چگونه کاهش مصرف اینترنت پابجی، کلش و کالاف موبایل را رقم بزنیم

کاهش مصرف اینترنت پابجی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

طبق نظرات مختلف، در آینده بسیار نزدیک، میزان مصرف اینترنت بازی های آنلاین به بزرگترین تهدید برای پهنای باند اینترنت تبدیل خواهند شد. طبق تجربه، یکی از مهمترین دغدغه های گیمر ها این است که در حین انجام بازی های آنلاین، از حجم اینترنت کمتری استفاده کنند. برای مثال، کاهش مصرف اینترنت پابجی، کم کردن مصرف اینترنت کلش و کاهش مصرف اینترنت کالاف از مهمترین دغدغه های افراد است.

امروزه، بازیهای آنلاین در موبایل، پی سی ها و کنسول ها محبوب تر از روز قبل خود هستند. این افزایش محبوبیت را بیشتر در حوزه بازیهای آنلاین موبایلی میتوانید ببینید. هر روز تعداد زیادی از افراد به جعیت علاقه مندان و گیمر های بازی های آنلاین موبایلی اضافه میشوند.

همزمان با این افزایش محبوبیبت، به علت پیشرفت کیفیت گرافیکی و آپدیت هر روزه این گیم ها، میزان مصرف اینترنت نیز افزایش می‌یابد. بازیهایی از قبیل، کالاف دیوتی، پابجی، فورتنایت، روبلاکس، کلش آف کلنز و کلش رویال بیشترین کاربر را دارند. این در حالیست که بیشترین میزان مصرف اینترنت نیز در همین بازیهاست.

بنابراین موارد شما بایستی به طور حتم، ترافیک و حجم اینترنت مصرفی خود در این بازی ها را مدیریت کنید. اگر این مدیریت مصرف اینترنت در حین انجام بازیها نباشد، شما در کمترین زمان ممکن پیامک اتمام بسته اینترنتی خود را مشاهده خواهید نمود. جدای از اتمام بسته های اینترنتی، شما با عدم مدیریت این مورد، مجبور به پرداخت هزینه های زیاد و گاها سرسام آور میشوید.

حتما برای شما نیز میزان مصرف اینترنت پابجی نیو استیت، کاهش مصرف اینترنت کالاف دیوتی موبایل کم کردن مصرف اینترنت کلش رویال بسیار مهم است. نه تنها کاهش مصرف اینترنت در این بازیها، بلکه کاهش مصرف اینترنت بازی های آنلاین به طور کلی برای همه مهم است.

در ادامه می‌خوانید:

میزان مصرف اینترنت بازیهای مختلف چقدر است؟

این سوال، یک سوال پر تکرار است. این که هر بازی به چه میزان، از حجم اینترنت شما مصرف میکند بسیار مهم است، اما مدیریت آن مهمتر است. اما به هر حال باید برای این پرسش رایج و بسیار مهم، یک پاسخ دقیق و درست یافت. پاسخ به این سوال منوط به درک صحیح از شرایط و نوع بازی کردن شماست. برای مثال شما اگر بخواهید فقط بازی کنید و انجام استریم آنلاین را نداشته باشید، حجم نسبتا کمی را مصرف میکنید. در حالی که اگر قصد استریم داشته باشید، حجم بیشتری را مصرف خواهید نمود.

اگر قصد انجام بازیهایی مثل فورتنایت (Fortnite) و ماینکرافت (Minecraft) را بدون استریم آنلاین دارید، شما در حدود یک ساعت، 70 الی 140 مگابایت از حجم اینترنت مصرفی خود استفاده میکنید. اما اگر قصد استریم این بازیها را در سرویس هایی مثل یوتیوب و یا نتفلیکس دارید باید بدانید که به ازای هر ساعت استریم و بازی چیزی در حدود 3 گیگابایت اینترنت مصرف خواهید کرد.

دلیل مصرف حجم مصرفی اینترنت در بازیهای مختلف این است که در حین بازی موارد مختلفی مثل نقشه‌ها، لباس‌ها، اسلحه ها و … را دانلود میشود. با یک مثال این مورد را بهتر درک میکنید. اگر گیمر بازی بتل رویال باشید حتما ملاحظه کرده اید که جدای از نقشه و لباس اصلی، اگر بخواهید نقشه و لباس دیگری را استفاده کنید، بایستی در ابتدا آنها را دانلود و سپس انتخاب کنید.

میزان مصرف اینترنت بازی آنلاین پابجی

برای این که شاهد کاهش مصرف اینترنت پابجی باشید، بایستی در ابتدا از میزان مصرف اینترنت این بازی مطلع شوید. اگر نسخه موبایلی پابجی مد نظر باشد، باید گفت که این بازی از نظر سیستم بازی و عملکرد، شباهت زیادی به فری فایر دارد. اما این شباهت سیستمی و عملکردی باعث نمیشود که تفاوت ها نیز به چشم نیایند. برای مثال هدف در هر دو بازی زنده ماندن تا انتهای بازیست، اما تعداد پلیرها متفاوت است. در فری فایر تعداد رقبای شما 49 هستند اما در پابجی شما بایستی با 99 نفر دیگر رقابت کنید.

کاهش مصرف اینترنت پابجی

اگر شما نسخه موبایل پابجی را در دست داشته باشید و آن نسخه اصلی باشد حجمی بین بین 50 تا 120 مگابایت مصرف خواهید کرد. در نسخه لایت این بازی در موبایل حجم مصرفی شما بین 20 تا 70 مگابایت است. این میزان حجم مصرفی برای انجام بازی در یک ساعت خواهد بود.

یکی از راه های کاهش مصرف اینترنت پابجی، خرید یوسی پابجی موبایل است. شما میتوانید با خرید یوسی پابجی اسلحه ها و تجهیزات خود در بازی را ارتقا دهید، اما راه های اساسی تری را در ادامه این مقاله میتوانید بخوانید.

میزان مصرف اینترنت بازی آنلاین کلش

کلش آف کلنز و کلش رویال دو بازی آنلاین و در ژانر استراتژیکی هستند که بین عموم مردم و در اکثر رده‌های سنی مختلف، از محبوبیت خاصی برخوردارند. بایستی بدانید که اصول اعتیاد آوری در این بازیها به صورت حرفه ای و دقیق به اجرا درآمده است. بنابراین، افراد مختلف، میزان زیادی از زمان خود را صرف انجام این دو بازی میکنند. طبق تحقیقات گذشته، به ازای هر چهل دقیقه بازی، شما حجمی برابر با 100 تا 120 مگابایت مصرف میکنید.

کم کردن مصرف اینترنت کلش

برای کم کردن مصرف اینترنت کلش، روش های متفاوتی وجود دارد. برای مثال میتوان در گوشی های اندرویدی برای مصرف اینترنت همراه، سقف تعیین کرد. در روشی دیگر شما میتوانید آپدیت و به روز رسانی خودکار این بازیها در گوگل پلی را لغو کنید.

میزان مصرف اینترنت بازی آنلاین کالاف دیوتی

نسخه موبایلی بازی کالاف دیوتی با توجه به سبک جذاب و گرافیک کاربر پسندی که دارد، توجه اکثر گیمرها را به خود جلب کرده است. سبک این بازی سبک شوتر است و طبق آنچه که متنقدان حوزه گیم میگویند، نسخه موبایلی این بازی مثل نسخه کنسولی و پی سی موفقیت زیادی را کسب کرده است. همان طور که میدانید، کالاف یک بازی آنلاین است. طبق ارزیابی های شرکت سازنده میزان مصرف اینترنت کالاف دیوتی موبایل در ساعت ، چیزی در حدود 35 الی 120 مگابایت است.

در مورد میزان مصرف اینترنت بازی آنلاین کالاف دیوتی باید توجه داشته باشید که مصرف اینترنت کالاف دیوتی، فری فایر و پابجی، کالاف یکی از کم مصرف ترین هاست. برای کاهش مصرف اینترنت کالاف شما به سادگی میتوانید، با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کاهش مصرف اینترنت کالاف را تجربه کنید.

همچنین بخوانید :

کم کردن مصرف اینترنت کلش

جدول میزان مصرف اینترنت بازی های آنلاین اندروید (موبایلی)

به طور کلی سیستم عامل موبایل شما، تاثیر به سزایی در میزان مصرف حجم اینترنت شما در زمان بازی ندارد. بنابراین فرقی نمیکند که سیستم عامل اندروید باشد و یا آی او اس و یا حتی ویندوز فون. آنچه که مهم است موارد مربوط به خود بازیست که تعیین کننده افزایش یا کاهش میزان مصرف اینترنت بازیهاست.

نام بازیمیزان مصرف حجم اینترنت
پابجی موبایل50 تا 120 مگابایت
کالاف دیوتی50 تا 120 مگابایت
کلش آف کلنز و کلش رویال30 تا 70 مگابایت

روش کاهش مصرف اینترنت پابجی، کلش و کالاف دیوتی ؛ چگونه مصرف اینترنت پابجی را کم کنیم؟

برای کاهش مصرف اینترنت پابجی، کم کردن مصرف اینترنت کلش و کاهش مصرف اینترنت کالاف راه های متعددی وجود دارد. در ابتدا موردی را باید بدانید که به هیچ وجه، شما نمیتوانید بدون اینکه به اینترنت دسترسی داشته باشید بازی کنید. متاسفانه در برخی فضاها افرادی میخواهند چگونه کالاف دیوتی را بدون اینترنت بازی کنیم را به بقیه افراد آموزش دهند. اما این روش اصلا شدنی نیست. شاید ترفند هایی برای این مورد باشد، اما عملیاتی نخواهند شد.

همانطور که بالاتر ذکر شد، بازیهای آنلاین کالاف دیوتی، کلش و پابجی از آن دست بازیهایی هستند که میزان مصرف اینترنت کمی دارند. اما با توجه به اینکه معمولا میزان ساعت بازی آنها در روز زیاد است، حجم نسبتا زیادی را در روز مصرف میکنند. اما جای هیچ نگرانی نیست، برای کاهش مصرف اینترنت کالاف دیوتی موبایل روشهای متعددی وجود دارد که میتوان برای مثل به تنظیمات اینترنت کالاف دیوتی موبایل و کلش اشاره کرد. در خصوص کم کردن مصرف اینترنت بازی پابجی موبایل و کلش نیز میتوان به تنظیمات اینترنت کالاف دیوتی PUBG کلش مراجعه کرد.

روش های اصلی کاهش مصرف اینترنت در بازیهای آنلاین موبایلی

برای کاهش مصرف اینترنت پابجی، کم کردن مصرف اینترنت کلش و کاهش مصرف اینترنت کالاف دیوتی بهتر است روش های زیر را انجام دهید. اگر چه این روش های زیر برای تمام بازیهای آنلاین موبایلی قابل انجام است. این روشهای کاهش مصرف اینترنت پابجی و سایر بازیهای آنلاین بیشتر برای افرادی موثر است که از دیتای موبایل استفاده میکنند.

  • اگر برای ورود به بازی نیاز به فیلترشکن دارید، حتما فیلترشکن پرسرعت و بدون تبلیغ داخلی استفاده نمایید. پیشنهاد میشود که تا حد امکان از فیلترشکن های رایگان استفاده نکنید و از اکانت های پولی بهره ببرید.
  • تا حد امکان سعی کنید از دیتای موبایلی استفاده نکنید و با وای فای وارد بازی شوید و بازی کنید.
  • در زمان بازی، سعی کنید از هیچ کدام از برنامه هایی که نیاز به اینترنت دارند استفاده نکنید و دسترسی آنها به اینترنت را قطع کنید.

سخن پایانی

در این مطلب به موضوع کاهش مصرف اینترنت پابجی و دیگر بازی‌های موبایل که برای کاربران اهمیت زیادی دارد پرداختیم. نظر شما در این ارتباط چیست؟ درصورتی که پیشنهادی برای کم‌کردن مصرف در این بازی‌ها دارید، آن‌ها را با ما و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها