بهترین نرم افزار های روتوش عکس؛ ویرایش صورت و چهره در کامپیوتر و گوشی

portrait rotoushing/ روتوش تصویر /
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

برای ثبت یک تصویر پرتره با کیفیت باید عوامل مختلفی مهیا باشند، اما همیشه اینطور نیست. در اینجاست که بهترین برنامه ویرایش عکس چهره و برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی به کمک ما می‌آیند. اگر می‌خواهید با بهترین نرم افزار های روتوش عکس آشنا شوید در ادامه همراه پلازا باشید.

فکر می‌کنید، چه چیزی می‌تواند یک عکاسی پرتره موفق را تضمین کند؟ در این راستا عوامل مؤثر زیادی وجود دارند که بر روی یک تصویر پرتره درست و حسابی تأثیرگذار خواهند بود. در واقع عواملی مانند مدل، لباس، موقعیت، نورپردازی مناسب و نمای صورت همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا تصویر پرتره ایده‌آلی ایجاد شود. اما همیشه عوامل یاد شده مهیا نیستند. به همین دلیل گاهی اوقات عکاسان به برنامه فتوشاپ صورت نیاز دارند تا بتوانند روتوش‌های مناسب را بر روی تصاویر اعمال کنند و تصویر را به صورت حرفه‌ای ویرایش کنند.

اصلاح ایرادات چشم، افزایش حجم لب، تنظیم آرایش، از بین بردن برق زدن صورت و رفع سایر ایرادات از مزایایی است که یک نرم افزار ویرایش چهره برای تصاویر پرتره به ارمغان می‌آورد. به همین دلیل در ادامه مقاله ما در دو بخش لیستی از بهترین نرم افزارهای ویرایش چهره را در کامپیوتر و همچنین سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS معرفی خواهیم کرد. در این مطلب می‌توانید با بهترین برنامه فتوشاپ صورت و اپلیکیشن های برتر ادیت صورت آشنا شوید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


بهترین برنامه ویرایش عکس چهره در کامپیوتر شخصی


تنوع نرم افزارهای ویرایش چهره در کامپیوترهای شخصی زیاد است، اما ما قصد داریم بهترین برنامه فتوشاپ صورت را به شما معرفی کنیم. شاید بتوان برنامه فتوشاپ را به عنوان معروف‌ترین آن‌ها معرفی کرد. اگر می‌خواهید بیشتر با فتوشاپ آشنا شوید می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. اما برنامه فتوشاپ بسیار گسترده است و کاربردهای فراوانی دارد. از طرفی برخی از برنامه‌های گرافیکی در کامپیوتر هستند که تنها برای ویرایش چهره و روتوش تصاویر پرتره طراحی شده‌اند. از این رو در ادامه ما به معرفی 5 نمونه از بهترین برنامه ویرایش عکس چهره این دسته بسنده خواهیم کرد.

1. برنامه روتوش عکس Luminar برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

بهترین برنامه ویرایش عکس چهره

برنامه روتوش عکس Luminar یکی از برنامه‌های حرفه‌ای روتوش تصویر پرتره و بهترین برنامه ویرایش عکس چهره است که روش‌ها و راه‌های زیادی را برای ویرایش تصاویر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این برنامه فتوشاپ حرفه ای صورت از فیلترها و افکت‌های جذابی نیز برخوردار است که می‌تواند در زمینه ویرایش تصاویر به کمک کاربران بیاید.

علاوه بر این خوب است بدانید که کار با این بهترین برنامه فتوشاپ صورت آسان بوده و کاربران در مدت کوتاه می‌توانند تصویر مورد نظر خود را به راحتی ویرایش کنند. با این برنامه فتوشاپ حرفه ای صورت ، همچنین رفع جوش و سایر نقص‌های صورت را نیز می‌توان انجام داد. ناگفته نماند که در لیست برنامه فتوشاپ صورت با گوشی گزینه های دیگری نیز معرفی شده است که نباید آنها را از دست داد.

این برنامه روتوش عکس ، رابط کاربر پسندی دارد و می‌تواند در زمینه روتوش تصاویر مانند فتوشاپ قوی عمل کند. با این حال می‌توان برنامه Luminar را برنامه مناسب برای انواع ویرایش تصویر و برنامه ادیت صورت معرفی کرد. گفتنی است که این نرم افزار روتوش عکس در سیستم عامل ویندوز و مک قابل نصب و استفاده خواهد بود. پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد برنامه فتوشاپ صورت با گوشی باما در میان بگذارید.

در میان بهترین برنامه ویرایش عکس چهره باید بدانید که گزینه های بسیاری برای معرفی و دانلود قرار گرفته است که در این میان برنامه Luminar با دارا بودن ویژگی های بسیار توانسته نام خود را در لیست بهترین برنامه ویرایش عکس چهره به جایگاه اول برساند. رابط کاربری ساده در کنار تنظیمات حرفه ای و وجود ابزار های کاربردی میتواند شما را با برنامه خوبی همراه کند. حجم مناسب و وجود ویژگی های بسیار به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید این برنامه را برای سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش دریافت کنید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله مربوط به معرفی بهترین برنامه ویرایش عکس چهره باما همراه باشید.

2. نرم افزار روتوش عکس Photolemur برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

بهترین برنامه فتوشاپ صورت Photolemur

یکی دیگر از نرم افزارهای روتوش تصویر Photolemur است که به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های برتر ادیت صورت شناخته می‌شود. از نکات قابل توجه در این نرم افزار فتوشاپ چهره رابط کاربری ساده و یادگیری آسان است که در واقع نیازی به یادگیری طولانی‌مدت نخواهد بود و با دانشی مبتدی نیز می‌توان با آن کار کرد؛ زیرا برای اعمال همه دستورات و موارد یاد شده تنها کافی است عمل درگ بر روی تصاویر انجام شود.

خوب است بدانید نرم افزار فتوشاپ چهره Photolemur بر مبنای هوش مصنوعی طراحی شده است و با این حساب قادر خواهد بود به طور خودکار نواقص چهره را نیز از میان بردارد. علاوه بر این باید اشاره کنیم که هرچند برنامه Photolemur به عنوان یک برنامه فتوشاپ صورت حرفه ای ، رابط کاربری ساده‌ای دارد و کار کردن با آن راحت است از طرفی نتایج حاصل شده از روتوش تصاویر با ویرایشگر عکس چهره Photolemur نتایجی بسیار طبیعی و حرفه‌ای را به ارمغان می‌آورد. در ادامه میتوانید به توضیحات مربوط به برنامه فتوشاپ صورت با گوشی دسترسی داشته باشید.

اگر بدنبال بهترین نرم افزار های روتوش عکس هستید باید بدانید که برنامه فوتولمور یک گزینه کم حجم و البته قدرتمند در این لیست بوده است. این برنامه با استفاده از فناوری های نوین روز دنیا طراحی شده است که در این زمینه میتوا نید با هوش مصنوعی و ابزار های خوبی همراه باشید. ویژگی های برنامه میتواند شما را در برابر بخش های مربوط به تشخیص چهره قرار دهد که علاوه بر ویژگی های این بخش میتوانید به ابزار های حرفه ای برنامه های قدرتمند نظیر فتوشاپ دسترسی داشته باشید. در ادامه لیست بهترین نرم افزار های روتوش عکس گزینه های خوب دیگری نیز معرفی شده است که میتوانید باما همراه باشید.

3. برنامه روتوش عکس PortraitPro برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی PortraitPro

همان‌طور که از نام این نرم افزار یعنی نرم افزار روتوش عکس PortraitPro بر می‌آید، مشخص است که این برنامه باعث ارتقای تصاویر پرتره خواهد شد. در واقع برنامه فتوشاپ چهره PortraitPro به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تصاویر پرتره را به خوبی باتوجه به سن، جنسیت و چهره ویرایش کنید که همه این امکانات را از طریق فناوری هوش مصنوعی در اختیار شما قرار خواهد داد. علاوه بر این، کاهش میزان چین و چروک و همین‌طور تنظیم میزان استفاده از گزینه‌های آرایشی از ویژگی‌های خوب این بهترین برنامه روتوش عکس PortraitPro محسوب می‌شود. همچنین از بین بردن برق صورت از ویژگی‌های دیگری همچون تنظیم چشم، لب و مو از دیگر ویژگی‌های نرم افزار یاد شده است.

خوب است بدانید با استفاده از این بهترین نرم افزار روتوش عکس ، علاوه بر روتوش تصویر و ویرایش تصویر پرتره، می‌توانید زمینه تصویر را هم مورد ویرایش قرار دهید. همچنین، برنامه فتوشاپ صورت یاد شده می‌تواند به عنوان افزونه‌ای اضافه در نرم افزار فتوشاپ و لایت روم (Lightroom) مورد استفاده قرار بگیرد. این برنامه روتوش تصویر انتخاب خوبی برای عکاسان حرفه‌ای و مبتدیان ویرایش عکس نیز محسوب می‌شود.

امروزه گزینه های بسیاری برای روتوش تصاویر و زیباسازی چهره در عکس وجود دارد که در این زمینه قصد داریم شما را با گزینه خوبی که در لیست برنامه فتوشاپ صورت با گوشی به جایگاه سوم دست یافته است آشنا کنیم.  این برنامه با ارائه آیتم های کلیدی میتواند محیط بسیار خوب و البته حرفه ای مانند را در اختیار شما قرار دهد که در این راستا میتوانید با گزینه های خوبی برای زیبا و شفاف سازی چهره  همراه باشید. بدنیست بدانید که برنامه PortraitPro یک گزینه عالی برای عکاسان بوده است که نباید آنرا از دست داد.

4. برنامه روتوش تصویر FaceFilter3 برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

اپلیکیشن های برتر ادیت صورت

همچنین بخوانید :

برنامه فتوشاپ صورت FaceFilter3 از دیگر برنامه‌های مخصوص روتوش تصویر و بهترین برنامه ویرایش عکس چهره است که به شما کمک خواهد کرد، تصاویر پرتره با کیفیت و بی‌نقصی داشته باشید. از امکانات خوب این برنامه فتوشاپ صورت و روتوش تصویر می‌توان به سه حالت نمایش مختلف، نتایج دقیق و متناسب با چهره و همچنین 400 قالب مختلف برای ارتقای تصاویر پرتره اشاره کرد. این برنامه فتوشاپ حرفه ای صورت ابزارها و رنگ‌های متنوعی دارد که به ساگی می‌توانند انتخاب شوند.

علاوه بر این از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این بهترین برنامه فتوشاپ صورت و روتوش عکس می‌توان به امکان از بین بردن تیرگی دور چشم نیز اشاره کرد. با این حساب با این همه قابلیت خوب باید اشاره کنیم که این برنامه فتوشاپ صورت و روتوش عکس انتخاب مناسبی برای عکاسان پرتره حرفه‌ای خواهد بود.

با مشاهده عکسی که برای این برنامه درنظر گرفته شده است میتوان متوجه شد که FaceFilter3 گزینه ای عالی در میان برنامه های ویرایش عکس صورت بوده است که در این خصوص میتوانید به بخش های بسیاری برای شفاف سازی پوست دسترسی داشته باشید. ناگفته نماند که در زمینه روتوش چهره برنامه های خوبی برای شما معرفی شده است اما این گزینه به نسبت ویژگی های بالای خود میتواند نیازهای بیشتری که ممکن است در این زمینه با آنها مواجه شوید را تحت پوشش قرار دهد. در ادامه مقاله برنامه های ویرایش عکس صورت برنامه های دیگری نیز معرفی شده است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

5. برنامه روتوش تصویر Movavі برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید

اگر از کاربران سیستم عامل مک هستید باید بگوییم که نرم افزار روتوش تصویر Movavі به عنوان یکی از اپلیکیشن های برتر ادیت صورت ، گزینه‌ای مناسب برای ویرایش تصاویر شما خواهد بود. البته خوب است بدانید که نسحه ویندوز این برنامه فتوشاپ صورت هم در دسترس است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. اما از نظر بصری طراحی آن مخصوص کاربران مک است.

خوب است بدانید برنامه روتوش عکس Movavі چهار ویژگی اصلی دارد که عبارت‌اند از: از بین بردن جوش و لک‌های روی صورت به صورت حرفه‌ای، بهبود کیفیت تصویر، بازیابی تصاویر قدیمی (ویرایش حرفه‌ای) و تغییر پس زمینه تصویر. با این حال برنامه فتوشاپ صورت یاد شده راهی سریع و آسان مخصوصا برای از بین بردن برق صورت و شفافیت پوست را برای ویرایش تصویر در کنار ویژگی‌های یاد شده در اختیار شما قرار خواهد داد.

در میان بهترین برنامه روتوش عکس برای کامپیوتر این برنامه آخرین گزینه معرفی شده بوده است که در این زمینه از ویژگی های بسیاری در آن استفاده شده است. لازم به ذکر است بدانید که با استفاده از ابزار های این برنامه میتوانید لکه های جوش که از جوانی روی صورت مانده است را در کمترین زمان ممکن پاکسازی کنید و یا بدنبال بهینه سازی بافت صورت و شفاف سازی آن باشید که در این زمینه ابزار های خوبی برای شما درنظر گرفته شده است. اگر بدنبال بهترین برنامه روتوش عکس اندروید هستید در ادامه میتوانید با گزینه های خوبی همراه باشید.


بهترین اپلیکیشن های روتوش عکس برای اندروید و iOS


همان‌طور که تاکنون دریافته‌اید، برنامه‌های متنوعی در زمینه ویرایش تصاویر پرتره برای کامپیوترهای شخصی مبتنی بر ویندوز و مک وجود دارد. از طرفی از آنجا که امروزه دوربین‌های گوشی‌های هوشمند به ویژگی عکسبرداری پرتره مجهز شده‌اند، پس نرم افزارهای متنوعی نیز برای ویرایش تصاویر پرتره در اندروید و iOS وجود دارد. نکته قابل توجه درباره این نرم افزارها این است که اکثر آنها رایگان هستند و می‌توانند به راحتی مورد استفاده قرار بگیرند. در ادامه به معرفی چند برنامه فتوشاپ صورت برای آيفون و اندروید و معرفی بهترین برنامه های ویرایش عکس صورت خواهیم پرداخت.

1. برنامه روتوش عکس موبایل AirBrush برنامه فتوشاپ صورت با گوشی

برنامه روتوش عکس اندروید airbrush / دانلود نرم افزار درست كردن چهره

برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی AirBrush ، یک برنامه روتوش عکس برای اندروید و همین‌طور iOS است که ظرف چند ثانیه می‌تواند ایراداتی را که در تصویر وجود دارد محو کند. مثلا جوش را از بین ببرد و یا دندان‌ها را سفید کند. این نرم افزار موبایلی به عنوان یک برنامه روتوش عکس اندروید و iOS ، طیف وسیعی از ابزارهای مربوط به روتوش را در خود جای داده است و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امکان ویرایش تصاویر گالری و افزایش کیفیت تصاویر پرتره و ترمیم آن‌ها از ویژگی‌های خوب این برنامه فتوشاپ صورت است. از معایب آن هم می‌توان به پرداخت درون برنامه‌ای آن اشاره کرد. لازم است بدانید در میان بهترین نرم افزار های روتوش عکس اندروید این برنامه به رتبه اول دست یافته است.

اگر بخواهیم نیم نگاهی به لیست ویرایش عکس چهره با فتوشاپ در اندروید داشته باشید باید گفت که برنامه AirBrush یکی از وسیع ترین و البته قدرتمند ترین گزینه هایی بوده که به شما این اجازه را میدهد تا بتوانید با آنها بدنبال ساخت و ذخیره سازی تصاویر شفاف و روتوش شده باشید. این برنامه که برای دو پلتفرم اندروید و ای او اس عرضه شده شامل امکانات بسیاری بوده که بی شک نمونه آنها در گزینه های مشابه کمتر دیده شده است. در ادامه میتوانید به لینک دانلود این برنامه دسترسی داشته باشید.

در واقع می‌توانید این بهترین برنامه ویرایش عکس چهره را به صورت رایگان نصب کنید، اما برای بهره‌مندی از یک سری ویژگی‌های اضافه‌تر می‌بایست پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشید. برای دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید می‌توانید از اینجا و نسخه iOS آن را هم از اپ استور اپل به این آدرس دانلود کنید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله برنامه های ویرایش عکس صورت باما همراه باشید که به گزینه های خوب دیگری نیز اشاره شده است. در ادامه لیست بهترین نرم افزار های روتوش عکس باما همراه باشید.

2. برنامه فتوشاپ صورت Perfect365 برنامه های ویرایش عکس صورت

دانلود فتوشاپ چهره سازی

یکی دیگر از برنامه‌های روتوش چهره به صورت تخصصی برنامه Perfect365 نام دارد. برنامه Perfect365 به عنوان بهترین برنامه ویرایش عکس چهره و برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی ، به صورت کاملا حرفه ای و دارای یک محیط کاربر پسند است. همچنین می تواند عکس صورت شما را روتوش نماید. این روتوش عکس در لیست بهترین نرم افزار های روتوش عکس گزینه خوبی برای دانلود بوده است.

برای هر یک از ما پیش آمده است که در مواقعی نیاز داریم با استفاده از یک اپ یا برنامه های روتوش صورت ، ایرادات عکس چهره خود را رفع نماییم. در این مواقع، دانلود برنامه روتوش عکس حرفه ای برای فتوشاپ و نصب یک برنامه فتوشاپ حرفه ای صورت می‌تواند بسیار کارآمد عمل کند. برنامه روتوش عکس Perfect365 به عنوان یک نرم افزار روتوش عکس اتوماتیک ، دارای امکانات مناسبی برای این امر است.

با این نرم افزار می توانید سایز بینی خود را برای چهره سازی تغییر دهید، چین و چروک های صورت را محو کنید. همچنین رنگ چشم، موها، ابرو و… را نیز به کلی عوض کنید. برنامه Perfect365 بیش از 20 ابزار زیبایی و آرایشی را در اختیار شما قرار خواهد داد و به شما کمک می کند به طبیعی ترین شکل ممکن عکس صورت خود را با استفاده از گوشی موبایل خود روتوش نمایید.

از دیگر امکانات برنامه ادیت صورت Perfect365 به عنوان یکی از اپلیکیشن های برتر ادیت صورت برای موبایل این است که این نرم افزار دارای ویدئوهای آموزشی نیز برای حرفه ای تر عمل کردن شما در محیط این برنامه را در اختیارتان قرار خواهد داد. همچنین پس از اعمال تغییرات بر روی عکس خود می توانید آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید به لینک زیر مراجعه کنید.

امروزه برنامه های روتوش و بهینه سازی عکس به برنامه فتوشاپ نیز معروف هستند که اگر بدنبال بهترین برنامه فتوشاپ صورت هستید باید بدانید که پرفکت 365 از بهترین مواردی است که میتوان در دنیای اندروید به آن اشاره داشت. این برنامه از وسعت بالایی برخوردار است که با استفاده  از ابزار های آن میتوانید بخش های مختلف عکس خود را تحت ویرایش و یا بهینه سازی قرار دهید. همچنین بدنیست بدانید که در ادامه میتوانید به لینک دانلود بهترین برنامه فتوشاپ صورت که پرفکت 365 است دسترسی داشته باشید.

برنامه های ویرایش عکس صورت Perfect365 برای اندروید

3. برنامه روتوش تصویر موبایل FaceTune 2

دیگر برنامه روتوش عکس برای اندروید و سیستم عامل iOS که در اینجا به آن اشاره می‌کنیم، برنامه FaceTune 2 است. این برنامه را می توان بهترین برنامه ویرایش عکس چهره و برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی دانست. این برنامه روتوش عکس ویژگی‌های اصلی مانند سفید کردن دندان و شفافیت پوست را برای تصاویر پرتره در اختیار کاربران قرار خواهد داد. خوب است بدانید از ویژگی‌های بارز و برجسته نرم افزار روتوش تصویر یاد شده به عنوان یکی از اپلیکیشن های برتر ادیت صورت می‌توان به ویژگی Relight اشاره کرد که این ویژگی باعث خواهد شد تا بتوانید جهت نور را در تصاویر خود تغییر دهید. این برنامه رایگان است. اگر بدنبال دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید هستید در ادامه میتوانید به لینک دانلود این برنامه دسترسی داشته باشید. جهت دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید از اینجا و برای گوشی‌های آیفون نیز از اینجا دانلود کنید. در این قسمت، همچنین می‌توانید ویدیویی از این نرم افزار مشاهده کنید.

برنامه فیس تیون 2 یک ویرایشگر حرفه ای چهره با ابزار های بسیار بوده است که اگر قصد دارید تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی قرار دهید پیشنهاد میشود که برای یکبار هم که شده آنرا وارد این برنامه کنید و سپس در شبکه های مختلف نظیر اینستاگرام به اشتراک بگذارید. لازم است بدانید که این برنامه در میان برترین برنامه ادیت صورت اندروید به جایگاه خوبی دست یافته است که ابزار های سفید کننده دندان و یا از بین بردن جوش های صورت و پاکسازی پوست از کینه های قدیمی از گزینه هایی هستند که سبب حضور این برنامه در لیست برترین برنامه ادیت صورت شده اند.

4. بهترین نرم افزار های روتوش عکس Fotogenic : Body & Face tune and Retouch Editor

بهترین برنامه ویرایش عکس چهره

نرم افزار روتوش صورت Fotogenic : Body & Face tune and Retouch Editor یکی دیگر از حرفه ای ترین برنامه های ادیت عکس صورت و برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی است. این برنامه به عنوان بهترین برنامه فتوشاپ صورت در گوگل پلی نیز رضایت بالایی از کاربران دارد. میزان رضایت از این نرم افزار ادیت عکس چهره به عنوان یکی از اپلیکیشن های برتر ادیت صورت با امتیاز 4.9 از 5 از طرف کاربران به ثبت رسیده است. در میان بهترین نرم افزار های روتوش عکس این برنامه گزینه خوبی بوده است.

چه یک عکاس حرفه ای باشید، چه یک آماتور، این نرم افزار می‌تواند امکانات شگفت انگیزی را در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر اینکه می توانید چهره و صورت را در عکس روتوش نمایید، بلکه به وسیله آن می توانید ایرادات بدن خود را نیز رفع نمایید و یک اندام جذاب و بدون عیب و نقص نیز در عکس ایجاد نمایید. جهت دانلود برنامه فتوشاپ زیبایی چهره برای ios و اندروید روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

برنامه Fotogenic : Body & Face tune and Retouch Editor را میتوان یکی از دوست داشتنی ترین موارد ممکن در میان بهترین برنامه ادیت صورت و بینی دانست که در این زمینه میتوانید بخش های مختلف صورت و حتی آناتومی بدن خود را تغییر دهید و از سایز و عضله هایی که مدنظر دارید استفاده کنید. با مشاهده عکسی که برای این برنامه درنظر گرفته شده است متوجه ویژگی های آن خواهید شد که بدنیست بدانید در لیست بهترین برنامه ادیت صورت و بینی این برنامه بیشترین امتیاز را در گوگل پلی کسب کرده است که در ادامه میتوانید به لینک دانلود نسخه اندروید و ای او اس برنامه دسترسی داشته باشید.

بهترین نرم افزار های روتوش عکس Fotogenic : Body & Face tune and Retouch Editor برای اندروید و آیفون

5. برنامه روتوش عکس Pixelmator برنامه های ویرایش عکس صورت

دانلود برنامه روتوش عکس برای اندروید Pixelmator / برنامه روتوش چهره برای آیفون رايگان

بهترین برنامه فتوشاپ صورت Pixelmator دیگر برنامه روتوش عکس برای اندروید و iOS است که امکانات ویرایشی مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. علاوه بر روتوش عکس می‌توانید ویرایش کلی تصاویر خود را نیز به این برترین نرم افزار روتوش عکس گوشی بسپارید. در واقع از بین بردن نقص‌های صورت با استفاه از ابزار Clone در این برنامه روتوش تصویر به خوبی انجام می‌گیرد. البته قابل ذکر است که این برنامه فتوشاپ صورت رایگان نبوده و قیمت آن 4 دلار است. دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید از اینجا و برای گوشی‌های آیفون نیز از اینجا قابل دانلود خواهد بود.

برنامه Pixelmator گزینه ای دیگر در میان برنامه ویرایش چهره حرفه ای در گوشی بوده است که از افکت های بسیاری برای زیباسازی تصویر برخوردار است. با استفاده از برنامه Pixelmator میتوانید تصاویر خود را در بهترین شرایط ممکن برای قرارگیری در شبکه های اجتماعی قرار دهید. لازم است بدانید که در این خصوص از ابزار های ادیت قدرتمندی استفاده شده که میتوانید از آنها برای روتوش و یا ادیت تصاویر استفاده کنید. در ادامه لیست برنامه ویرایش چهره حرفه ای در گوشی برنامه های خوب دیگری نیز معرفی شده است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

6. برنامه روتوش تصویر Photoshop Fix برنامه های ویرایش عکس صورت

برنامه روتوش تصویر Photoshop Fix / دانلود برنامه روتوش عکس حرفه ای برای فتوشاپ

هرچند برنامه روتوش عکس برای آیفون رايگان Photoshop Fix کاربری آسانی ندارد، اما ویژگی‌هایی که در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، ارزش امتحان کردن را خواهد داشت. این نرم افزار روتوش عکس از ابزارهای حرفه‌ای برای سفیدکردن دندان و شفافیت پوست استفاده می‌کند که می‌تواند نتایج بی‌نظیری نیز داشته باشد.

همچنین خوب است بدانید دانلود برنامه فتوشاپ صورت در موبایل رایگان بوده و ویژگی‌های خوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ به طوری که امکان ذخیره فایل PSD نیز در این برنامه روتوش تصویر گنجانده شده است. دانلود برنامه فتوشاپ چهره برای اندروید از اینجا و برای نسخه iOS نیز از اینجا  انجام دهید.

این اپلیکیشن روتوش عکس در موبایل با ارائه فناوری و ویژگی های نوین روز دنیا توانسته میزبان کاربران بسیاری باشد که در این زمینه میتوانید با گزینه خوبی سروکار داشته باشید که با فایل های فتوشاپ که از پسوند PSD برخوردار هستند سازگاری کامل دارد. لازم است بدانید که برنامه Photoshop Fix به صورت رایگان عرضه شده اما برای دستیابی به تمامی ابزار و تنظیمات آن نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت که در چنین شرایطی میتوانید از وب فارسی کمک بگیرید و نسخه خریداری شده برنامه Photoshop Fix را به صورت رایگان دریافت کنید. در ادامه مقاله اپلیکیشن روتوش عکس در موبایل گزینه های خوب دیگری نیز معرفی شده است که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

7. برنامه فتوشاپ صورت Yuface: Makeup Photo Editor, Beauty Selfie Camera

بهترین برنامه فتوشاپ صورت

این روزها که گوشی های موبایل هوشمند با دوربین های عکاسی بسیار پیشرفته در دستان ما قرار دارد، ثبت لحظات در چهارچوب یک عکس بسیار آسان‌تر از قبل شده است. یک نرم افزار روتوش مناسب برای گوشی موبایل می تواند نواقص عکس‌ها  را به خوبی بپوشاند و آن را زیباتر از قبل جلوه دهد. نرم افزار فتوشاپ صورت‏ Yuface: Makeup Photo Editor, Beauty Selfie Camera بهترین انتخاب برای روتوش عکس با توجه به هر سطح عکاسی است.

با این برنامه فتوشاپ صورت حتی اگر تا به امروز از هیچ برنامه روتوش صورتی نیز استفاده نکرده بشید نیز خواهید توانست نتایج فوق العاده ای را کسب کنید. رابط کاربری نوآورانه و بسیار آسان  آن تمامی ابزارها را در دسترس شما قرار داده است. پوشاندن نواقص، ایجاد لبخند زیبا و سفید کردن دندان ها، افزایش وضوح تصویر، عمق دادن به تصویر، تغییر در زاویه نور همگی تنها گوشه ای از امکانات این نرم افزار فتوضاپ صورت است. برای دانلود فتوشاپ چهره سازی برای اندروید و ios از لینک‌های زیر استفاده کنید.

اگر بدنبال برنامه ادیت صورت حرفه ای هستید بدنیست بدانید که برنامه Yuface: Makeup Photo Editor, Beauty Selfie Camera به نسبت گزینه های دیگر این لیست از ویژگی های بیشتری بهرهمند است که نباید آنرا ساده از دست داد. این برنامه حوزه های مختلفی را تحت پوشش قرار داده که در این راستا میتوانید با برنامه ای خوب و کاملا مفید سروکار داشته باشید. فناوری های نوین و هوشمند این برنامه میتواند به شما در زمینه روتوش تصویر کمک شایانی نماید که در ادامه میتوانید به لینک دانلود برنامه Yuface: Makeup Photo Editor, Beauty Selfie Camera برای اندروید و ای او اس دسترسی داشته باشید.

برنامه های ویرایش عکس صورت Yuface: Makeup Photo Editor, Beauty Selfie Camera برای اندروید و آیفون

 

8. برنامه روتوش عکس در موبایل Fotor

بهترین برنامه ویرایش عکس چهره در موبایل Fotor / دانلود فتوشاپ چهره سازی

روتوش عکس در موبایل Fotor امکاناتی بیشتر از یک برنامه روتوش عکس را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این نرم افزار فتوشاپ چهره در گوشی اجازه می‌دهد تا کاربران به فیلترها، قالب‌ها و جلوه‌های ویژه‌ای برای اعمال روی تصاویر دسترسی داشته باشند. همچنین کار کردن با این نرم افزار فتوشاپ چهره روتوش عکس برای اندروید و iOS نیز ساده است.

از مزایای دیگر این ویرایشگر عکس چهره می‌توان به امکان به اشتراک گذاری تصاویر ویرایش شده در شبکه‌های اجتماعی مختلف، کاربری آسان و ارائه طرح‌های گرافیکی برای ویرایش تصاویر اشاره کرد. از معایب این اپلیکیشن ویرایشگر عکس چهره نیز این است که دانلود برنامه روتوش چهره رایگان است، اما اگر بخواهید از امکانات بیشتر برنامه بهره‌مند شوید باید پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشید.

برنامه Fotor در میان بهترین برنامه فتوشاپ چهره برای ایفون آخرین برنامه معرفی شده بوده است که ویژگی های بالایی را در خود جای داده است که با استفاده از آن میتوانید فیلترهای بسیاری را برای اعمال روی تصاویر در اختیار داشته باشید. با مشاهده تصویری که برای این برنامه درنظر گرفته شده است متوجه گستردگی آن خواهید شد که در این زمینه میتوانید تصاویر خود را بعد از ادیت به صورت مستقیم روی شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. شما عزیزان میتوانید نظر خود را در مورد مقاله برنامه های ویرایش عکس صورت باما در میان بگذارید. همچنین میتوانید برنامه هایی که در لیست برنامه های ویرایش عکس صورت حضور ندارد را برای ما ارسال کنید.

جمع بندی

در مقاله بهترین برنامه روتوش عکس گزینه هایی معرفی شد که ساخت آنها براساس فناوری های نوین روز دنیا و با برخورداری از ویژگی های هوش مصنوعی انجام گرفته است. در این زمینه برنامه های ویرایش عکس صورت برای پلتفرم های مختلف عرضه شده است که در این زمینه میتوانید به لینک دانلود برنامه های مربوط دسترسی داشته باشید. ناگفته نماند که یک برنامه فتوشاپ صورت با گوشی باید از ویژگی هایی برخوردار باشد که براساس آن بتواند نیازهای کاربران را برطرف نماید.

بهترین نرم افزار های روتوش عکس اندروید و ایفون در کنار کامپیوتر و مک معرفی شدند که اگر نظری در مورد برنامه ها دارید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. لازم به ذکر است میتوانید برنامه های پیشنهادی خود را که در لیست بهترین برنامه ویرایش عکس چهره وجود نداشته است را برای ما ارسال کنید. نظر شما در مورد بهترین نرم افزار های روتوش عکس چیست ؟ ایا برنامه های معرفی شده ارزش دانلود را دارند ؟

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
امید
.
03 آبان 1400، 21:00
پاسخ
1
0
ممنون از مقاله خوبتون در مورد روتوش عکس.
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401