروری است که این سایت ها معتبر، پرطرفدار و از رتبه و اعتبار بالایی برخوردار باشند. هر چه کیفیت بک‌لینک ها بالاتر باشد،سایت شما بهتر رتبه میگیرد.

 خرید بک‌لینک

با این روش در ازای پرداخت هزینه، لینک صفحه اصلی یا صفحه خاصی از سایت خود را در یک سایت پربازدید قرار می دهید تا بازدیدکنندگان را به آن سایت جذب کنید. بسیاری از سئوکاران خرید بک‌لینک را راهی منحصر به فرد و قدرتمند برای کسب بالاترین رتبه در گوگل می دانند و این روش را به شرکت های مختلف توصیه می کنند.

خرید بک‌لینک به همراه سئو، استانداردسازی محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند محبوبیت سایت شما را در موتورهای جستجوی گوگل افزایش دهد. اگر فرآیند خرید بک‌لینک را با استراتژی خاصی دنبال کنید، میتوانید افزایش ترافیک را به صورت پله ای مشاهده کنید.

یکی از مزایای خرید بک‌لینک این است که برند شما در سایت های دیگر دیده می شود. مطالعات نشان داده است که اگر مخاطبان شما نام برند شما را بشنوند یا بخوانند، احتمال خرید از شما بیشتر از زمانی است که برند شما را ندیده یا نشنیده باشند.

خرید بکلینک کارآمد

خرید بکلینک کارآمد

بر خلاف تصور معیار یک بکلینک خوب تعداد آن نیست و سایت های بکلینک باید از پیج اتوریتی و دامین اتوریتی بالایی برخوردار باشند. اگر سایت های بکلینک به این صورت باشند رشد سریعی در کلمات کلیدی و ترافیک سایت خود حس میکنید.

مزایای خرید بک‌لینک

·       اعتبار برند خود را افزایش دهید

برند و شهرت تجاری امروزه یکی از مهمترین دارایی های هر سازمان و شرکتی است. یکی از مهم ترین استراتژی هایی که هر شرکتی باید دنبال کند، بهبود مداوم اعتبار بازار است. مطالعات نشان می دهد که هر چه یک برند اعتبار بیشتری داشته باشد، مخاطبان شما بیشتر به آن اعتماد خواهند کرد. وقتی اعتماد ایجاد می شود، خرید مشتری از شما آسان است و در نهایت وفاداری مشتری افزایش می یابد. اگر می‌خواهید خرید را برای مشتری آسان‌تر کنید، باید برند خود را تا حد امکان محبوب کنید.

هنگام خرید بک‌لینک ، در واقع برند خود را در سایت های مختلف و مهم ثبت می کنید. اگر این اتفاق بیفتد و پربازدیدترین و شناخته شده ترین سایت ها به شما لینک دهند، مخاطبان هدف به این نتیجه می رسند که شما مشهور هستید و سریع تر به یک مشتری واقعی تبدیل می شوند.

·        در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب کنید

یکی دیگر از مزایای خرید بک‌لینک این است که به ما کمک می کند تا رتبه سایت شما را در گوگل ارتقا دهیم. ایجاد بک‌لینک به سایت های پربازدید معمولاً ترافیک زیادی را برای سایت ما به ارمغان می آورد. اگر بتوانیم هنگام طراحی و تولید محتوا عاقلانه و مدبرانه عمل کنیم، می توانیم مدت زمانی که کاربران در سایت خود می گذرانند افزایش دهیم. در نتیجه این اقدامات، گوگل به این نتیجه می رسد که سایت ما برای کاربران مفید است و رتبه های بهتری را در نتایج جستجو در سایت ما ارائه می دهد.

 • ایجاد روابط جدید با مشتریان تازه

وقتی استراتژی لینک بیلدینگ را به کار ببریم و در سایت‌های مختلف و معتبر، لینک ‌سازی ‌کنیم، مشتریان جدید و تازه  به سمت ما می‌آیند و در نتیجه روابط جدیدی شکل می‌گیرد. همان‌طور که برخورد اول بین دو انسان روی درک آن‌ها از هم تأثیر زیادی دارد، برخورد اول بین کاربر و محتوای ما هم خیلی مهم است. از این رو کسب و کارهایی که اقدام به خرید بک‌لینک می‌کنند، باید بهترین محتوای ممکن را ارائه دهند تا بتوانند نظر مخاطب را جلب کنند و خودشان را در قلب مخاطب جای دهند. از طرفی باید سایت آنها، ظاهر و محتوای خوبی داشته باشد.

·       افزایش میزان درآمد

بالاخره هر کسب و کاری که راه اندازی می‌شود، در پی رسیدن به درآمد و فروش است. متخصصان فروش و بازاریابی بر این باور هستند که ما باید از نظر روانی، مشتریان خود را آماده کرده و شرایط را به گونه‌ای طراحی کنیم که بتوانند در کمال آرامش و اطمینان خرید خود را انجام دهند. یکی از نکاتی که هر مدیری باید بداند این است که مشتریان دوست دارند مورد تأیید دیگران واقع شوند؛ یعنی دوست دارند محصولی بخرند که مورد تأیید دیگران باشد. حال اگر شما در سایت‌های مختلف و معتبر، لینک‌ سازی کنید و مخاطبان، محتوای شما را در آن سایت‌ها ببینند، به این نتیجه می‌رسند که شما از نظر دیگران و افراد متخصص، مورد تأیید و معتبر هستید. بنابراین وقتی وارد سایت شما می‌شوند، فرایند خرید را خیلی بهتر و با آرامش و اطمینان بیشتری طی می‌کنند.

عوامل موثر بر کیفیت بک‌لینک

عوامل موثر بر کیفیت بک‌لینک

خرید بک‌لینک میتواند پر ریسک باشد، درست است که اگر بک‌لینک خوب و قوی خریداری کنید به افزایش رتبه شما کمک خوبی میکند اما اگر بک‌لینک های بی کیفت و ارزان خریداری کنید ممکن است ضرر های جدی به سایت شما وارد کند. در ادامه نکاتی که احتمال خطر و ریسک خرید بک‌لینک را زیاد میکند را به شما میگوییم:

لینک به صفحه اصلی وبسایت شما

اگر تمام بک لینک ها به صفحه خانه سایت شما باشد و به مطلب یا مقاله خاصی از صفحه شما لینک داده نشود، این نوع بک‌لینک ها مخرب به حساب می آیند.

لینک شدن سایت از سایت‌های ضعیف و با رتبه پایین

لینک شدن از سایت‌های بی‌کیفیت و یا اسپم شده نه تنها رتبه سایتتان را افزایش نمی‌دهد، بلکه به آن آسیب جدی وارد می‌کند.

لینک شدن  “ anchor text”در تعداد بالا

شما بابت پولی که پرداخت کردید حق گذاشتن تعداد زیادی لینک در سایت مورد نظر را دارید اما این کار اشتباه است و با توجه به شرط طبیعی جلوه کردن بک‌لینک باید فقط یه لینک درج شود.

عوامل موثر بر کیفیت بک‌لینک

برای خرید بک‌لینک خارجی کافیست بسته مورد نیاز را در وبسایت وبمسترسلام انتخاب کرده و پس از انتقال به قسمت کاربری سفارش دهید. اگر نمی دانید کدام بسته بک‌لینک برای شما مناسب است، از طریق  واتساپ با ما تماس بگیرید تا متخصصین لینک سازی وبمسترسلام در انتخاب نوع بک ‌لینک و چگونگی افزایش رتبه، شما را راهنمایی کنند.

در نظر داشته باشید که زیرساخت وب سایت شما نیز توسط کارشناسان سئو وبمستر کنترل می شود و ما پیشنهادات کاربردی، عملیاتی و موثر را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401